kio4 - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ms: Aksi

en: Applications
ms: Aplikasi

en: Devices
ms: Peranti

en: Mimetypes
ms: Jenis Mime

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
ms: Pilih Ikon
