kid3_qt - en to sk translation catalogue (1364 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
sk: Časový limit

[ctx: HelpCommand|]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
sk: Meno príkazu

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Overwrite timeout
sk: Prepísať časový limit

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
sk: Čas

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
sk: Ukončiť aplikáciu

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
sk: Aktuálny priečinok bol zmenený.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
sk: Zadajte 'exit force' pre ukončenie.

[ctx: CdCommand|]
en: Change folder
sk: Zmeniť priečinok

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
sk: %1 neexistuje

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
sk: Vypísať názov súboru aktuálneho priečinka

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
sk: Zoznam priečinkov

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
sk: Uloží zmenené súbory

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
sk: Chyba pri zápise súboru:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
sk: Vyberte súbor

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
sk: %1 nenájdené

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
sk: Vybrať značku

[ctx: GetCommand|]
en: Get tag frame
sk: Získať rámec značky

[ctx: SetCommand|]
en: Set tag frame
sk: Nastaviť rámec značky

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
sk: Nepodarilo sa nastaviť "%1" pre %2

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
sk: Vrátiť

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
sk: Importovať zo súboru

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
sk: Cesta k súboru

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
sk: Názov formátu

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
sk: Extrakcia

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
sk: %1 nenájdené.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
sk: Dostupný

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
sk: Automatický import

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
sk: Názov profilu

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
sk: %1 nenájdené.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
sk: Dostupný

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
sk: Stiahnuť obal albumu

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
sk: Exportovať do súboru

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
sk: Názov formátu

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
sk: %1 nenájdené.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
sk: Dostupný

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
sk: Vytvoriť playlist

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
sk: Použiť formát názvu súboru

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
sk: Použiť formát značky

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
sk: Použiť kódovanie textu

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
sk: Premenovať priečinok

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
sk: Číslovať stopy

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
sk: Číslo skladby

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
sk: Názov filtra

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
sk: %1 nenájdené.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
sk: Dostupný

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sk: Konvertovať ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sk: Konvertovať ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
sk: Názov súboru zo značky

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
sk: Značka z názvu súboru

[ctx: TagToOtherTagCommand|]
en: Tag to other tag
sk: Značka do inej značky

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
sk: Vložiť

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
sk: Konfigurovať Kid3

[ctx: ConfigCommand|]
en: Group.Option Value
sk: Skupina.Voľba Hodnota

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
sk: %1 neexistuje

[ctx: ConfigCommand|]
en: Invalid value %1
sk: Neplatná hodnota %1

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Execute command
sk: Vykonať príkaz

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Executable [arguments]
sk: Spustiteľný súbor [argumenty]

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Could not execute
sk: Nemožno spustiť

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
sk: Neznámy príkaz '%1'

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
sk: Použitie:

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
sk: Cesta k súboru

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
sk: Čísla značiek

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
sk: Názov rámca

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame value
sk: Hodnota rámca

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
sk: Formát

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
sk: Špecifické pre príkaz

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
sk: Dostupné príkazy

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
sk: Použitie:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
sk: %1 neexistuje

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
sk: Chyba pri zápise súboru:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
sk: Neznámy príkaz '%1', -h pre pomoc.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
sk: Neznámy príkaz '%1'. Zadajte 'help' pre pomoc.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
sk: Použitie:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
sk: Súbor

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
sk: Názov

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
sk: Časový limit

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
sk: Načítavanie priečinka

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
sk: Spustené

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
sk: Zisťuje sa

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
sk: Sťahujem

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
sk: Dáta prijaté

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
sk: Obal

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
sk: Dokončené

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
sk: Prerušené

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
sk: Súbory

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
sk: Používateľské akcie

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
sk: Sieť

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
sk: Moduly

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
sk: Otvoriť súbory

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
sk: Otvorí naposledy použitý priečinok

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
sk: Vráti zmeny všetkých alebo vybraných súborov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
sk: Uloží zmenené súbory

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
sk: Ukončí aplikáciu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
sk: Vybrať všetky súbory

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
sk: Zrušiť výber všetkých súborov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
sk: Nájsť

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
sk: Nájsť a nahradiť

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
sk: Nastaviť klávesové skratky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
sk: Nastaviť panely nástrojov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
sk: Zobrazí/skryje stavový riadok

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
sk: Dialóg nastavení

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
sk: Otvoriť &priečinok...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
sk: Otvorí priečinok

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
sk: Znovu načítať

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
sk: Znovu načítať priečinok

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
sk: Uvoľniť

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
sk: &Importovať...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
sk: Importovať zo súboru alebo schránky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
sk: Importovať z %1...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
sk: Importovať z %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
sk: Importovať zo značiek...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
sk: Importovať zo značiek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
sk: Automatický i&mport...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
sk: Automatický import

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
sk: &Prehliadať obaly...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
sk: Prehliadať obaly albumov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
sk: &Exportovať...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
sk: Exportovať do súboru alebo schránky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
sk: &Vytvoriť zoznam skladieb...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
sk: Vytvoriť m3u zoznam skladieb

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
sk: Použiť formát &názvu súboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
sk: Použiť formát názvu súboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
sk: Použiť formát &značky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
sk: Použiť formát značky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
sk: Použiť kódovanie &textu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
sk: Použiť kódovanie textu

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
sk: P&remenovať priečinok...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
sk: Premenovať priečinok

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
sk: &Číslovať stopy...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
sk: Číslovať stopy

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
sk: Konvertovať ID3v2.3 na ID3v2.&4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sk: Konvertovať ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
sk: Konvertovať ID3v2.4 na ID3v2.&3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sk: Konvertovať ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
sk: &Prehrať

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
sk: Zobraziť &obrázok

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
sk: Zobraziť obrázok

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
sk: Automaticky &skryť značky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
sk: Automaticky skryť značky

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
sk: Vybrať všetko v &priečinku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
sk: Označiť všetky súbory v aktuálnom priečinku

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Invert Selection
sk: &Invertovať označenie

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
sk: &Predošlý súbor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
sk: Vybrať predchádzajúci súbor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
sk: &Ďalší súbor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
sk: Vybrať nasledujúci súbor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
sk: Zo značky %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
sk: Z názvu súboru

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
sk: Vložiť

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Focus
sk: Zameranie

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Frames:
sk: Rámce:

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
sk: Zoznam súborov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
sk: P&remenovať

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
sk: &Presunúť do koša

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
sk: Zoznam priečinkov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Section
sk: Oblasť

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Player
sk: Prehrávač

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
sk: Nastaviť - Kid3

[ctx: @default|]
en: &Yes
sk: &Áno

[ctx: @default|]
en: &No
sk: &Nie

[ctx: @default|]
en: folder to open
sk: priečinok na otvorenie

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
sk: Editor zvukových značiek

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
sk: &Späť

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
sk: Do&predu

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
sk: &Nájsť:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
sk: Nájsť predchádzajúci

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
sk: Nájsť nasledujúci

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Tags
sk: &Značky

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
sk: &Súbory

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
sk: &Používateľské akcie

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
sk: Si&eť

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Plugins
sk: &Moduly

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
sk: &Klávesové skratky

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
sk: &Jazyk

[ctx: ConfigDialog|]
en: System
sk: Systém

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
sk: Použiť vlastný &font aplikácie

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
sk: Font aplikácie

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
sk: Použiť vlastný &štýl aplikácie

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
sk: Použiť natívne súborové &dialógy

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
sk: &Vzhľad

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
sk: Obnoviť štandardné

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
sk: Klávesová skratka '%1' je už priradená k '%2'.

