Kid3 3.8.1 - en to cs translation catalogue (1376 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
cs: Časové omezení

[ctx: HelpCommand|]
en: Help
cs: Nápověda

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
cs: Název příkazu

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Overwrite timeout
cs: Přepsat časové omezení

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
cs: Čas

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
cs: Ukončit program

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
cs: Nynější složka byla změněna.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
cs: Napište 'exit force' pro skončení.

[ctx: CdCommand|]
en: Change folder
cs: Změnit složku

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
cs: %1 neexistuje

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
cs: Vypíše celý název současného pracovní složky

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
cs: Seznam složek

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
cs: Uloží změněné soubory

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
cs: Při zápisu do souboru nastala chyba:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
cs: Vybrat soubor

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
cs: %1 nenalezen

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
cs: Vybrat štítek

[ctx: GetCommand|]
en: Get tag frame
cs: Získat prvek značky

[ctx: SetCommand|]
en: Set tag frame
cs: Nastavit prvek značky

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
cs: Souboru %2 nelze nastavit vlastnost "%1"

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
cs: Naposledy uložené znění

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
cs: Importovat ze souboru

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
cs: Cesta k souboru

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
cs: Název formátu

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
cs: Rozbalování

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
cs: %1 nenalezen.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
cs: Importovat automaticky

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
cs: Název profilu

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
cs: %1 nenalezen.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
cs: Stáhnout obrázek obalu

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
cs: Exportovat do souboru

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
cs: Název formátu

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
cs: %1 nenalezen.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
cs: Použít formát pro název souboru

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
cs: Použít formát pro značku

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
cs: Použít kódování textu

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
cs: Přejmenovat složku

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
cs: Číslovat skladby

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
cs: Číslo skladby

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter
cs: Filtr

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
cs: Název filtru

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
cs: %1 nenalezen.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
cs: Převést ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
cs: Převést ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
cs: Název souboru ze značky

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
cs: Značka z názvu souboru

[ctx: TagToOtherTagCommand|]
en: Tag to other tag
cs: Značka do jiné značky

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
cs: Nastavit Kid3

[ctx: ConfigCommand|]
en: Group.Option Value
cs: Hodnota Group.Option

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
cs: %1 neexistuje

[ctx: ConfigCommand|]
en: Invalid value %1
cs: Neplatná hodnota %1

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Execute command
cs: Spustit příkaz

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Executable [arguments]
cs: Aplikace [argumenty]

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Could not execute
cs: Nelze spustit

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
cs: Neznámý příkaz '%1'

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
cs: Použití:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Parameter
cs: Parametr

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
cs: Cesta k souboru

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
cs: Číslo značky

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
cs: Název prvku

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame value
cs: Hodnota prvku

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
cs: Formát

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
cs: Specifický příkaz

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
cs: Dostupné příkazy

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
cs: Použití:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
cs: %1 neexistuje

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
cs: Při zápisu do souboru nastala chyba:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
cs: Neznámý příkaz '%1', -h pro pomoc.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
cs: Neznámý příkaz '%1'. Pro zobrazení nápovědy napište 'help'.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
cs: Použití:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tags
cs: Značky

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
cs: Soubor

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
cs: Název

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
cs: Vypršení časového limitu

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
cs: Čtu složku

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
cs: Spuštěno

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
cs: Dotazování

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
cs: Stahuji

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
cs: Přijata data

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
cs: Obal

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
cs: Dokončeno

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Tags
cs: Značky

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
cs: Soubory

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
cs: Uživatelské činnosti

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
cs: Síť

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
cs: Moduly

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
cs: Otevřít soubory

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
cs: Otevře nedávno použitou složku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
cs: Vrátí změny všech nebo vybraných souborů

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
cs: Uloží změněné soubory

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
cs: Ukončí aplikaci

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
cs: Vybrat všechny soubory

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
cs: Zrušit výběr všech souborů

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
cs: Najít

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
cs: Najít a nahradit

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
cs: Nastavit zkratky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
cs: Nastavit panely nástrojů

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
cs: Povolí/zakáže stavový panel

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
cs: Dialog předvoleb

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
cs: Otevřít s&ložku...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
cs: Otevře složku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
cs: Znovu načís&t

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
cs: Načíst složku znovu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
cs: Zrušit načtení

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
cs: &Importovat...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
cs: Importovat ze souboru nebo ze schránky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
cs: Importovat z %1...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
cs: Importovat z %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
cs: Importovat ze značek...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
cs: Importovat ze značek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
cs: Automaticky i&mportovat...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
cs: Importovat automaticky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
cs: Procházet o&brázky obalů...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
cs: Procházet obrázky obalů

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
cs: &Exportovat...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
cs: Exportovat do souboru nebo do schránky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
cs: Vy&tvořit seznam skladeb...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb M3U

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
cs: Použít formát pro &název souboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
cs: Použít formát pro název souboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
cs: Použít formát pro &značku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
cs: Použít formát pro značku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
cs: Použít kódování t&extu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
cs: Použít kódování textu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
cs: Pře&jmenovat složku...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
cs: Přejmenovat složku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
cs: Čís&lovat skladby...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
cs: Číslovat skladby

[ctx: KdeMainWindow|]
en: F&ilter...
cs: F&iltrovat...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filter
cs: Filtr...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
cs: Převést ID3v2.3 na ID3v2.&4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
cs: Převést ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
cs: Převést ID3v2.4 na ID3v2.&3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
cs: Převést ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
cs: &Přehrát

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
cs: Přehrát

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
cs: Ukázat &obrázek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
cs: Ukázat obrázek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
cs: Automaticky skrýt &značky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
cs: Automaticky skrýt značky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
cs: Vy&brat vše ve složce

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
cs: Zvolí všechny položky v aktuální složce

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Invert Selection
cs: O&brátit výběr

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
cs: &Předchozí soubor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
cs: Vybrat předchozí soubor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
cs: &Následující soubor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
cs: Vybrat další soubor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
cs: Ze značky %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
cs: Z názvu souboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Focus
cs: Zaměření

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Frames:
cs: Rámce:

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
cs: Seznam souborů

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
cs: &Přejmenovat

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
cs: Pře&sunout do koše

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
cs: Seznam složek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Section
cs: Oddíl

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Player
cs: Hráč

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
cs: Nastavit Kid3

[ctx: @default|]
en: &Yes
cs: &Ano

[ctx: @default|]
en: &No
cs: &Ne

[ctx: @default|]
en: folder to open
cs: složka k otevření

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
cs: Editor značek zvukových záznamů

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
cs: &Zpět

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
cs: &Vpřed

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
cs: Na&jít:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
cs: Najdi předchozí

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
cs: Najít následující

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Tags
cs: Z&načky

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
cs: Soubor&y

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
cs: &Uživatelské činnosti

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
cs: &Síť

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Plugins
cs: &Moduly

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
cs: &Klávesové zkratky

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
cs: &Jazyk

[ctx: ConfigDialog|]
en: System
cs: Systém

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
cs: V programu použít vlastní &písmo

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
cs: Písmo a&plikace...

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
cs: Použít vlastní &styl aplikace

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
cs: Použít systému vlastní souborové &dialogy

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
cs: &Vzhled

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
cs: Klávesová zkratka '%1' už je použita pro '%2'.

