kio4 - en to pl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Icon…
pl: Wybór ikony…

en: All
pl: Wszystkie

en: Actions
pl: Działania

en: Applications
pl: Programy

en: Categories
pl: Kategorie

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Emblems
pl: Symbole

en: Emotes
pl: Emotikony

en: Mimetypes
pl: Rodzaje MIME

en: Places
pl: Miejsca

en: Status
pl: Stany

[ctx: Other icons]
en: Other
pl: Inne

en: Browse…
pl: Przeglądaj...

en: No icons matching the search
pl: Żadna z ikon nie odpowiada tej szukanej

en: No icons in this category
pl: Nie ma żadnej ikony w tej kategorii

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
pl: Wybór ikony

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
pl: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Pliki ikon (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QComboBox, contextCombo)
en: Icon category
pl: Kategoria ikon

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Search Icons...
pl: Poszukaj ikony...