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
sk: &Súbor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
sk: Otvoriť súbory

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
sk: &Otvoriť...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
sk: Otvorí naposledy použitý priečinok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
sk: Otvoriť n&edávne

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
sk: Otvorí priečinok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
sk: Otvoriť &priečinok...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
sk: Znovu načítať priečinok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
sk: Znovu načítať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
sk: Uvoľniť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
sk: Uloží zmenené súbory

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
sk: &Uložiť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
sk: Vráti zmeny všetkých alebo vybraných súborov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
sk: V&rátiť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
sk: Importovať zo súboru alebo schránky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
sk: &Importovať...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
sk: Importovať z %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
sk: Importovať z %1...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
sk: Importovať zo značiek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
sk: Importovať zo značiek...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
sk: Automatický import

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
sk: Automatický i&mport...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
sk: Prehliadať obaly albumov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
sk: &Prehliadať obaly...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
sk: Exportovať do súboru alebo schránky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
sk: &Exportovať...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
sk: Vytvoriť m3u zoznam skladieb

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
sk: &Vytvoriť zoznam skladieb...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
sk: Ukončí aplikáciu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
sk: &Koniec

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
sk: &Upraviť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
sk: Vybrať všetky súbory

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
sk: Vybrať &všetko

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
sk: Zrušiť výber všetkých súborov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
sk: Zr&ušiť výber

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
sk: Označiť všetky súbory v aktuálnom priečinku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
sk: Vybrať všetko v &priečinku

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Invert Selection
sk: &Invertovať označenie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
sk: Vybrať predchádzajúci súbor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
sk: &Predošlý súbor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
sk: Vybrať nasledujúci súbor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
sk: &Ďalší súbor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
sk: Nájsť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
sk: &Nájsť...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
sk: Nájsť a nahradiť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
sk: Nahr&adiť...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
sk: &Nástroje

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
sk: Použiť formát názvu súboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
sk: Použiť formát &názvu súboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
sk: Použiť formát značky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
sk: Použiť formát &značky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
sk: Použiť kódovanie textu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
sk: Použiť kódovanie &textu

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
sk: Premenovať priečinok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
sk: P&remenovať priečinok...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
sk: Číslovať stopy

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
sk: &Číslovať stopy...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sk: Konvertovať ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
sk: Konvertovať ID3v2.3 na ID3v2.&4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sk: Konvertovať ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
sk: Konvertovať ID3v2.4 na ID3v2.&3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
sk: &Prehrať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
sk: &Nastavenia

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
sk: Povolí/zakáže panel nástrojov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
sk: Zobraziť panel &nástrojov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
sk: Zobrazí/skryje stavový riadok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
sk: Zobraziť s&tavový riadok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
sk: Zobraziť obrázok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
sk: Zobraziť &obrázok

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
sk: Automaticky skryť značky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
sk: Automaticky &skryť značky

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
sk: Nastaviť Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
sk: &Nastaviť Kid3...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
sk: Príručka Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
sk: Príručka &Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
sk: O aplikácii Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
sk: &O aplikácii Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
sk: O knižnici Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
sk: O knižnici &Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Player
sk: Prehrať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
sk: Zo značky %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Focus
sk: Zameranie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
sk: Z názvu súboru

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
sk: Vložiť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
sk: Zoznam súborov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
sk: P&remenovať

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
sk: &Presunúť do koša

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
sk: Zoznam priečinkov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Section
sk: Oblasť

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
sk:  [zmenené]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
sk: Editor zvukových značiek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
sk: Licencia

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
sk: Nastaviť - Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
sk: Používateľské akcie

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
sk: Príručka Kid3

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
sk: Vyčistiť zoznam

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
sk: Vyčistiť

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Reset
sk: Obnoviť

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Press F2 or double click to edit cell contents.
sk: Stlačte F2 alebo dvakrát kliknite na úpravu obsahu bunky.

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
sk: Akcia

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
sk: Skratka

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
sk: Presnosť

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
sk: Štandardné značky

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
sk: Ďalšie značky

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
sk: Obal (Cover Art)

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
sk: Všetky podporované súbory

[ctx: @default|]
en: No changes
sk: Bez zmien

[ctx: @default|]
en: All lowercase
sk: Všetko malými písmenami

[ctx: @default|]
en: All uppercase
sk: Všetko veľkými písmenami

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
sk: Zmeniť prvé písmeno na veľké

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
sk: Všetky prvé písmená veľké

[ctx: FormatConfig|]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
sk: Názov

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
sk: Presnosť

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
sk: Neplatný súbor

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
sk: Dáta prijaté: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
sk: Pripravený.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
sk: Dáta prijaté: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
sk: Požiadavka odoslaná...

[ctx: @default|]
en: Title
sk: Titul

[ctx: @default|]
en: Artist
sk: Interpret

[ctx: @default|]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: @default|]
en: Year
sk: Rok

[ctx: @default|]
en: Track
sk: Stopa

[ctx: @default|]
en: Genre
sk: Žáner

[ctx: @default|]
en: Length
sk: Dĺžka

[ctx: @default|]
en: Drive
sk: Mechanika

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
sk: %1 Súbor

[ctx: @default|]
en: File
sk: Súbor

[ctx: @default|]
en: Folder
sk: Priečinok

[ctx: @default|]
en: Shortcut
sk: Skratka

[ctx: @default|]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: @default|]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: @default|]
en: Filenames
sk: Názvy súborov

[ctx: @default|]
en: URLs
sk: URL

[ctx: @default|]
en: Folder name
sk: Názov priečinku

[ctx: @default|]
en: Browser
sk: Prehliadač

[ctx: @default|]
en: QML base folder
sk: Základný priečinok QML

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
sk: Kódovať ako URL

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
sk: --- oddeľovač ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
sk: Začiatok podponuky

[ctx: @default|]
en: End of submenu
sk: Koniec podponuky

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
sk: Potvrdiť

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
sk: Výstup

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
sk: Názov

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
sk: Príkaz

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
sk: Vytvorenie priečinka %1 zlyhalo

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
sk: Vytvorenie priečinka %1 zlyhalo

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
sk: Súbor %1 už existuje

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
sk: %1 nie je priečinok

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
sk: Premenovanie %1 na %2 zlyhalo

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
sk: Súbor %1 už existuje

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
sk: %1 nie je priečinok

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
sk: Premenovanie %1 na %2 zlyhalo

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
sk: %1 už existuje

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
sk: %1 nie je súbor

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
sk: %1 už existuje

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
sk: %1 nie je súbor

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
sk: Nový názov priečinka je príliš odlišný

[ctx: @default|]
en: Create folder
sk: Vytvoriť priečinok

[ctx: @default|]
en: Rename folder
sk: Premenovať priečinok

[ctx: @default|]
en: Rename file
sk: Premenovať súbor

[ctx: @default|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
sk: Pripravený.

[ctx: @default|]
en: padding (has no meaning)
sk: výplň (nemá význam)

[ctx: @default|]
en: end of initial silence
sk: koniec úvodného ticha

[ctx: @default|]
en: intro start
sk: začiatok úvodu

[ctx: @default|]
en: main part start
sk: začiatok hlavnej časti

[ctx: @default|]
en: outro start
sk: začiatok záverečnej časti

[ctx: @default|]
en: outro end
sk: koniec záverečnej časti

[ctx: @default|]
en: verse start
sk: začiatok slohy

[ctx: @default|]
en: refrain start
sk: začiatok refrénu

[ctx: @default|]
en: interlude start
sk: začiatok medzihry

[ctx: @default|]
en: theme start
sk: začiatok témy

[ctx: @default|]
en: variation start
sk: začiatok variácie

[ctx: @default|]
en: key change
sk: zmena tóniny

[ctx: @default|]
en: time change
sk: zmena tempa

[ctx: @default|]
en: momentary unwanted noise (Snap, Crackle & Pop)
sk: okamžitý nežiaduci šum (praskanie a šum)