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
cs: &Soubor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
cs: Otevřít soubory

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
cs: &Otevřít...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
cs: Otevře nedávno použitou složku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
cs: Otevřít ne&dávný

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
cs: Otevře složku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
cs: Otevřít s&ložku...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
cs: Načíst složku znovu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
cs: Z&novu načíst

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
cs: Zrušit načtení

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
cs: Uloží změněné soubory

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
cs: &Uložit

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
cs: Vrátí změny všech nebo vybraných souborů

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
cs: &Vrátit zpět

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
cs: Importovat ze souboru nebo ze schránky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
cs: &Importovat...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
cs: Importovat z %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
cs: Importovat z %1...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
cs: Importovat ze značek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
cs: Importovat ze značek...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
cs: Importovat automaticky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
cs: Automaticky i&mportovat...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
cs: Procházet obrázky obalů

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
cs: Procházet o&brázky obalů...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
cs: Exportovat do souboru nebo do schránky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
cs: &Exportovat...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb M3U

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
cs: Vy&tvořit seznam skladeb...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
cs: Ukončí aplikaci

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
cs: U&končit

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
cs: &Upravit

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
cs: Vybrat všechny soubory

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
cs: Vybr&at vše

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
cs: Zrušit výběr všech souborů

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
cs: Zrušit vý&běr

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
cs: Zvolí všechny položky v aktuální složce

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
cs: Vy&brat vše ve složce

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Invert Selection
cs: O&brátit výběr

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
cs: Vybrat předchozí soubor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
cs: &Předchozí soubor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
cs: Vybrat další soubor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
cs: &Následující soubor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
cs: Najít

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
cs: &Najít...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
cs: Najít a nahradit

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
cs: Nah&radit...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
cs: Nás&troje

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
cs: Použít formát pro název souboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
cs: Použít formát pro &název souboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
cs: Použít formát pro značku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
cs: Použít formát pro &značku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
cs: Použít kódování textu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
cs: Použít kódování t&extu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
cs: Přejmenovat složku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
cs: Pře&jmenovat složku...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
cs: Číslovat skladby

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
cs: Čís&lovat skladby...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filter
cs: Filtr

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: F&ilter...
cs: F&iltr...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
cs: Převést ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
cs: Převést ID3v2.3 na ID3v2.&4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
cs: Převést ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
cs: Převést ID3v2.4 na ID3v2.&3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
cs: Přehrát

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
cs: &Přehrát

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
cs: Na&stavení

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
cs: Povolí/zakáže panel nástrojů

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
cs: Zobrazi&t panel nástrojů

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
cs: Povolí/zakáže stavový panel

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
cs: Zobrazovat st&avový panel

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
cs: Ukázat obrázek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
cs: Ukázat &obrázek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
cs: Automaticky skrýt značky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
cs: Automaticky skrýt &značky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
cs: Nastavit Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
cs: &Nastavit Kid3...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
cs: Příručka k programu Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
cs: &Příručka k programu Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
cs: O programu Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
cs: &O programu Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
cs: O &Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
cs: O &Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Player
cs: Hráč

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
cs: Ze značky %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Focus
cs: Zaměření

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
cs: Z názvu souboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
cs: Seznam souborů

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
cs: &Přejmenovat

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
cs: Pře&sunout do koše

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
cs: Seznam složek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Section
cs: Oddíl

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
cs:  [změněno]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
cs: Editor značek zvukových záznamů

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
cs: Licence

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
cs: Nastavit Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
cs: Uživatelské činnosti

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
cs: Příručka k programu Kid3

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
cs: V&yčistit seznam

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
cs: Vyprázdnit

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Reset
cs: Obnovit

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Press F2 or double click to edit cell contents.
cs: Obsah buňky upravte stisknutím F2 nebo dvojitým kliknutím.

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
cs: Činnost

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
cs: Zkratka

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
cs: Přesnost

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
cs: Standardní značky

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
cs: Dodatečné značky

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
cs: Obrázky obalů

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
cs: Všechny podporované soubory

[ctx: @default|]
en: No changes
cs: Žádné změny

[ctx: @default|]
en: All lowercase
cs: Vše malými písmeny

[ctx: @default|]
en: All uppercase
cs: Vše velkými písmeny

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
cs: První písmeno na velké

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
cs: Všechna první písmena velká

[ctx: FormatConfig|]
en: None
cs: Žádný

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
cs: Název

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
cs: Přesnost

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
cs: Neplatný soubor

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
cs: Přijata data: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
cs: Připraven.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
cs: Přijata data: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
cs: Požadavek odeslán...

[ctx: @default|]
en: Title
cs: Název

[ctx: @default|]
en: Artist
cs: Umělec

[ctx: @default|]
en: Comment
cs: Komentář

[ctx: @default|]
en: Year
cs: Rok

[ctx: @default|]
en: Track
cs: Skladba

[ctx: @default|]
en: Genre
cs: Žánr

[ctx: @default|]
en: Length
cs: Délka

[ctx: @default|]
en: Drive
cs: Mechanika

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
cs: %1 Soubor

[ctx: @default|]
en: File
cs: Soubor

[ctx: @default|]
en: Folder
cs: Složka

[ctx: @default|]
en: Shortcut
cs: Zkratka

[ctx: @default|]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: @default|]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: @default|]
en: Filenames
cs: Názvy souborů

[ctx: @default|]
en: URLs
cs: URL

[ctx: @default|]
en: Folder name
cs: Název složky

[ctx: @default|]
en: Browser
cs: Prohlížeč

[ctx: @default|]
en: QML base folder
cs: Hlavní složka QML

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
cs: Zakódovat jako URL

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
cs: --- oddělovač ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
cs: Začátek podnabídky

[ctx: @default|]
en: End of submenu
cs: Konec podnabídky

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
cs: Potvrdit

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
cs: Výstup

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
cs: Název

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
cs: Příkaz

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
cs: Nepodařilo se vytvořit složku %1

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
cs: Nepodařilo se vytvořit složku %1

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
cs: Soubor %1 již existuje

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
cs: %1 není složkou.

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
cs: Nepodařilo se přejmenovat %1 na %2

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
cs: Soubor %1 již existuje

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
cs: %1 není složkou.

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
cs: Nepodařilo se přejmenovat %1 na %2

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
cs: %1 již existuje

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
cs: %1 není soubor

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
cs: %1 již existuje

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
cs: %1 není soubor

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
cs: Nový název složky se příliš liší

[ctx: @default|]
en: Create folder
cs: Vytvořit složku

[ctx: @default|]
en: Rename folder
cs: Přejmenovat složku

[ctx: @default|]
en: Rename file
cs: Přejmenovat soubor

[ctx: @default|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
cs: Připraven.

[ctx: @default|]
en: padding (has no meaning)
cs: výplň (nemá žádný význam)

[ctx: @default|]
en: end of initial silence
cs: konec počátečního ticha

[ctx: @default|]
en: intro start
cs: začátek úvodu

[ctx: @default|]
en: main part start
cs: začátek hlavní části

[ctx: @default|]
en: outro start
cs: začátek závěru

[ctx: @default|]
en: outro end
cs: konec závěru

[ctx: @default|]
en: verse start
cs: začátek sloky

[ctx: @default|]
en: refrain start
cs: začátek refrénu

[ctx: @default|]
en: interlude start
cs: začátek mezihry

[ctx: @default|]
en: theme start
cs: začátek hlavní myšlenky

[ctx: @default|]
en: variation start
cs: začátek variace

[ctx: @default|]
en: key change
cs: změna předznamenání

[ctx: @default|]
en: time change
cs: změna taktového označení

[ctx: @default|]
en: momentary unwanted noise (Snap, Crackle & Pop)
cs: krátkodobý nechtěný šum (křupnutí, praskání, třísknutí)

