kid3 Trunk - en to sl translation catalogue (1396 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
sl: Pretek časa

[ctx: HelpCommand|]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
sl: Ime ukaza

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Overwrite timeout
sl: Časovna omejitev prepisovanja

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
sl: Čas

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
sl: Izhod iz programa

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
sl: Trenutna mapa je bila spremenjena.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
sl: Vnesite »exit force«, da zaprete program.

[ctx: CdCommand|]
en: Change folder
sl: Spremeni mapo

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
sl: %1 ne obstaja

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
sl: Natisni ime datoteke trenutne mape

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
sl: Seznam map

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
sl: Shrani spremenjene datoteke

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
sl: Napaka med pisanjem datoteke:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
sl: Izberite datoteko

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
sl: %1 ni mogoče najti

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
sl: Izberite značko

[ctx: GetCommand|]
en: Get tag frame
sl: Pridobi okvir značk

[ctx: SetCommand|]
en: Set tag frame
sl: Nastavi okvir značk

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
sl: Ni bilo mogoče nastaviti »%1« za %2

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
sl: Povrni

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
sl: Uvozi iz datoteke

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
sl: Pot datoteke

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
sl: Ime zapisa

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
sl: Vir

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
sl: Izluščenje

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
sl: %1 ni mogoče najti.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
sl: Na voljo

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
sl: Samodejni uvoz

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
sl: Ime profila

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
sl: %1 ni mogoče najti.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
sl: Na voljo

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
sl: Prenesi naslovnico albuma

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
sl: Izvozi v datoteko

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
sl: Ime zapisa

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
sl: %1 ni mogoče najti.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
sl: Na voljo

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
sl: Ustvari seznam predvajanja

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
sl: Uporabi zapis imena datoteke

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
sl: Uporabi zapis značk

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
sl: Uporabi kodiranje besedila

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
sl: Preimenuj mapo

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
sl: Številči posnetke

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
sl: Številka steze

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter
sl: Filtriraj

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
sl: Ime filtra

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
sl: %1 ni mogoče najti.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
sl: Na voljo

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sl: Pretvori ID3v2.3 v ID3v2.4

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sl: Pretvori ID3v2.4 v ID3v2.3

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
sl: Ime datoteke iz značke

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
sl: Značka iz imena datoteke

[ctx: TagToOtherTagCommand|]
en: Tag to other tag
sl: Značka v drugo značko

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
sl: Prilagodi kid3

[ctx: ConfigCommand|]
en: Group.Option Value
sl: Vrednost možnosti »Group.Option«

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
sl: %1 ne obstaja

[ctx: ConfigCommand|]
en: Invalid value %1
sl: Neveljavna vrednost %1

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Execute command
sl: Izvrši ukaz

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Executable [arguments]
sl: Izvršilna [argumenti]

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Could not execute
sl: Ni bilo mogoče izvršiti

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
sl: Neznan ukaz »%1«

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
sl: Raba:

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
sl: Pot datoteke

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
sl: Številke značk

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
sl: Ime okvira

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame value
sl: Vrednost okvira

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
sl: Zapis

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
sl: Specifično za ukaz

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
sl: Razpoložljivi ukazi

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
sl: Raba:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
sl: %1 ne obstaja

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
sl: Napaka med pisanjem datoteke:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
sl: Neznan ukaz »%1«, -h za pomoč.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
sl: Neznan ukaz »%1«. Vnesite »help« za pomoč.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
sl: Raba:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tags
sl: Značke

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
sl: Ime

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
sl: Pretek časa

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
sl: Bralna mapa

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
sl: Začeto

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
sl: Vir

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
sl: Povpraševanje

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
sl: Pridobivanje

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
sl: Prejeti podatki

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
sl: Ovitek

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
sl: Končano

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
sl: Prekinjeno

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Tags
sl: Značke

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
sl: Datoteke

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
sl: Dejanja uporabnika

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
sl: Omrežje

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
sl: Vtičniki

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
sl: Odpri datoteke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
sl: Odpre nedavno uporabljeno mapo

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
sl: Povrne spremembe vseh ali izbranih datotek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
sl: Shrani spremenjene datoteke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
sl: Zapre program

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
sl: Izberi vse datoteke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
sl: Počisti izbor vseh datotek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
sl: Poišči

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
sl: Najdi in zamenjaj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
sl: Prilagodi tipke za bližnjice

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
sl: Prilagodi orodne vrstice

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
sl: Omogoči/onemogoči vrstico stanja

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
sl: Pogovorno okno nastavitev

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
sl: O&dpri mapo ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
sl: Odpre mapo

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
sl: Ponovno &naloži

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
sl: Ponovno naloži mapo

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
sl: Odloži

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
sl: &Uvozi ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
sl: Uvoz iz datoteke ali odložišča

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
sl: Uvozi iz %1 ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
sl: Uvozi iz %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
sl: Uvozi iz značk ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
sl: Uvozi iz značk

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
sl: Samodejni &uvoz …

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
sl: Samodejni uvoz

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
sl: &Prebrskaj naslovnice ovitkov ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
sl: Prebrskaj naslovnice ovitkov albumov

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
sl: &Izvozi ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
sl: Izvozi v datoteko ali na odložišče

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
sl: &Ustvari seznam predvajanja …

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
sl: Ustvari seznam predvajanja M3U