[ctx: @default|]
en: sustained noise
sk: trvalý šum

[ctx: @default|]
en: sustained noise end
sk: koniec trvalého šumu

[ctx: @default|]
en: intro end
sk: koniec úvodu

[ctx: @default|]
en: main part end
sk: koniec hlavnej časti

[ctx: @default|]
en: verse end
sk: koniec slohy

[ctx: @default|]
en: refrain end
sk: koniec refrénu

[ctx: @default|]
en: theme end
sk: koniec témy

[ctx: @default|]
en: profanity
sk: vulgarizmus

[ctx: @default|]
en: profanity end
sk: koniec vulgarizmu

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 0
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 0

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 1
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 1

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 2
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 2

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 3
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 3

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 4
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 4

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 5
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 5

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 6
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 6

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 7
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 7

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 8
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 8

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 9
sk: nepreddefinovaná synchronizácia 9

[ctx: @default|]
en: not predefined synch A
sk: nepreddefinovaná synchronizácia A

[ctx: @default|]
en: not predefined synch B
sk: nepreddefinovaná synchronizácia B

[ctx: @default|]
en: not predefined synch C
sk: nepreddefinovaná synchronizácia C

[ctx: @default|]
en: not predefined synch D
sk: nepreddefinovaná synchronizácia D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch E
sk: nepreddefinovaná synchronizácia E

[ctx: @default|]
en: not predefined synch F
sk: nepreddefinovaná synchronizácia F

[ctx: @default|]
en: audio end (start of silence)
sk: koniec zvuku (začiatok ticha)

[ctx: @default|]
en: audio file ends
sk: koniec zvukového súboru

[ctx: @default|]
en: reserved for future use %1
sk: vyhradené pre budúce použitie %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1
sk: Značka 1

[ctx: @default|]
en: Tag 2
sk: Značka 2

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
sk: Pravda ak sú reťazce zhodné

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
sk: Pravda ak reťazec obsahuje podreťazec

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
sk: Pravda ak reťazec zodpovedá regulárnemu výrazu

[ctx: @default|]
en: Logical AND
sk: Logický AND

[ctx: @default|]
en: Logical OR
sk: Logický OR

[ctx: @default|]
en: Logical negation
sk: Logická negácia

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
sk: Všetky podporované súbory

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
sk: Všetky súbory

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 bytes
sk: %1 bytov

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
sk: Názov

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
sk: Druh

[ctx: FileSystemModel|All other platforms]
en: Type
sk: Typ

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
sk: Dátum zmeny

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
sk: Môj počítač

[ctx: FileSystemModel|]
en: Computer
sk: Počítač

[ctx: FrameTableModel|]
en: Volume
sk: Hlasitosť

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
sk: ID súboru

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
sk: Názov

[ctx: FrameTableModel|]
en: Data
sk: Dáta

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
sk: Ukladanie priečinka...

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
sk: Výber

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
sk: Všetky súbory

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
sk: Názov

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Type
sk: Typ

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
sk: Typ

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
sk: Dátum zmeny

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
sk: Vyhľadávanie dokončené

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: TagSearcher|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
sk: Čas

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
sk: Kód udalosti

[ctx: TrackDataModel|]
en: Track
sk: Stopa

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
sk: Absolútna cesta k súboru

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
sk: Trvanie

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
sk: Dĺžka

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
sk: Kódovanie textu

[ctx: @default|]
en: Data
sk: Dáta

[ctx: @default|]
en: Description
sk: Popis

[ctx: @default|]
en: Owner
sk: Vlastník

[ctx: @default|]
en: Email
sk: E-mail

[ctx: @default|]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: @default|]
en: Language
sk: Jazyk

[ctx: @default|]
en: Picture Type
sk: Typ obrázku

[ctx: @default|]
en: Image format
sk: Formát obrázku

[ctx: @default|]
en: Mimetype
sk: Typ MIME

[ctx: @default|]
en: Counter
sk: Počítadlo

[ctx: @default|]
en: Identifier
sk: Identifikátor

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
sk: Úprava hlasitosti

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
sk: Počet bitov

[ctx: @default|]
en: Volume Change Right
sk: Zmena hlasitosti vpravo

[ctx: @default|]
en: Volume Change Left
sk: Zmena hlasitosti vľavo

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Right
sk: Špičková hlasitosť vpravo

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Left
sk: Špičková hlasitosť vľavo

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
sk: Formát časovej pečiatky

[ctx: @default|]
en: Content Type
sk: Typ obsahu

[ctx: @default|]
en: Price
sk: Cena

[ctx: @default|]
en: Date
sk: Dátum

[ctx: @default|]
en: Seller
sk: Predajca

[ctx: @default|]
en: Target Type
sk: Typ cieľa

[ctx: @default|]
en: Default
sk: Predvolené

[ctx: @default|]
en: Track ID
sk: ID stopy

[ctx: @default|]
en: Edition ID
sk: ID vydania

[ctx: @default|]
en: Chapter ID
sk: ID kapitoly

[ctx: @default|]
en: Attachment ID
sk: ID prílohy

[ctx: @default|]
en: Other
sk: Iné

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
sk: Rámce MPEG ako jednotka

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
sk: Milisekundy ako jednotka

[ctx: @default|]
en: Lyrics
sk: Text piesne

[ctx: @default|]
en: Text transcription
sk: Prepis textu

[ctx: @default|]
en: Movement/part name
sk: Názov časti/vety

[ctx: @default|]
en: Events
sk: Udalosti

[ctx: @default|]
en: Chord
sk: Struna

[ctx: @default|]
en: Trivia/pop up
sk: Zaujímavosti/vyskakovacie okno

[ctx: @default|]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: @default|]
en: Shot
sk: Záber

[ctx: @default|]
en: Subtrack
sk: Podstopa

[ctx: @default|]
en: Part
sk: Časť

[ctx: @default|]
en: Edition
sk: Vydanie

[ctx: @default|]
en: Collection
sk: Kolekcia

[ctx: @default|]
en: Track Number
sk: Číslo skladby

[ctx: @default|]
en: Album Artist
sk: Interpret albumu

[ctx: @default|]
en: Arranger
sk: Aranžér

[ctx: @default|]
en: Author
sk: Autor

[ctx: @default|]
en: Catalog Number
sk: Katalógové číslo

[ctx: @default|]
en: Compilation
sk: Kompilácia

[ctx: @default|]
en: Composer
sk: Skladateľ

[ctx: @default|]
en: Conductor
sk: Dirigent

[ctx: @default|]
en: Disc Number
sk: Číslo disku

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
sk: Kódované

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
sk: Nastavenia kódovača

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
sk: Čas kódovania

[ctx: @default|]
en: Grouping
sk: Zoskupovanie

[ctx: @default|]
en: Initial Key
sk: Úvodná tónina

[ctx: @default|]
en: Lyricist
sk: Textár

[ctx: @default|]
en: Media
sk: Médiá

[ctx: @default|]
en: Mood
sk: Nálada

[ctx: @default|]
en: Original Album
sk: Pôvodný album

[ctx: @default|]
en: Original Artist
sk: Pôvodný interpret

[ctx: @default|]
en: Original Date
sk: Pôvodný dátum

[ctx: @default|]
en: Performer
sk: Umelec

[ctx: @default|]
en: Picture
sk: Obrázok

[ctx: @default|]
en: Publisher
sk: Vydavateľ

[ctx: @default|]
en: Release Country
sk: Krajina vydania

[ctx: @default|]
en: Remixer
sk: Remixér

[ctx: @default|]
en: Sort Album
sk: Triediť album

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
sk: Triediť interpreta albumu