[ctx: @default|]
en: sustained noise
cs: neustálý šum

[ctx: @default|]
en: sustained noise end
cs: konec nepřetržitého šumu

[ctx: @default|]
en: intro end
cs: konec úvodu

[ctx: @default|]
en: main part end
cs: konec hlavní části

[ctx: @default|]
en: verse end
cs: konec sloky

[ctx: @default|]
en: refrain end
cs: konec refrénu

[ctx: @default|]
en: theme end
cs: konec hlavní myšlenky

[ctx: @default|]
en: profanity
cs: nadávky

[ctx: @default|]
en: profanity end
cs: konec sprostých výrazů

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 0
cs: předem nestanovené seřízení 0

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 1
cs: předem nestanovené seřízení 1

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 2
cs: předem nestanovené seřízení 2

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 3
cs: předem nestanovené seřízení 3

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 4
cs: předem nestanovené seřízení 4

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 5
cs: předem nestanovené seřízení 5

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 6
cs: předem nestanovené seřízení 6

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 7
cs: předem nestanovené seřízení 7

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 8
cs: předem nestanovené seřízení 8

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 9
cs: předem nestanovené seřízení 9

[ctx: @default|]
en: not predefined synch A
cs: předem nestanovené seřízení A

[ctx: @default|]
en: not predefined synch B
cs: předem nestanovené seřízení B

[ctx: @default|]
en: not predefined synch C
cs: předem nestanovené seřízení C

[ctx: @default|]
en: not predefined synch D
cs: předem nestanovené seřízení D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch E
cs: předem nestanovené seřízení E

[ctx: @default|]
en: not predefined synch F
cs: předem nestanovené seřízení F

[ctx: @default|]
en: audio end (start of silence)
cs: konec zvuku (začátek ticha)

[ctx: @default|]
en: audio file ends
cs: zvukový soubor končí

[ctx: @default|]
en: reserved for future use %1
cs: vyhrazeno pro budoucí užití %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1
cs: Značka 1

[ctx: @default|]
en: Tag 2
cs: Značka 2

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
cs: Pravda, jestliže jsou řetězce stejné

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
cs: Pravda, jestliže řetězec obsahuje podřetězec

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
cs: Pravda, jestliže řetězec odpovídá regulárnímu výrazu

[ctx: @default|]
en: Logical AND
cs: Logické A

[ctx: @default|]
en: Logical OR
cs: Logické NEBO

[ctx: @default|]
en: Logical negation
cs: Logická negace

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
cs: Všechny podporované soubory

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
cs: Všechny soubory

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 bytes
cs: %1 bajtů

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
cs: Název

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
cs: Typ

[ctx: FileSystemModel|All other platforms]
en: Type
cs: Typ

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
cs: Datum změny

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
cs: Můj počítač

[ctx: FileSystemModel|]
en: Computer
cs: Počítač

[ctx: FrameTableModel|]
en: Volume
cs: Hlasitost

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
cs: Identifikátor soubor

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
cs: Název

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
cs: Ukládání složky...

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
cs: Výběr

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
cs: Všechny soubory

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
cs: Název

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Type
cs: Typ

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
cs: Typ

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
cs: Datum změny

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
cs: Hledání ukončeno

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: TagSearcher|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
cs: Čas

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
cs: Kód události

[ctx: TrackDataModel|]
en: Track
cs: Skladba

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
cs: Absolutní cesta k souboru

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
cs: Trvání

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
cs: Délka

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
cs: Kódování textu

[ctx: @default|]
en: Description
cs: Popis

[ctx: @default|]
en: Owner
cs: Vlastník

[ctx: @default|]
en: Email
cs: E-mail

[ctx: @default|]
en: Rating
cs: Hodnocení

[ctx: @default|]
en: Language
cs: Jazyk

[ctx: @default|]
en: Picture Type
cs: Druh obrázku

[ctx: @default|]
en: Image format
cs: Obrazový formát

[ctx: @default|]
en: Mimetype
cs: Typ MIME

[ctx: @default|]
en: Counter
cs: Počitadlo

[ctx: @default|]
en: Identifier
cs: Identifikátor

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
cs: Úprava hlasitosti

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
cs: Počet bitů

[ctx: @default|]
en: Volume Change Right
cs: Změna hlasitosti vpravo

[ctx: @default|]
en: Volume Change Left
cs: Změna hlasitosti vlevo

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Right
cs: Nejvyšší hlasitost vpravo

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Left
cs: Nejvyšší hlasitost vlevo

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
cs: Formát časového razítka

[ctx: @default|]
en: Content Type
cs: Typ obsahu

[ctx: @default|]
en: Price
cs: Cena

[ctx: @default|]
en: Date
cs: Datum

[ctx: @default|]
en: Seller
cs: Prodavač

[ctx: @default|]
en: Target Type
cs: Typ cíle

[ctx: @default|]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: @default|]
en: Track ID
cs: ID skladby

[ctx: @default|]
en: Edition ID
cs: ID vydání

[ctx: @default|]
en: Chapter ID
cs: ID kapitoly

[ctx: @default|]
en: Attachment ID
cs: ID přílohy

[ctx: @default|]
en: Other
cs: Jiné

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
cs: Rámce MPEG jako jednotka

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
cs: Milisekundy jako jednotka

[ctx: @default|]
en: Lyrics
cs: Text písně

[ctx: @default|]
en: Text transcription
cs: Přepis textu

[ctx: @default|]
en: Movement/part name
cs: Název věty/části

[ctx: @default|]
en: Events
cs: Události

[ctx: @default|]
en: Chord
cs: Struna

[ctx: @default|]
en: Trivia/pop up
cs: Drobnosti/Maličkosti

[ctx: @default|]
en: None
cs: Nic

[ctx: @default|]
en: Shot
cs: Záběr

[ctx: @default|]
en: Subtrack
cs: Podsekce

[ctx: @default|]
en: Part
cs: Část

[ctx: @default|]
en: Edition
cs: Vydání

[ctx: @default|]
en: Collection
cs: Sbírka

[ctx: @default|]
en: Track Number
cs: Číslo skladby

[ctx: @default|]
en: Album Artist
cs: Umělec alba

[ctx: @default|]
en: Arranger
cs: Aranžér

[ctx: @default|]
en: Author
cs: Autor

[ctx: @default|]
en: Catalog Number
cs: Katalogové číslo

[ctx: @default|]
en: Compilation
cs: Sestavování

[ctx: @default|]
en: Composer
cs: Skladatel

[ctx: @default|]
en: Conductor
cs: Vedoucí

[ctx: @default|]
en: Copyright
cs: Autorská práva

[ctx: @default|]
en: Disc Number
cs: Číslo disku

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
cs: Kódováno pomocí

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
cs: Nastavení kódování

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
cs: Čas kódování

[ctx: @default|]
en: Grouping
cs: Seskupování

[ctx: @default|]
en: Initial Key
cs: Počáteční tónina

[ctx: @default|]
en: Lyricist
cs: Textař

[ctx: @default|]
en: Media
cs: Média

[ctx: @default|]
en: Mood
cs: Nálada

[ctx: @default|]
en: Original Album
cs: Původní album

[ctx: @default|]
en: Original Artist
cs: Původní umělec

[ctx: @default|]
en: Original Date
cs: Původní datum

[ctx: @default|]
en: Performer
cs: Umělec

[ctx: @default|]
en: Picture
cs: Obrázek

[ctx: @default|]
en: Publisher
cs: Nakladatel

[ctx: @default|]
en: Release Country
cs: Země vydání

[ctx: @default|]
en: Remixer
cs: Autor míchání hudebních skladeb

[ctx: @default|]
en: Sort Album
cs: Seřazení podle alba

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
cs: Seřazení podle umělce alba

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
cs: Seřazení podle umělce

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
cs: Seřazení podle skladatele

