kid3_qt - en to pl translation catalogue (1361 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
pl: Ograniczenie czasowe

[ctx: HelpCommand|]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
pl: Nazwa polecenia

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Overwrite timeout
pl: Nadpisać ograniczenie czasowe

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
pl: Czas

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
pl: Kończy program

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
pl: W bieżącym katalogu zaszły zmiany.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
pl: Wpisz 'exit force', aby zakończyć.

[ctx: CdCommand|]
en: Change folder
pl: Zmień katalog

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
pl: %1 nie istnieje

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
pl: Wypisanie pełnej nazwy bieżącego katalogu

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
pl: Lista katalogów

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
pl: Zapisuje zmienione pliki

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
pl: Błąd podczas zapisu pliku:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
pl: Wybierz plik

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
pl: Nie znaleziono %1

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
pl: Wybór znacznika

[ctx: GetCommand|]
en: Get tag frame
pl: Pobierz ramkę znacznika

[ctx: SetCommand|]
en: Set tag frame
pl: Ustaw ramkę znacznika

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
pl: Nie można ustawić "%1" dla %2

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
pl: Odwróć

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
pl: Zaimportuj z pliku

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
pl: Ścieżka pliku

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
pl: Dostosuj zapis nazwy

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
pl: Źródło

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
pl: Wydobywanie

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
pl: Nie znaleziono %1.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
pl: Dostępne

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
pl: Sam zaimportuj

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
pl: Nazwa nastawy

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
pl: Nie znaleziono %1.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
pl: Dostępne

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
pl: Pobierz okładkę

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
pl: Wyeksportuj do pliku

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
pl: Dostosuj zapis nazwy

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
pl: Nie znaleziono %1.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
pl: Dostępne

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
pl: Dostosuj zapis nazwy pliku

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
pl: Dostosuj zapis znacznika

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
pl: Dostosuj kodowanie tekstu

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
pl: Przemianuj katalog

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
pl: Ponumeruj utwory

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
pl: Numer utworu

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter
pl: Filtr

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
pl: Nazwa filtru

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
pl: Nie znaleziono %1.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
pl: Dostępne

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
pl: Przekształć ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
pl: Przekształć ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
pl: Nazwa pliku ze znacznika

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
pl: Znacznik z nazwy pliku

[ctx: TagToOtherTagCommand|]
en: Tag to other tag
pl: Znacznik lub inny znacznik

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
pl: Ustawienia Kid3

[ctx: ConfigCommand|]
en: Group.Option Value
pl: Wartość Grupa.Ustawienie

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
pl: %1 nie istnieje

[ctx: ConfigCommand|]
en: Invalid value %1
pl: Niepoprawna wartość %1

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Execute command
pl: Wykonaj polecenie

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Executable [arguments]
pl: Plik wykonywalny [argumenty]

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Could not execute
pl: Nie można wykonać

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
pl: Nieznane polecenie '%1'

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
pl: Użycie:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Parameter
pl: Parametr

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
pl: Ścieżka pliku

[ctx: Kid3Cli|]
en: URL
pl: Adres URL

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
pl: Numery znaczników

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
pl: Nazwa ramki

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame value
pl: Wartość ramki

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
pl: Zapis

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
pl: Polecenie

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
pl: Dostępne polecenia

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
pl: Użycie:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
pl: %1 nie istnieje

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
pl: Błąd podczas zapisu pliku:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
pl: Nieznane polecenie '%1', -h podaje pomoc.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
pl: Nieznane polecenie '%1'. Wpisz 'help' dla pomocy.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
pl: Użycie:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tags
pl: Znaczniki

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
pl: Plik

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tag %1
pl: Znacznik %1

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
pl: Limit czasu

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
pl: Czytanie katalogu

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
pl: Uruchomiono

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
pl: Źródło

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
pl: Odpytywanie

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
pl: Pobieranie

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
pl: Otrzymano dane

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
pl: Okładka

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
pl: Ukończono

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
pl: Przerwane

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Tags
pl: Znaczniki

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
pl: Pliki

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
pl: Działania użytkownika

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
pl: Sieć

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
pl: Wtyczki

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
pl: Otwórz pliki

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
pl: Otwiera poprzednio używany katalog

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
pl: Przywraca do poprzedniego stanu zmiany we wszystkich wybranych plikach

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
pl: Zapisuje zmienione pliki

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
pl: Kończy program

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
pl: Zaznacz wszystkie pliki

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
pl: Odznacz wszystkie pliki

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
pl: Znajdź

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
pl: Znajdź i zamień

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
pl: Ustawienia skrótów

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
pl: Ustawienia pasków narzędzi

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
pl: Włącza/wyłącza pasek stanu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
pl: Okno ustawień

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
pl: &Otwórz katalog...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
pl: Otwiera katalog

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
pl: O&dśwież

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
pl: Ponownie wczytaj katalog

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
pl: Wyłącz

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
pl: Za&importuj...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
pl: Zaimportuj plik ze schowka

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
pl: Zaimportuj z %1...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
pl: Zaimportuj z %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
pl: Zaimportuj ze znaczników...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
pl: Zaimportuj ze znacznika

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
pl: Sam zai&mportuj...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
pl: Samoimportowanie

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
pl: &Przejrzyj okładki...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
pl: Przeglądanie okładek albumu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
pl: Wy&eksportuj...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
pl: Wyeksportuj do pliku lub schowka

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
pl: Utwórz &listę odtwarzania...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania M3U

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
pl: Dostosuj zapis &nazwy pliku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
pl: Dostosuj zapis nazwy pliku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
pl: Dostosuj zapis &znacznika

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
pl: Dostosuj zapis znacznika

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
pl: Dostosuj kodowanie t&ekstu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
pl: Dostosuj kodowanie tekstu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
pl: P&rzemianuj katalog...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
pl: Przemianowywanie katalogu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
pl: Po&numeruj utwory...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
pl: Numerowanie ścieżek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: F&ilter...
pl: Odf&iltruj...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filter
pl: Filtrowanie

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
pl: Przekształć ID3v2.3 na ID3v2.&4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
pl: Przekształć ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
pl: Przekształć ID3v2.4 na ID3v2.&3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
pl: Przekształć ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
pl: &Odtwórz

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
pl: &Pokaż okładkę

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
pl: Pokaż okładkę

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
pl: Sam &ukryj znaczniki

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
pl: Sam ukryj znaczniki

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
pl: Zaznacz wszystkie pliki w &katalogu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
pl: Zaznacz wszystkie pliki w bieżącym katalogu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Invert Selection
pl: Odwróć zaznaczen&ie

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
pl: &Poprzedni plik

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
pl: Zaznacz poprzedni plik

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
pl: &Następny plik

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
pl: Zaznacz następny plik

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Tag %1
pl: Znacznik %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
pl: Nazwa pliku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
pl: Ze znacznika %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
pl: Z nazwy pliku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Focus
pl: Ognisko

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Frames:
pl: Pola:

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
pl: Edycja

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
pl: Lista plików

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
pl: P&rzemianuj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
pl: Wyrzuć do &kosza

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
pl: Lista katalogów

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Section
pl: Sekcja

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Player
pl: Odtwarzacz

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
pl: Ustawienia - Kid3

[ctx: @default|]
en: &Yes
pl: &Tak

[ctx: @default|]
en: &No
pl: &Nie

[ctx: @default|]
en: folder to open
pl: katalog do otwarcia

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
pl: Edytor znaczników dźwięku

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
pl: &Wstecz

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
pl: &Do przodu

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
pl: &Znajdź:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
pl: Znajdź poprzednie

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
pl: Znajdź następne

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Tags
pl: &Znaczniki

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
pl: &Pliki

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
pl: Działania &użytkownika

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
pl: &Sieć

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Plugins
pl: &Wtyczki

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
pl: Skróty &klawiszowe

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
pl: &Język

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
pl: Użyj własnej &czcionki

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
pl: Czcionka &programu...