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
sl: Uveljavi zapis &imena datoteke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
sl: Uveljavi zapis imena datoteke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
sl: Uveljavi obliko &značk

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
sl: Uveljavi obliko značk

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
sl: Uveljavi &kodiranje besedila

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
sl: Uveljavi kodiranje besedila

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
sl: &Preimenuj mapo ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
sl: Preimenuj mapo

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
sl: &Številči posnetke ...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
sl: Številči posnetke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: F&ilter...
sl: F&ilter …

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filter
sl: Filtriraj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
sl: Pretvori ID3v2.3 v ID3v2.&4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sl: Pretvori ID3v2.3 v ID3v2.4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
sl: Pretvori ID3v2.4 v ID3v2.&3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sl: Pretvori ID3v2.4 v ID3v2.3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
sl: &Predvajaj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
sl: Pokaži &sliko

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
sl: Pokaži sliko

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
sl: Samodejno &skrij značke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
sl: Samodejno skrij značke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
sl: Izberi vse v &mapi

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
sl: Izberite vse datoteke v trenutni mapi

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Invert Selection
sl: Preo&brni izbor

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
sl: &Prejšnja datoteka

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
sl: Izberite prejšnjo datoteko

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
sl: &Naslednja datoteka

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
sl: Izberite naslednjo datoteko

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
sl: Iz značke %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
sl: Iz imena datoteke

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Focus
sl: Pozornost

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Frames:
sl: Okvirji:

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
sl: Seznam datotek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
sl: Pre&imenuj

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
sl: Premakni v s&meti

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
sl: Seznam map

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Section
sl: Odsek

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Player
sl: Predvajalnik

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
sl: Prilagodi - Kid3

[ctx: @default|]
en: &Yes
sl: Da

[ctx: @default|]
en: &No
sl: Ne

[ctx: @default|]
en: folder to open
sl: mapa za odpiranje

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
sl: Urejevalnik zvočnih značk

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
sl: Na&zaj

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
sl: &Naprej

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
sl: Najdi:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
sl: Najdi prejšnje

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
sl: Najdi naslednje

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Tags
sl: &Značke

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
sl: &Datoteke

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
sl: &Dejanja uporabnika

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
sl: &Omrežje

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Plugins
sl: &Vtičniki

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
sl: &Tipke za bližnjice

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
sl: &Jezik

[ctx: ConfigDialog|]
en: System
sl: Sistemski

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
sl: Uporabi pisavo ap&likacije po meri

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
sl: Pisava pro&grama ...

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
sl: Uporabi &slog aplikacije po meri

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
sl: Uporabi domorodna sistemska pogovorna okna za &datoteke

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
sl: Vi&dez

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
sl: Obnovi privzete vrednosti

[ctx: ConfigDialog|]
en: &OK
sl: V &redu

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
sl: Kombinacija tipk za bližnjico »%1« je že dodeljena »%2«.

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
sl: &Datoteka

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
sl: Odpri datoteke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
sl: &Odpri ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
sl: Odpre nedavno uporabljeno mapo

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
sl: Odpri ne&davne

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
sl: Odpre mapo

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
sl: O&dpri mapo ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
sl: Ponovno naloži mapo

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
sl: Ponovno &naloži

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
sl: Odloži

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
sl: Shrani spremenjene datoteke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
sl: &Shrani

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
sl: Povrne spremembe vseh ali izbranih datotek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
sl: Po&vrni

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
sl: Uvoz iz datoteke ali odložišča

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
sl: &Uvozi ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
sl: Uvozi iz %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
sl: Uvozi iz %1 ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
sl: Uvozi iz značk

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
sl: Uvozi iz značk ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
sl: Samodejni uvoz

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
sl: Samodejni &uvoz …

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
sl: Prebrskaj naslovnice ovitkov albumov

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
sl: &Prebrskaj naslovnice ovitkov ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
sl: Izvozi v datoteko ali na odložišče

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
sl: &Izvozi ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
sl: Ustvari seznam predvajanja M3U

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
sl: &Ustvari seznam predvajanja ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
sl: Zapre program

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
sl: &Izhod

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
sl: &Uredi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
sl: Izberi vse datoteke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
sl: Izberi &vse

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
sl: Počisti izbor vseh datotek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
sl: Prekli&či izbor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
sl: Izberite vse datoteke v trenutni mapi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
sl: Izberi vse v &mapi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Invert Selection
sl: Preo&brni izbor

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
sl: Izberite prejšnjo datoteko

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
sl: &Prejšnja datoteka

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
sl: Izberite naslednjo datoteko

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
sl: &Naslednja datoteka

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
sl: Poišči

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
sl: &Najdi ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
sl: Najdi in zamenjaj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
sl: &Zamenjaj ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
sl: O&rodja

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
sl: Uveljavi zapis imena datoteke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
sl: Uveljavi zapis &imena datoteke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
sl: Uveljavi obliko značk

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
sl: Uveljavi obliko &značk

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
sl: Uveljavi kodiranje besedila

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
sl: Uveljavi &kodiranje besedila

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
sl: Preimenuj mapo

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
sl: &Preimenuj mapo ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
sl: Številči posnetke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
sl: &Številči posnetke ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filter
sl: Filtriraj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: F&ilter...
sl: F&iltriraj …

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sl: Pretvori ID3v2.3 v ID3v2.4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
sl: Pretvori ID3v2.3 v ID3v2.&4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sl: Pretvori ID3v2.4 v ID3v2.3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
sl: Pretvori ID3v2.4 v ID3v2.&3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
sl: &Predvajaj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
sl: &Nastavitve