[ctx: @default|]
en: Sort Name
cs: Třídit podle jména

[ctx: @default|]
en: Subtitle
cs: Titulky

[ctx: @default|]
en: Website
cs: Webová stránka

[ctx: @default|]
en: WWW Audio File
cs: Internetová adresa zvukového souboru

[ctx: @default|]
en: WWW Audio Source
cs: Internetová adresa zvukového zdroje

[ctx: @default|]
en: Release Date
cs: Datum vydání

[ctx: @default|]
en: Work
cs: Práce

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
cs: Kódování zvuku

[ctx: @default|]
en: Audio Seek Point
cs: Bod hledání zvuku

[ctx: @default|]
en: Chapter
cs: Kapitola

[ctx: @default|]
en: Commercial
cs: Reklama

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
cs: Obsah

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
cs: Metoda šifrování

[ctx: @default|]
en: Equalization
cs: Vyrovnání zvukových hladin

[ctx: @default|]
en: Event Timing Codes
cs: Časové kódy událostí

[ctx: @default|]
en: General Object
cs: Všeobecný předmět

[ctx: @default|]
en: Group Identification
cs: Označení skupiny

[ctx: @default|]
en: Linked Information
cs: Odkazovaná informace

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
cs: Označení hudebního CD

[ctx: @default|]
en: MPEG Lookup Table
cs: Vyhledávací tabulka MPEG

[ctx: @default|]
en: Movement Number
cs: Číslo věty

[ctx: @default|]
en: Movement Name
cs: Název věty

[ctx: @default|]
en: Ownership
cs: Vlastnictví

[ctx: @default|]
en: Play Counter
cs: Počítadlo přehrání

[ctx: @default|]
en: Popularimeter
cs: Měřidlo oblíbenosti

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
cs: Seřízení polohy

[ctx: @default|]
en: Private
cs: Soukromý

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
cs: Doporučená velikost vyrovnávací paměti

[ctx: @default|]
en: Reverb
cs: Dozvuk

[ctx: @default|]
en: Seek
cs: Vyhledat

[ctx: @default|]
en: Signature
cs: Podpis

[ctx: @default|]
en: Synchronized Lyrics
cs: Seřízený text

[ctx: @default|]
en: Synchronized Tempo Codes
cs: Kódy pro seřízenou rychlost

[ctx: @default|]
en: Podcast Category
cs: Kategorie podcastů

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
cs: Popis podcastu

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
cs: Opoždění seznamu skladeb

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
cs: Původní čas vydání

[ctx: @default|]
en: Recording Time
cs: Čas nahrání

[ctx: @default|]
en: Release Time
cs: Čas vydání

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
cs: Čas opatření značkami

[ctx: @default|]
en: File Type
cs: Typ souboru

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
cs: Označení podcastu

[ctx: @default|]
en: Time
cs: Čas

[ctx: @default|]
en: Podcast Keywords
cs: Klíčová slova podcastu

[ctx: @default|]
en: Original Filename
cs: Původní název souboru

[ctx: @default|]
en: File Owner
cs: Vlastník souboru

[ctx: @default|]
en: Produced Notice
cs: Autorské právo k výrobě

[ctx: @default|]
en: Recording Date
cs: Datum nahrávky

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
cs: Název rozhlasové stanice

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
cs: Vlastník rozhlasové stanice

[ctx: @default|]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
cs: Uživatelsky stanovený text

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
cs: Jednoznačné označení dat souboru

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
cs: Podmínky užití

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
cs: Obchodní adresa (URL)

[ctx: @default|]
en: Copyright URL
cs: Adresa (URL) pro autorské právo

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
cs: Kanál podcastu

[ctx: @default|]
en: Official Radio Station
cs: Rozhlasová stanice

[ctx: @default|]
en: Payment
cs: Platba

[ctx: @default|]
en: Official Publisher
cs: Internetové stránky vydavatele

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
cs: Uživatelsky stanovená adresa

[ctx: @default|]
en: Contact
cs: Kontakt

[ctx: @default|]
en: Total Discs
cs: Počet zvukových nosičů

[ctx: @default|]
en: Encoder
cs: Kodér

[ctx: @default|]
en: Encoding
cs: Kódování

[ctx: @default|]
en: Engineer
cs: Zvukař

[ctx: @default|]
en: Ensemble
cs: Umělecký soubor

[ctx: @default|]
en: Guest Artist
cs: Hostující umělec

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
cs: Přehrávání bez mezer

[ctx: @default|]
en: Label
cs: Popisek

[ctx: @default|]
en: Label Number
cs: Číslo popisku

[ctx: @default|]
en: License
cs: Licence

[ctx: @default|]
en: Location
cs: Umístění

[ctx: @default|]
en: Organization
cs: Organizace

[ctx: @default|]
en: Part Number
cs: Číslo části

[ctx: @default|]
en: Producer
cs: Výrobce

[ctx: @default|]
en: Product Number
cs: Číslo výrobku

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
cs: Počet skladeb

[ctx: @default|]
en: Version
cs: Verze

[ctx: @default|]
en: Volume
cs: Hlasitost

[ctx: @default|]
en: Director
cs: Režisér

[ctx: @default|]
en: Duration
cs: Trvání

[ctx: @default|]
en: Summary
cs: Shrnutí

[ctx: @default|]
en: Synopsis
cs: Souhrn

[ctx: @default|]
en: Total Parts
cs: Celkem částí

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
cs: Původní textař

[ctx: @default|]
en: User Rating
cs: Uživatelské hodnocení

[ctx: @default|]
en: Account Type
cs: Druh účtu

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
cs: Přístupové jméno

[ctx: @default|]
en: Artist ID
cs: Identifikátor umělce

[ctx: @default|]
en: Category
cs: Kategorie

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
cs: Katalogový identifikátor

[ctx: @default|]
en: Genre ID
cs: Identifikátor žánru

[ctx: @default|]
en: Keyword
cs: Klíčové slovo

[ctx: @default|]
en: Long Description
cs: Dlouhý popis

[ctx: @default|]
en: Album ID
cs: Identifikátor alba

[ctx: @default|]
en: Purchase Date
cs: Datum koupě

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
cs: Hodnocení/informace

[ctx: @default|]
en: Country Code
cs: Kód země

[ctx: @default|]
en: Sort Show
cs: Pořad pro třídění

[ctx: @default|]
en: Media Type
cs: Typ média

[ctx: @default|]
en: TV Episode
cs: Televizní díl

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
cs: Číslo televizního dílu

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
cs: Název televizní sítě

[ctx: @default|]
en: TV Show Name
cs: Název televizního pořadu

[ctx: @default|]
en: TV Season
cs: Televizní ada

[ctx: @default|]
en: Movement Count
cs: Počet vět

[ctx: @default|]
en: Show Work & Movement
cs: Ukázat dílo a větu

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
cs: URL podcastu

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
cs: GUID podcastu

[ctx: @default|]
en: Composer ID
cs: Identifikátor skladatel

[ctx: @default|]
en: Chapters
cs: Kapitoly

[ctx: @default|]
en: Chapters (Nero)
cs: Kapitoly (Nero)

[ctx: @default|]
en: Chapters (QT)
cs: Kapitoly (QT)

[ctx: @default|]
en: Archival Location
cs: Místo archivace

[ctx: @default|]
en: Commissioned
cs: Oprávněný

[ctx: @default|]
en: Cropped
cs: Ořezaný

[ctx: @default|]
en: Dimensions
cs: Rozměry

[ctx: @default|]
en: Dots Per Inch
cs: Bodů na palec

[ctx: @default|]
en: Keywords
cs: Klíčová slova

[ctx: @default|]
en: Lightness
cs: Jas

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
cs: Počet barev

[ctx: @default|]
en: Subject
cs: Předmět

[ctx: @default|]
en: Sharpness
cs: Ostrost

[ctx: @default|]
en: Source Form
cs: Druh zdroje

[ctx: @default|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
cs: Značka 1 a značka 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
cs: Všechny značky