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
pl: Użyj wła&snego wyglądu

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
pl: &Użyj systemowych okien systemu

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
pl: &Wygląd

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
pl: Przywróć domyślne

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
pl: Skrót klawiaturowy '%1' jest już przypisany do '%2'.

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
pl: &Plik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
pl: Otwórz pliki

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
pl: &Otwórz...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
pl: Otwiera poprzednio używany katalog

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
pl: Otwórz poprz&edni

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
pl: Otwiera katalog

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
pl: &Otwórz katalog...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
pl: Ponownie wczytaj katalog

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
pl: O&dśwież

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
pl: Wyłącz

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
pl: Zapisuje zmienione pliki

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
pl: Zapi&sz

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
pl: Przywraca do poprzedniego stanu zmiany we wszystkich wybranych plikach

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
pl: Od&wróć

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
pl: Zaimportuj plik ze schowka

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
pl: Za&importuj...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
pl: Zaimportuj z %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
pl: Zaimportuj z %1...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
pl: Zaimportuj ze znacznika

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
pl: Zaimportuj ze znaczników...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
pl: Samoimportowanie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
pl: Sam zai&mportuj...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
pl: Pobierz okładkę

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
pl: &Pobierz okładkę...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
pl: Wyeksportuj do pliku lub schowka

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
pl: Wy&eksportuj...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania M3U

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
pl: Utwórz &listę odtwarzania...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
pl: Kończy program

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
pl: Za&kończ

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
pl: &Edycja

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
pl: Wybierz wszystkie pliki

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
pl: Z&aznacz wszystkie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
pl: Odznacz wszystkie pliki

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
pl: O&dznacz

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
pl: Zaznacz wszystkie pliki w bieżącym katalogu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
pl: Zaznacz wszystkie pliki w &katalogu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Invert Selection
pl: Odwróć zaznaczen&ie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
pl: Zaznacz poprzedni plik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
pl: &Poprzedni plik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
pl: Zaznacz następny plik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
pl: &Następny plik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
pl: Znajdź

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
pl: &Znajdź...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
pl: Znajdź i zamień

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
pl: Z&astąp...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
pl: &Narzędzia

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
pl: Dostosuj zapis nazwy pliku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
pl: Dostosuj zapis &nazwy pliku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
pl: Dostosuj zapis znacznika

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
pl: Dostosuj zapis &znacznika

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
pl: Dostosuj kodowanie tekstu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
pl: Dostosuj kodowanie t&ekstu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
pl: Przemianowywanie katalogu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
pl: P&rzemianuj katalog...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
pl: Numerowanie utworów

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
pl: Po&numeruj utwory...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filter
pl: Filtrowanie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: F&ilter...
pl: Odf&iltruj...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
pl: Przekształć ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
pl: Przekształć ID3v2.3 na ID3v2.&4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
pl: Przekształć ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
pl: Przekształć ID3v2.4 na ID3v2.&3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
pl: &Odtwórz

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
pl: U&stawienia

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
pl: Włącza/wyłącza pasek narzędzi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
pl: Pokaż pasek &narzędzi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
pl: Włącza/wyłącza pasek stanu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
pl: Pokaż pasek st&anu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
pl: Pokaż okładkę

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
pl: &Pokaż okładkę

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
pl: Sam ukryj znaczniki

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
pl: Sam &ukryj znaczniki

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
pl: Ustawienia Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
pl: U&stawienia Kid3...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
pl: Podręcznik Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
pl: &Podręcznik Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
pl: O Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
pl: &O Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
pl: O Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
pl: O &Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Player
pl: Odtwarzacz

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
pl: Nazwa pliku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
pl: Ze znacznika %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Focus
pl: Ognisko

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Tag %1
pl: Znacznik %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
pl: Z nazwy pliku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
pl: Edycja

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
pl: Lista plików

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
pl: P&rzemianuj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
pl: Wyrzuć do &kosza

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
pl: Lista katalogów

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Section
pl: Obszar

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
pl:  [ze zmianami]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
pl: Edytor znaczników dźwięku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
pl: Licencja

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
pl: Ustawienia - Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
pl: Działania użytkownika

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
pl: Podręcznik programu Kid3

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
pl: Wy&czyść listę

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
pl: Wyczyść

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Reset
pl: Wróć

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Press F2 or double click to edit cell contents.
pl: Naciśnij F2 lub dwukrotnie myszą, aby zmienić treść komórki.

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
pl: Działanie

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
pl: Skrót

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Server
pl: Serwer

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
pl: Pewność

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
pl: Standardowe znaczniki

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
pl: Dodatkowe znaczniki

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
pl: Okładka

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
pl: Wszystkie obsługiwane pliki

[ctx: @default|]
en: No changes
pl: Bez zmian

[ctx: @default|]
en: All lowercase
pl: Wszystko małymi literami

[ctx: @default|]
en: All uppercase
pl: Wszystko wielkimi literami

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
pl: Pierwsza litera wielka

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
pl: Wszystkie pierwsze litery wielkie

[ctx: FormatConfig|]
en: None
pl: Żaden

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
pl: Pewność

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
pl: Nieprawidłowy plik

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
pl: Otrzymano dane: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
pl: Gotowe.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
pl: Otrzymano dane: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
pl: Wysłano zapytanie...

[ctx: @default|]
en: Title
pl: Tytuł

[ctx: @default|]
en: Artist
pl: Wykonawca

[ctx: @default|]
en: Comment
pl: Uwagi

[ctx: @default|]
en: Year
pl: Rok

[ctx: @default|]
en: Track
pl: Utwór

[ctx: @default|]
en: Genre
pl: Rodzaj

[ctx: @default|]
en: Length
pl: Długość

[ctx: @default|]
en: Drive
pl: Napęd

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
pl: Plik %1

[ctx: @default|]
en: File
pl: Plik

[ctx: @default|]
en: Folder
pl: Katalog

[ctx: @default|]
en: Shortcut
pl: Skrót

[ctx: @default|]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: @default|]
en: Filename
pl: Nazwa pliku

[ctx: @default|]
en: Filenames
pl: Nazwy plików

[ctx: @default|]
en: URL
pl: Adres URL

[ctx: @default|]
en: URLs
pl: Adresy URL

[ctx: @default|]
en: Folder name
pl: Nazwa katalogu

[ctx: @default|]
en: Browser
pl: Przeglądaj

[ctx: @default|]
en: QML base folder
pl: Katalog podstawy QML

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
pl: Zakoduj jako adres URL

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
pl: --- rozdzielacz ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
pl: Początek podmenu

[ctx: @default|]
en: End of submenu
pl: Koniec podmenu

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
pl: Potwierdź

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
pl: Wynik

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
pl: Polecenie

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
pl: Nie udało się utworzyć katalogu %1

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
pl: Nie udało się katalogu %1

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
pl: Plik %1 już istnieje

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
pl: %1 nie jest katalogiem

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
pl: Nie udało się przemianować z %1 na %2

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
pl: Plik %1 już istnieje

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
pl: %1 nie jest katalogiem

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
pl: Nie udało się przemianować z %1 na %2

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
pl: %1 już istnieje

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
pl: %1 nie jest plikiem

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
pl: %1 już istnieje

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
pl: %1 nie jest plikiem

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
pl: Nazwa nowego katalogu jest zbyt różna

[ctx: @default|]
en: Create folder
pl: Utwórz katalog

[ctx: @default|]
en: Rename folder
pl: Przemianuj katalog

[ctx: @default|]
en: Rename file
pl: Przemianuj plik

[ctx: @default|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
pl: Gotowe.

