kde4libs - en to sq translation catalogue (17 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Icon…
sq: Përzgjidhni ikonën…

en: All
sq: Të Gjitha

en: Actions
sq: Veprimet

en: Applications
sq: Programet

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Devices
sq: Pajisjet

en: Emblems
sq: Amblemat

en: Mimetypes
sq: Mimetipet

en: Places
sq: Vendet

en: Status
sq: Gjendja

[ctx: Other icons]
en: Other
sq: Të Tjera

en: Browse…
sq: Shfleto...

en: No icons matching the search
sq: Asnjë ikon nuk ui përputh këtij kërkimi

en: No icons in this category
sq: Nuk ka ikona në këtë kategori

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
sq: Përzgjidhni ikonën

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QComboBox, contextCombo)
en: Icon category
sq: Kategoria e ikonave

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Search Icons...
sq: Kërko ikonat...