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
cs: Připojte t1/připojit t2, pokud není prázdný

[ctx: @default|]
en: Truncated
cs: Zkrácená

[ctx: @default|]
en: Size is too large
cs: Je příliš dlouhý

[ctx: @default|]
en: Must be unique
cs: Musí být jedinečný

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
cs: Nový řádek je zakázán

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
cs: CR je zakázán

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
cs: Vlastník nesmí být prázdná

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
cs: Musí být číselný

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
cs: Musí být číselný nebo číselný/celkový

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
cs: Formát je DDMM

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
cs: Formát je HHMM

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
cs: Formát je YYYY

[ctx: @default|]
en: Must begin with a year and a space character
cs: Musí začít s rokem a prostorovým charakterem

[ctx: @default|]
en: Must be ISO 8601 date/time
cs: Musí být časové razítko ISO 8601

[ctx: @default|]
en: Must be musical key, 3 characters, A-G, b, #, m, o
    or Camelot wheel value 1A-12A, 1B-12B
cs: Musí být tónina na začátku, 3 znaky, A-G, b, #, m, o
    nebo hodnotou Camelot Wheel 1A-12A, 1B-12B

[ctx: @default|]
en: Must have ISO 639-2 language code, 3 lowercase characters
cs: Není platný kód jazyka (podle ISO 639-2)

[ctx: @default|]
en: Must be ISRC code, 12 characters
cs: Musí být kód ISRC, 12 znaků

[ctx: @default|]
en: Must be list of strings separated by '|'
cs: Musí být seznam řetězců oddělených '|'

[ctx: @default|]
en: Has excess white space
cs: Má přebytek prázdných mezer

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
cs: Ikona o velikosti 32 x 32 obrazových bodů pro soubor PNG

[ctx: @default|]
en: Other file icon
cs: Ikona jiného souboru

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
cs: Obal (přední strana)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
cs: Obal (zadní strana)

[ctx: @default|]
en: Leaflet page
cs: Strana letáku

[ctx: @default|]
en: Lead artist/lead performer/soloist
cs: Hlavní umělec/Účinkující hudebník/Sólista

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
cs: Umělec/Účinkující

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
cs: Hudební skupina/Orchestr

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
cs: Textař/Skladatel textu

[ctx: @default|]
en: Recording Location
cs: Místo nahrávky

[ctx: @default|]
en: During recording
cs: Během nahrávání

[ctx: @default|]
en: During performance
cs: Během vystoupení

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
cs: Obrázek z obrazového záznamu/filmu

[ctx: @default|]
en: A bright coloured fish
cs: Jasně svítící ryba

[ctx: @default|]
en: Illustration
cs: Názorná ukázka

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
cs: Logotyp hudební skupiny/umělce

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
cs: Logotyp vydavatele/nahrávacího studia

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
cs: Úplná cesta k souboru

[ctx: @default|]
en: Modification date
cs: Datum úprav

[ctx: @default|]
en: Creation date
cs: Datum vytvoření

[ctx: @default|]
en: Directory name
cs: Název adresáře

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
cs: Počet skladeb

[ctx: @default|]
en: Extension
cs: Přípona

[ctx: @default|]
en: Bitrate
cs: Datový tok

[ctx: @default|]
en: Samplerate
cs: Vzorkovací frekvence

[ctx: @default|]
en: Channels
cs: Kanály

[ctx: @default|]
en: Codec
cs: Kodek

[ctx: @default|]
en: Marked
cs: Označené

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
cs: Escape pro HTML

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
cs: Importovat automaticky

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
cs: Cí&l:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
cs: &Profil:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
cs: Nový

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
cs: Čte se složka

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
cs: Spuštěno

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
cs: Dotazování

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
cs: Stahuji

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
cs: Přijatá data

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
cs: Přebal

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
cs: Dokončeno

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
cs: Př&erušit

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
cs: Spustit

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
cs: Zdroj pro import

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
cs: Pře&snost:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
cs: &Standardní značky

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
cs: &Dodatečné značky

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
cs: &Obrázky obalů

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
cs: Procházet obrázky obalů

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
cs: Umělec / &Album

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
cs: Z&droj

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
cs: Zdroj:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
cs: Zjištění &adresy (URL)

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
cs: Odpovídá

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
cs: URL obrázku

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
cs: Uložit na&stavení

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
cs: &Procházet

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
cs: Klikněte na Procházet pro započetí

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
cs: Potom přetáhněte obrázek z prohlížeče do okna Kid3.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
cs: &Označit zkrácená pole

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
cs: Kódování t&extu:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
cs: Použít formát číslo/celkový počet &skladeb

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
cs: &Počet číslic v čísle skladby:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
cs: Žá&nr jako text místo jako číslo

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
cs: Soubory &WAV s blokem id3 s malými písmeny

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
cs: Označte &porušení standardu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
cs: &Verze používaná pro nové značky:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
cs: Název pole s pozná&mkou:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
cs: Název pole s &obrázkem:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Write mode:
cs: Režimy zápisu:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Compact
cs: Kompaktní

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Do not shrink
cs: Nezmenšovat

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Avoid insert
cs: Nevkládat

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
cs: Obrázek

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
cs: Označit, &je-li větší než (bajty):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
cs: &Ukázat pouze vlastní žánry

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Cu&stom Genres
cs: Vla&stní žánry

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Custom F&rames
cs: Vlastní p&rvky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
cs: Uspořádání můžete upravit přetahováním položek

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Quick Access Frames
cs: Prvky s &rychlým přístupem

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
cs: Název skladby &číslo pole:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
cs: &Formát značky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
cs: Hodnocení

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &1
cs: Značka &1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &2
cs: Značka &2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &3
cs: Značka &3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
cs: Všechny značk&y

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
cs: Spuštění

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Load last-opened files
cs: &Načíst naposledy otevřené soubory

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
cs: &Neměnit časové razítko souboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
cs: &Označit změny

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
cs: &Název souboru s obalem:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
cs: Kódování t&extu (Export, seznam skladeb):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
cs: Seznam souborů

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filte&r:
cs: Filt&r:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
cs: Z&ahrnout složky:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
cs: Přeskočit složk&y:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
cs: Zobrazovat &skryté soubory

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
cs: Formát

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
cs: Název souboru ze značky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
cs: Značka z názvu souboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Playlist
cs: Seznam skladeb

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
cs: Formát názvu &souboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
cs: Název souboru ze značky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
cs: Značka z názvu souboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Browser
cs: Prohlížeč

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
cs: We&bový prohlížeč:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
cs: Příkazy souvisejících &nabídek

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
cs: &Přehrát po dvojitém kliknutí

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Select file on play
cs: Vybrat &soubor pro přehrání

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&udio output:
cs: Zv&ukový výstup:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: System
cs: Systém

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
cs: Po&užít ověření s proxy

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
cs: Uživatelské jmé&no proxy:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
cs: Heslo pro&xy:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
cs: &Moduly pro metadata a priorita

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
cs: Dostupné modul&y

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
cs: Změny se projeví až po restartu!

[ctx: @default|]
en: Images
cs: Obrázky

[ctx: @default|]
en: All Files
cs: Všechny soubory

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
cs: Ze sc&hránky

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
cs: &Do schránky

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
cs: &Importovat...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
cs: &Exportovat...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
cs: Po&hled...

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
cs: Exportovat

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
cs: &Formát:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
cs: &Hlavička:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Tracks:
cs: Sklad&by:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
cs: Záp&atí

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
cs: Do sou&boru...