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
sl: Omogoči/onemogoči orodno vrstico

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
sl: Pokaži &orodno vrstico

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
sl: Omogoči/onemogoči vrstico stanja

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
sl: Pokaži vrs&tico stanja

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
sl: Pokaži sliko

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
sl: Pokaži &sliko

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
sl: Samodejno skrij značke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
sl: Samodejno &skrij značke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
sl: Prilagodi Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
sl: Prila&godi Kid3 ...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
sl: Priročnik za Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
sl: Priro&čnik za Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
sl: O programu Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
sl: &O programu Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
sl: O Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
sl: O &Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Player
sl: Predvajalnik

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
sl: Iz značke %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Focus
sl: Pozornost

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
sl: Iz imena datoteke

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
sl: Seznam datotek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
sl: Pre&imenuj

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
sl: Premakni v s&meti

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
sl: Seznam map

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Section
sl: Odsek

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
sl:  [spremenjeno]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
sl: Urejevalnik zvočnih značk

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
sl: Dovoljenje

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
sl: Prilagodi - Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
sl: Dejanja uporabnika

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
sl: Priročnik za Kid3

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
sl: &Počisti seznam

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
sl: Počisti

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Reset
sl: Ponastavi

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Press F2 or double click to edit cell contents.
sl: Pritisnite F2 ali dvokliknite za urejanje vsebine celic.

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
sl: Dejanje

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
sl: Bližnjica

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Server
sl: Strežnik

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
sl: Natančnost

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
sl: Standardne značke

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
sl: Dodatne značke

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
sl: Naslovnica

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
sl: Vse podprte datoteke

[ctx: @default|]
en: No changes
sl: Ni sprememb

[ctx: @default|]
en: All lowercase
sl: Vse male črke

[ctx: @default|]
en: All uppercase
sl: Vse velike črke

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
sl: Velika začetnica

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
sl: Vse velike začetnice

[ctx: FormatConfig|]
en: None
sl: Brez

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
sl: Ime

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
sl: Natančnost

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
sl: Neveljavna datoteka

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
sl: Prejeti podatki: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
sl: Pripravljeni.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
sl: Prejeti podatki: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
sl: Zahteva poslana ...

[ctx: @default|]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @default|]
en: Artist
sl: Izvajalec

[ctx: @default|]
en: Comment
sl: Komentar

[ctx: @default|]
en: Year
sl: Leto

[ctx: @default|]
en: Track
sl: Posnetek

[ctx: @default|]
en: Genre
sl: Zvrst

[ctx: @default|]
en: Length
sl: Dolžina

[ctx: @default|]
en: Drive
sl: Pogon

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
sl: %1 datoteka

[ctx: @default|]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: @default|]
en: Folder
sl: Mapa

[ctx: @default|]
en: Shortcut
sl: Bližnjica

[ctx: @default|]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: @default|]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: @default|]
en: Filenames
sl: Imena datotek

[ctx: @default|]
en: URLs
sl: URL-ji

[ctx: @default|]
en: Folder name
sl: Ime mape

[ctx: @default|]
en: Browser
sl: Brskalnik

[ctx: @default|]
en: QML base folder
sl: Osnovna mapa QML

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
sl: Kodiraj kot URL

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
sl: --- ločilo ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
sl: Začetek podmenija

[ctx: @default|]
en: End of submenu
sl: Konec podmenija

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
sl: Potrdi

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
sl: Izhod

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
sl: Ime

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
sl: Ukaz

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
sl: Ustvarjanje mape %1 ni uspelo

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
sl: Ustvarjanje mape %1 ni uspelo

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
sl: Datoteka %1 že obstaja

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
sl: %1 ni mapa

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
sl: Preimenovanje %1 v %2 ni uspelo

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
sl: Datoteka %1 že obstaja

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
sl: %1 ni mapa

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
sl: Preimenovanje %1 v %2 ni uspelo

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
sl: %1 že obstaja

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
sl: %1 ni datoteka

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
sl: %1 že obstaja

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
sl: %1 ni datoteka

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
sl: Novo ime mape je preveč različno

[ctx: @default|]
en: Create folder
sl: Ustvari mapo

[ctx: @default|]
en: Rename folder
sl: Preimenuj mapo

[ctx: @default|]
en: Rename file
sl: Preimenuj datoteko

[ctx: @default|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
sl: Pripravljeni.

[ctx: @default|]
en: padding (has no meaning)
sl: blazinjenje (nima nobenega pomena)

[ctx: @default|]
en: end of initial silence
sl: konec začetne tišine

[ctx: @default|]
en: intro start
sl: začetek uvoda

[ctx: @default|]
en: main part start
sl: začetek glavnega dela

[ctx: @default|]
en: outro start
sl: začetek zaključka

[ctx: @default|]
en: outro end
sl: konec zaključka

[ctx: @default|]
en: verse start
sl: začetek verza

[ctx: @default|]
en: refrain start
sl: začetek refrena

[ctx: @default|]
en: interlude start
sl: začetek medigre

[ctx: @default|]
en: theme start
sl: začetek teme

[ctx: @default|]
en: variation start
sl: začetek variacije

[ctx: @default|]
en: key change
sl: sprememba ključa

[ctx: @default|]
en: time change
sl: sprememba časa

[ctx: @default|]
en: momentary unwanted noise (Snap, Crackle & Pop)
sl: trenuten nezaželeni hrup (pok, prasket in šum)

