Kid3 3.8.1 - en to et translation catalogue (1324 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
et: Ajaületus

[ctx: HelpCommand|]
en: Help
et: Abi

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
et: Käsu nimi

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
et: Aeg

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
et: Rakendusest väljumine

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
et: Aktiivset kataloogi on muudetud.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
et: Väljumiseks kirjuta "exit force".

[ctx: CdCommand|]
en: Change folder
et: Kataloogi vahetamine

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
et: %1 ei ole olemas

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
et: Aktiivse kataloogi failinime näitamine

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
et: Kataloogide loend

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
et: Muudetud failide salvestamine

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
et: Tõrge faili kirjutamisel:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
et: Faili valimine

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
et: %1 ei leitud

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
et: Sildi valimine

[ctx: GetCommand|]
en: Get tag frame
et: Sildi raami hankimine

[ctx: SetCommand|]
en: Set tag frame
et: Sildi raami määramine

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
et: "%1" määramine raami "%2" väärtuseks nurjus

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
et: Lähtestamine

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
et: Import failist

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
et: Faili asukoht

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
et: Vormingu nimi

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
et: Allikas

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
et: Lahtipakkimine

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
et: %1 ei leitud.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
et: Saadaval

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
et: Automaatne import

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
et: Profiili nimi

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
et: %1 ei leitud.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
et: Saadaval

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
et: Albumi kaanepildi allalaadimine

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
et: Eksport failina

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
et: Vormingu nimi

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
et: %1 ei leitud.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
et: Saadaval

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
et: Esitusloendi loomine

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
et: Failinimevormingu rakendamine

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
et: Sildivormingu rakendamine

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
et: Tekstikodeeringu rakendamine

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
et: Kataloogi nime muutmine

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
et: Palade nummerdamine

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
et: Pala number

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter
et: Filtreerimine

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
et: Filtri nimi

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
et: %1 ei leitud.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
et: Saadaval

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
et: ID3v2.3 teisendamine ID3v2.4-ks

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
et: ID3v2.4 teisendamine ID3v2.3-ks

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
et: Failinimi sildi põhjal

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
et: Silt failinime põhjal

[ctx: TagToOtherTagCommand|]
en: Tag to other tag
et: Sildist teise silti

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
et: Kid3 seadistamine

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
et: %1 ei ole olemas

[ctx: ConfigCommand|]
en: Invalid value %1
et: vigane väärtus %1

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
et: Tundmatu käsk '%1'

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
et: Kasutamine:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Parameter
et: Parameeter

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
et: Faili asukoht

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
et: Sildinumbrid

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
et: raami nimi

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame value
et: raami väärtus

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
et: Vorming

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
et: Käsuspetsiifiline

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
et: Saadaolevad käsud

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
et: Kasutamine:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
et: %1 ei ole olemas

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
et: Tõrge faili kirjutamisel:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
et: Käsk "%1" on tundmatu, -h näitab abiinfot.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
et: Käsk "%1" on tundmatu, "help" näitab abiinfot.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
et: Kasutamine:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
et: Fail

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
et: Nimi

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
et: Ajaületus

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
et: Kataloogi lugemine

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
et: Käivitatud

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
et: Allikas

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
et: Päring

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
et: Tõmbamine

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
et: Andmed vastu võetud

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
et: Kaanepilt

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
et: Valmis

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
et: Katkestatud

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
et: Failid

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
et: Kasutaja toimingud

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
et: Võrk

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
et: Pluginad

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
et: Failide avamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
et: Viimati kasutatud kataloogi avamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
et: Kõigi või valitud failide muudatuste tühistamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
et: Muudetud failide salvestamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
et: Rakendusest väljumine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
et: Kõigi failide valimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
et: Kõigi failide valimise tühistamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
et: Otsimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
et: Otsimine ja asendamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
et: Kiirklahvide seadistamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
et: Tööriistaribade seadistamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
et: Olekuriba lubamine/keelamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
et: Seadistusdialoog

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
et: Ava &kataloog...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
et: Kataloogi avamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
et: Laadi &uuesti

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
et: Kataloogi laadimine uuesti

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
et: Eemalda

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
et: &Impordi...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
et: Failist või lõikepuhvrist importimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
et: Impordi serverist %1 ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
et: Importimine serverist %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
et: Impordi siltidest ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
et: Importimine siltidest

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
et: Automaatne i&mport ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
et: Automaatne import

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
et: Sirvi kaane&pilte ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
et: Albumi kaanepiltide sirvimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
et: &Ekspordi...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
et: Failina või lõikepuhvrisse eksportimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
et: &Loo esitusloend...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
et: M3U-esitusloendi loomine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
et: Rakenda &failinimevorming

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
et: Failinimevormingu rakendamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
et: Rakenda &sildivorming

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
et: Sildivormingu rakendamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
et: Rakenda t&ekstikodeering

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
et: Tekstikodeeringu rakendamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
et: &Muuda kataloogi nime ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
et: Kataloogi nime muutmine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
et: &Nummerda palad ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
et: Palade nummerdamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: F&ilter...
et: F&iltreeri ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filter
et: Filtreerimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
et: Teisenda ID3v2.3 ID3v2.&4-ks

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
et: ID3v2.3 teisendamine ID3v2.4-ks

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
et: Teisenda ID3v2.4 ID3v2.&3-ks

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
et: ID3v2.4 teisendamine ID3v2.3-ks

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
et: &Esita

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
et: Esita

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
et: Näita &pilti

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
et: Pildi näitamine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
et: Peida sildid &automaatselt

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
et: Siltide automaatne peitmine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
et: V&ali kõik kataloogis

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
et: Kõigi failide valimine aktiivses kataloogis

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Invert Selection
et: Vaheta val&ik

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
et: &Eelmine fail

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
et: Eelmise faili valimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
et: &Järgmine fail

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
et: Järgmise faili valimine

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
et: Sildi %1 põhjal

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
et: Failinime põhjal

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Focus
et: Fookus

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Frames:
et: Raamid:

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
et: Lisa

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
et: Faililoend

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
et: &Muuda nime

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
et: &Viska prügikasti

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
et: Kataloogiloend

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Section
et: Sektsioon

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
et: Seadistamine - Kid3

[ctx: @default|]
en: folder to open
et: avatav kataloog

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
et: Helisiltide redaktor

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
et: &Tagasi

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
et: &Edasi

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
et: &Otsing:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
et: Leia eelmine

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
et: Leia järgmine

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Tags
et: &Sildid

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
et: &Failid

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
et: &Kasutaja toimingud

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
et: &Võrk

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Plugins
et: &Pluginad

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
et: &Kiirklahvid

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
et: Kee&l

[ctx: ConfigDialog|]
en: System
et: Süsteem

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
et: Kohandatud &fondi kasutamine rakenduses

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
et: &Rakenduse font ...

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
et: Kohandatud &stiili kasutamine rakenduses

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
et: Süsteemiomaste faili&dialoogide kasutamine

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
et: Väl&imus

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
et: Vaikeväärtused

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
et: Kiirklahv "%1" on juba omistatud toimingule "%2".

