kio4 - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Actions
mk: Дејства

en: Applications
mk: Апликации

en: Categories
mk: Категории

en: Devices
mk: Уреди

en: Emblems
mk: Амблеми

en: Emotes
mk: Емотикони

en: Mimetypes
mk: MIME-типови

en: Places
mk: Места

en: Status
mk: Статус

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
mk: Изберете икона