[ctx: @default|]
en: sustained noise
sl: vztrajen šum

[ctx: @default|]
en: sustained noise end
sl: konec vztrajnega šuma

[ctx: @default|]
en: intro end
sl: konec uvoda

[ctx: @default|]
en: main part end
sl: konec glavnega dela

[ctx: @default|]
en: verse end
sl: konec verza

[ctx: @default|]
en: refrain end
sl: konec refrena

[ctx: @default|]
en: theme end
sl: konec teme

[ctx: @default|]
en: profanity
sl: kletvice

[ctx: @default|]
en: profanity end
sl: konec kletvic

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 0
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 0

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 1
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 1

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 2
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 2

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 3
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 3

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 4
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 4

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 5
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 5

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 6
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 6

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 7
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 7

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 8
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 8

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 9
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija 9

[ctx: @default|]
en: not predefined synch A
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija A

[ctx: @default|]
en: not predefined synch B
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija B

[ctx: @default|]
en: not predefined synch C
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija C

[ctx: @default|]
en: not predefined synch D
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch E
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija E

[ctx: @default|]
en: not predefined synch F
sl: ne vnaprej določena sinhronizacija F

[ctx: @default|]
en: audio end (start of silence)
sl: zvočni konec (začetek tišine)

[ctx: @default|]
en: audio file ends
sl: zvočna datoteka se konča

[ctx: @default|]
en: reserved for future use %1
sl: rezervirano za prihodnjo uporabo %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1
sl: Značka 1

[ctx: @default|]
en: Tag 2
sl: Značka 2

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
sl: Res je, če so nizi enaki

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
sl: Res je, če niz vsebuje podniz

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
sl: Res je, če se niz ujema z regularnim izrazom

[ctx: @default|]
en: Logical AND
sl: Logični IN

[ctx: @default|]
en: Logical OR
sl: Logični ALI

[ctx: @default|]
en: Logical negation
sl: Logična negacija

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
sl: Vse podprte datoteke

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
sl: Vse datoteke

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 bytes
sl: %1 bajtov

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
sl: Ime

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
sl: Vrsta

[ctx: FileSystemModel|All other platforms]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
sl: Datum spremembe

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
sl: Moj računalnik

[ctx: FileSystemModel|]
en: Computer
sl: Računalnik

[ctx: FrameFieldObject|]
en: Text
sl: Besedilo

[ctx: FrameTableModel|]
en: Volume
sl: Glasnost

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
sl: ID datoteke

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
sl: Ime

[ctx: FrameTableModel|]
en: Data
sl: Podatek

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
sl: Shranjevanje mape ...

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
sl: Izbor

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
sl: Vse datoteke

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
sl: Ime

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
sl: Vrsta

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
sl: Datum spremembe

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
sl: Iskanje končano

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: TagSearcher|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
sl: Čas

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
sl: Koda dogodka

[ctx: TimeEventModel|]
en: Text
sl: Besedilo

[ctx: TrackDataModel|]
en: Track
sl: Posnetek

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
sl: Absolutna pot do datoteke

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
sl: Dolžina

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
sl: Kodiranje besedila

[ctx: @default|]
en: Text
sl: Besedilo

[ctx: @default|]
en: Data
sl: Podatek

[ctx: @default|]
en: Description
sl: Opis

[ctx: @default|]
en: Owner
sl: Lastnik

[ctx: @default|]
en: Email
sl: E-pošta

[ctx: @default|]
en: Rating
sl: Ocena

[ctx: @default|]
en: Language
sl: Jezik

[ctx: @default|]
en: Picture Type
sl: Vrsta slike

[ctx: @default|]
en: Image format
sl: Zapis slike

[ctx: @default|]
en: Mimetype
sl: Vrsta MIME

[ctx: @default|]
en: Counter
sl: Števec

[ctx: @default|]
en: Identifier
sl: Identifikator

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
sl: Nastavitev glasnosti

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
sl: Število bitov

[ctx: @default|]
en: Volume Change Right
sl: Sprememba glasnosti desno

[ctx: @default|]
en: Volume Change Left
sl: Sprememba glasnosti levo

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Right
sl: Vrh glasnosti desno