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
sk: Triediť interpreta

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
sk: Triediť skladateľa

[ctx: @default|]
en: Sort Name
sk: Triediť meno

[ctx: @default|]
en: Subtitle
sk: Podtitulok

[ctx: @default|]
en: Website
sk: Webová stránka

[ctx: @default|]
en: WWW Audio File
sk: WWW zvukový súbor

[ctx: @default|]
en: WWW Audio Source
sk: WWW zvukový zdroj

[ctx: @default|]
en: Release Date
sk: Dátum vydania

[ctx: @default|]
en: Work
sk: Práca

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
sk: Šifrovanie zvuku

[ctx: @default|]
en: Audio Seek Point
sk: Bod vyhľadávania zvuku

[ctx: @default|]
en: Chapter
sk: Kapitola

[ctx: @default|]
en: Commercial
sk: Reklama

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
sk: Obsah

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
sk: Metóda šifrovania

[ctx: @default|]
en: Equalization
sk: Ekvalizácia

[ctx: @default|]
en: Event Timing Codes
sk: Kódy časovania udalostí

[ctx: @default|]
en: General Object
sk: Všeobecný objekt

[ctx: @default|]
en: Group Identification
sk: Identifikácia skupiny

[ctx: @default|]
en: Linked Information
sk: Prepojené informácie

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
sk: Identifikátor hudobného CD

[ctx: @default|]
en: MPEG Lookup Table
sk: Vyhľadávacia tabuľka MPEG

[ctx: @default|]
en: Movement Number
sk: Číslo časti skladby

[ctx: @default|]
en: Movement Name
sk: Názov časti

[ctx: @default|]
en: Ownership
sk: Vlastníctvo

[ctx: @default|]
en: Play Counter
sk: Počítadlo prehrávania

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
sk: Synchronizácia pozície

[ctx: @default|]
en: Private
sk: Súkromné

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
sk: Odporúčaná veľkosť vyrovnávacej pamäte

[ctx: @default|]
en: Reverb
sk: Dozvuk

[ctx: @default|]
en: Seek
sk: Posunúť

[ctx: @default|]
en: Signature
sk: Podpis

[ctx: @default|]
en: Synchronized Lyrics
sk: Synchronizované texty

[ctx: @default|]
en: Synchronized Tempo Codes
sk: Synchronizované kódy tempa

[ctx: @default|]
en: Podcast Category
sk: Kategória podcastu

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
sk: Popis podcastu

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
sk: Oneskorenie zoznamu skladieb

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
sk: Čas pôvodného vydania

[ctx: @default|]
en: Recording Time
sk: Čas nahrávania

[ctx: @default|]
en: Release Time
sk: Čas vydania

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
sk: Čas značkovania

[ctx: @default|]
en: File Type
sk: Typ súboru

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
sk: Identifikátor podcastu

[ctx: @default|]
en: Time
sk: Čas

[ctx: @default|]
en: Podcast Keywords
sk: Kľúčové slová podcastu

[ctx: @default|]
en: Original Filename
sk: Pôvodný názov súboru

[ctx: @default|]
en: File Owner
sk: Vlastník súboru

[ctx: @default|]
en: Produced Notice
sk: Oznámenie o produkcii

[ctx: @default|]
en: Recording Date
sk: Dátum nahrávania

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
sk: Názov rozhlasovej stanice

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
sk: Vlastník rozhlasovej stanice

[ctx: @default|]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
sk: Používateľom definovaný text

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
sk: Jedinečný identifikátor súboru

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
sk: Podmienky použitia

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
sk: Komerčná URL

[ctx: @default|]
en: Copyright URL
sk: URL autorských práv

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
sk: Kanál podcastu

[ctx: @default|]
en: Official Radio Station
sk: Oficiálna rozhlasová stanica

[ctx: @default|]
en: Payment
sk: Platba

[ctx: @default|]
en: Official Publisher
sk: Oficiálny vydavateľ

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
sk: Používateľom definovaná URL

[ctx: @default|]
en: Contact
sk: Kontakt

[ctx: @default|]
en: Total Discs
sk: Celkový počet diskov

[ctx: @default|]
en: Encoder
sk: Kódovač

[ctx: @default|]
en: Encoding
sk: Kódovanie

[ctx: @default|]
en: Engineer
sk: Inžinier

[ctx: @default|]
en: Ensemble
sk: Skupina

[ctx: @default|]
en: Guest Artist
sk: Hosťujúci umelec

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
sk: Bezprerušovkové prehrávanie

[ctx: @default|]
en: Label
sk: Štítok

[ctx: @default|]
en: Label Number
sk: Číslo značky

[ctx: @default|]
en: License
sk: Licencia

[ctx: @default|]
en: Location
sk: Umiestnenie

[ctx: @default|]
en: Organization
sk: Organizácia

[ctx: @default|]
en: Part Number
sk: Číslo časti

[ctx: @default|]
en: Producer
sk: Producent

[ctx: @default|]
en: Product Number
sk: Číslo produktu

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
sk: Celkový počet stôp

[ctx: @default|]
en: Version
sk: Verzia

[ctx: @default|]
en: Volume
sk: Hlasitosť

[ctx: @default|]
en: Director
sk: Režisér

[ctx: @default|]
en: Duration
sk: Trvanie

[ctx: @default|]
en: Summary
sk: Zhrnutie

[ctx: @default|]
en: Synopsis
sk: Synopsa

[ctx: @default|]
en: Total Parts
sk: Celkový počet častí

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
sk: Pôvodný textár

[ctx: @default|]
en: User Rating
sk: Používateľské hodnotenie

[ctx: @default|]
en: Account Type
sk: Typ účtu

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
sk: Kúpny účet

[ctx: @default|]
en: Artist ID
sk: ID interpreta

[ctx: @default|]
en: Category
sk: Kategória

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
sk: ID katalógu

[ctx: @default|]
en: Genre ID
sk: ID žánru

[ctx: @default|]
en: HD Video
sk: HD video

[ctx: @default|]
en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

[ctx: @default|]
en: Long Description
sk: Dlhý popis

[ctx: @default|]
en: Album ID
sk: ID albumu

[ctx: @default|]
en: Purchase Date
sk: Dátum nákupu

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
sk: Hodnotenie/odporúčanie

[ctx: @default|]
en: Country Code
sk: Kód krajiny

[ctx: @default|]
en: Sort Show
sk: Triediť reláciu

[ctx: @default|]
en: Media Type
sk: Typ média

[ctx: @default|]
en: TV Episode
sk: TV epizóda

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
sk: Číslo TV epizódy

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
sk: Názov TV siete

[ctx: @default|]
en: TV Show Name
sk: Názov TV relácie

[ctx: @default|]
en: TV Season
sk: TV sezóna

[ctx: @default|]
en: Movement Count
sk: Počet častí

[ctx: @default|]
en: Show Work & Movement
sk: Zobraziť dielo a časť

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
sk: Pridať Podcast

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
sk: GUID podcastu

[ctx: @default|]
en: Composer ID
sk: ID skladateľa

[ctx: @default|]
en: Chapters
sk: Kapitoly

[ctx: @default|]
en: Chapters (Nero)
sk: Kapitoly (Nero)

[ctx: @default|]
en: Chapters (QT)
sk: Kapitoly (QT)

[ctx: @default|]
en: Archival Location
sk: Archívne umiestnenie

[ctx: @default|]
en: Commissioned
sk: Objednané

[ctx: @default|]
en: Cropped
sk: Orezané

[ctx: @default|]
en: Dimensions
sk: Rozmery

[ctx: @default|]
en: Dots Per Inch
sk: Bodov na palec

[ctx: @default|]
en: Keywords
sk: Kľúčové slová

[ctx: @default|]
en: Lightness
sk: Ľahkosť

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
sk: Počet farieb

[ctx: @default|]
en: Subject
sk: Predmet

[ctx: @default|]
en: Sharpness
sk: Ostrosť

[ctx: @default|]
en: Source Form
sk: Forma zdroja

[ctx: @default|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
sk: Značka 1 a Značka 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
sk: Všetky značky