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
cs: &Do schránky

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
cs: &Zdroj:

[ctx: ExportDialog|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: ExportDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
cs: Chyba v souboru

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
cs: Při zápisu do souboru nastala chyba:

[ctx: FilterDialog|]
en: Filter
cs: Filtr

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
cs: Ná&hled

[ctx: FilterDialog|]
en: &Filter:
cs: &Filtr:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
cs: &Výraz:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
cs: Spuštěno

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
cs: Dokončeno

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
cs: Př&erušit

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
cs: &Použít

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
cs: Najít a nahradit

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
cs: Na&jít:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
cs: Na&jít

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
cs: Nah&radit:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
cs: Nah&radit

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
cs: Nahr&adit vše

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
cs: Možnosti

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
cs: &Rozlišovat velikost

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
cs: &Zpětně

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
cs: Regulární vý&raz

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Tags
cs: Z&načky

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
cs: Vybr&at vše

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
cs: Najít

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
cs: Přesnost:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
cs: Obrázky obalů:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
cs: Importovat ze souboru/s&chránky...

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
cs: Ze zn&aček...

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
cs: &Ze serveru...

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
cs: Cí&l:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
cs: Naposledy uložené znění

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
cs: Zkontrolovat maximální povolený časový roz&díl (v sekundách):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
cs: Rozlišovat podle:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
cs: &Délka

[ctx: ImportDialog|]
en: T&rack
cs: S&kladba

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
cs: &Titul

[ctx: ImportDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
cs: Číslovat skladby

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
cs: Z&ačáteční číslo:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
cs: &Cíl:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
cs: Vynulovat &počítadlo pro každou složku

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
cs: Celkový poče&t skladeb:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
cs: Název souboru se seznamem skladeb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
cs: Stejný jako &název složky

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
cs: &Formát:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
cs: &Vytvořte nový prázdný seznam skladeb:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
cs: Nový

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
cs: Vytvořit v:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
cs: Současná složka

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
cs: Každá složka

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
cs: Složka na nejvyšší úrovni

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
cs: Obsah seznamu skladeb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
cs: For&mát

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
cs: Zař&adit pouze vybrané soubory

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
cs: Seřadit podle &názvu souboru

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
cs: Seřadit podle pole se &značkou

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
cs: Pro soubory v seznamu skladeb použít relativní cestu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
cs: U souboru v seznamu skladeb z&adejte úplnou cestu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
cs: Zapsat pouze &seznam souborů

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
cs: Zapsat &informace pomocí

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
cs: Seznam skladeb

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
cs:  [změněno]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
cs: Varování

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
cs: Seznam skladeb byl upraven.
    Chcete jej uložit?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
cs: Přejmenovat složku

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
cs: Formát

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
cs: Náhled

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
cs: Vytvořit složku

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
cs: &Činnost:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
cs: &Zdroj:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
cs: &Upravit...

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
cs: &Formát:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
cs: Od:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
cs: Komu:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
cs: Název složky ze značky

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
cs: Na&jít

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
cs: Cesta C&GI:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
cs: &Standardní značky

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
cs: &Dodatečné značky

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
cs: &Obrázky obalů

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
cs: Připraven.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
cs: Název skladby/Umělec - Album

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
cs: Stav

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
cs: &Použít

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
cs: Žádný výsledek

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
cs: Nevybrán žádný výsledek

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
cs: Importovat ze značek

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
cs: Formát:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
cs: Zdroj:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
cs: Rozbalování:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
cs: Cí&l:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
cs: &Použít

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
cs: Importovat ze souboru/schránky

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
cs: Formát:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
cs: Hlavička:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Tracks:
cs: Skladby:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Help
cs: Nápo&věda

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
cs: Na&stavení pro uložení

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
cs: Ze sou&boru...

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
cs: Ze sc&hránky

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
cs: Stáhnout

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
cs: Otevírá se složka...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
cs: Přerušit

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
cs: %1 není zapisovatelný

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
cs: Při zápisu do souboru nastala chyba:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
cs: Chyba v souboru

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
cs: Při zápisu do souboru nastala chyba. Chcete oprávnění změnit?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
cs: Aktuální složka byla změněna.
    Přejete si jej uložit?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
cs: Varování

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
cs: Seznam skladeb byl upraven.
    Chcete jej uložit?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
cs: Ukončuji...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
cs[0]: %n složka
cs[1]: %n složky
cs[2]: %n složek

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
cs[0]: %n soubor
cs[1]: %n soubory
cs[2]: %n souborů

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
cs[0]: %n vybrán
cs[1]: %n vybrány
cs[2]: %n vybráno

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
cs: Připraven.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
cs: Vytvářím seznam skladeb...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
cs: Soubory nebyly nalezeny

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Import
cs: Importovat

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
cs: Chyba při přejmenovávání:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing directories?
cs: Zkusit znovu po zavření adresářů?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Filter
cs: Filtr

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
cs:  [filtrováno %1/%2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
cs: Přidat rámec

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
cs: Vybrat ID rámečku prvku

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
cs: Zadejte nový název souboru:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
cs: Nepodařilo se přejmenovat %1 na %2

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing folders?
cs: Zkusit znovu po zavření složek?

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
cs: Opravdu si přejete tyto %1 položky vyhodit do koše?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
cs: Opravdu si přejete tyto %1 položky vyhodit do koše?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
cs: Opravdu si přejete tuto položku vyhodit do koše?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
cs: Adresář musí být prázdný.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
cs: Nelze přesunout tyto soubory do koše

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
cs: Rozvinout vše

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
cs: Př&erušit

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Automatic Column Widths
cs: Automatické šířky sloupce

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Custom Column Widths
cs: Vlastní šířky sloupce

[ctx: FileList|]
en: C&lear
cs: Vyči&stit

[ctx: FileList|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
cs: Rozvinout vš&e

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
cs: Svinout vš&e

[ctx: FileList|]
en: &Play
cs: &Přehrát

[ctx: FileList|]
en: E&dit
cs: U&pravit

[ctx: FileList|]
en: &Open
cs: &Otevřít

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
cs: Otevřít odpovídající slož&ku

[ctx: FileList|]
en: Execute
cs: Spustit

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
cs: Nelze spustit

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
cs: &Soubor

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
cs: Formát:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
cs: Od:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
cs: Název souboru ze značky %1

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
cs: Komu:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
cs: Značka %1 z názvu souboru

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag &%1
cs: Značka &%1

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
cs: Ze značky %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: Kid3Form|]
en: From
cs: Od

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: Kid3Form|]
en: To
cs: Komu

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
cs: Upravit...

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
cs: Přidat...