[ctx: @default|]
en: padding (has no meaning)
pl: wypełnienie (nie ma znaczenia)

[ctx: @default|]
en: end of initial silence
pl: koniec początkowej ciszy

[ctx: @default|]
en: intro start
pl: początek wprowadzenia

[ctx: @default|]
en: main part start
pl: początek głównej części

[ctx: @default|]
en: outro start
pl: początek zakończenia

[ctx: @default|]
en: outro end
pl: koniec zakończenia

[ctx: @default|]
en: verse start
pl: początek wersu

[ctx: @default|]
en: refrain start
pl: początek refrenu

[ctx: @default|]
en: interlude start
pl: początek interludium

[ctx: @default|]
en: theme start
pl: początek motywu

[ctx: @default|]
en: variation start
pl: początek wariacji

[ctx: @default|]
en: key change
pl: zmiana klucza

[ctx: @default|]
en: time change
pl: zmiana czasu

[ctx: @default|]
en: momentary unwanted noise (Snap, Crackle & Pop)
pl: chwilowo niechciany szum (puknięcia, trzaski)

[ctx: @default|]
en: sustained noise
pl: podtrzymany szum

[ctx: @default|]
en: sustained noise end
pl: koniec podtrzymanego szumu

[ctx: @default|]
en: intro end
pl: koniec wprowadzenia

[ctx: @default|]
en: main part end
pl: koniec głównej części

[ctx: @default|]
en: verse end
pl: koniec wersu

[ctx: @default|]
en: refrain end
pl: koniec refrenu

[ctx: @default|]
en: theme end
pl: koniec motywu

[ctx: @default|]
en: profanity
pl: profanacja

[ctx: @default|]
en: profanity end
pl: koniec profanacji

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 0
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 0

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 1
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 1

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 2
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 2

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 3
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 3

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 4
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 4

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 5
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 5

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 6
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 6

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 7
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 7

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 8
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 8

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 9
pl: nie określona uprzednio synchronizacja 9

[ctx: @default|]
en: not predefined synch A
pl: nie określona uprzednio synchronizacja A

[ctx: @default|]
en: not predefined synch B
pl: nie określona uprzednio synchronizacja B

[ctx: @default|]
en: not predefined synch C
pl: nie określona uprzednio synchronizacja C

[ctx: @default|]
en: not predefined synch D
pl: nie określona uprzednio synchronizacja D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch E
pl: nie określona uprzednio synchronizacja D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch F
pl: nie określona uprzednio synchronizacja F

[ctx: @default|]
en: audio end (start of silence)
pl: koniec dźwięku (początek ciszy)

[ctx: @default|]
en: audio file ends
pl: koniec pliku dźwiękowego

[ctx: @default|]
en: reserved for future use %1
pl: zajęte do przyszłego wykorzystania %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1
pl: Znacznik 1

[ctx: @default|]
en: Tag 2
pl: Znacznik 2

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
pl: łańcuchy są równe

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
pl: Prawda, jeśli ciąg zawiera podciąg

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
pl: Prawda, jeśli ciąg pasuje do wyrażenia

[ctx: @default|]
en: Logical AND
pl: Logiczna AND

[ctx: @default|]
en: Logical OR
pl: Logiczna OR

[ctx: @default|]
en: Logical negation
pl: Logiczna NOT

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
pl: Wszystkie obsługiwane pliki

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
pl: Wszystkie pliki

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 bytes
pl: %1 bajtów

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
pl: Typ

[ctx: FileSystemModel|All other platforms]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
pl: Ostatnio zmieniany

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
pl: Mój komputer

[ctx: FileSystemModel|]
en: Computer
pl: Komputer

[ctx: FrameFieldObject|]
en: Text
pl: Tekst

[ctx: FrameTableModel|]
en: Volume
pl: Głośność

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
pl: Plik ID

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: FrameTableModel|]
en: Data
pl: Dane

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
pl: Zapisywanie katalogu...

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
pl: Zaznaczenie

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
pl: Wszystkie pliki

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
pl: Typ

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
pl: Ostatnio zmieniany

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
pl: Wyszukiwanie zakończone

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
pl: Nazwa pliku

[ctx: TagSearcher|]
en: Tag %1
pl: Znacznik %1

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
pl: Czas

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
pl: Kod wydarzenia

[ctx: TimeEventModel|]
en: Text
pl: Tekst

[ctx: TrackDataModel|]
en: Track
pl: Utwór

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
pl: Bezwzględna ścieżka

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
pl: Nazwa pliku

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
pl: Czas trwania

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
pl: Długość

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
pl: Kodowanie tekstu

[ctx: @default|]
en: Text
pl: Tekst

[ctx: @default|]
en: Data
pl: Dane

[ctx: @default|]
en: Description
pl: Opis

[ctx: @default|]
en: Owner
pl: Właściciel

[ctx: @default|]
en: Email
pl: E-mail

[ctx: @default|]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: @default|]
en: Language
pl: Język

[ctx: @default|]
en: Picture Type
pl: Rodzaj okładki

[ctx: @default|]
en: Image format
pl: Format obrazu

[ctx: @default|]
en: Mimetype
pl: Typ MIME

[ctx: @default|]
en: Counter
pl: Licznik

[ctx: @default|]
en: Identifier
pl: Identyfikator

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
pl: Zmiana głośności

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
pl: Liczba bitów

[ctx: @default|]
en: Volume Change Right
pl: Zmiana głośności w prawo

[ctx: @default|]
en: Volume Change Left
pl: Zmiana głośności w lewo

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Right
pl: Szczytowa głośność w prawo

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Left
pl: Szczytowa głośność w lewo

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
pl: Zapis znaczników czasu

[ctx: @default|]
en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

[ctx: @default|]
en: Price
pl: Cena

[ctx: @default|]
en: Date
pl: Data

[ctx: @default|]
en: Seller
pl: Sprzedawca

[ctx: @default|]
en: Other
pl: Inny

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
pl: Pola MPEG jako jednostka

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
pl: Milisekundy jako jednostka

[ctx: @default|]
en: Lyrics
pl: Słowa

[ctx: @default|]
en: Text transcription
pl: Transkrypcja tekstu

[ctx: @default|]
en: Movement/part name
pl: Nazwa części/odcinka

[ctx: @default|]
en: Events
pl: Wydarzenia

[ctx: @default|]
en: Chord
pl: Akord

[ctx: @default|]
en: Trivia/pop up
pl: Trivia/podnoszą

[ctx: @default|]
en: Track Number
pl: Numer utworu

[ctx: @default|]
en: Album Artist
pl: Wykonawca albumu

[ctx: @default|]
en: Arranger
pl: Aranżer

[ctx: @default|]
en: Author
pl: Autor

[ctx: @default|]
en: BPM
pl: Uderzenia na minutę

[ctx: @default|]
en: Catalog Number
pl: Numer katalogowy

[ctx: @default|]
en: Compilation
pl: Składanka

[ctx: @default|]
en: Composer
pl: Kompozytor

[ctx: @default|]
en: Conductor
pl: Dyrygent

[ctx: @default|]
en: Copyright
pl: Prawa autorskie

[ctx: @default|]
en: Disc Number
pl: Numer płyty

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
pl: Koder

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
pl: Ustawienia kodera

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
pl: Czas zakodowania

[ctx: @default|]
en: Grouping
pl: Grupowanie

[ctx: @default|]
en: Initial Key
pl: Początkowy klucz

[ctx: @default|]
en: Lyricist
pl: Tekściarz

[ctx: @default|]
en: Media
pl: Nośnik

[ctx: @default|]
en: Mood
pl: Nastrój

[ctx: @default|]
en: Original Album
pl: Pierwotny album

[ctx: @default|]
en: Original Artist
pl: Pierwotny wykonawca

[ctx: @default|]
en: Original Date
pl: Pierwotna data

[ctx: @default|]
en: Performer
pl: Wykonawca

[ctx: @default|]
en: Picture
pl: Okładka

[ctx: @default|]
en: Publisher
pl: Wydawca

[ctx: @default|]
en: Release Country
pl: Kraj wydania albumu

[ctx: @default|]
en: Sort Album
pl: Uszereguj wg albumu

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
pl: Uszereguj wg wykonawcy albumu

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
pl: Uszereguj wg wykonawcy

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
pl: Uszereguj wg kompozytora

