kio4 - en to mai translation catalogue (10 entries)

en: Actions
mai: क्रियासभ

en: Applications
mai: अनुप्रयोग

en: Categories
mai: श्रेणीसभ

en: Devices
mai: डिवाइस

en: Emblems
mai: प्रतीक

en: Emotes
mai: इमोट्स

en: Mimetypes
mai: माइमटाइप्स

en: Places
mai: स्थान

en: Status
mai: स्थिति

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
mai: प्रतीक चुनू