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
et: &Fail

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
et: Failide avamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
et: &Ava ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
et: Viimati kasutatud kataloogi avamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
et: Viimaste a&vamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
et: Kataloogi avamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
et: Ava &kataloog ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
et: Kataloogi laadimine uuesti

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
et: Laadi &uuesti

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
et: Eemalda

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
et: Muudetud failide salvestamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
et: &Salvesta

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
et: Kõigi või valitud failide muudatuste tühistamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
et: Tü&hista

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
et: Failist või lõikepuhvrist importimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
et: &Impordi ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
et: Importimine serverist %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
et: Impordi serverist %1 ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
et: Importimine siltidest

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
et: Impordi siltidest ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
et: Automaatne import

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
et: Automaatne i&mport ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
et: Albumi kaanepiltide sirvimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
et: Sirvi kaane&pilte ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
et: Failina või lõikepuhvrisse eksportimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
et: &Ekspordi ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
et: M3U-esitusloendi loomine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
et: &Loo esitusloend ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
et: Rakendusest väljumine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
et: &Välju

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
et: &Redigeerimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
et: Kõigi failide valimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
et: V&ali kõik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
et: Kõigi failide valimise tühistamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
et: &Tühista valik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
et: Kõigi failide valimine aktiivses kataloogis

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
et: Vali kõik kataloo&gis

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Invert Selection
et: Vaheta val&ik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
et: Eelmise faili valimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
et: &Eelmine fail

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
et: Järgmise faili valimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
et: &Järgmine fail

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
et: Otsing

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
et: &Otsi ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
et: Otsimine ja asendamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
et: Ase&nda ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
et: &Tööriistad

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
et: Failinimevormingu rakendamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
et: Rakenda &failinimevorming

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
et: Sildivormingu rakendamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
et: Rakenda &sildivorming

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
et: Tekstikodeeringu rakendamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
et: Rakenda t&ekstikodeering

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
et: Kataloogi nime muutmine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
et: &Muuda kataloogi nime ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
et: Palade nummerdamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
et: &Nummerda palad ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filter
et: Filtreererimine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: F&ilter...
et: F&iltreeri ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
et: ID3v2.3 teisendamine ID3v2.4-ks

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
et: Teisenda ID3v2.3 ID3v2.&4-ks

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
et: ID3v2.4 teisendamine ID3v2.3-ks

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
et: Teisenda ID3v2.4 ID3v2.&3-ks

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
et: Esitamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
et: &Esita

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
et: &Seadistused

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
et: Tööriistariba näitamise lubamine/keelamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
et: &Tööriistariba näitamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
et: Olekuriba lubamine/keelamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
et: &Olekuriba näitamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
et: Pildi näitamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
et: &Pildi näitamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
et: Siltide automaatne peitmine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
et: Siltide &automaatne peitmine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
et: Kid3 seadistamine

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
et: Kid3 &seadistamine ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
et: Kid3 käsiraamat

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
et: Kid&3 käsiraamat

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
et: Kid3 teave

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
et: Kid3 t&eave

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
et: Qt teave

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
et: &Qt teave

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
et: Sildi %1 põhjal

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Focus
et: Fookus

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
et: Failinime põhjal

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
et: Lisa

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
et: Faililoend

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
et: &Muuda nime

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
et: &Viska prügikasti

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
et: Kataloogiloend

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Section
et: Sektsioon

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
et:  [muudetud]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
et: Helisiltide redaktor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
et: Litsents

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
et: Seadistamine - Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
et: Kasutaja toimingud

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
et: Kid3 käsiraamat

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
et: &Puhasta loend

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Reset
et: Lähtesta

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Press F2 or double click to edit cell contents.
et: Lahtri sisu muutmiseks vajuta F2 või tee topeltklõps.

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
et: Toiming

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
et: Kiirklahv

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
et: Täpsus

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
et: Standardsildid

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
et: Lisasildid

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
et: Kaanepilt

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

[ctx: @default|]
en: No changes
et: Jäetakse muutmata

[ctx: @default|]
en: All lowercase
et: Kõik väiketähelisena

[ctx: @default|]
en: All uppercase
et: Kõik suurtähelisena

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
et: Esimene täht suurtähena

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
et: Iga sõna esimene täht suurtähena

[ctx: FormatConfig|]
en: None
et: Puudub

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
et: Nimi

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
et: Täpsus

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
et: Vigane fail

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
et: Vastuvõetud andmed: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
et: Valmis.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
et: Vastuvõetud andmed: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
et: Taotlus saadetud ...

[ctx: @default|]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: @default|]
en: Artist
et: Esitaja

[ctx: @default|]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @default|]
en: Year
et: Aasta

[ctx: @default|]
en: Track
et: Pala

[ctx: @default|]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: @default|]
en: Length
et: Pikkus

[ctx: @default|]
en: Drive
et: Ketas

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
et: %1 fail

[ctx: @default|]
en: File
et: Fail

[ctx: @default|]
en: Folder
et: Kataloog

[ctx: @default|]
en: Shortcut
et: Kiirklahv

[ctx: @default|]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: @default|]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: @default|]
en: Filenames
et: Failinimed

[ctx: @default|]
en: URLs
et: URL-id

[ctx: @default|]
en: Folder name
et: Kataloogi nimi

[ctx: @default|]
en: Browser
et: Brauser

[ctx: @default|]
en: QML base folder
et: QML baaskataloog

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
et: Kodeerimine URL-ina

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
et: --- eraldaja ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
et: Alammenüü algus

[ctx: @default|]
en: End of submenu
et: Alammenüü lõpp

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
et: Kinnitus

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
et: Väljund

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
et: Nimi

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
et: Käsk

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
et: Kataloogi %1 loomine nurjus

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
et: Kataloogi %1 loomine nurjus

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
et: Fail %1 on juba olemas

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
et: %1 ei ole kataloog

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
et: Elemendile %1 nime %2 andmine nurjus

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
et: Fail %1 on juba olemas

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
et: %1 ei ole kataloog

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
et: Elemendile %1 nime %2 andmine nurjus

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
et: %1 on juba olemas

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
et: %1 ei ole fail

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
et: %1 on juba olemas

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
et: %1 ei ole fail

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
et: Uue kataloogi nimi on liiga erinev

[ctx: @default|]
en: Create folder
et: Kataloogi loomine

[ctx: @default|]
en: Rename folder
et: Kataloogi nime muutmine

[ctx: @default|]
en: Rename file
et: Faili nime muutmine

[ctx: @default|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
et: Valmis.