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
sk: Pridať t1 na začiatok/pripojiť t2 ak nie je prázdne

[ctx: @default|]
en: Truncated
sk: Skrátené

[ctx: @default|]
en: Size is too large
sk: Veľkosť je príliš veľká

[ctx: @default|]
en: Must be unique
sk: Musí byť jedinečné

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
sk: Nový riadok nie je povolený

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
sk: Návrat vozíka nie je povolený

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
sk: Vlastník nesmie byť prázdny

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
sk: Musí byť číselné

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
sk: Musí byť číselné alebo číslo/celkovo

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
sk: Formát je DDMM

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
sk: Formát je HHMM

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
sk: Formát je YYYY

[ctx: @default|]
en: Must begin with a year and a space character
sk: Musí začínať rokom a medzerou

[ctx: @default|]
en: Must be ISO 8601 date/time
sk: Musí byť dátum/čas podľa ISO 8601

[ctx: @default|]
en: Must be musical key, 3 characters, A-G, b, #, m, o
    or Camelot wheel value 1A-12A, 1B-12B
sk: Musí byť hudobná tónina, 3 znaky, A-G, b, #, m, o
    alebo hodnota kolesa Camelot 1A-12A, 1B-12B

[ctx: @default|]
en: Must have ISO 639-2 language code, 3 lowercase characters
sk: Musí mať kód jazyka podľa ISO 639-2, 3 malé písmená

[ctx: @default|]
en: Must be ISRC code, 12 characters
sk: Musí byť kód ISRC, 12 znakov

[ctx: @default|]
en: Must be list of strings separated by '|'
sk: Musí byť zoznam reťazcov oddelených znakom '|'

[ctx: @default|]
en: Has excess white space
sk: Obsahuje nadbytočné biele znaky

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
sk: 32x32 pixelov PNG ikona súboru

[ctx: @default|]
en: Other file icon
sk: Iná ikona súboru

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
sk: Obal (predný)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
sk: Obal (zadný)

[ctx: @default|]
en: Leaflet page
sk: Strana letáku

[ctx: @default|]
en: Lead artist/lead performer/soloist
sk: Hlavný interpret/sólista

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
sk: Interpret/umelec

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
sk: Skupina/orchester

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
sk: Textár/autor textu

[ctx: @default|]
en: Recording Location
sk: Miesto nahrávania

[ctx: @default|]
en: During recording
sk: Počas nahrávania

[ctx: @default|]
en: During performance
sk: Počas vystúpenia

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
sk: Snímka obrazovky filmu/videa

[ctx: @default|]
en: A bright coloured fish
sk: Jasne sfarbená ryba

[ctx: @default|]
en: Illustration
sk: Ilustrácia

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
sk: Logo skupiny/interpreta

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
sk: Logo vydavateľa/štúdia

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
sk: Absolútna cesta k súboru

[ctx: @default|]
en: Modification date
sk: Dátum úpravy

[ctx: @default|]
en: Creation date
sk: Dátum vytvorenia

[ctx: @default|]
en: Directory name
sk: Názov adresára

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
sk: Počet stôp

[ctx: @default|]
en: Extension
sk: Prípona

[ctx: @default|]
en: Bitrate
sk: Dátový tok

[ctx: @default|]
en: Samplerate
sk: Vzorkovacia frekvencia

[ctx: @default|]
en: Channels
sk: Kanály

[ctx: @default|]
en: Codec
sk: Kodek

[ctx: @default|]
en: Marked
sk: Označené

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
sk: Escapovať pre HTML

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
sk: Automatický import

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
sk: Ci&eľ:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
sk: Profil:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
sk: Nové

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
sk: Načítavanie priečinka

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
sk: Spustené

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
sk: Zisťuje sa

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
sk: Sťahujem

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
sk: Dáta prijaté

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
sk: Obal

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
sk: Dokončené

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
sk: Prerušené

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
sk: P&rerušiť

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
sk: Spus&tiť

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
sk: Zdroj importu

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
sk: &Presnosť:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
sk: Šta&ndardné značky

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
sk: Ď&alšie značky

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
sk: &Obal

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
sk: Prehliadať obaly

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
sk: Umelec/&Album

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
sk: &Zdroj

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
sk: Zdroj:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
sk: &Extrakcia URL

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
sk: Zhoda

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
sk: URL obrázku

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
sk: &Prechádzať

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
sk: Kliknite na Prechádzať pre spustenie

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
sk: Potom presuňte obrázok z prehliadača do Kid3.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
sk: &Označiť skrátené polia

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
sk: Kódovanie textu:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
sk: Použiť formát &stopa/celkový počet stôp

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
sk: Počet &číslic čísla stopy:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
sk: Žáner ako text namiesto číselného &reťazca

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
sk: &WAV súbory s malým id3 blokom

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
sk: Označiť &porušenia štandardu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
sk: &Verzia používaná pre nové značky:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
sk: Názov po&ľa komentáru:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
sk: Názov &poľa obrázku:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Write mode:
sk: &Režim zápisu:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Compact
sk: Kompaktné

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Do not shrink
sk: Nezmenšovať

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Avoid insert
sk: Zabrániť vkladaniu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
sk: Obrázok

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
sk: Označiť ak je &väčší ako (bajty):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
sk: &Zobraziť len vlastné žánre

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Cu&stom Genres
sk: Vlas&tné žánre

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Custom F&rames
sk: Vlastné &rámce

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
sk: Použite presúvanie myšou na zmenu poradia položiek

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Quick Access Frames
sk: &Rámce rýchleho prístupu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
sk: Názov po&ľa čísla stopy:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
sk: Formát &značky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &1
sk: Značka &1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &2
sk: Značka &2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &3
sk: Značka &3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
sk: &Všetky značky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
sk: Spustenie

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Load last-opened files
sk: &Načítať naposledy otvorené súbory

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
sk: Uložiť

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
sk: &Zachovať časovú pečiatku súboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
sk: Označi&ť zmeny

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
sk: N&ázov súboru pre obal:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
sk: Kódovanie &textu (Export, Zoznam skladieb):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
sk: Zoznam súborov

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
sk: Zahrnú&ť priečinky:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
sk: Vylu&čiť priečinky:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
sk: &Zobraziť skryté súbory

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
sk: Formát

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
sk: Názov súboru zo značky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
sk: Značka z názvu súboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
sk: Formát &názvu súboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
sk: Názov súboru zo značky

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
sk: Značka z názvu súboru

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Browser
sk: Prehliadač

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
sk: We&bový prehliadač:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
sk: &Príkazy kontextového menu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
sk: &Prehrať pri dvojkliku

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Select file on play
sk: &Vybrať súbor pri prehrávaní

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&udio output:
sk: &Zvukový výstup:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: System
sk: Systém

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
sk: &Použiť overenie s proxy

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
sk: Používateľské &meno proxy:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
sk: &Heslo proxy:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
sk: &Moduly metadát a priorita

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
sk: &Dostupné pluginy

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
sk: Zmeny sa prejavia až po reštarte!

[ctx: @default|]
en: Images
sk: Obrázky

[ctx: @default|]
en: All Files
sk: Všetky súbory

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
sk: Zo &schránky

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
sk: &Do schránky

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
sk: &Importovať...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
sk: &Exportovať...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
sk: &Zobraziť...

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
sk: Exportovať

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
sk: &Formát:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
sk: H&lavička:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Tracks:
sk: S&topy:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
sk: &Pätička:

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
sk: Do &súboru...