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Left
sl: Vrh glasnosti levo

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
sl: Oblika časovnega žiga

[ctx: @default|]
en: Content Type
sl: Vrsta vsebine

[ctx: @default|]
en: Price
sl: Cena

[ctx: @default|]
en: Date
sl: Datum

[ctx: @default|]
en: Seller
sl: Prodajalec

[ctx: @default|]
en: Target Type
sl: Vrsta vsebine

[ctx: @default|]
en: Default
sl: Privzeto

[ctx: @default|]
en: Track ID
sl: ID posnetka

[ctx: @default|]
en: Edition ID
sl: ID izdaje

[ctx: @default|]
en: Chapter ID
sl: ID poglavja

[ctx: @default|]
en: Attachment ID
sl: ID priloge

[ctx: @default|]
en: Other
sl: Drugo

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
sl: Sličice MPEG kot enota

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
sl: Milisekunde kot enota

[ctx: @default|]
en: Lyrics
sl: Besedilo

[ctx: @default|]
en: Text transcription
sl: Prepis besedila

[ctx: @default|]
en: Movement/part name
sl: Ime stavka/dela

[ctx: @default|]
en: Events
sl: Dogodki

[ctx: @default|]
en: Chord
sl: Akord

[ctx: @default|]
en: Trivia/pop up
sl: Trivia/pojavno

[ctx: @default|]
en: None
sl: Brez

[ctx: @default|]
en: Shot
sl: Posneto

[ctx: @default|]
en: Subtrack
sl: Podposnetek

[ctx: @default|]
en: Part
sl: Del

[ctx: @default|]
en: Edition
sl: Izdaja

[ctx: @default|]
en: Collection
sl: Zbirka

[ctx: @default|]
en: Track Number
sl: Številka posnetka

[ctx: @default|]
en: Album Artist
sl: Izvajalec albuma

[ctx: @default|]
en: Arranger
sl: Aranžer

[ctx: @default|]
en: Author
sl: Avtor

[ctx: @default|]
en: Catalog Number
sl: Kataloška številka

[ctx: @default|]
en: Compilation
sl: Kompilacija

[ctx: @default|]
en: Composer
sl: Skladatelj

[ctx: @default|]
en: Conductor
sl: Dirigent

[ctx: @default|]
en: Copyright
sl: Avtorske pravice

[ctx: @default|]
en: Disc Number
sl: Številka diska

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
sl: Kodirano z

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
sl: Nastavitve kodirnika

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
sl: Čas kodiranja

[ctx: @default|]
en: Grouping
sl: Združevanje

[ctx: @default|]
en: Initial Key
sl: Začetni ključ/tonaliteta

[ctx: @default|]
en: Lyricist
sl: Avtor besedila

[ctx: @default|]
en: Media
sl: Medij

[ctx: @default|]
en: Mood
sl: Razpoloženje

[ctx: @default|]
en: Original Album
sl: Izvirni album

[ctx: @default|]
en: Original Artist
sl: Izvirni izvajalec

[ctx: @default|]
en: Original Date
sl: Izvirni datum

[ctx: @default|]
en: Performer
sl: Izvajalec

[ctx: @default|]
en: Picture
sl: Slika

[ctx: @default|]
en: Publisher
sl: Založnik

[ctx: @default|]
en: Release Country
sl: Država izdaje

[ctx: @default|]
en: Remixer
sl: Avtor remiksa

[ctx: @default|]
en: Sort Album
sl: Razvrsti po albumih

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
sl: Razvrsti po izvajalcih albumov

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
sl: Razvrsti po izvajalcih

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
sl: Razvrsti po skladateljih

[ctx: @default|]
en: Sort Name
sl: Razvrsti po imenu

[ctx: @default|]
en: Subtitle
sl: Podnaslov

[ctx: @default|]
en: Website
sl: Spletno mesto

[ctx: @default|]
en: WWW Audio File
sl: Zvočna datoteka WWW

[ctx: @default|]
en: WWW Audio Source
sl: Vir zvoka WWW

[ctx: @default|]
en: Release Date
sl: Datum izdaje

[ctx: @default|]
en: Work
sl: Delo

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
sl: Šifriranje zvoka

[ctx: @default|]
en: Audio Seek Point
sl: Zvočna iskalna točka

[ctx: @default|]
en: Chapter
sl: Poglavje

[ctx: @default|]
en: Commercial
sl: Reklama

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
sl: Kazalo vsebine

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
sl: Način šifriranja

[ctx: @default|]
en: Equalization
sl: Izenačevanje

[ctx: @default|]
en: Event Timing Codes
sl: Časovne kode dogodkov

[ctx: @default|]
en: General Object
sl: Splošni predmet

[ctx: @default|]
en: Group Identification
sl: Identifikacija skupine

[ctx: @default|]
en: Linked Information
sl: Povezane informacije

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
sl: Identifikator glasbenega CD

[ctx: @default|]
en: MPEG Lookup Table
sl: Iskalna tabela MPEG

[ctx: @default|]
en: Movement Number
sl: Številka stavka

[ctx: @default|]
en: Movement Name
sl: Naslov stavka

[ctx: @default|]
en: Ownership
sl: Lastništvo

[ctx: @default|]
en: Play Counter
sl: Števec predvajanja

[ctx: @default|]
en: Podcast
sl: Podkast

[ctx: @default|]
en: Popularimeter
sl: Priljubljenometer

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
sl: Sinhronizacija položaja

[ctx: @default|]
en: Private
sl: Zasebno

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
sl: Priporočena velikost medpomnilnika

[ctx: @default|]
en: Reverb
sl: Odmev

[ctx: @default|]
en: Seek
sl: Išči

[ctx: @default|]
en: Signature
sl: Podpis

[ctx: @default|]
en: Synchronized Lyrics
sl: Sinhrono besedilo pesmi

[ctx: @default|]
en: Synchronized Tempo Codes
sl: Sinhrone kode tempa

[ctx: @default|]
en: Podcast Category
sl: Kategorija podkasta

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
sl: Opis podkasta

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
sl: Zakasnitev seznama predvajanja