[ctx: @default|]
en: padding (has no meaning)
et: polsterdus (tähenduseta)

[ctx: @default|]
en: end of initial silence
et: algvaikuse lõpp

[ctx: @default|]
en: intro start
et: sissejuhatuse algus

[ctx: @default|]
en: main part start
et: põhiosa algus

[ctx: @default|]
en: outro start
et: väljajuhatuse algus

[ctx: @default|]
en: outro end
et: väljajuhatuse lõpp

[ctx: @default|]
en: verse start
et: värsi algus

[ctx: @default|]
en: refrain start
et: refrääni algus

[ctx: @default|]
en: interlude start
et: vahepala algus

[ctx: @default|]
en: theme start
et: teema algus

[ctx: @default|]
en: variation start
et: variatsiooni algus

[ctx: @default|]
en: key change
et: helistiku muutus

[ctx: @default|]
en: time change
et: aja muutus

[ctx: @default|]
en: momentary unwanted noise (Snap, Crackle & Pop)
et: hetkeline soovimatut müra (krõpsatus, naksatus, krabin)

[ctx: @default|]
en: sustained noise
et: püsiv müra

[ctx: @default|]
en: sustained noise end
et: püsiva müra lõpp

[ctx: @default|]
en: intro end
et: sissejuhatuse lõpp

[ctx: @default|]
en: main part end
et: põhiosa lõpp

[ctx: @default|]
en: verse end
et: värsi lõpp

[ctx: @default|]
en: refrain end
et: refrääni lõpp

[ctx: @default|]
en: theme end
et: teema lõpp

[ctx: @default|]
en: profanity
et: ropendamine

[ctx: @default|]
en: profanity end
et: ropensamise lõpp

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 0
et: eelnevalt määratlemata sünkro 0

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 1
et: eelnevalt määratlemata sünkro 1

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 2
et: eelnevalt määratlemata sünkro 2

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 3
et: eelnevalt määratlemata sünkro 3

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 4
et: eelnevalt määratlemata sünkro 4

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 5
et: eelnevalt määratlemata sünkro 5

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 6
et: eelnevalt määratlemata sünkro 6

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 7
et: eelnevalt määratlemata sünkro 7

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 8
et: eelnevalt määratlemata sünkro 8

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 9
et: eelnevalt määratlemata sünkro 9

[ctx: @default|]
en: not predefined synch A
et: eelnevalt määratlemata sünkro A

[ctx: @default|]
en: not predefined synch B
et: eelnevalt määratlemata sünkro B

[ctx: @default|]
en: not predefined synch C
et: eelnevalt määratlemata sünkro C

[ctx: @default|]
en: not predefined synch D
et: eelnevalt määratlemata sünkro D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch E
et: eelnevalt määratlemata sünkro E

[ctx: @default|]
en: not predefined synch F
et: eelnevalt määratlemata sünkro F

[ctx: @default|]
en: audio end (start of silence)
et: heli lõpp (vaikuse algus)

[ctx: @default|]
en: audio file ends
et: helifaili lõpp

[ctx: @default|]
en: reserved for future use %1
et: reserveeritud edaspidiseks kasutuseks %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1
et: Silt 1

[ctx: @default|]
en: Tag 2
et: Silt 2

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
et: Tõene, kui stringid on võrdsed

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
et: Tõene, kui string sisaldab alamstringi

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
et: Tõene, kui string vastab regulaaravaldisele

[ctx: @default|]
en: Logical AND
et: Loogiline JA

[ctx: @default|]
en: Logical OR
et: Loogiline VÕI

[ctx: @default|]
en: Logical negation
et: Loogiline EI

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
et: Kõik failid

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
et: Nimi

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
et: Suurus

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
et: Liik

[ctx: FileSystemModel|All other platforms]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
et: Minu arvuti

[ctx: FileSystemModel|]
en: Computer
et: Arvuti

[ctx: FrameFieldObject|]
en: Text
et: Tekst

[ctx: FrameTableModel|]
en: Volume
et: Helitugevus

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
et: Faili ID

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
et: Nimi

[ctx: FrameTableModel|]
en: Data
et: Andmed

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
et: Kataloogi salvestamine ...

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
et: Valik

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
et: Kõik failid

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
et: Nimi

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
et: Suurus

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
et: Liik

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
et: Otsimine lõpetatud

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: TagSearcher|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
et: Aeg

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
et: Sündmuse kood

[ctx: TimeEventModel|]
en: Text
et: Tekst

[ctx: TrackDataModel|]
en: Track
et: Pala

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
et: Faili absoluutne asukoht

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
et: Kestus

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
et: Pikkus

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
et: Teksti kodeering

[ctx: @default|]
en: Text
et: Tekst

[ctx: @default|]
en: Data
et: Andmed

[ctx: @default|]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: @default|]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: @default|]
en: Email
et: E-post

[ctx: @default|]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: @default|]
en: Language
et: Keel

[ctx: @default|]
en: Picture Type
et: Pildi tüüp

[ctx: @default|]
en: Image format
et: Pildivorming

[ctx: @default|]
en: Mimetype
et: MIME tüüp

[ctx: @default|]
en: Counter
et: Loendur

[ctx: @default|]
en: Identifier
et: Identifikaator

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
et: Helitugevuse korrigeerimine

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
et: Bittide arv

[ctx: @default|]
en: Volume Change Right
et: Helitugevuse muutus paremal

[ctx: @default|]
en: Volume Change Left
et: Helitugevuse muutus vasakul

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Right
et: Helitugevuse tipp paremal

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Left
et: Helitugevuse tipp vasakul

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
et: Ajatempli vorming

[ctx: @default|]
en: Content Type
et: Sisu tüüp

[ctx: @default|]
en: Price
et: Hind

[ctx: @default|]
en: Date
et: Aasta

[ctx: @default|]
en: Seller
et: Müüja

[ctx: @default|]
en: UTF16BE
et: UTF-16-BE

[ctx: @default|]
en: Other
et: Muu

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
et: Ühikutena MPEG-kaadrid

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
et: Ühikutena millisekundid

[ctx: @default|]
en: Lyrics
et: Sõnad

[ctx: @default|]
en: Text transcription
et: Teksti transkriptsioon

[ctx: @default|]
en: Movement/part name
et: Liikumise/osa nimi

[ctx: @default|]
en: Events
et: Sündmused

[ctx: @default|]
en: Chord
et: Akord

[ctx: @default|]
en: Trivia/pop up
et: Trivia/hüpik

[ctx: @default|]
en: Track Number
et: Pala number

[ctx: @default|]
en: Album Artist
et: Albumi esitaja

[ctx: @default|]
en: Arranger
et: Arranžeeerija

[ctx: @default|]
en: Author
et: Autor

[ctx: @default|]
en: BPM
et: Lööki/min

[ctx: @default|]
en: Catalog Number
et: Katalooginumber

[ctx: @default|]
en: Compilation
et: Kogumik

[ctx: @default|]
en: Composer
et: Helilooja

[ctx: @default|]
en: Conductor
et: Dirigent

[ctx: @default|]
en: Copyright
et: Autoriõigus

[ctx: @default|]
en: Disc Number
et: Plaadi number

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
et: Kodeerija

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
et: Kodeerija seadistused

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
et: Kodeerimise aeg

[ctx: @default|]
en: Grouping
et: Rühmitamine

[ctx: @default|]
en: Initial Key
et: Esialgne helistik

[ctx: @default|]
en: Lyricist
et: Sõnade autor

[ctx: @default|]
en: Media
et: Andmekandja

[ctx: @default|]
en: Mood
et: Meeleolu

[ctx: @default|]
en: Original Album
et: Originaalalbum

[ctx: @default|]
en: Original Artist
et: Originaalesitaja

[ctx: @default|]
en: Original Date
et: Originaali aasta

[ctx: @default|]
en: Performer
et: Ettekandja

[ctx: @default|]
en: Picture
et: Pilt

[ctx: @default|]
en: Publisher
et: Väljaandja

[ctx: @default|]
en: Release Country
et: Väljalaskeriik

[ctx: @default|]
en: Remixer
et: Remiksija

[ctx: @default|]
en: Sort Album
et: Sortimine albumi järgi

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
et: Sortimine albumi esitaja järgi