[ctx: @default|]
en: Sort Name
pl: Uszereguj wg tytułu

[ctx: @default|]
en: Subtitle
pl: Napisy

[ctx: @default|]
en: Website
pl: Strona sieciowa

[ctx: @default|]
en: WWW Audio File
pl: WWW pliku dźwiękowy

[ctx: @default|]
en: WWW Audio Source
pl: WWW źródło dźwięku

[ctx: @default|]
en: Release Date
pl: Data wydania

[ctx: @default|]
en: Work
pl: Dzieło

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
pl: Szyfrowanie dźwięku

[ctx: @default|]
en: Audio Seek Point
pl: Punktu wyszukiwania dźwięku

[ctx: @default|]
en: Chapter
pl: Rozdział

[ctx: @default|]
en: Commercial
pl: Handlowe

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
pl: Spis treści

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
pl: Sposób szyfrowania

[ctx: @default|]
en: Equalization
pl: Korekcja

[ctx: @default|]
en: Event Timing Codes
pl: Kody czasów wydarzeń

[ctx: @default|]
en: General Object
pl: Ogólny obiekt

[ctx: @default|]
en: Group Identification
pl: Identyfikacja grupy

[ctx: @default|]
en: Linked Information
pl: Połączona informacja

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
pl: Identyfikator muzycznego CD

[ctx: @default|]
en: MPEG Lookup Table
pl: Tabela wyszukiwania położenia MPEG

[ctx: @default|]
en: Movement Number
pl: Nazwa części

[ctx: @default|]
en: Movement Name
pl: Nazwa części

[ctx: @default|]
en: Ownership
pl: Właściciel

[ctx: @default|]
en: Play Counter
pl: Licznik odtworzeń

[ctx: @default|]
en: Popularimeter
pl: Miernik popularności

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
pl: Synchronizacji położenia

[ctx: @default|]
en: Private
pl: Prywatne

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
pl: Polecany rozmiar bufora

[ctx: @default|]
en: Reverb
pl: Odgłos

[ctx: @default|]
en: Seek
pl: Przewijanie

[ctx: @default|]
en: Signature
pl: Podpis

[ctx: @default|]
en: Synchronized Lyrics
pl: Zsynchronizowane słowa

[ctx: @default|]
en: Synchronized Tempo Codes
pl: Kody zsynchronizowanych temp

[ctx: @default|]
en: Podcast Category
pl: Kategoria Podcast

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
pl: Opis Podcast

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
pl: Opóźnienie listy odtwarzania

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
pl: Pierwotny czas wypuszczenia

[ctx: @default|]
en: Recording Time
pl: Czas/data nagrania

[ctx: @default|]
en: Release Time
pl: Czas wypuszczenia

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
pl: Czas zapisania znaczników

[ctx: @default|]
en: File Type
pl: Rodzaj pliku

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
pl: Identyfikator Podcast

[ctx: @default|]
en: Time
pl: Czas

[ctx: @default|]
en: Podcast Keywords
pl: Słowa kluczowe Podcast

[ctx: @default|]
en: Original Filename
pl: Pierwotna nazwa pliku

[ctx: @default|]
en: File Owner
pl: Właściciel pliku

[ctx: @default|]
en: Produced Notice
pl: Uwaga od produkcji

[ctx: @default|]
en: Recording Date
pl: Daty nagrania

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
pl: Nazwa stacji radiowej

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
pl: Właściciel stacji radiowej

[ctx: @default|]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
pl: Tekst zdefiniowany przez użytkownika

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
pl: Unikalny identyfikator pliku

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
pl: Warunki użytkowania

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
pl: Handlowy adres URL

[ctx: @default|]
en: Copyright URL
pl: Adres URL prawa autorskie

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
pl: Źródło Podcast

[ctx: @default|]
en: Official Radio Station
pl: Oficjalna radiostacja

[ctx: @default|]
en: Payment
pl: Płatność

[ctx: @default|]
en: Official Publisher
pl: Strona internetowa wydawcy

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
pl: URL zdefiniowany przez użytkownika

[ctx: @default|]
en: Contact
pl: Kontakt

[ctx: @default|]
en: Total Discs
pl: Łącznie płyt

[ctx: @default|]
en: Encoder
pl: Koder

[ctx: @default|]
en: Encoding
pl: Kodowanie

[ctx: @default|]
en: Engineer
pl: Inżynier

[ctx: @default|]
en: Ensemble
pl: Zespół

[ctx: @default|]
en: Guest Artist
pl: Występ gościnny

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
pl: Odtwarzanie bez przerw

[ctx: @default|]
en: Label
pl: Wytwórnia

[ctx: @default|]
en: Label Number
pl: Numer wytwórni

[ctx: @default|]
en: License
pl: Licencja

[ctx: @default|]
en: Location
pl: Położenie

[ctx: @default|]
en: Organization
pl: Organizacja

[ctx: @default|]
en: Part Number
pl: Numer części

[ctx: @default|]
en: Producer
pl: Producent

[ctx: @default|]
en: Product Number
pl: Numer produktu

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
pl: Łącznie utworów

[ctx: @default|]
en: Version
pl: Wersja

[ctx: @default|]
en: Volume
pl: Głośność

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
pl: Pierwotny tekściarz

[ctx: @default|]
en: User Rating
pl: Ocena oglądających

[ctx: @default|]
en: Account Type
pl: Rodzaj konta

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
pl: Konto zakupowe

[ctx: @default|]
en: Artist ID
pl: ID wykonawcy

[ctx: @default|]
en: Category
pl: Kategoria

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
pl: ID katalogu

[ctx: @default|]
en: Genre ID
pl: ID rodzaju

[ctx: @default|]
en: HD Video
pl: Jakość HD

[ctx: @default|]
en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

[ctx: @default|]
en: Long Description
pl: Długi opis

[ctx: @default|]
en: Album ID
pl: ID albumu

[ctx: @default|]
en: Purchase Date
pl: Data zakupu

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
pl: Treści do wieku

[ctx: @default|]
en: Country Code
pl: Kod kraju

[ctx: @default|]
en: Sort Show
pl: Uszereguj wg programu telewizyjnego

[ctx: @default|]
en: Media Type
pl: Rodzaj nośnika

[ctx: @default|]
en: TV Episode
pl: Odcinek TV

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
pl: Numer odcinka TV

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
pl: Nazwa stacji TV

[ctx: @default|]
en: TV Show Name
pl: Nazwa programu TV

[ctx: @default|]
en: TV Season
pl: Sezon TV

[ctx: @default|]
en: Movement Count
pl: Liczba części

[ctx: @default|]
en: Show Work & Movement
pl: Używaj dzieła oraz jego części

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
pl: Adres URL słuchowiska

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
pl: GUID słuchowiska

[ctx: @default|]
en: Composer ID
pl: ID kompozytora

[ctx: @default|]
en: Chapters
pl: Rozdziały

[ctx: @default|]
en: Archival Location
pl: Położenie archiwum

[ctx: @default|]
en: Commissioned
pl: Zlecone

[ctx: @default|]
en: Cropped
pl: Przycięte

[ctx: @default|]
en: Dimensions
pl: Wymiary

[ctx: @default|]
en: Dots Per Inch
pl: Punkty na cal

[ctx: @default|]
en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

[ctx: @default|]
en: Lightness
pl: Jasność

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
pl: Liczba kolorów

[ctx: @default|]
en: Subject
pl: Temat

[ctx: @default|]
en: Sharpness
pl: Ostrość

[ctx: @default|]
en: Source Form
pl: Postać źródła

[ctx: @default|]
en: Tag %1
pl: Znacznik %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
pl: Znacznik 1 i znacznik 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
pl: Wszystkie znaczniki

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
pl: Poprzedź t1/dopisz t2, jeśli nie jest pusty

[ctx: @default|]
en: Truncated
pl: Obcięte

[ctx: @default|]
en: Size is too large
pl: Rozmiar jest za duży

[ctx: @default|]
en: Must be unique
pl: Musi być niepowtarzalne

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
pl: Nowy wiersz jest zabroniony

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
pl: Karetka jest zabroniony

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
pl: Właściciel nie może być pusty

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
pl: Musi być numeryczne

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
pl: Musi być numeryczne lub numer/razem

