kio4 - en to nn translation catalogue (18 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Icon…
nn: Vel ikon …

en: All
nn: Alle

en: Actions
nn: Handlingar

en: Applications
nn: Program

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Devices
nn: Einingar

en: Emblems
nn: Emblem

en: Emotes
nn: Fjesingar

en: Mimetypes
nn: MIME-typar

en: Places
nn: Stadar

[ctx: Other icons]
en: Other
nn: Anna

en: Browse…
nn: Bla gjennom …

en: No icons matching the search
nn: Ingen ikon i samsvar med søket

en: No icons in this category
nn: Ingen ikon i denne kategorien

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
nn: Vel ikon

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
nn: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Ikonfiler (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QComboBox, contextCombo)
en: Icon category
nn: Ikonkategori

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Search Icons...
nn: Søk blant ikon …