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
et: Sortimine esitaja järgi

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
et: Sortimine helilooja järgi

[ctx: @default|]
en: Sort Name
et: Sortimine nime järgi

[ctx: @default|]
en: Subtitle
et: Subtiitrid

[ctx: @default|]
en: Website
et: Veebilehekülg

[ctx: @default|]
en: WWW Audio File
et: WWW-audiofail

[ctx: @default|]
en: WWW Audio Source
et: WWW-audioallikas

[ctx: @default|]
en: Release Date
et: Väljalaske kuupäev

[ctx: @default|]
en: Work
et: Teose pealkiri

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
et: Audiokrüpteering

[ctx: @default|]
en: Audio Seek Point
et: Audio otsingupunkti

[ctx: @default|]
en: Chapter
et: Peatükk

[ctx: @default|]
en: Commercial
et: Kommertsteave

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
et: Sisukord

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
et: Krüptomeetod

[ctx: @default|]
en: Equalization
et: Ekvalaisimine

[ctx: @default|]
en: Event Timing Codes
et: Sündmuse ajastamise koodid

[ctx: @default|]
en: General Object
et: Üldine objekt

[ctx: @default|]
en: Group Identification
et: Grupi identifitseerimine

[ctx: @default|]
en: Linked Information
et: Lingitud teave

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
et: Muusika-CD identifikaator

[ctx: @default|]
en: MPEG Lookup Table
et: MPEG asukohaotsingutabel

[ctx: @default|]
en: Movement Number
et: Liikumise number

[ctx: @default|]
en: Movement Name
et: Liikumise nimi

[ctx: @default|]
en: Ownership
et: Omandus

[ctx: @default|]
en: Play Counter
et: Esitusloendur

[ctx: @default|]
en: Popularimeter
et: Popularimeeter

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
et: Asukoha sünkroonimine

[ctx: @default|]
en: Private
et: Privaatne

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
et: Soovituslik puhvrisuurus

[ctx: @default|]
en: Reverb
et: Ruumikaja

[ctx: @default|]
en: Seek
et: Otsimine

[ctx: @default|]
en: Signature
et: Signatuur

[ctx: @default|]
en: Synchronized Lyrics
et: Sünkroonitud laulusõnad

[ctx: @default|]
en: Synchronized Tempo Codes
et: Sünkroonitud tempokoodid

[ctx: @default|]
en: Podcast Category
et: Podcasti Kategooria

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
et: Podcasti kirjeldus

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
et: Esitusloendi viivitus

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
et: Originaali väljalaske aeg

[ctx: @default|]
en: Recording Time
et: Salvestamise aeg

[ctx: @default|]
en: Release Time
et: Väljalaske aeg

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
et: Sildistamise aeg

[ctx: @default|]
en: File Type
et: Faili tüüp

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
et: Podcasti identifikaator

[ctx: @default|]
en: Time
et: Aeg

[ctx: @default|]
en: Podcast Keywords
et: Podcasti võtmesõnad

[ctx: @default|]
en: Original Filename
et: Originaalfailinimi

[ctx: @default|]
en: File Owner
et: Faili omanik

[ctx: @default|]
en: Produced Notice
et: Tootmismärkus

[ctx: @default|]
en: Recording Date
et: Salvestamise kuupäev

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
et: Raadiojaama nimi

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
et: Raadiojaama omanik

[ctx: @default|]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
et: Kasutaja määratud tekst

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
et: Unikaalne faili identifikaator

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
et: Kasutustingimused

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
et: Kommertsinfo URL

[ctx: @default|]
en: Copyright URL
et: Autoriõiguse URL

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
et: Podcasti voog

[ctx: @default|]
en: Official Radio Station
et: Ametlik raadiojaam

[ctx: @default|]
en: Payment
et: Makse

[ctx: @default|]
en: Official Publisher
et: Ametlik väljaandja

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
et: Kasutaja määratud URL

[ctx: @default|]
en: Contact
et: Kontakt

[ctx: @default|]
en: Total Discs
et: Plaate kokku

[ctx: @default|]
en: Encoder
et: Kodeerija

[ctx: @default|]
en: Encoding
et: Kodeering

[ctx: @default|]
en: Engineer
et: Insener

[ctx: @default|]
en: Ensemble
et: Ansambel

[ctx: @default|]
en: Guest Artist
et: Külalisesineja

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
et: Katkematu esitus

[ctx: @default|]
en: Label
et: Plaadifirma

[ctx: @default|]
en: Label Number
et: Plaadifirma number

[ctx: @default|]
en: License
et: Litsents

[ctx: @default|]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: @default|]
en: Organization
et: Organisatsioon

[ctx: @default|]
en: Part Number
et: Osa number

[ctx: @default|]
en: Producer
et: Produtsent

[ctx: @default|]
en: Product Number
et: Toote number

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
et: Palasid kokku

[ctx: @default|]
en: Version
et: Versioon

[ctx: @default|]
en: Volume
et: Helitugevus

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
et: Sõnade algne autor

[ctx: @default|]
en: User Rating
et: Kasutaja hinnang

[ctx: @default|]
en: Account Type
et: Konto tüüp

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
et: Konto nimi

[ctx: @default|]
en: Artist ID
et: Esitaja ID

[ctx: @default|]
en: Category
et: Kategooria

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
et: Kataloogi ID

[ctx: @default|]
en: Genre ID
et: Žanri ID

[ctx: @default|]
en: Keyword
et: Võtmesõna

[ctx: @default|]
en: Long Description
et: Pikk kirjeldus

[ctx: @default|]
en: Album ID
et: Albumi ID

[ctx: @default|]
en: Purchase Date
et: Ostukuupäev

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
et: Hinnang/Soovitus

[ctx: @default|]
en: Country Code
et: Riigikood

[ctx: @default|]
en: Sort Show
et: Sorteerimine saate järgi

[ctx: @default|]
en: Media Type
et: Meediatüüp

[ctx: @default|]
en: TV Episode
et: Telesarja osa

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
et: Telesarja osa number

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
et: Televõrgu nimi

[ctx: @default|]
en: TV Show Name
et: Telesaate nimi

[ctx: @default|]
en: TV Season
et: Telesarja hooaeg

[ctx: @default|]
en: Movement Count
et: Liikumise loendamine

[ctx: @default|]
en: Show Work & Movement
et: Tegevuse ja liikumise näitamine

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
et: Podcasti URL

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
et: Podcasti GUID

[ctx: @default|]
en: Composer ID
et: Helilooja ID

[ctx: @default|]
en: Archival Location
et: Arhiivi asukoht

[ctx: @default|]
en: Commissioned
et: Tellija

[ctx: @default|]
en: Cropped
et: Kärbitud

[ctx: @default|]
en: Dimensions
et: Mõõtmed

[ctx: @default|]
en: Dots Per Inch
et: Punkti tolli kohta

[ctx: @default|]
en: Keywords
et: Võtmesõnad

[ctx: @default|]
en: Lightness
et: Heledus

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
et: Värvide arv

[ctx: @default|]
en: Subject
et: Teema

[ctx: @default|]
en: Sharpness
et: Teravus

[ctx: @default|]
en: Source Form
et: Allika vorm

[ctx: @default|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
et: Silt 1 ja silt 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
et: Kõik sildid