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
pl: Zapis to DDMM

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
pl: Zapis to HHMM

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
pl: Zapis to YYYY

[ctx: @default|]
en: Must begin with a year and a space character
pl: Musi zaczynać się od roku i charakteru kosmicznego

[ctx: @default|]
en: Must be ISO 8601 date/time
pl: Musi być znacznik czasu ISO 8601

[ctx: @default|]
en: Must be musical key, 3 characters, A-G, b, #, m, o
    or Camelot wheel value 1A-12A, 1B-12B
pl: Musi to być klucz muzyczny, 3 znaki, A-G, b, #, m, o
    lub wartość koła Camelot 1A-12A, 1B-12B

[ctx: @default|]
en: Must have ISO 639-2 language code, 3 lowercase characters
pl: Musi zawierać kod języka ISO 639-2, 3 znaki małymi literami

[ctx: @default|]
en: Must be ISRC code, 12 characters
pl: Musi mieć numer ISRC, 12 znaków

[ctx: @default|]
en: Must be list of strings separated by '|'
pl: Musi być listą ciągów znaków oddzielonych '|'

[ctx: @default|]
en: Has excess white space
pl: Ma nadmiernie dużo białych znaków

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
pl: Ikona pliku PNG 32x32 pikseli

[ctx: @default|]
en: Other file icon
pl: Inna ikona pliku

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
pl: Okładka (przód)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
pl: Okładka (tył)

[ctx: @default|]
en: Leaflet page
pl: Strona ulotki

[ctx: @default|]
en: Lead artist/lead performer/soloist
pl: Główny artysta/wykonawca/solista

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
pl: Artysta/wykonawca

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
pl: Zespół/orkiestra

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
pl: Tekściarz/autor tekstu

[ctx: @default|]
en: Recording Location
pl: Miejsce nagrania

[ctx: @default|]
en: During recording
pl: Podczas nagrywania

[ctx: @default|]
en: During performance
pl: Podczas występu

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
pl: Zrzut ekranu z filmu/video

[ctx: @default|]
en: A bright coloured fish
pl: Jaskrawo pokolorowana ryba

[ctx: @default|]
en: Illustration
pl: Ilustracja

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
pl: Logo zespołu/artysty

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
pl: Logo wydawcy/studia

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
pl: Bezwzględna ścieżka

[ctx: @default|]
en: Modification date
pl: Ostatnio zmieniany

[ctx: @default|]
en: Creation date
pl: Data utworzenia

[ctx: @default|]
en: Directory name
pl: Nazwa katalogu

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
pl: Łącznie utworów

[ctx: @default|]
en: Extension
pl: Rozszerzenie pliku

[ctx: @default|]
en: Bitrate
pl: Szybkość bitowa

[ctx: @default|]
en: Samplerate
pl: Próbkowanie

[ctx: @default|]
en: Channels
pl: Kanały

[ctx: @default|]
en: Codec
pl: Kodek

[ctx: @default|]
en: Marked
pl: Znacznik wskazania

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
pl: Znak sterujący dla HTML

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
pl: Samoimportowanie

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
pl: &Do:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
pl: &Nastawa:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
pl: Nowy

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
pl: Czytanie katalogu

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
pl: Uruchomiono

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
pl: Źródło

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
pl: Odpytywanie

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
pl: Pobieranie

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
pl: Otrzymano dane

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
pl: Okładka

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
pl: Ukończono

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
pl: Przerwane

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
pl: &Przerwij

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
pl: &Rozpocznij

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
pl: Źródło importowania

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Server:
pl: &Serwer:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
pl: &Pewność:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
pl: &Standardowe znaczniki

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
pl: Dod&atkowe znaczniki

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
pl: &Okładka

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
pl: Przejrzyj okładki

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
pl: Wykonawca/&Album

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
pl: &Źródło

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
pl: Źródło:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: URL:
pl: Adres URL:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
pl: Wydobywanie z adresu &URL

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
pl: Wyrażenie szukające

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
pl: Adres URL okładki

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
pl: &Przejrzyj

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
pl: Aby rozpocząć, naciśnij Przejrzyj

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
pl: Następnie przeciągnij okładkę z przeglądarki do Kid3.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
pl: &Powiadom wskaźnikiem po przycięciu pola

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
pl: Kodowanie t&ekstu:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
pl: Użyj zapisu utwór/łącznie u&tworów

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
pl: &Liczba cyfr numeru utworu:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
pl: &Rodzaj muzyki tekstowo zamiast liczbowo

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
pl: Pliki &WAV z id3 o małych literach

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
pl: Powiadom wskaźni&kiem naruszenia standardu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
pl: Dla nowych znaczników uży&j:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
pl: Nazwa pola &uwag:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
pl: Nazwa &pola okładki:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
pl: Okładka

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
pl: Powiadom wskaźnikiem, &jeśli większa niż (bajty):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
pl: Pokaż tylko wła&sne rodzaje

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Cu&stom Genres
pl: Wła&sne rodzaje

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Custom F&rames
pl: Własne &pola

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
pl: Przeciągnij i upuść aby zmienić kolejność

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Quick Access Frames
pl: &Szybko dostępne pola

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
pl: Nazwa pola nu&meru utworu:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
pl: &Zapis znacznika

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &1
pl: Znacznik &1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &2
pl: Znacznik &2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &3
pl: Znacznik &3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
pl: Wszys&tkie znaczniki

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
pl: Uruchamianie

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Load last-opened files
pl: Wczytaj poprzednio otwarte p&liki

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
pl: Zapisywanie

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
pl: Zachowaj znacznik czasu zmiany &pliku

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
pl: Powiadom wskaźnikiem o z&mianach

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
pl: Nazwa pl&iku okładki:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
pl: Kodowanie t&ekstu (Eksportowanie, Lista Odtwarzania):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
pl: Lista plików

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filte&r:
pl: &Filtr:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
pl: Uwzglę&dnij katalogi:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
pl: &Wyklucz katalogi:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
pl: Pokaż &ukryte pliki

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
pl: Zapis

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
pl: Nazwa pliku ze znacznika

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
pl: Znacznik z nazwy pliku

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Playlist
pl: Lista odtwarzania

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
pl: &Zapis nazwy pliku

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
pl: Nazwa pliku ze znacznika

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
pl: Znacznik z nazwy pliku

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Browser
pl: Przeglądarka

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
pl: &Przeglądarka sieci:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
pl: Polecenia &menu podręcznego

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
pl: &Odtwórz po dwukrotnym naciśnięciu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Select file on play
pl: &Wybierz plik do odtworzenia

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&udio output:
pl: &Wyjście dźwiękowe:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy
pl: Pośrednik (proxy)

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Proxy:
pl: &Pośrednik (proxy):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
pl: &Uwierzytelnij na pośredniku

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
pl: &Nazwa użytkownika pośrednika:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
pl: &Hasło pośrednika:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
pl: Wtyczki &metadanych i pierwszeństwo

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
pl: &Dostępne wtyczki

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
pl: Zmiany będą widoczne dopiero po ponownym uruchomieniu!

[ctx: @default|]
en: Images
pl: Obrazy

[ctx: @default|]
en: All Files
pl: Wszystkie pliki

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
pl: Ze &schowka

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
pl: &Do schowka

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
pl: Za&importuj...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
pl: Wy&eksportuj...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
pl: &Widok...

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
pl: Eksportowanie

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
pl: &Zapis:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
pl: Nagłów&ek:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Tracks:
pl: U&twory:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
pl: St&opka:

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
pl: Do p&liku...

