kio4 - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: All
ja: すべて

en: Actions
ja: アクション

en: Applications
ja: アプリケーション

en: Categories
ja: カテゴリ

en: Devices
ja: デバイス

en: Emblems
ja: エンブレム

en: Emotes
ja: 感情アイコン

en: Mimetypes
ja: MIME タイプ

en: Places
ja: 場所

en: Status
ja: 状態

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
ja: アイコンの選択