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
et: Sisestage t1/lisa t2, kui see pole tühi

[ctx: @default|]
en: Truncated
et: Lühikeseks

[ctx: @default|]
en: Size is too large
et: Suurus on liiga suur

[ctx: @default|]
en: Must be unique
et: Peab olema unikaalne

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
et: Reavahetus on keelatud

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
et: Kelgutagastus on keelatud

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
et: Omanik peab olema antud

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
et: Peab olema arv

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
et: Peab olema arv või arv/kokku

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
et: Vorming on DDMM

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
et: Vorming on HHMM

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
et: Vorming on YYYY

[ctx: @default|]
en: Must begin with a year and a space character
et: Peab algama aasta ja tühimärgiga

[ctx: @default|]
en: Must be ISO 8601 date/time
et: Peab olema ISO 8601 kuupäev/kellaaeg

[ctx: @default|]
en: Must be musical key, 3 characters, A-G, b, #, m, o
    or Camelot wheel value 1A-12A, 1B-12B
et: Peab olema helistik (3 märki, A-G, b, #, m, o)
    või Cameloti ratta väärtus (1A-12A, 1B-12B)

[ctx: @default|]
en: Must have ISO 639-2 language code, 3 lowercase characters
et: Peab olema ISO 639-2 keelekood, 3 väiketähte

[ctx: @default|]
en: Must be ISRC code, 12 characters
et: Peab olema ISRC kood, 12 märki

[ctx: @default|]
en: Must be list of strings separated by '|'
et: Peab olema stringide loend, eraldajaks '|'

[ctx: @default|]
en: Has excess white space
et: Liiga palju tühiruumi

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
et: 32x32 px PNG-vormingus faili ikoon

[ctx: @default|]
en: Other file icon
et: Muus vormingus faili ikoon

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
et: Kaas (esikülg)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
et: Kaas (tagakülg)

[ctx: @default|]
en: Leaflet page
et: Voldiku lehekülg

[ctx: @default|]
en: Lead artist/lead performer/soloist
et: Juhtiv esitaja/ettekandja /solist

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
et: Esitaja/ettekandja

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
et: Bänd/orkester

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
et: Sõnade/teksti autor

[ctx: @default|]
en: Recording Location
et: Salvestamiskoht

[ctx: @default|]
en: During recording
et: Salvestamise ajal

[ctx: @default|]
en: During performance
et: Esitamise ajal

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
et: Kaader filmist/videost

[ctx: @default|]
en: A bright coloured fish
et: Värvikirev kala

[ctx: @default|]
en: Illustration
et: Illustratsioon

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
et: Bändi/esitaja logo

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
et: Väljaandja/stuudio logo

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
et: Faili absoluutne asukoht

[ctx: @default|]
en: Modification date
et: Muutmise kuupäev

[ctx: @default|]
en: Creation date
et: Loomise kuupäev

[ctx: @default|]
en: Directory name
et: Kataloogi nimi

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
et: Palade arv

[ctx: @default|]
en: Extension
et: Laiend

[ctx: @default|]
en: Bitrate
et: Bitikiirus

[ctx: @default|]
en: Samplerate
et: Diskreetimissagedus

[ctx: @default|]
en: Channels
et: Kanaleid

[ctx: @default|]
en: Codec
et: Koodek

[ctx: @default|]
en: Marked
et: Märgitud

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
et: HTML-i paojada

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
et: Automaatne import

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
et: &Sihtkoht:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
et: &Profiil:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
et: Lisa

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
et: Uus

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
et: Kataloogi lugemine

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
et: Käivitatud

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
et: Allikas

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
et: Päring

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
et: Tõmbamine

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
et: Andmed vastu võetud

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
et: Kaanepilt

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
et: Valmis

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
et: Katkestatud

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
et: &Katkesta

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
et: &Alusta

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
et: Impordi allikas

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
et: T&äpsus:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
et: &Standardsildid

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
et: &Lisasildid

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
et: &Kaanepilt

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
et: Kaanepildi otsimine

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
et: &Esitaja / Album

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
et: &Allikas

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
et: Allikas:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
et: &URL-i tuvastamine

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
et: Tulemus

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
et: Pildi URL

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
et: S&irvi

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
et: Alustamiseks klõpsa Sirvi

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
et: Seejärel lohista pilt brauserist Kid3 aknasse.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
et: Kärbitud väljade &märkimine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
et: Teksti ko&deering:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
et: Vormin&gu "pala number/palade koguarv" kasutamine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
et: Tüvekohti pala num&bris:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
et: &Žanr numberkoodi asemel tekstina

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
et: &WAV-failid väiketähelise id3 tükiga

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
et: Standardri&kkumiste märkimine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
et: Uutes siltides kasutatav &versioon:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
et: &Kommentaarivälja nimi:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
et: &Pildivälja nimi:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
et: Pilt

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
et: Märkimine, k&ui suurus ületab (baiti):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
et: Ainult ko&handatud žanride näitamine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
et: Järjekorda saab muuta elemente lohistades

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Quick Access Frames
et: Raa&mide kiirloend

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
et: Pala nu&mbri välja nimi:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
et: &Sildivorming

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &1
et: Silt &1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &2
et: Silt &2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &3
et: Silt &3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
et: K&õik sildid

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
et: Käivitamine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Load last-opened files
et: Viimati avatud failide &laadimine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
et: Salvestamine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
et: Failide aja&templite säilitamine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
et: &Muudatuste märkimine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
et: Kaanepildi &failinimi:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
et: Teksti ko&deering (ekspordil, esitusloendis):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
et: Faililoend

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filte&r:
et: F&ilter:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
et: Kaa&satavad kataloogid:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
et: Väl&jajäetavad kataloogid:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
et: P&eidetud failide näitamine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
et: Vorming

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
et: Failinimi sildi põhjal

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
et: Silt failinime põhjal

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
et: &Failinime vorming

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
et: Failinimi sildi põhjal

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
et: Silt failinime põhjal

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Browser
et: Brauser

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
et: &Veebilehitseja:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
et: Konteksti&menüü käsud

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
et: Esitamine &topeltklõpsu peale

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy
et: Puhverserver

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Proxy:
et: &Puhverserver:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
et: Puhverserveris &autentimise kasutamine

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
et: Puhverserveri &kasutajanimi:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
et: Puhverserveri &parool:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
et: &Metaandmete pluginad ja prioriteet

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
et: S&aadaolevad pluginad

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
et: Muudatused jõustuvad alles pärast taaskäivitamist!