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
sk: &Do schránky

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
sk: &Zdroj:

[ctx: ExportDialog|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: ExportDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
sk: Chyba súboru

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
sk: Chyba pri zápise súboru:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
sk: &Náhľad

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
sk: &Výraz:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
sk: Spustené

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
sk: Dokončené

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
sk: Prerušené

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
sk: P&rerušiť

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
sk: &Použiť

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
sk: Nájsť a Nahradiť

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
sk: &Nájsť:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
sk: &Nájsť

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
sk: &Nahradiť:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
sk: &Nahradiť

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
sk: Nahradiť &všetko

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
sk: Možnosti

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
sk: &Rozlišovať veľkosť

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
sk: Spätne(&B)

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
sk: Regulárny &výraz

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Tags
sk: &Značky

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
sk: Vybrať &všetko

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
sk: Nájsť

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
sk: Presnosť:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
sk: Obal:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
sk: Zo &súboru/schránky...

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
sk: Zo zn&ačiek...

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
sk: &Zo servera...

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
sk: Ci&eľ:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
sk: Vrátiť

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
sk: Kontrolovať maximálny povolený časový &rozdiel (sek):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
sk: Zhoda s:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
sk: &Dĺžka

[ctx: ImportDialog|]
en: T&rack
sk: &Stopa

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
sk: &Titul

[ctx: ImportDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
sk: Číslovať stopy

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
sk: Po&čiatočné číslo:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
sk: &Cieľ:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
sk: &Vynulovať počítadlo pre každý priečinok

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
sk: &Celkový počet stôp:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
sk: Vytvoriť zoznam skladieb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
sk: Názov súboru zoznamu skladieb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
sk: Rovnaký ako názov &priečinka

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
sk: &Formát:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
sk: Vytvoriť no&vý prázdny zoznam skladieb:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
sk: Nové

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
sk: &Vytvoriť v:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
sk: Aktuálny priečinok

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
sk: Každý priečinok

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
sk: Priečinok najvyššej úrovne

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
sk: Obsah zoznamu skladieb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
sk: For&mát:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
sk: Za&hrnúť iba vybrané súbory

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
sk: Triediť podľa &názvu súboru

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
sk: Triediť podľa poľa &značky

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
sk: Použiť &relatívnu cestu pre súbory v zozname skladieb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
sk: Použiť úplnú ces&tu pre súbory v zozname skladieb

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
sk: Zapísať iba zo&znam súborov

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
sk: Zapísať &informácie pomocou

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
sk:  [zmenené]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
sk: Upozornenie

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
sk: Zoznam skladieb bol zmenený.
    Chcete ho uložiť?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
sk: Premenovať priečinok

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
sk: Formát

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
sk: Náhľad

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
sk: Vytvoriť priečinok

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
sk: &Akcia:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
sk: &Zdroj:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
sk: &Upraviť...

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
sk: &Formát:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
sk: Od:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
sk: Pre:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
sk: Názov priečinka zo značky

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
sk: &Nájsť

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
sk: Cesta C&GI:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Token:
sk: Žetón

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
sk: Šta&ndardné značky

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
sk: &Ďalšie značky

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
sk: &Obal

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
sk: Pripravený.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
sk: Názov stopy/interpret - album

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
sk: Stav

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
sk: &Použiť

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
sk: Žiadny výsledok

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
sk: Nie je vybraný žiadny výsledok

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
sk: Importovať zo značiek

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
sk: Formát:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
sk: Zdroj:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
sk: Extrakcia:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
sk: Ci&eľ:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
sk: &Použiť

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
sk: Importovať zo súboru/schránky

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
sk: Formát:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
sk: Hlavička:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Tracks:
sk: Stopy:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
sk: &Uložiť nastavenie

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
sk: Zo &súboru...

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
sk: Zo &schránky

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
sk: Stiahnuť

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
sk: Otváranie priečinka...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
sk: Prerušiť

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
sk: %1 nie je zapisovateľné

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
sk: Chyba pri zápise súboru:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
sk: Chyba súboru

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
sk: Chyba pri zápise súboru. Chcete zmeniť oprávnenia?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
sk: Aktuálny priečinok bol zmenený.
    Chcete ho uložiť?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
sk: Upozornenie

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
sk: Zoznam skladieb bol zmenený.
    Chcete ho uložiť?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
sk: Ukončujem...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
sk[0]: %n priečinok
sk[1]: %n priečinky
sk[2]: %n priečinkov

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
sk[0]: %n súbor
sk[1]: %n súbory
sk[2]: %n súborov

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
sk[0]: %n vybraný
sk[1]: %n vybrané
sk[2]: %n vybraných

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
sk: Pripravený.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
sk: Vytváranie zoznamu skladieb...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
sk: Súbory nenájdené

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Import
sk: Importovať

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
sk: Chyba pri premenovaní:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing directories?
sk: Skúsiť znova po zatvorení adresárov?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
sk:  [filtrované %1/%2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
sk: Pridať rámec

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
sk: Vyberte ID rámca

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
sk: Premenovať súbor

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
sk: Zadajte nový názov súboru:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
sk: Premenovanie %1 na %2 zlyhalo

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing folders?
sk: Skúsiť znova po zatvorení priečinkov?

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
sk: Skutočne chcete presunúť tieto %1 položky do koša?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
sk: Skutočne chcete presunúť tieto %1 položky do koša?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
sk: Ste si istý, že chcete presunúť túto položku do koša?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
sk: Presunúť do koša

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
sk: Priečinok musí byť prázdny.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
sk: Nepodarilo sa presunúť tieto súbory do koša

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
sk: Rozbaliť všetko

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
sk: P&rerušiť

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Automatic Column Widths
sk: Automatické šírky stĺpcov

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Custom Column Widths
sk: Vlastné šírky stĺpcov

[ctx: FileList|]
en: C&lear
sk: &Vyčistiť

[ctx: FileList|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
sk: &Rozbaliť všetko

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
sk: &Zbaliť všetko

[ctx: FileList|]
en: &Play
sk: &Prehrať

[ctx: FileList|]
en: E&dit
sk: &Upraviť

[ctx: FileList|]
en: &Open
sk: &Otvoriť

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
sk: Otvoriť obsahujúci &priečinok

[ctx: FileList|]
en: Execute
sk: Spustiť

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
sk: Nemožno spustiť

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
sk: &Súbor

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
sk: Formát:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
sk: Od:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
sk: Názov súboru zo značky %1

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
sk: Pre:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
sk: Značka %1 z názvu súboru

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag &%1
sk: Značka &%1

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
sk: Zo značky %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
sk: Vložiť

[ctx: Kid3Form|]
en: From
sk: Od

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: Kid3Form|]
en: To
sk: Pre

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
sk: Upraviť...

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
sk: Pridať...

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: SectionActions|]
en: Previous
sk: Predchádzajúci

[ctx: SectionActions|]
en: Next
sk: Nasledujúci

[ctx: SectionActions|]
en: Transfer
sk: Prenos

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
sk: Vložiť

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: SectionActions|]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: SectionActions|]
en: Open Parent Folder
sk: Otvoriť nadriadený priečinok

[ctx: SectionActions|]
en: Open Current Folder
sk: Otvoriť aktuálny priečinok

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
sk: &Pridať...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
sk: Posunúť &vyššie

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
sk: Posunúť &nižšie

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
sk: &Upraviť...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
sk: O&dstrániť

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
sk: Čas spustenia

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
sk: Čas konca

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
sk: Začiatok ofsetu

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
sk: Koniec ofsetu

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
sk: &Pridať

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
sk: &Vložiť riadok

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
sk: &Odstrániť riadok

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
sk: &Vyčistiť riadok

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Use for playlist and folder names
sk: Použiť pre zoznamy skladieb a názvy priečinkov

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
sk: Maximálna dĺžka:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
sk: Automaticky použiť formát

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
sk: Nahrádzanie reťazcov:

[ctx: FormatBox|]
en: From
sk: Od

[ctx: FormatBox|]
en: To
sk: Pre

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
sk: Konverzia veľkosti písmen:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
sk: Národné kódovanie:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
sk: &Pridať