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
pl: Do &schowka

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
pl: &Źródło:

[ctx: ExportDialog|]
en: Tag %1
pl: Znacznik %1

[ctx: ExportDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
pl: Błąd pliku

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
pl: Błąd podczas zapisu pliku:

[ctx: FilterDialog|]
en: Filter
pl: Filtrowanie

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
pl: &Podgląd

[ctx: FilterDialog|]
en: &Filter:
pl: &Filtr:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
pl: &Wyrażenie:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
pl: Uruchomiono

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
pl: Ukończono

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
pl: Przerwane

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
pl: &Przerwij

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
pl: Z&astosuj

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
pl: Znajdź i zamień

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
pl: Zna&jdź:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
pl: Z&najdź

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
pl: Zas&tąp:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
pl: Za&stąp

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
pl: Z&astąp wszystkie

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
pl: Ustawienia

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
pl: Rozróżni&aj wielkość liter

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
pl: Wst&ecz

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
pl: Wyrażenie r&egularne

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Tags
pl: &Znaczniki

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
pl: Zaznacz wsz&ystkie

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
pl: Nazwa pliku

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
pl: Znajdź

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
pl: Pewność:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
pl: Okładka:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
pl: Z pl&iku/schowka...

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
pl: Ze zn&aczników...

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
pl: Z se&rwera...

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
pl: &Do:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
pl: Odwróć

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
pl: Sprawdź dopuszczalną &różnicę czasu (sek.):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
pl: Szukaj według:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
pl: &Długości

[ctx: ImportDialog|]
en: T&rack
pl: Ś&cieżki

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
pl: &Tytułu

[ctx: ImportDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
pl: Numerowanie utworów

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
pl: &Numer początkowy:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
pl: &Do:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
pl: Wyze&ruj licznik po każdym katalogu

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
pl: Łącznie u&tworów:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
pl: Tworzenie listy odtwarzania

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
pl: Nazwa pliku listy odtwarzania

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
pl: Taka jak nazwa &katalogu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
pl: &Zapis:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
pl: &Utwórz nową pustą listę odtwarzania:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
pl: Nowa

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
pl: &Utwórz w:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
pl: W bieżącym katalogu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
pl: W każdym katalogu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
pl: W nadrzędnym katalogu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
pl: Zawartość listy odtwarzania

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
pl: &Zapis:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
pl: Dołącz tylko &zaznaczone pliki

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
pl: Uszereguj wg &nazwy pliku

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
pl: Uszereguj wg &pola znacznika

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
pl: Użyj &względnych ścieżek do plików

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
pl: Użyj &bezwzględnych ścieżek do plików

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
pl: Zapisz tylko &listę plików

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
pl: Zap&isz szczegóły używając

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
pl: Lista odtwarzania

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
pl:  [ze zmianami]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
pl: Lista odtwarzania uległa zmianie.
    Czy zapisać ją?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
pl: Przemianuj katalog

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
pl: Zapis

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
pl: Utwórz katalog

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
pl: Dzi&ałanie:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
pl: &Źródło:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
pl: Zmi&eń...

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
pl: &Zapis:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
pl: Z:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
pl: Na:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
pl: Nazwa katalogu ze znacznika

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
pl: Z&najdź

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Server:
pl: &Serwer:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
pl: Ścieżka C&GI:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
pl: &Standardowe znaczniki

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
pl: Dod&atkowe znaczniki

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
pl: &Okładka

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
pl: Gotowe.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Server:
pl: &Serwer:

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
pl: Tytuł ścieżki/Artysta - Album

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
pl: Stan

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
pl: &Zastosuj

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
pl: Nie ma żadnych wyników

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
pl: Nie wybrano rezultatu

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
pl: Zaimportuj ze znaczników

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
pl: Zapis:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
pl: Źródło:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
pl: Wydobywanie:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
pl: &Do:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
pl: &Zastosuj

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
pl: Zaimportuj z pliku/schowka

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
pl: Zapis:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
pl: Nagłówek:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Tracks:
pl: Utwory:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Help
pl: Pomo&c

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
pl: Zapi&sz ustawienia

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
pl: Wczytaj z p&liku...

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
pl: Ze &schowka

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
pl: Pobieranie

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
pl: Otwieranie katalogu...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
pl: Przerwij

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
pl: %1 nie można zapisywać

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
pl: Błąd podczas zapisu pliku:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
pl: Błąd pliku

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
pl: Błąd podczas zapisu pliku. Zmienić prawa?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
pl: W bieżącym katalogu zaszły zmiany.
    Czy zapisać je?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
pl: Lista odtwarzania uległa zmianie.
    Czy zapisać ją?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
pl: Wychodzenie...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
pl[0]: %n katalog
pl[1]: %n katalogi
pl[2]: %n katalogów

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
pl[0]: %n plik
pl[1]: %n pliki
pl[2]: %n plików

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
pl[0]: %n zaznaczony
pl[1]: %n zaznaczone
pl[2]: %n zaznaczonych

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
pl: Gotowe.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
pl: Tworzenie listy odtwarzania...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
pl: Nie znaleziono żadnych plików

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Import
pl: Zaimportuj

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
pl: Błąd podczas zmieniania nazwy:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing directories?
pl: Ponowić po zamknięciu katalogów?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Filter
pl: Filtr

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
pl:  [odfiltrowano %1/%2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
pl: Dodaj pole

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
pl: Wybierz identyfikator pola

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
pl: Przemianuj plik

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
pl: Wpisz nową nazwę pliku:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
pl: Nie udało się przemianować z %1 na %2

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing folders?
pl: Ponowić po zamknięciu katalogów?

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
pl: Czy na pewno wyrzucić te %1 rzeczy do kosza?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
pl: Czy na pewno wyrzucić te %1 rzeczy do kosza?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
pl: Czy na pewno wyrzucić tę rzecz do kosza?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
pl: Wyrzuć do kosza

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
pl: Katalog musi być pusty.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
pl: Nie można wyrzucić tych plików do Kosza

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
pl: Rozwiń wszystko

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
pl: &Przerwij

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Automatic Column Widths
pl: Sam dostosuj szerokości kolumn

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Custom Column Widths
pl: Ja dostosuję szerokości kolumn

[ctx: FileList|]
en: C&lear
pl: &Wyczyść

[ctx: FileList|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
pl: &Rozwiń wszystko

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
pl: &Zwiń wszystko

[ctx: FileList|]
en: &Play
pl: &Odtwórz

[ctx: FileList|]
en: E&dit
pl: E&dycja

[ctx: FileList|]
en: &Open
pl: &Otwórz

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
pl: Ot&wórz jego katalog

[ctx: FileList|]
en: Execute
pl: Wykonaj

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
pl: Nie można wykonać

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
pl: Pl&ik

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
pl: Nazwa:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
pl: Zapis:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
pl: Z:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1
pl: Znacznika %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
pl: Nazwa pliku ze znacznika %1

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
pl: Do:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
pl: Znacznik %1 z nazwy pliku

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag &%1
pl: Znacznik &%1

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
pl: Ze znacznika %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: Kid3Form|]
en: From
pl: Z

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
pl: Nazwy pliku

[ctx: Kid3Form|]
en: To
pl: Do

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
pl: Zmień...

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
pl: Dodaj...

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: SectionActions|]
en: Previous
pl: Poprzedni

[ctx: SectionActions|]
en: Next
pl: Następny

[ctx: SectionActions|]
en: Transfer
pl: Przenieś

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
pl: Edycja

[ctx: SectionActions|]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: SectionActions|]
en: Open Parent Folder
pl: Otwórz katalog nadrzędny

[ctx: SectionActions|]
en: Open Current Folder
pl: Otwórz bieżący katalog

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
pl: Dod&aj...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
pl: Przes&uń w górę

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
pl: Przesuń w &dół

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
pl: Zmi&eń...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
pl: &Usuń

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
pl: Czas początku

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
pl: Czas zakończenia

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
pl: Przesunięcie początku

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
pl: Przesunięcie końca

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
pl: Dod&aj

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
pl: &Wstaw wiersz

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
pl: &Usuń wiersz

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
pl: Wy&czyść wiersz

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Use for playlist and folder names
pl: Użyj dla list odtwarzania i nazw katalogów

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
pl: Graniczna długość:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
pl: Sam dostosuj zapis

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
pl: Zastąp ciągi znaków:

[ctx: FormatBox|]
en: From
pl: Z

[ctx: FormatBox|]
en: To
pl: Na

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
pl: Zmiana wielkości liter:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
pl: Język:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
pl: &Dodaj