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: SectionActions|]
en: Previous
cs: Předchozí

[ctx: SectionActions|]
en: Next
cs: Následující

[ctx: SectionActions|]
en: Transfer
cs: Převod

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: SectionActions|]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: SectionActions|]
en: Open Parent Folder
cs: Otevřít rodičovskou složku

[ctx: SectionActions|]
en: Open Current Folder
cs: Otevřít současnou složku

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
cs: Přid&at...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
cs: Posunout nahor&u

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
cs: Posunout &dolů

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
cs: &Upravit...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
cs: Odst&ranit

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
cs: Čas zahájení

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
cs: Čas ukončení

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
cs: Začátek posunu

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
cs: Konec posunu

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
cs: Přid&at

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
cs: Vlož&it řádek

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
cs: Smazat řá&dek

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
cs: Vy&prázdnit řádek

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Use for playlist and folder names
cs: Použít pro názvy seznamů skladeb a složek

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
cs: Maximální délka:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
cs: Použít formát automaticky

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
cs: Nahrazení řetězce:

[ctx: FormatBox|]
en: From
cs: Od

[ctx: FormatBox|]
en: To
cs: Komu

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
cs: Převod velikosti písmen:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
cs: Lokalizace:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
cs: Přid&at

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
cs: Odst&ranit

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
cs: Nový

[ctx: FrameTable|]
en: WWW Audio Source
cs: Internetová adresa zvukového zdroje

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
cs: Vybr&at vše

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
cs: Zrušit vý&běr

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
cs: Zobrazit obrázek

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: PictureLabel|]
en: Previous
cs: Předchozí

[ctx: PictureLabel|]
en: Next
cs: Následující

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
cs: Přetáhnout
    obal alba
    sem

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
cs: Přehrát

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
cs: Přehrát/Pozastavit

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
cs: Předchozí skladba

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
cs: Následující skladba

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
cs: Ztlumit

[ctx: PlayToolBar|]
en: Volume: %1%
cs: Hlasitost: %1%

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
cs: Z&rušit

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
cs: Přidat položku

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
cs: Upravit položku

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
cs: Upravit...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
cs: Přidat...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
cs: Přidat rámec

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
cs: Vybrat ID rámečku prvku

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
cs: Přid&at

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
cs: Vrchní úroveň

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
cs: Seřazeno

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
cs: Ověření

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
cs: Přid&at

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
cs: &Smazat

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
cs: Ze sc&hránky

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
cs: &Importovat...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
cs: &Exportovat...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Help
cs: Nápověda

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Events
cs: Události

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
cs: Text písně

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Offset
cs: Posun

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
cs: Milisekund

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
cs: Vlož&it řádek

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
cs: Smazat řá&dky

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
cs: Vyči&stit

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
cs: &Přidat posun...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
cs: &Přejít na pozici

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Fingerprint
cs: Otisk MusicBrainz

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
cs: Nerozpoznáno

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
cs: Rozpoznáno

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
cs: Výběr uživatele

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
cs: Hledání ID

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Fingerprint
cs: Otisk

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
cs: Vyhledat metadata

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
cs: AENC - Kódování zvuku

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
cs: APIC - Připojený obrázek

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
cs: COMM - Poznámky

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
cs: COMR - Obchodní informace

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
cs: ENCR - Zápis způsobu kódování

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
cs: EQUA - Vyrovnání

[ctx: @default|]
en: ETCO - Event timing codes
cs: ETCO - Časové kódy událostí

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
cs: GEOB - Všeobecný uzavřený předmět

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
cs: GRID - Zápis určení zařazení do skupin

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
cs: IPLS - Seznam zúčastněných osob

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
cs: LINK - Spojená informace

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
cs: MCDI - Určení hudebního CD

[ctx: @default|]
en: MLLT - MPEG location lookup table
cs: MLLT - Vyhledávací tabulka poloh MPEG

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
cs: OWNE - Vlastník

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
cs: PRIV - Soukromé

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
cs: PCNT - Počítadlo přehrání

[ctx: @default|]
en: POPM - Popularimeter
cs: POPM - Měřidlo oblíbenosti

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
cs: POSS - Seřízení polohy

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
cs: RBUF - Doporučená velikost vyrovnávací paměti

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
cs: RVAD - Poměrné přizpůsobení hlasitosti

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
cs: RVRB - Ozvěna

[ctx: @default|]
en: SYLT - Synchronized lyric/text
cs: SYLT - Souběžný text písně/text

[ctx: @default|]
en: SYTC - Synchronized tempo codes
cs: SYTC - Souběžné časové kódy

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
cs: TALB - Album/Film/Ukázat název

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
cs: TBPM - BPM (dob za minutu)

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
cs: TCOM - Skladatel

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
cs: TCON - Druh obsahu

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
cs: TCOP - Sdělení o autorském právu

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
cs: TDAT - Datum

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
cs: TDLY - Zdržení seznamu skladeb

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
cs: TENC - Zakódováno

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
cs: TEXT - Textař/Skladatel textu

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
cs: TFLT - Typ souboru

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
cs: TIME - Čas

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
cs: TIT1 - Popis skupiny obsahu

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
cs: TIT2 - Název/Název písně/Popis obsahu

[ctx: @default|]
en: TIT3 - Subtitle/Description refinement
cs: TIT3 - Jemný rozdíl Podnázev/Přesný popis

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
cs: TKEY - Tónina na začátku

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
cs: TLAN - Jazyk(y)

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
cs: TLEN - Délka

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
cs: TMED - Typ média

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
cs: TOAL - Původní album/Film/Ukázat název

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
cs: TOFN - Původní název souboru

[ctx: @default|]
en: TOLY - Original lyricist(s)/text writer(s)
cs: TOLY - Původní textař(i)/Skladatel(é) textu

[ctx: @default|]
en: TOPE - Original artist(s)/performer(s)
cs: TOPE - Původní umělec(i)/Účinkující

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
cs: TORY - Původní rok vydání

[ctx: @default|]
en: TOWN - File owner/licensee
cs: TOWN - Vlastník souboru/Držitel povolení

[ctx: @default|]
en: TPE1 - Lead performer(s)/Soloist(s)
cs: TPE1 - Hlavní umělec(i)/Sólista(é)

[ctx: @default|]
en: TPE2 - Band/orchestra/accompaniment
cs: TPE2 - Hudební skupina/Orchestr/Doprovod

[ctx: @default|]
en: TPE3 - Conductor/performer refinement
cs: TPE3 - Jemný rozdíl Dirigent/Účinkující

[ctx: @default|]
en: TPE4 - Interpreted, remixed, or otherwise modified by
cs: TPE4 - Umělecky ztvárněno, znovu zamícháno nebo jinak změněno od

[ctx: @default|]
en: TPOS - Part of a set
cs: TPOS - Část souboru skladeb

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
cs: TPUB - Vydavatel

[ctx: @default|]
en: TRCK - Track number/Position in set
cs: TRCK - Číslo skladby/Poloha v souboru skladeb

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
cs: TRDA - Datum nahrávky

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
cs: TRSN - Název internetové rozhlasové stanice

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
cs: TRSO - Vlastník internetové rozhlasové stanice

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
cs: TSIZ - Velikost

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
cs: TSRC - ISRC (Obvyklý mezinárodní nahrávací kód)

[ctx: @default|]
en: TSSE - Software/Hardware and settings used for encoding
cs: TSSE - Software/Hardware a nastavení kódování

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
cs: TXXX - Uživatelsky stanovená textová informace

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
cs: TYER - Rok

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
cs: UFID - Jedinečné určení souboru

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
cs: USER - Podmínky užití

[ctx: @default|]
en: USLT - Unsynchronized lyric/text transcription
cs: USLT - Nesouběžný přepis textu písně/textu

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
cs: WCOM - Obchodní sdělení

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
cs: WCOP - Autorské právo/Zákonná sdělení

[ctx: @default|]
en: WOAF - Official audio file webpage
cs: WOAF - Veřejné internetové stránky zvukového souboru

[ctx: @default|]
en: WOAR - Official artist/performer webpage
cs: WOAR - Veřejné internetové stránky umělce/účinkujícího

[ctx: @default|]
en: WOAS - Official audio source webpage
cs: WOAS - Veřejné internetové stránky zvukového zdroje

[ctx: @default|]
en: WORS - Official internet radio station homepage
cs: WORS - Veřejné internetové stránky internetové rozhlasové stanice

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
cs: WPAY - Platba

[ctx: @default|]
en: WPUB - Official publisher webpage
cs: WPUB - Veřejné internetové stránky vydavatele

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
cs: WXXX - Uživatelsky stanovená adresa (URL)

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Release
cs: Vydání MusicBrainz