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
sk: O&dstrániť

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
sk: Nové

[ctx: FrameTable|]
en: WWW Audio Source
sk: WWW zvukový zdroj

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
sk: Vybrať všetko

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
sk: &Zrušiť výber

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
sk: Zobraziť obrázok

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
sk: &Zavrieť

[ctx: PictureLabel|]
en: Previous
sk: Predchádzajúci

[ctx: PictureLabel|]
en: Next
sk: Nasledujúci

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
sk: Presuňte obal
    albumu
    sem

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
sk: Prehrať/Pozastaviť

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
sk: Zastaviť prehrávanie

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
sk: Predchádzajúca skladba

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
sk: Nasledujúca skladba

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
sk: Stlmiť

[ctx: PlayToolBar|]
en: Volume: %1%
sk: Hlasitosť: %1%

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
sk: &Zrušiť

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
sk: Pridať položku

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
sk: Upraviť položku

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
sk: Upraviť...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
sk: Pridať...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
sk: Pridať rámec

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
sk: Vyberte ID rámca

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
sk: &Pridať

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
sk: Najvyššia úroveň

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
sk: Triedené

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
sk: Validácia

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
sk: &Pridať

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
sk: O&dstrániť

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
sk: Zo &schránky

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
sk: &Importovať...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
sk: &Exportovať...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Events
sk: Udalosti

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
sk: Text piesne

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Offset
sk: Posun

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
sk: Milisekundy

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
sk: &Vložiť riadok

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
sk: &Odstrániť riadky

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
sk: &Vyčistiť

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
sk: &Pridať posun...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
sk: &Posunúť na pozíciu

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Fingerprint
sk: Odtlačok MusicBrainz

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
sk: Nerozpoznané

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
sk: Rozpoznané

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
sk: Výber používateľa

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
sk: Vyhľadávanie ID

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Fingerprint
sk: Odtlačok

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
sk: Vyhľadávanie metadát

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
sk: AENC - Šifrovanie zvuku

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
sk: APIC - Pripojený obrázok

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
sk: COMM - Komentáre

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
sk: COMR - Reklama

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
sk: ENCR - Registrácia metódy šifrovania

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
sk: EQUA - Ekvalizácia

[ctx: @default|]
en: ETCO - Event timing codes
sk: ETCO - Kódy časovania udalostí

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
sk: GEOB - Všeobecný zapuzdrený objekt

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
sk: GRID - Registrácia identifikácie skupiny

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
sk: IPLS - Zoznam zúčastnených osôb

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
sk: LINK - Prepojené informácie

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
sk: MCDI - Identifikátor hudobného CD

[ctx: @default|]
en: MLLT - MPEG location lookup table
sk: MLLT - Vyhľadávacia tabuľka umiestnenia MPEG

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
sk: OWNE - Rámec vlastníctva

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
sk: PRIV - Súkromný rámec

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
sk: PCNT - Počítadlo prehrávania

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
sk: POSS - Rámec synchronizácie pozície

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
sk: RBUF - Odporúčaná veľkosť vyrovnávacej pamäte

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
sk: RVAD - Relatívna úprava hlasitosti

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
sk: RVRB - Dozvuk

[ctx: @default|]
en: SYLT - Synchronized lyric/text
sk: SYLT - Synchronizovaný text piesne

[ctx: @default|]
en: SYTC - Synchronized tempo codes
sk: SYTC - Synchronizované kódy tempa

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
sk: TALB - Názov albumu/filmu/relácie

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
sk: TBPM - BPM (údery za minútu)

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
sk: TCOM - Skladateľ

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
sk: TCON - Typ obsahu

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
sk: TCOP - Správa o autorských právach

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
sk: TDAT - Dátum

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
sk: TDLY - Oneskorenie zoznamu skladieb

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
sk: TENC - Kódované

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
sk: TEXT - Textár/Autor textu

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
sk: TFLT - Typ súboru

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
sk: TIME - Čas

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
sk: TIT1 - Popis skupiny obsahu

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
sk: TIT2 - Názov/názov skladby/popis obsahu

[ctx: @default|]
en: TIT3 - Subtitle/Description refinement
sk: TIT3 - Podtitulok/spresnenie popisu

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
sk: TKEY - Úvodná tónina

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
sk: TLAN - Jazyk(y)

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
sk: TLEN - Dĺžka

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
sk: TMED - Typ média

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
sk: TOAL - Pôvodný názov albumu/filmu/relácie

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
sk: TOFN - Pôvodný názov súboru

[ctx: @default|]
en: TOLY - Original lyricist(s)/text writer(s)
sk: TOLY - Pôvodný textár(i)/autor(i) textu

[ctx: @default|]
en: TOPE - Original artist(s)/performer(s)
sk: TOPE - Pôvodný interpret(i)/umelec(i)

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
sk: TORY - Pôvodný rok vydania

[ctx: @default|]
en: TOWN - File owner/licensee
sk: TOWN - Vlastník súboru/držiteľ licencie

[ctx: @default|]
en: TPE1 - Lead performer(s)/Soloist(s)
sk: TPE1 - Hlavný interpret(i)/sólista(i)

[ctx: @default|]
en: TPE2 - Band/orchestra/accompaniment
sk: TPE2 - Skupina/orchester/sprievod

[ctx: @default|]
en: TPE3 - Conductor/performer refinement
sk: TPE3 - Dirigent/spresnenie interpreta

[ctx: @default|]
en: TPE4 - Interpreted, remixed, or otherwise modified by
sk: TPE4 - Interpretované, remixované alebo inak upravené

[ctx: @default|]
en: TPOS - Part of a set
sk: TPOS - Časť sady

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
sk: TPUB - Vydavateľ

[ctx: @default|]
en: TRCK - Track number/Position in set
sk: TRCK - Číslo stopy/pozícia v sade

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
sk: TRDA - Dátumy nahrávania

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
sk: TRSN - Názov internetovej rozhlasovej stanice

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
sk: TRSO - Vlastník internetovej rozhlasovej stanice

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
sk: TSIZ - Veľkosť

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
sk: TSRC - ISRC (medzinárodný štandardný nahrávaný kód)

[ctx: @default|]
en: TSSE - Software/Hardware and settings used for encoding
sk: TSSE - Softvér/hardvér a nastavenia použité na kódovanie

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
sk: TXXX - Používateľom definované textové informácie

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
sk: TYER - Rok

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
sk: UFID - Jedinečný identifikátor súboru

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
sk: USER - Podmienky použitia

[ctx: @default|]
en: USLT - Unsynchronized lyric/text transcription
sk: USLT - Nesynchronizovaný prepis textu piesne

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
sk: WCOM - Komerčné informácie

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
sk: WCOP - Autorské práva/právne informácie

[ctx: @default|]
en: WOAF - Official audio file webpage
sk: WOAF - Oficiálna webová stránka zvukového súboru

[ctx: @default|]
en: WOAR - Official artist/performer webpage
sk: WOAR - Oficiálna webová stránka interpreta/umelca

[ctx: @default|]
en: WOAS - Official audio source webpage
sk: WOAS - Oficiálna webová stránka zvukového zdroja

[ctx: @default|]
en: WORS - Official internet radio station homepage
sk: WORS - Oficiálna domovská stránka internetového rádia

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
sk: WPAY - Platba

[ctx: @default|]
en: WPUB - Official publisher webpage
sk: WPUB - Oficiálna webová stránka vydavateľa

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
sk: WXXX - Používateľom definovaný odkaz URL

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Release
sk: Vydanie MusicBrainz

[ctx: @default|]
en: Rating Information
sk: Informácie o hodnotení

[ctx: @default|]
en: ASPI - Audio seek point index
sk: ASPI - Index bodu vyhľadávania zvuku