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
sl: Izvirni čas izdaje

[ctx: @default|]
en: Recording Time
sl: Čas snemanja

[ctx: @default|]
en: Release Time
sl: Čas izdaje

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
sl: Čas označevanja

[ctx: @default|]
en: File Type
sl: Vrsta datoteke

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
sl: Identifikator podkasta

[ctx: @default|]
en: Time
sl: Čas

[ctx: @default|]
en: Podcast Keywords
sl: Ključne besede podkasta

[ctx: @default|]
en: Original Filename
sl: Izvirno ime datoteke

[ctx: @default|]
en: File Owner
sl: Lastnik datoteke

[ctx: @default|]
en: Produced Notice
sl: Obvestilo o produkciji

[ctx: @default|]
en: Recording Date
sl: Datum snemanja

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
sl: Ime radijske postaje

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
sl: Lastnik radijske postaje

[ctx: @default|]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
sl: Uporabniško določeno besedilo

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
sl: Enolični identifikator datoteke

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
sl: Pogoji uporabe

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
sl: Komercialni URL

[ctx: @default|]
en: Copyright URL
sl: URL avtorske pravice

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
sl: Vir podkasta

[ctx: @default|]
en: Official Radio Station
sl: Uradna radijska postaja

[ctx: @default|]
en: Payment
sl: Plačilo

[ctx: @default|]
en: Official Publisher
sl: Uradni založnik

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
sl: Uporabniško določen URL

[ctx: @default|]
en: Contact
sl: Stik

[ctx: @default|]
en: Total Discs
sl: Skupaj diskov

[ctx: @default|]
en: Encoder
sl: Kodirnik

[ctx: @default|]
en: Encoding
sl: Kodiranje

[ctx: @default|]
en: Engineer
sl: Snemalec

[ctx: @default|]
en: Ensemble
sl: Ansambel

[ctx: @default|]
en: Guest Artist
sl: Gostujoči izvajalec

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
sl: Predvajanje brez vrzeli

[ctx: @default|]
en: Label
sl: Založba

[ctx: @default|]
en: Label Number
sl: Številka založbe

[ctx: @default|]
en: License
sl: Dovoljenje

[ctx: @default|]
en: Location
sl: Mesto

[ctx: @default|]
en: Organization
sl: Organizacija

[ctx: @default|]
en: Part Number
sl: Številka dela

[ctx: @default|]
en: Producer
sl: Producent

[ctx: @default|]
en: Product Number
sl: Šifra izdelka

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
sl: Skupaj posnetkov

[ctx: @default|]
en: Version
sl: Različica

[ctx: @default|]
en: Volume
sl: Glasnost

[ctx: @default|]
en: Director
sl: Režiser

[ctx: @default|]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: @default|]
en: Summary
sl: Povzetek

[ctx: @default|]
en: Synopsis
sl: Sinopsis

[ctx: @default|]
en: Total Parts
sl: Skupaj delov

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
sl: Izvirni avtor besedila

[ctx: @default|]
en: User Rating
sl: Ocena uporabnika

[ctx: @default|]
en: Account Type
sl: Vrsta računa

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
sl: Nabavni račun

[ctx: @default|]
en: Artist ID
sl: ID izvajalca

[ctx: @default|]
en: Category
sl: Kategorija

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
sl: ID kataloga

[ctx: @default|]
en: Genre ID
sl: ID žanra

[ctx: @default|]
en: HD Video
sl: Video HD

[ctx: @default|]
en: Keyword
sl: Ključna beseda

[ctx: @default|]
en: Long Description
sl: Dolgi opis

[ctx: @default|]
en: Album ID
sl: ID albuma

[ctx: @default|]
en: Purchase Date
sl: Datum nabave

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
sl: Ocena/opozorilo

[ctx: @default|]
en: Country Code
sl: Koda države

[ctx: @default|]
en: Sort Show
sl: Razvrsti po oddajah

[ctx: @default|]
en: Media Type
sl: Vrsta medija

[ctx: @default|]
en: TV Episode
sl: TV-epizoda

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
sl: Številka TV-epizode

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
sl: Ime TV-programa

[ctx: @default|]
en: TV Show Name
sl: Ime TV-oddaje

[ctx: @default|]
en: TV Season
sl: TV-sezona

[ctx: @default|]
en: Movement Count
sl: Število stavkov

[ctx: @default|]
en: Show Work & Movement
sl: Pokaži delo in stavek

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
sl: URL podkasta

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
sl: GUID podkasta

[ctx: @default|]
en: Composer ID
sl: ID skladatelja

[ctx: @default|]
en: Chapters
sl: Poglavja

[ctx: @default|]
en: Chapters (Nero)
sl: Poglavja (Nero)

[ctx: @default|]
en: Chapters (QT)
sl: Poglavja (QT)

[ctx: @default|]
en: Archival Location
sl: Mesto arhiviranja

[ctx: @default|]
en: Commissioned
sl: Naročeno

[ctx: @default|]
en: Cropped
sl: Obrezano

[ctx: @default|]
en: Dimensions
sl: Mere

[ctx: @default|]
en: Dots Per Inch
sl: Pik na palec

[ctx: @default|]
en: Keywords
sl: Ključne besede

[ctx: @default|]
en: Lightness
sl: Svetlost

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
sl: Število barv

[ctx: @default|]
en: Subject
sl: Zadeva

[ctx: @default|]
en: Sharpness
sl: Ostrina

[ctx: @default|]
en: Source Form
sl: Izvorna oblika

[ctx: @default|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
sl: Značka 1 in značka 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
sl: Vse značke

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
sl: Predpni t1/pripni t2, če ni prazno