[ctx: @default|]
en: Rating Information
cs: Informace o hodnocení

[ctx: @default|]
en: ASPI - Audio seek point index
cs: ASPI - Rejstřík bodů hledání zvuku

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
cs: CHAP - Kapitola

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
cs: CTOC - Obsah

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
cs: EQU2 - Vyrovnání (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
cs: GRP1 - Třídění do skupin

[ctx: @default|]
en: MVIN - Movement Number
cs: MVIN - Číslo věta

[ctx: @default|]
en: MVNM - Movement Name
cs: MVNM - Název věty

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
cs: RVA2 - Poměrné přizpůsobení hlasitosti (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
cs: SEEK - Hledání

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
cs: SIGN - Podpis

[ctx: @default|]
en: TCAT - Podcast category
cs: TCAT - Kategorie podcastu

[ctx: @default|]
en: TCMP - iTunes compilation flag
cs: TCMP - Sestavení iTunes

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
cs: TDEN - Čas zakódování

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
cs: TDES - Popis Podcastu

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
cs: TDOR - Původní rok vydání

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
cs: TDRC - Čas nahrání

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
cs: TDRL - Čas vydání

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
cs: TDTG - Čas opatření značkami

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
cs: TGID - Identifikátor Podcastu

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
cs: TIPL - Seznam zúčastněných osob

[ctx: @default|]
en: TKWD - Podcast keywords
cs: TKWD - Klíčová slova podcastu

[ctx: @default|]
en: TMCL - Musician credits list
cs: TMCL - Seznam hudebníků

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
cs: TMOO - Nálada

[ctx: @default|]
en: TPRO - Produced notice
cs: TPRO - Autorské právo výroby

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
cs: TSO2 - Seřazení podle umělce alba

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
cs: TSOA - Seřazení podle alba

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
cs: TSOC - Seřazení podle skladatele

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
cs: TSOP - Seřazení podle výkonného umělce (účinkujícího)

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
cs: TSOT - Seřazení podle názvu

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
cs: TSST - Podnázev skladby

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
cs: WFED - Kanál Podcastu

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
cs: O programu Kid3

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
cs: Editor značek zvukových záznamů

[ctx: AboutDialog|]
en: License
cs: Licence

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
cs: Tento program používá knihovnu <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> verze%1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
cs: Importovat automaticky

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
cs: Čtu složku

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
cs: Spuštěno

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
cs: Dotazování

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
cs: Stahuji

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
cs: Přijatá data

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
cs: Přebal

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
cs: Dokončeno

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
cs: Spustit

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
cs: Cíl:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1
cs: Značka 1

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 2
cs: Značka 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 3
cs: Značka 3

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
cs: Značka 1 a značka 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: All Tags
cs: Všechny značky

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
cs: Profil:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
cs: Soubor

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
cs: Otevřít

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
cs: Složka

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
cs: Soubor

[ctx: FilterPage|]
en: Filter
cs: Filtr

[ctx: FilterPage|]
en: Started
cs: Spuštěno

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
cs: Dokončeno

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: FilterPage|]
en: Start
cs: Spustit

[ctx: FilterPage|]
en: Filter:
cs: Filtr:

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
cs: Výraz:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
cs: Varování

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
cs: Soubor již existuje. Přejete si jej přepsat?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
cs: Exportovat

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Import
cs: Importovat

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
cs: Přidat rámec

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
cs: Vybrat ID rámečku prvku

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
cs: Profily

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
cs: Profil

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
cs: Přesnost

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
cs: Standardní značky

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
cs: Dodatečné značky

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
cs: Obrázky obalů

[ctx: Main|]
en: Warning
cs: Varování

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
cs: Aktuální složka byla změněna.
    Přejete si jej uložit?

[ctx: Main|]
en: File Error
cs: Chyba v souboru

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
cs: Při zápisu do souboru nastala chyba:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
cs: Karta typu SD je zapisovatelná pouze v %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
cs: Při zápisu do souboru nastala chyba. Chcete oprávnění změnit?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
cs: %1 není zapisovatelný

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
cs:  [změněno]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
cs:  [filtrováno %1/%2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
cs: Otevřít

[ctx: MainPage|]
en: About
cs: O aplikaci

[ctx: MainPage|]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: MainPage|]
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
cs: Importovat automaticky

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
cs: Vytvořit seznam skladeb

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
cs: Přejmenovat složku

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
cs: Číslovat skladby

[ctx: MainPage|]
en: Filter
cs: Filtr

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
cs: Použít formát pro název souboru

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
cs: Použít formát pro značku

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
cs: Použít kódování textu

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
cs: Převést ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
cs: Převést ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: MainPage|]
en: Revert
cs: Vrátit zpět

[ctx: MainPage|]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
cs: Začáteční číslo:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
cs: Cíl:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1
cs: Značka

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 2
cs: Značka

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 3
cs: Značka 3

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
cs: Značka 1 a značka 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: All Tags
cs: Všechny značky

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
cs: Vynulovat počítadlo pro každou složku

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
cs: Celkový počet skladeb

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
cs: Obrázek

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
cs: Přejmenovat složku

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
cs: Spustit

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
cs: Činnost:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
cs: Vytvořit složku

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
cs: Zdroj:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
cs: Ze značky 2 a značky 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
cs: Ze značky 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
cs: Ze značky 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 3
cs: Ze značky 3

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: All Tags
cs: Všechny značky

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
cs: Formát:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
cs: Název složky ze značky

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
cs: Náhled

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: SettingsPage|]
en: Tags
cs: Značky

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
cs: Soubory

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
cs: Moduly

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
cs: Označit zkrácená pole

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
cs: Kódování textu ID3v1

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
cs: Kódování textu ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
cs: Použít formát číslo/celkový počet skladeb

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
cs: Žánr jako text místo jako číslo

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
cs: Soubory WAV s blokem id3 s malými písmeny

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
cs: Verze používaná pro nové značky ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
cs: Počet číslic v čísle skladby

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
cs: Název pole s poznámkou Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
cs: Název pole s obrázkem Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
cs: Název skladby číslo pole RIFF

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
cs: Označit, je-li obrázek větší než maximální velikost

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
cs: Největší velikost obrázků (bajty)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
cs: Ukázat pouze vlastní žánry

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
cs: Vlastní žánry

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
cs: Převod velikosti písmen

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
cs: Lokalizace

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
cs: Nahrazení řetězce

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
cs: Nahrazení řetězce

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom frames
cs: Vlastní prvky

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Frames
cs: Vlastní prvky

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick access frames
cs: Prvky s rychlým přístupem

[ctx: SettingsPage|]
en: Load last-opened files
cs: Načíst naposledy otevřené soubory

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
cs: Neměnit časové razítko souboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
cs: Označit změny

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
cs: Použít formát automaticky

[ctx: SettingsPage|]
en: Use for playlist and folder names
cs: Použít pro názvy seznamů skladeb a složek

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
cs: Použít maximální délku

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
cs: Maximální délka

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
cs: Název souboru pro obal

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
cs: Kódování textu seznamu skladeb

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
cs: Do formátu názvu souboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
cs: Název souboru ze značky

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
cs: Z formátu názvu souboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
cs: Značka z názvu souboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
cs: Jazyk

[ctx: SettingsPage|]
en: System
cs: Systém

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
cs: Motiv

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick Access Frames
cs: Prvky s rychlým přístupem

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: TagCollapsible|]
en: Tag %1
cs: Značka %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
cs: Do názvu souboru

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
cs: Z názvu souboru

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
cs: Do značky %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
cs: Ze značky %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: TagCollapsible|]
en: Select All
cs: Vybrat vše

[ctx: TagCollapsible|]
en: Deselect All
cs: Zrušit výběr
