kio4 - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: All
tg: Ҳама

en: Actions
tg: Амалиётҳо

en: Applications
tg: Барномаҳо

en: Categories
tg: Намунаҳо

en: Devices
tg: Дастгоҳҳо

en: Emblems
tg: Тамғаҳо

en: Emotes
tg: Қиёфаҳо

en: Mimetypes
tg: Навъи қиёфаҳо

en: Places
tg: Ҷойҳо

en: Status
tg: Вазъият

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
tg: Нишонаеро интихоб кунед

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
tg: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Файлҳои нишонаҳо (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