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
pl: &Usuń

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
pl: Nowy

[ctx: FrameTable|]
en: WWW Audio Source
pl: WWW źródło dźwięku

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
pl: Zaznacz w&szystkie

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
pl: O&dznacz wszystkie

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
pl: Obejrzyj okładkę

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
pl: Z&amknij

[ctx: PictureLabel|]
en: Previous
pl: Poprzedni

[ctx: PictureLabel|]
en: Next
pl: Następny

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
pl: Przeciągnij
    tutaj okładkę
    albumu

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
pl: Odtwórz/Wstrzymaj

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
pl: Zakończ odtwarzanie

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
pl: Poprzedni utwór

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
pl: Następny utwór

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
pl: Zamknij

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
pl: Wycisz

[ctx: PlayToolBar|]
en: Volume: %1%
pl: Głośność: %1%

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
pl: &Anuluj

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
pl: Dodaj rzecz

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
pl: Edytuj element

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
pl: Zmień...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
pl: Dodaj...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
pl: Dodawanie pola

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
pl: Wybór identyfikator pola

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
pl: Dod&aj

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
pl: Najwyższy poziom

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
pl: Uporządkowane

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
pl: Sprawdzanie

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
pl: Dod&aj

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
pl: &Usuń

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
pl: Ze &schowka

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
pl: Za&importuj...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
pl: Wy&eksportuj...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Events
pl: Wydarzenia

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
pl: Tekst

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Offset
pl: Przesunięcie

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
pl: Milisekundy

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
pl: Wstaw w&iersz

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
pl: &Usuń wiersze

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
pl: &Wyczyść

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
pl: Dod&aj przesunięcie...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
pl: Przewiń do miej&sca

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
pl: Nie rozpoznano

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
pl: Rozpoznano

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
pl: Wybór użytkownika

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
pl: Poszukiwanie ID

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
pl: Wyszukiwanie metadanych

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
pl: AENC - Szyfrowanie dźwięku

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
pl: APIC - Załączone okładki

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
pl: COMM - Uwagi

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
pl: COMR - Handlowe

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
pl: ENCR - Rejestracja sposobu szyfrowania

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
pl: EQUA - Korektor graficzny

[ctx: @default|]
en: ETCO - Event timing codes
pl: ETCO - Kody czasów wydarzeń

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
pl: GEOB - Ogólnie zapakowany obiekt

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
pl: GRID - Rejestracja identyfikacji grupy

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
pl: IPLS - Lista ludzi zaangażowanych

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
pl: LINK - Połączona informacja

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
pl: MCDI - Identyfikator muzycznego CD

[ctx: @default|]
en: MLLT - MPEG location lookup table
pl: MLLT - Tabela wyszukiwania położenia MPEG

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
pl: OWNE - Ramka właściciela

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
pl: PRIV - Pole prywatne

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
pl: PCNT - Licznik odtworzeń

[ctx: @default|]
en: POPM - Popularimeter
pl: POPM - Miernik popularności

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
pl: POSS - Ramka synchronizacji położenia

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
pl: RBUF - Polecany rozmiar bufora

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
pl: RVAD - Dostosowanie względnej głośności

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
pl: RVRB - Pogłos

[ctx: @default|]
en: SYLT - Synchronized lyric/text
pl: SYLT - Zsynchronizowane słowa/tekst

[ctx: @default|]
en: SYTC - Synchronized tempo codes
pl: SYTC - Kody zsynchronizowanych temp

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
pl: TALB - Tytuł albumu/filmu/pokazu

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
pl: TBPM - BPM (uderzeń na minutę)

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
pl: TCOM - Kompozytor

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
pl: TCON - Rodzaj zawartości

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
pl: TCOP - Informacja o prawach autorskich

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
pl: TDAT - Data

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
pl: TDLY - Opóźnienie listy odtwarzania

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
pl: TENC - Zakodowane przez

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
pl: TEXT - Tekściarz/autor tekstu

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
pl: TFLT - Rodzaj pliku

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
pl: TIME - Czas

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
pl: TIT1 - Opis zespołu zawartości

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
pl: TIT2 - Tytuł/Tytuł utworu/Opis zawartości

[ctx: @default|]
en: TIT3 - Subtitle/Description refinement
pl: TIT3 - Popraw napisów/opisu

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
pl: TKEY - Początkowy klucz

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
pl: TLAN - Język(i)

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
pl: TLEN - Długość

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
pl: TMED - Rodzaj nośnika

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
pl: TOAL - Tytuł pierwotnego albumu/filmu/przedstawienia

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
pl: TOFN - Pierwotna nazwa pliku

[ctx: @default|]
en: TOLY - Original lyricist(s)/text writer(s)
pl: TOLY - Pierwotny tekściarz(e)/autor(rzy) tekstu

[ctx: @default|]
en: TOPE - Original artist(s)/performer(s)
pl: TOPE - Pierwotny artysta/wykonawca

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
pl: TORY - Pierwotny rok wypuszczenia

[ctx: @default|]
en: TOWN - File owner/licensee
pl: TOWN - Właściciel pliku/licencji

[ctx: @default|]
en: TPE1 - Lead performer(s)/Soloist(s)
pl: TPE1 - Główny wykonawca/Solista

[ctx: @default|]
en: TPE2 - Band/orchestra/accompaniment
pl: TPE2 - Zespół/orkiestra/akompaniament

[ctx: @default|]
en: TPE3 - Conductor/performer refinement
pl: TPE3 - Poprawa dyrygenta/wykonawcy

[ctx: @default|]
en: TPE4 - Interpreted, remixed, or otherwise modified by
pl: TPE4 - Interpretacja, remix lub jakakolwiek zmiana przez

[ctx: @default|]
en: TPOS - Part of a set
pl: TPOS - Część zestawu

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
pl: TPUB - Wydawca

[ctx: @default|]
en: TRCK - Track number/Position in set
pl: TRCK - Numer utworu/Numer w zestawie

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
pl: TRDA - Daty nagrania

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
pl: TRSN - Nazwa internetowej stacji radiowej

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
pl: TRSO - Właściciel internetowej stacji radiowej

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
pl: TSIZ - Rozmiar

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
pl: TSRC - ISRC (międzynarodowy standard kodu nagrywania)

[ctx: @default|]
en: TSSE - Software/Hardware and settings used for encoding
pl: TSSE - Oprogramowanie/sprzęt i ustawienia użyte do zakodowania

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
pl: TXXX - Informacja tekstowa zdefiniowana przez użytkownika

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
pl: TYER - Rok

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
pl: UFID - Unikalny identyfikator pliku

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
pl: USER - Warunki użytkowania

[ctx: @default|]
en: USLT - Unsynchronized lyric/text transcription
pl: USLT - Niezsynchronizowane transkrypcje słów/tekstu

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
pl: WCOM - Dane handlowe

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
pl: WCOP - Informacja o legalności i prawach autorskich

[ctx: @default|]
en: WOAF - Official audio file webpage
pl: WOAF - Oficjalna strona internetowa pliku dźwiękowego

[ctx: @default|]
en: WOAR - Official artist/performer webpage
pl: WOAR - Oficjalna strona internetowa artysty/wykonawcy

[ctx: @default|]
en: WOAS - Official audio source webpage
pl: WOAS - Oficjalna strona internetowa źródła dźwięku

[ctx: @default|]
en: WORS - Official internet radio station homepage
pl: WORS - Oficjalna strona internetowa radia internetowego

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
pl: WPAY - Płatność

[ctx: @default|]
en: WPUB - Official publisher webpage
pl: WPUB - Oficjalna strona internetowa wydawcy

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
pl: WXXX - Odnośnik URL zdefiniowany przez użytkownika

[ctx: @default|]
en: ASPI - Audio seek point index
pl: ASPI - Indeks punktu szukania dźwięku

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
pl: CHAP - Rozdział

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
pl: CTOC - Spis treści

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
pl: EQU2 - Korektor graficzny (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
pl: GRP1 - Grupowanie