[ctx: @default|]
en: Images
et: Pildid

[ctx: @default|]
en: All Files
et: Kõik failid

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
et: &Lõikepuhvrist

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
et: Lõi&kepuhvrisse

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
et: &Impordi ...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
et: &Ekspordi ...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
et: &Näita ...

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
et: Eksport

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
et: &Vorming:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
et: &Päis:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Tracks:
et: Pa&lad:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
et: &Jalus:

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
et: &Failina ...

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
et: &Lõikepuhvrisse

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
et: &Allikas:

[ctx: ExportDialog|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: ExportDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
et: Failitõrge

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
et: Tõrge faili kirjutamisel:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
et: &Eelvaatlus

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
et: &Avaldis:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
et: Käivitatud

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
et: Valmis

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
et: Katkestatud

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
et: &Katkesta

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
et: &Rakenda

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
et: Otsimine ja asendamine

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
et: Ots&ing:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
et: &Otsi

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
et: Ase&ndus:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
et: As&enda

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
et: Asenda &kõik

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
et: Valikud

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
et: &Tõstutundlik

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
et: Ta&gasisuunas

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
et: &Regulaaravaldis

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Tags
et: &Sildid

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
et: &Vali kõik

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
et: Otsimine

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
et: Täpsus:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
et: Kaanepilt:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
et: Failist/&lõikepuhvrist ...

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
et: S&iltidest ...

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
et: &Serverist ...

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
et: &Sihtkoht:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
et: Ennistab muudatused

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
et: S&uurim lubatav ajaline erinevus (s):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
et: Sobivus:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
et: &Pikkus

[ctx: ImportDialog|]
en: T&rack
et: Pa&la

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
et: &Pealkiri

[ctx: ImportDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
et: Palade nummerdamine

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
et: &Algusnumber:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
et: &Sihtkoht:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
et: &Nullimine iga kataloogi järel

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
et: Palade kog&uarv:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
et: Esitusloendi loomine

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
et: Esitusloendi failinimi

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
et: Sama mis &kataloogil

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
et: &Vorming:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
et: &Uus tühi esitusloend:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
et: Uus

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
et: Loomis&koht:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
et: Aktiivne kataloog

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
et: Iga kataloog

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
et: Tipptaseme kataloog

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
et: Esitusloendi sisu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
et: Vor&ming:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
et: &Ainult valitud failide kaasamine

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
et: Sortimine &failinime järgi

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
et: Sortimine sildi &välja järgi

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
et: Esitusloendi faili&de suhteliste asukohtade kasutamine

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
et: Esitusloendi failid&e täielike asukohtade kasutamine

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
et: Ain&ult faililoendi kirjutamine

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
et: Kirjutatakse &info

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
et: Esitusnimekiri

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
et:  [muudetud]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
et: Esitusloendit on muudetud.
    Kas salvestada see?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
et: Kataloogi nime muutmine

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
et: Vorming

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
et: Eelvaatlus

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
et: Kataloogi loomine

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
et: &Toiming:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
et: &Allikas:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
et: &Muuda ...

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
et: &Vorming:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
et: Faili nimest:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
et: Faili nimeks:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
et: Kataloogi nimi sildi põhjal

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
et: &Otsi

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
et: C&GI asukoht:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Token:
et: &Märgis:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
et: &Standardsildid

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
et: &Lisasildid

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
et: &Kaanepilt

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
et: Valmis.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
et: Pala pealkiri/Esitaja - Album

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
et: Olek

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
et: &Rakenda

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
et: Tulemuseta

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
et: Tulemust pole valitud

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
et: Importimine siltidest

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
et: Vorming:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
et: Allikas:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
et: Lahtipakkimine:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
et: &Sihtkoht:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
et: &Rakenda

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
et: Import failist/lõikepuhvrist

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
et: Vorming:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
et: Päis:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Tracks:
et: Palad:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Help
et: &Abi

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
et: &Failist ...

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
et: &Lõikepuhvrist

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
et: Allalaadimine

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
et: Kataloogi avamine ...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
et: Katkesta

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
et: %1 ei ole kirjutatav

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
et: Tõrge faili kirjutamisel:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
et: Failitõrge

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
et: Tõrge faili kirjutamisel. Kas muuta õigusi?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
et: Aktiivset kataloogi on muudetud.
    Kas salvestada see?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
et: Esitusloendit on muudetud.
    Kas salvestada see?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
et: Väljumine ...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
et[0]: %n kataloog
et[1]: %n kataloogi

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
et[0]: %n fail
et[1]: %n faili

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
et[0]: %n valitud
et[1]: %n valitud

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
et: Valmis.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
et: Esitusloendi loomine ...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
et: Faile ei leitud

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
et: Tõrge nime muutmisel:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing directories?
et: Kas proovida kataloogide sulgemise järel uuesti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Filter
et: Filtreerimine

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
et:  [filtreeritud %1/%2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
et: Raami lisamine

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
et: Raami ID

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
et: Faili nime muutmine

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
et: Faili uus nimi:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
et: Elemendile %1 nime %2 andmine nurjus

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing folders?
et: Kas proovida kataloogide sulgemise järel uuesti?

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
et: Kas tõesti visata need %1 elementi prügikasti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
et: Kas tõesti visata need %1 elementi prügikasti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
et: Kas tõesti visata see element prügikasti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
et: Prügikasti viskamine

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
et: Kataloog peab olema tühi.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
et: Nende failide prügikasti viskamine nurjus

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
et: Keri kõik lahti

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
et: &Katkesta

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Automatic Column Widths
et: Automaatne veergude laius

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Custom Column Widths
et: Kohandatud veergude laius

[ctx: FileList|]
en: C&lear
et: P&uhasta

[ctx: FileList|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
et: K&eri kõik lahti

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
et: Ke&ri kõik kokku

[ctx: FileList|]
en: &Play
et: &Esita

[ctx: FileList|]
en: E&dit
et: Muu&da

[ctx: FileList|]
en: &Open
et: &Ava

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
et: A&va sisaldav kataloog

[ctx: FileList|]
en: Execute
et: Käivita

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
et: Käivitamine nurjus

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
et: Fa&il

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
et: Vorming:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
et: Faili nimest:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
et: Failinimi sildi %1 põhjal

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
et: Faili nimeks:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
et: Silt %1 failinime põhjal

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag &%1
et: Silt &%1

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
et: Sildi %1 põhjal

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: Kid3Form|]
en: From
et: Asendatav

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: Kid3Form|]
en: To
et: Asendaja

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
et: Muuda ...

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
et: Lisa...