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
sk: CHAP - Kapitola

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
sk: CTOC - Obsah

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
sk: EQU2 - Ekvalizácia (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
sk: GRP1 - Zoskupovanie

[ctx: @default|]
en: MVIN - Movement Number
sk: MVIN - Číslo časti

[ctx: @default|]
en: MVNM - Movement Name
sk: MVNM - Názov časti

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
sk: RVA2 - Relatívna úprava hlasitosti (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
sk: SEEK - Rámec vyhľadávania

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
sk: SIGN - Rámec podpisu

[ctx: @default|]
en: TCAT - Podcast category
sk: TCAT - Kategória podcastu

[ctx: @default|]
en: TCMP - iTunes compilation flag
sk: TCMP - Príznak kompilácie iTunes

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
sk: TDEN - Čas kódovania

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
sk: TDES - Popis podcastu

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
sk: TDOR - Čas pôvodného vydania

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
sk: TDRC - Čas nahrávania

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
sk: TDRL - Čas vydania

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
sk: TDTG - Čas značkovania

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
sk: TGID - Identifikátor podcastu

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
sk: TIPL - Zoznam zúčastnených osôb

[ctx: @default|]
en: TKWD - Podcast keywords
sk: TKWD - Kľúčové slová podcastu

[ctx: @default|]
en: TMCL - Musician credits list
sk: TMCL - Zoznam hudobníkov

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
sk: TMOO - Nálada

[ctx: @default|]
en: TPRO - Produced notice
sk: TPRO - Oznámenie o produkcii

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
sk: TSO2 - Poradie triedenia interpreta albumu

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
sk: TSOA - Poradie triedenia albumu

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
sk: TSOC - Poradie triedenia skladateľa

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
sk: TSOP - Poradie triedenia interpreta

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
sk: TSOT - Poradie triedenia názvu

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
sk: TSST - Podtitulok sady

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
sk: WFED - Kanál podcastu

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
sk: O aplikácii Kid3

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
sk: Editor zvukových značiek

[ctx: AboutDialog|]
en: License
sk: Licencia

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
sk: Tento program používa <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> verziu %1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
sk: Automatický import

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
sk: Načítavanie priečinka

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
sk: Spustené

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
sk: Zisťuje sa

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
sk: Sťahujem

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
sk: Dáta prijaté

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
sk: Obal

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
sk: Dokončené

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
sk: Prerušené

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
sk: Spustiť

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
sk: Cieľ:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1
sk: Značka 1

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 2
sk: Značka 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 3
sk: Značka 3

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
sk: Značka 1 a Značka 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: All Tags
sk: Všetky značky

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
sk: Profil:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
sk: Súbor

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
sk: Otvoriť

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
sk: Priečinok

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
sk: Súbor

[ctx: FilterPage|]
en: Started
sk: Spustené

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
sk: Dokončené

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
sk: Prerušené

[ctx: FilterPage|]
en: Start
sk: Spustiť

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
sk: Výraz:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
sk: Upozornenie

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
sk: Súbor už existuje, prepísať?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
sk: Exportovať

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Import
sk: Importovať

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
sk: Pridať rámec

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
sk: Vyberte ID rámca

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
sk: Profily

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
sk: Profil

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
sk: Presnosť

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
sk: Štandardné značky

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
sk: Ďalšie značky

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
sk: Obal

[ctx: Main|]
en: Warning
sk: Upozornenie

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
sk: Aktuálny priečinok bol zmenený.
    Chcete ho uložiť?

[ctx: Main|]
en: File Error
sk: Chyba súboru

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
sk: Chyba pri zápise súboru:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
sk: SD karta je zapisovateľná iba v %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
sk: Chyba pri zápise súboru. Chcete zmeniť oprávnenia?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
sk: %1 nie je zapisovateľné

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
sk:  [zmenené]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
sk:  [filtrované %1/%2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
sk: Otvoriť

[ctx: MainPage|]
en: About
sk: O aplikácii

[ctx: MainPage|]
en: Save
sk: Uložiť

[ctx: MainPage|]
en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
sk: Automatický import

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
sk: Vytvoriť zoznam skladieb

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
sk: Premenovať priečinok

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
sk: Číslovať stopy

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
sk: Použiť formát názvu súboru

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
sk: Použiť formát značky

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
sk: Použiť kódovanie textu

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sk: Konvertovať ID3v2.3 na ID3v2.4

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sk: Konvertovať ID3v2.4 na ID3v2.3

[ctx: MainPage|]
en: Revert
sk: Vrátiť

[ctx: MainPage|]
en: Quit
sk: Ukončiť

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
sk: Počiatočné číslo:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
sk: Cieľ:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1
sk: Značka 1

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 2
sk: Značka 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 3
sk: Značka 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
sk: Značka 1 a Značka 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: All Tags
sk: Všetky značky

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
sk: Vynulovať počítadlo pre každý priečinok

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
sk: Celkový počet stôp

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
sk: Obrázok

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
sk: Premenovať priečinok

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
sk: Spustiť

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
sk: Akcia:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
sk: Vytvoriť priečinok

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
sk: Zdroj:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
sk: Zo značky 2 a značky 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
sk: Zo značky 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
sk: Zo značky 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 3
sk: Zo značky 3

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: All Tags
sk: Všetky značky

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
sk: Formát:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
sk: Názov priečinka zo značky

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
sk: Náhľad

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: SettingsPage|]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
sk: Súbory

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
sk: Moduly

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
sk: Vzhľad

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
sk: Označiť skrátené polia

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
sk: Kódovanie textu ID3v1

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
sk: Kódovanie textu ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
sk: Použiť formát stopa/celkový počet stôp

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
sk: Žáner ako text namiesto číselného reťazca

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
sk: WAV súbory s malým id3 blokom

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
sk: Verzia používaná pre nové ID3v2 značky

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
sk: Počet číslic čísla stopy

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
sk: Názov poľa komentáru Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
sk: Názov poľa obrázku Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
sk: Názov poľa čísla stopy RIFF

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
sk: Označiť ak je obrázok väčší ako maximálna veľkosť

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
sk: Maximálna veľkosť obrázku (bajty)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
sk: Zobraziť len vlastné žánre

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
sk: Vlastné žánre

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
sk: Konverzia veľkosti písmen

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
sk: Lokalizácia

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
sk: Nahrádzanie reťazcov

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
sk: Nahrádzanie reťazcov

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom frames
sk: Vlastné rámce

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Frames
sk: Vlastné rámce

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick access frames
sk: Rámce rýchleho prístupu

[ctx: SettingsPage|]
en: Load last-opened files
sk: Načítať naposledy otvorené súbory

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
sk: Zachovať časovú pečiatku súboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
sk: Označiť zmeny

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
sk: Automaticky použiť formát

[ctx: SettingsPage|]
en: Use for playlist and folder names
sk: Použiť pre zoznamy skladieb a názvy priečinkov

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
sk: Použiť maximálnu dĺžku

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
sk: Názov súboru pre obal

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
sk: Kódovanie textu zoznamu skladieb

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
sk: Formát pre názov súboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
sk: Názov súboru zo značky

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
sk: Formát z názvu súboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
sk: Značka z názvu súboru

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
sk: Jazyk

[ctx: SettingsPage|]
en: System
sk: Systém

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
sk: Téma

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick Access Frames
sk: Rámce rýchleho prístupu

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: TagCollapsible|]
en: Tag %1
sk: Značka %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
sk: Do názvu súboru

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
sk: Z názvu súboru

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
sk: Do značky %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
sk: Zo značky %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
sk: Vložiť

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: TagCollapsible|]
en: Select All
sk: Vybrať všetko

[ctx: TagCollapsible|]
en: Deselect All
sk: Zrušiť výber všetkého