[ctx: @default|]
en: MVIN - Movement Number
pl: MVIN - Nazwa części

[ctx: @default|]
en: MVNM - Movement Name
pl: MVNM - Nazwa części

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
pl: RVA2 - Dostosowanie względnej głośności (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
pl: SEEK - Pole wyszukiwania

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
pl: SIGN - Pole podpisu

[ctx: @default|]
en: TCAT - Podcast category
pl: TCAT - Kategoria Podcast

[ctx: @default|]
en: TCMP - iTunes compilation flag
pl: TCMP - Składanka iTunes

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
pl: TDEN - Czas zakodowania

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
pl: TDES - Opis Podcast

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
pl: TDOR - Pierwotny czas wypuszczenia

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
pl: TDRC - Czas/data nagrania

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
pl: TDRL - Czas wypuszczenia

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
pl: TDTG - Czas zapisania znaczników

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
pl: TGID - Identyfikator Podcast

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
pl: TIPL - Lista ludzi zaangażowanych

[ctx: @default|]
en: TKWD - Podcast keywords
pl: TKWD - Słowa kluczowe Podcast

[ctx: @default|]
en: TMCL - Musician credits list
pl: TMCL - Lista zasług muzyków

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
pl: TMOO - Nastrój

[ctx: @default|]
en: TPRO - Produced notice
pl: TPRO - Uwaga od produkcji

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
pl: TSO2 - Kolejność szeregowania wg wykonawcy albumu

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
pl: TSOA - Kolejność szeregowania wg albumu

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
pl: TSOC - Kolejność szeregowania wg kompozytora

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
pl: TSOP - Kolejność szeregowania wg wykonawcy

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
pl: TSOT - Kolejność szeregowania wg tytułu

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
pl: TSST - Ustaw napisy

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
pl: WFED - Źródło Podcast

[ctx: @default|]
en: Rating Information
pl: Dane nt oceny

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
pl: O programie Kid3

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
pl: Edytor znaczników dźwięku

[ctx: AboutDialog|]
en: License
pl: Licencja

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
pl: Ten program korzysta z biblioteki <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> w wersji %1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
pl: Samoimportowanie

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
pl: Czytanie katalogu

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
pl: Uruchomiono

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
pl: Źródło

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
pl: Odpytywanie

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
pl: Pobieranie

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
pl: Pobrano dane

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
pl: Okładka

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
pl: Ukończono

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
pl: Przerwane

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
pl: Początek

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
pl: Do:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1
pl: Znacznika 1

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 2
pl: Znacznika 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 3
pl: Znacznika 3

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
pl: Znacznika 1 i znacznika 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: All Tags
pl: Wszystkich znaczników

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
pl: Nastawa:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
pl: Plik

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
pl: Otwórz

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
pl: Katalog

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
pl: Plik

[ctx: FilterPage|]
en: Filter
pl: Filtr

[ctx: FilterPage|]
en: Started
pl: Uruchomiono

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
pl: Ukończono

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
pl: Przerwane

[ctx: FilterPage|]
en: Start
pl: Początek

[ctx: FilterPage|]
en: Filter:
pl: Filtr:

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
pl: Wyrażenie:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
pl: Plik już istnieje. Czy go zastąpić?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
pl: Eksportowanie

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Import
pl: Importowanie

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
pl: Dodawanie pola

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
pl: Wybór identyfikator pola

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
pl: Nastawy

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
pl: Nastawa

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
pl: Pewność

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
pl: Standardowe znaczniki

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
pl: Dodatkowe znaczniki

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
pl: Okładka

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Server
pl: Serwer

[ctx: Main|]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
pl: W bieżącym katalogu zaszły zmiany.
    Czy zapisać je?

[ctx: Main|]
en: File Error
pl: Błąd pliku

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
pl: Błąd podczas zapisu pliku:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
pl: Karta SD jest zapisywalna tylko w %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
pl: Nie można zapisać do pliku. Czy zmienić uprawnienia do niego?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
pl: %1 jest nie do zapisu

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
pl:  [ze zmianami]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
pl:  [odfiltrowano %1/%2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
pl: Otwórz

[ctx: MainPage|]
en: About
pl: O programie

[ctx: MainPage|]
en: Save
pl: Zapisywanie

[ctx: MainPage|]
en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
pl: Samoimportowanie

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
pl: Przemianuj katalog

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
pl: Ponumeruj utwory

[ctx: MainPage|]
en: Filter
pl: Filtr

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
pl: Dostosuj zapis nazwy pliku

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
pl: Dostosuj zapis znacznika

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
pl: Dostosuj kodowanie tekstu

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
pl: Przekształć ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
pl: Przekształć ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: MainPage|]
en: Revert
pl: Odwróć

[ctx: MainPage|]
en: Quit
pl: Zakończ

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
pl: Numer początkowy:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
pl: Do:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1
pl: Znacznika 1

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 2
pl: Znacznika 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 3
pl: Znacznika 3

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
pl: Znacznika 1 i znacznika 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: All Tags
pl: Wszystkich znaczników

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
pl: Wyzeruj licznik po każdym katalogu

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
pl: Łącznie utworów

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
pl: Okładka

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
pl: Przemianuj katalog

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
pl: Początek

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
pl: Działanie:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
pl: Utwórz katalog

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
pl: Źródło:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
pl: Ze znacznika 1 i znacznika 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
pl: Ze znacznika 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
pl: Ze znacznika 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 3
pl: Ze znacznika 3

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: All Tags
pl: Wszystkich znaczników

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
pl: Zapis:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
pl: Nazwa katalogu ze znacznika

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: SettingsPage|]
en: Tags
pl: Znaczniki

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
pl: Pliki

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
pl: Wtyczki

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
pl: Wygląd

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
pl: Powiadom wskaźnikiem po przycięciu pola

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
pl: ID3v1 kodowanie tekstu

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
pl: ID3v2 kodowanie tekstu

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
pl: Użyj zapisu utwór/łącznie utworów

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
pl: Rodzaj muzyki tekstowo zamiast liczbowo

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
pl: Pliki WAV z id3 o małych literach

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
pl: Wersja używana dla nowych znaczników ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
pl: Liczba cyfr numeru utworu

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
pl: Ogg/Vorbis nazwa pola uwag

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
pl: Ogg/Vorbis nazwa pola okładki

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
pl: RIFF nazwa pola numeru utworu

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
pl: Powiadom wskaźnikiem, jeśli rozmiar okładki przekracza graniczny

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
pl: Graniczny rozmiar okładki (bajty)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
pl: Pokazuj tylko własne rodzaje

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
pl: Własne rodzaje

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
pl: Zmiana wielkości liter

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
pl: Język

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
pl: Zastąp ciągi znaków

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
pl: Zastąp ciągi znaków

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom frames
pl: Własne pola

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Frames
pl: Własne pola

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick access frames
pl: Szybko dostępne pola

[ctx: SettingsPage|]
en: Load last-opened files
pl: Wczytaj poprzednio otwarte pliki

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
pl: Zachowaj znacznik czasu zmiany pliku

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
pl: Powiadom wskaźnikiem o zmianach

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
pl: Sam dostosuj zapis

[ctx: SettingsPage|]
en: Use for playlist and folder names
pl: Użyj dla list odtwarzania i nazw katalogów

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
pl: Użyj granicznej długości

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
pl: Graniczna długość

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
pl: Nazwa pliku okładki

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
pl: Kodowanie tekstu listy odtwarzania

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
pl: Do zapisu nazwy pliku

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
pl: Nazwa pliku ze znacznika

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
pl: Z zapisu nazwy pliku

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
pl: Znacznik z nazwy pliku

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
pl: Język

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
pl: Wygląd

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick Access Frames
pl: Szybko dostępne pola

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
pl: Edycja

[ctx: TagCollapsible|]
en: Tag %1
pl: Znacznik %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
pl: Do nazwy pliku

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
pl: Z nazwy pliku

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
pl: Do znacznika %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
pl: Ze znacznika %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
pl: Usuń