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: SectionActions|]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: SectionActions|]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: SectionActions|]
en: Transfer
et: Kanna üle

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: SectionActions|]
en: Add
et: Lisa

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: SectionActions|]
en: Open Parent Folder
et: Ava emakataloog

[ctx: SectionActions|]
en: Open Current Folder
et: Ava aktiivne kasut failihaldur

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
et: L&isa ...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
et: Liiguta &üles

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
et: Lii&guta alla

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
et: &Muuda ...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
et: &Eemalda

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
et: Algusaeg

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
et: Lõpuaeg

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
et: Alguse nihe

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
et: Lõpu nihe

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
et: &Lisa

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
et: Li&sa rida

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
et: &Kustuta rida

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
et: &Puhasta rida

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
et: Suurim pikkus:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
et: Vormingu automaatne rakendamine

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
et: Stringiasendus:

[ctx: FormatBox|]
en: From
et: Asendatav

[ctx: FormatBox|]
en: To
et: Asendaja

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
et: Tõstu muutmine:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
et: Lokaat:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
et: &Lisa

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
et: &Eemalda

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
et: Uus

[ctx: FrameTable|]
en: WWW Audio Source
et: WWW-audioallikas

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
et: &Vali kõik

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
et: &Tühista kõigi valimine

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
et: Pildi näitamine

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
et: Lohista albumi
    kaanepilt
    siia

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
et: Esita

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
et: Esitus/paus

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
et: Peata esitus

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
et: Eelmine pala

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
et: Järgmine pala

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
et: Sulge

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
et: Heli maha

[ctx: PlayToolBar|]
en: Volume: %1%
et: Helitugevus: %1%

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
et: Elemendi lisamine

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
et: Elemendi muutmine

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
et: Muuda ...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
et: Lisa ...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
et: Raami lisamine

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
et: Raami ID

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
et: &Lisa

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
et: Tipptase

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
et: Järjekorras

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
et: Kontrollimine

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
et: &Lisa

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
et: &Lõikepuhvrist

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
et: &Impordi ...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
et: &Ekspordi ...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Help
et: Abi

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Events
et: Sündmused

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
et: Sõnad

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Offset
et: Nihe

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
et: millisekundit

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
et: Li&sa rida

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
et: &Kustuta read

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
et: P&uhasta

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
et: L&isa nihe ...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
et: &Liigu asukohta

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Fingerprint
et: MusicBrainzi sõrmejälg

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
et: Tundmatu

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
et: Tuvastatud

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
et: Kasutaja valik

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
et: ID otsimine

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Fingerprint
et: Sõrmejälg

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
et: Metaandmete otsimine

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
et: AENC - audiokrüpteering

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
et: APIC - lisatud pilt

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
et: COMM - kommentaarid

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
et: COMR - kommertsteave

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
et: ENCR - krüptomeetodi registreerimine

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
et: EQUA - ekvalaisimine

[ctx: @default|]
en: ETCO - Event timing codes
et: ETCO - sündmuse ajastamise koodid

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
et: GEOB - üldine kapseldatud objekt

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
et: GRID - grupi identifitseerimise registreerimine

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
et: IPLS - seotud inimeste nimekiri

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
et: LINK - lingitud teave

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
et: MCDI - muusika-CD identifikaator

[ctx: @default|]
en: MLLT - MPEG location lookup table
et: MLLT - MPEG asukohaotsingutabel

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
et: OWNE - omandus

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
et: PRIV - privaatne

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
et: PCNT - esitusloendur

[ctx: @default|]
en: POPM - Popularimeter
et: POPM - popularimeeter

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
et: POSS - asukoha sünkroonimine

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
et: RBUF - soovituslik puhvrisuurus

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
et: RVAD - suhteline helitugevuse reguleerimine

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
et: RVRB - ruumikaja

[ctx: @default|]
en: SYLT - Synchronized lyric/text
et: SYLT - sünkroonitud laulusõnad/tekst

[ctx: @default|]
en: SYTC - Synchronized tempo codes
et: SYTC - sünkroonitud tempokoodid

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
et: TALB - albumi/filmi/etenduse pealkiri

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
et: TBPM - BPM (lööki minutis)

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
et: TCOM - helilooja

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
et: TCON - sisu tüüp

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
et: TCOP - autoriõiguse sõnum

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
et: TDAT - kuupäev

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
et: TDLY - esitusloendi viivitus

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
et: TENC - kodeerija

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
et: TEXT - sõnade/teksti autor

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
et: TFLT - failitüüp

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
et: TIME - aeg

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
et: TIT1 - sisu grupi kirjeldus

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
et: TIT2 - pealkiri / laulu nimi / sisu kirjeldus

[ctx: @default|]
en: TIT3 - Subtitle/Description refinement
et: TIT3 - alapealkiri / kirjelduse täpsustus

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
et: TKEY - esialgne helistik

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
et: TLAN - keel(ed)

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
et: TLEN - pikkus

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
et: TMED - meediatüüp

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
et: TOAL - originaalalbumi/-filmi/-etenduse pealkiri

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
et: TOFN - originaalfailinimi

[ctx: @default|]
en: TOLY - Original lyricist(s)/text writer(s)
et: TOLY - originaalsõnade/-teksti autor

[ctx: @default|]
en: TOPE - Original artist(s)/performer(s)
et: TOPE - originaalesitaja(d)/-ettekandja(d)

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
et: TORY - originaali väljalaske aasta

[ctx: @default|]
en: TOWN - File owner/licensee
et: TOWN - faili omanik/litsenseeritu

[ctx: @default|]
en: TPE1 - Lead performer(s)/Soloist(s)
et: TPE1 - juhtiv(ad) ettekandja(d) / solist(id)

[ctx: @default|]
en: TPE2 - Band/orchestra/accompaniment
et: TPE2 - bänd/orkester/saateansambel

[ctx: @default|]
en: TPE3 - Conductor/performer refinement
et: TPE3 - dirigent / esineja täpsustus

[ctx: @default|]
en: TPE4 - Interpreted, remixed, or otherwise modified by
et: TPE4 - tõlgendaja, remiksija või muul moel muutja

[ctx: @default|]
en: TPOS - Part of a set
et: TPOS - osa komplektist

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
et: TPUB - väljaandja

[ctx: @default|]
en: TRCK - Track number/Position in set
et: TRCK - pala nr / asukoht komplektis

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
et: TRDA - salvestamiskuupäevad

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
et: TRSN - interneti-raadiojaama nimi

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
et: TRSO - interneti-raadiojaama omanik

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
et: TSIZ - suurus

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
et: TSRC - ISRC (rahvusvaheline standardsalvestuskood)

[ctx: @default|]
en: TSSE - Software/Hardware and settings used for encoding
et: TSSE - kodeerimiseks kasutatud tarkvara/riistvara ja sätted

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
et: TXXX - kasutaja määratud tekstiline info

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
et: TYER - aasta

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
et: UFID - unikaalne faili-identifikaator

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
et: USER - kasutustingimused

[ctx: @default|]
en: USLT - Unsynchronized lyric/text transcription
et: USLT - sünkroonimata laulusõnad/teksti transkriptsioon

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
et: WCOM - kommertsinfo URL

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
et: WCOP - autoriõigus / juriidiline teave

[ctx: @default|]
en: WOAF - Official audio file webpage
et: WOAF - audiofaili ametlik veebileht

[ctx: @default|]
en: WOAR - Official artist/performer webpage
et: WOAR - esitaja/ettekandja ametlik veebileht

[ctx: @default|]
en: WOAS - Official audio source webpage
et: WOAS - audioallika ametlik veebileht

[ctx: @default|]
en: WORS - Official internet radio station homepage
et: WORS - interneti-raadiojaama ametlik koduleht