[ctx: @default|]
en: Truncated
sl: Porezano

[ctx: @default|]
en: Size is too large
sl: Velikost je prevelika

[ctx: @default|]
en: Must be unique
sl: Mora biti edinstveno

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
sl: Nova vrstica je prepovedana

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
sl: Prehod na začetek vrstice (CR) je prepovedan

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
sl: Lastnik ne sme biti prazen

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
sl: Mora biti številsko

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
sl: Mora biti številsko ali število/skupaj

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
sl: Oblika zapisa je DDMM

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
sl: Oblika zapisa je UUMM

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
sl: Oblika zapisa je LLLL

[ctx: @default|]
en: Must begin with a year and a space character
sl: Začeti se mora z letnico in znakom za presledek

[ctx: @default|]
en: Must be ISO 8601 date/time
sl: Mora biti datum/čas ISO 8601

[ctx: @default|]
en: Must be musical key, 3 characters, A-G, b, #, m, o
    or Camelot wheel value 1A-12A, 1B-12B
sl: Mora biti glasbeni ključ, 3 znaki, A-G, b, #, m, o
    ali vrednost kolesa Camelot 1A-12A, 1B-12B

[ctx: @default|]
en: Must have ISO 639-2 language code, 3 lowercase characters
sl: Imeti mora jezikovno kodo ISO 639-2, 3-znakovna, z malimi črkami

[ctx: @default|]
en: Must be ISRC code, 12 characters
sl: Mora biti koda ISRC, 12-znakovna

[ctx: @default|]
en: Must be list of strings separated by '|'
sl: Mora biti seznam nizov, ločenih z »|«

[ctx: @default|]
en: Has excess white space
sl: Ima odvečne presledke

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
sl: Ikona datoteke PNG 32x32 sl. točk

[ctx: @default|]
en: Other file icon
sl: Druga ikona datoteke

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
sl: Ovitek (spredaj)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
sl: Ovitek (zadaj)

[ctx: @default|]
en: Leaflet page
sl: Stran knjižice

[ctx: @default|]
en: Lead artist/lead performer/soloist
sl: Glavni izvajalec/glavni nastopajoči/solist

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
sl: Izvajalec/nastopajoči

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
sl: Skupina/orkester

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
sl: Avtor/pisec besedil pesmi

[ctx: @default|]
en: Recording Location
sl: Kraj snemanja

[ctx: @default|]
en: During recording
sl: Med snemanjem

[ctx: @default|]
en: During performance
sl: Med nastopom

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
sl: Zajem zaslona filma/videoposnetka

[ctx: @default|]
en: A bright coloured fish
sl: Svetlo obarvana riba

[ctx: @default|]
en: Illustration
sl: Ilustracija

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
sl: Logotip skupine/izvajalca

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
sl: Logotip izdajatelja/studia

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
sl: Absolutna pot do datoteke

[ctx: @default|]
en: Modification date
sl: Datum spremembe

[ctx: @default|]
en: Creation date
sl: Datum nastanka

[ctx: @default|]
en: Directory name
sl: Ime mape

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
sl: Število posnetkov

[ctx: @default|]
en: Extension
sl: Pripona

[ctx: @default|]
en: Bitrate
sl: Bitna hitrost

[ctx: @default|]
en: Samplerate
sl: Mera vzorčenja

[ctx: @default|]
en: Channels
sl: Kanali

[ctx: @default|]
en: Codec
sl: Kodek

[ctx: @default|]
en: Marked
sl: Označeno

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
sl: Ubežni znak za HTML

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
sl: Samodejni uvoz

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
sl: &Cilj:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
sl: &Profil:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
sl: Nov

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
sl: Branje mape

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
sl: Začeto

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
sl: Vir

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
sl: Povpraševanje

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
sl: Pridobivanje

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
sl: Prejeti podatki

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
sl: Ovitek

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
sl: Končano

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
sl: Prekinjeno

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
sl: Preki&ni

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
sl: &Začni

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
sl: Uvozi vir

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Server:
sl: &Strežnik:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
sl: N&atančnost:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
sl: &Navadne značke

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
sl: &Dodatne značke

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
sl: Nasl&ovnice ovitkov

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
sl: Prebrskaj naslovnice ovitkov

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
sl: &Izvajalec/album

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
sl: &Vir

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
sl: Vir:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
sl: &Pridobivanje URL-ja

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
sl: Ujemanje

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
sl: URL slike

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
sl: Pre&brskaj

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
sl: Če želite začeti, kliknite Prebrskaj

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
sl: Nato povlecite sliko iz brskalnika v Kid3.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
sl: &Označi porezana polja

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
sl: &Kodiranje besedila:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
sl: Uporabi zapis &posnetek/skupnega števila posnetkov

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
sl: &Število števk v številkah posnetkov:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
sl: &Zvrst kot besedilo namesto številčnega niza

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
sl: &WAV-datoteke z majhnim kosom id3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
sl: O&znači standardne kršitve

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
sl: &Različica, ki se uporablja za nove značke:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
sl: Ime polja ko&mentarja:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
sl: &Ime polja slike:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Write mode:
sl: Način pisanja:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Compact
sl: Kompaktno

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Do not shrink
sl: Ne krči

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Avoid insert
sl: Izogibaj se vstavljanju

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
sl: Slika

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
sl: Označi , če je &večje kot (bajtov):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
sl: &Pokaži samo zvrsti po meri