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
et: WPAY - makse

[ctx: @default|]
en: WPUB - Official publisher webpage
et: WPUB - väljaandja ametlik veebileht

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
et: WXXX - kasutaja määratud URL

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Release
et: MusicBrainzi väljalase

[ctx: @default|]
en: Rating Information
et: Hinnanguteave

[ctx: @default|]
en: ASPI - Audio seek point index
et: ASPI - audio otsingupunktiindeks

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
et: CHAP - peatükk

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
et: CTOC - sisukord

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
et: EQU2 - ekvalaisimine (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
et: GRP1 - rühmitamine

[ctx: @default|]
en: MVIN - Movement Number
et: MVIN - liikumise number

[ctx: @default|]
en: MVNM - Movement Name
et: MVNM - liikumise nimi

[ctx: @default|]
en: PCST - Podcast
et: PCST - podcast

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
et: RVA2 - suhteline helitugevuse reguleerimine (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
et: SEEK - otsimine

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
et: SIGN - signatuur

[ctx: @default|]
en: TCAT - Podcast category
et: TCAT - podcasti kategooria

[ctx: @default|]
en: TCMP - iTunes compilation flag
et: TCMP - iTunesi kogumikumärge

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
et: TDEN - kodeerimise aeg

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
et: TDES - podcasti kirjeldus

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
et: TDOR - originaali väljalaskeaeg

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
et: TDRC - salvestamise aeg

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
et: TDRL - väljalaskeaeg

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
et: TDTG - sildistamise aeg

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
et: TGID - podcasti identifikaator

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
et: TIPL -  seotud inimeste nimekiri

[ctx: @default|]
en: TKWD - Podcast keywords
et: TKWD - podcasti võtmesõnad

[ctx: @default|]
en: TMCL - Musician credits list
et: TMCL - muusikute tänunimekiri

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
et: TMOO - meeleolu

[ctx: @default|]
en: TPRO - Produced notice
et: TPRO - tootmismärkus

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
et: TSO2 - sortimine algumi esitaja järgi

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
et: TSOA - sortimine albumi järgi

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
et: TSOC - sortimine helilooja järgi

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
et: TSOP - sortimine ettekandja järgi

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
et: TSOT - sortimine pealkirja järgi

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
et: TSST - komplekti alapealkiri

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
et: WFED - podcasti voog

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
et: Kid3 teave

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
et: Helisiltide redaktor

[ctx: AboutDialog|]
en: License
et: Litsents

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
et: See programm kasutab <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> versiooni %1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
et: Automaatne import

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
et: Kataloogi lugemine

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
et: Käivitatud

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
et: Allikas

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
et: Päring

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
et: Tõmbamine

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
et: Andmed vastu võetud

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
et: Kaanepilt

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
et: Lõpetatud

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
et: Katkestatud

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
et: Alusta

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
et: Sihtkoht:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1
et: Silt 1

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 2
et: Silt 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
et: Silt 1 ja silt 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
et: Profiil:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
et: Fail

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
et: Avamine

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
et: Kataloog

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
et: Fail

[ctx: FilterPage|]
en: Started
et: Käivitatud

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
et: Valmis

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
et: Katkestatud

[ctx: FilterPage|]
en: Start
et: Alusta

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
et: Avaldis:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
et: Fail on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
et: Eksport

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
et: Raami lisamine

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
et: Raami ID

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
et: Profiilid

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
et: Profiil

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
et: Täpsus

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
et: Standardsildid

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
et: Lisasildid

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
et: Kaanepilt

[ctx: Main|]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
et: Aktiivset kataloogi on muudetud.
    Kas salvestada see?

[ctx: Main|]
en: File Error
et: Failitõrge

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
et: Tõrge faili kirjutamisel:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
et: SD-kaardile saab kirjutada asunult asukohas %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
et: Tõrge faili kirjutamisel. Kas muuta õigusi?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
et: %1 ei ole kirjutatav

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
et:  [muudetud]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
et:  [filtreeritud %1/%2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
et: Avamine

[ctx: MainPage|]
en: About
et: Teave

[ctx: MainPage|]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: MainPage|]
en: Settings
et: Seadistused

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
et: Automaatne import

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
et: Esitusloendi loomine

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
et: Kataloogi nime muutmine

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
et: Palade nummerdamine

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
et: Failinimevormingu rakendamine

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
et: Sildivormingu rakendamine

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
et: Tekstikodeeringu rakendamine

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
et: ID3v2.3 teisendamine ID3v2.4-ks

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
et: ID3v2.4 teisendamine ID3v2.3-ks

[ctx: MainPage|]
en: Revert
et: Ennistab muudatused

[ctx: MainPage|]
en: Quit
et: Välju

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
et: Algusnumber:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
et: Sihtkoht:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1
et: Silt 1

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 2
et: Silt 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
et: Silt 1 ja silt 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
et: Nullimine iga kataloogi järel

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
et: Palade koguarv

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
et: Pilt

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
et: Kataloogi nime muutmine

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
et: Alusta

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
et: Toiming:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
et: Kataloogi loomine

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
et: Allikas:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
et: Siltide 1 ja 2 põhjal

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
et: Sildi 1 põhjal

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
et: Sildi 2 põhjal

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
et: Vorming:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
et: Kataloogi nimi sildi põhjal

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
et: Eelvaatlus

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
et: Seadistused

[ctx: SettingsPage|]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
et: Failid

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
et: Pluginad

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
et: Kärbitud väljade märkimine

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
et: ID3v1 teksti kodeering

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
et: ID3v2 teksti kodeering

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
et: Vormingu "pala number/palade koguarv" kasutamine

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
et: Žanr numberkoodi asemel tekstina

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
et: WAV-failid väiketähelise id3 tükiga

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
et: Uute ID3v2 siltide versioon

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
et: Tüvekohti pala numbris

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
et: Ogg/Vorbise kommentaarivälja nimi

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
et: Ogg/Vorbise pildivälja nimi

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
et: RIFF pala numbri välja nimi

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
et: Märkimine, kui suurus ületab

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
et: Pildi maks. suurus (baiti)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
et: Ainult kohandatud žanride näitamine

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
et: Kohandatud žanrid

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
et: Tõstu muutmine

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
et: Lokaat

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
et: Stringiasendus

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
et: Stringiasendus

[ctx: SettingsPage|]
en: Load last-opened files
et: Viimati avatud failide laadimine

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
et: Failide ajatemplite säilitamine

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
et: Muudatuste märkimine

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
et: Vormingu automaatne rakendamine

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
et: Maks. pikkuse kasutamine

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
et: Suurim pikkus

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
et: Kaanepildi failinimi

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
et: Esitusloendi tekstikodeering

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
et: Esitada failinime vorming

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
et: Failinimi sildi põhjal

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
et: Failinime põhjal vorming

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
et: Silt failinime põhjal

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
et: Keel

[ctx: SettingsPage|]
en: System
et: Süsteem

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
et: Teema

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
et: Muutmine

[ctx: TagCollapsible|]
en: Tag %1
et: Silt %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
et: Esitada failinime

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
et: Failinime põhjal

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
et: Esitada silt %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
et: Sildi %1 põhjal

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
et: Eemalda