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Cu&stom Genres
sl: &Zvrsti po meri

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Custom F&rames
sl: &Okvirji po meri

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
sl: Uporabi povleci in spusti za prerazvrščanje elementov

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Quick Access Frames
sl: &Okvirji za hiter dostop

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: RIFF INFO
sl: PODATKI O RIFFU

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
sl: Ime polja &številke posnetka:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
sl: &Oblika značk

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
sl: Ocena

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &1
sl: Značka &1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &2
sl: Značka &2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &3
sl: Značka &3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
sl: Vse zna&čke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
sl: Ob zagonu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Load last-opened files
sl: Na&loži zadnje odprte datoteke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
sl: Shrani

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
sl: &Ohrani časovni žig datoteke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
sl: O&znači spremembe

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
sl: &Ime datoteke za naslovnico:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
sl: &Kodiranje besedila (izvoz, seznam predvajanja):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
sl: Seznam datotek

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
sl: Vklj&uči mape:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
sl: Iz&ključi mape:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
sl: Pokaži &skrite datoteke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
sl: Oblika

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
sl: Ime datoteke iz značke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
sl: Značka iz imena datoteke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
sl: Oblika zapisa imena datoteke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
sl: Ime datoteke iz značke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
sl: Značka iz imena datoteke

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Browser
sl: Brskalnik

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
sl: Spletni &brskalnik:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
sl: Ukazi kontekstnega &menija

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
sl: &Predvajaj ob dvojnem kliku

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Select file on play
sl: Izberite datoteko na predvajanju

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&udio output:
sl: Zvočni izhod:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: System
sl: Sistem

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy
sl: Posredni strežnik

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Proxy:
sl: &Posr. strežnik:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
sl: &Uporabi preverjanje pristnosti s posrednim strežnikom

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
sl: &Ime uporabnika posr. strežnika:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
sl: &Geslo za posr. strežnik:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
sl: Vstavki in prednost &metapodatkov

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
sl: &Vstavki na voljo

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
sl: Spremembe začnejo učinkovati le po ponovnem zagonu!

[ctx: @default|]
en: Images
sl: Slike

[ctx: @default|]
en: All Files
sl: Vse datoteke

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
sl: Iz od&ložišča

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
sl: &Na odložišče

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
sl: &Uvozi ...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
sl: &Izvozi ...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
sl: &Pogled ...

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &OK
sl: V &redu

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
sl: Izvozi

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
sl: &Oblika:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
sl: &Glava:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Tracks:
sl: &Posnetki:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
sl: N&oga:

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
sl: V datote&ko …

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
sl: Na od&ložišče

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
sl: &Vir:

[ctx: ExportDialog|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: ExportDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
sl: Datotečna napaka

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
sl: Napaka med pisanjem datoteke:

[ctx: FilterDialog|]
en: Filter
sl: Filtriraj

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
sl: Predo&gled

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
sl: &Izraz:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
sl: Začeto

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
sl: Končano

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
sl: Prekinjeno

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
sl: Preki&ni

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
sl: &Uporabi

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
sl: Najdi in zamenjaj

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
sl: Najd&i:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
sl: &Najdi

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
sl: Zam&enjaj:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
sl: Za&menjaj

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
sl: Zamenjaj &vse

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
sl: Možnosti

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
sl: Razlikovanje &malih/velikih črk

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
sl: &Nazaj

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
sl: R&egularni izraz

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Tags
sl: &Značke

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
sl: Izberite &vse

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
sl: Poišči

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
sl: Natančnost:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
sl: Naslovnica:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
sl: Iz datote&ke/odložišča ...

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
sl: Iz zn&ačk ...

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
sl: &S strežnika …

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
sl: &Cilj:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
sl: Povrni

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
sl: Preveri največjo dovoljeno časovno &razliko (s):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
sl: Se ujema z:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
sl: Do&lžina

[ctx: ImportDialog|]
en: T&rack
sl: Po&snetek

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
sl: &Naslov

[ctx: ImportDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: ImportDialog|]
en: &OK
sl: V &redu

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
sl: Številči posnetke

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
sl: Začetna &številka:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
sl: &Cilj:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
sl: &Ponastavi števec za vsako mapo

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
sl: &Skupno število posnetkov:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &OK
sl: V &redu

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
sl: Ustvari seznam predvajanja

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
sl: Ime datoteke seznama predvajanja

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
sl: Enako kot ime &mape

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
sl: &Oblika:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
sl: Ustvari &nov prazen seznam predvajanja:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
sl: Nov

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
sl: &Ustvari v:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
sl: Trenutna mapa

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
sl: Vsaka mapa

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
sl: Mapa najvišje ravni

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
sl: Vsebina seznama predvajanja

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
sl: O&blika:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
sl: Vklj&uči samo izbrane datoteke

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
sl: Razvrsti po imenu &datotek

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
sl: Razvrsti po polju &značk

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
sl: Uporabi &relativno pot za datoteke na seznamu predvajanja

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
sl: Uporabi polno p&ot za datoteke na seznamu predvajanja

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
sl: Zapiši samo &seznam datotek

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
sl: Zapiši &podatke z uporabo

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &OK
sl: V &redu

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
sl:  [spremenjeno]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
sl: Opozorilo

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
sl: Seznam predvajanja je bil spremenjen.
    Ali ga želite shraniti?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
sl: Preimenuj mapo

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
sl: Oblika

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
sl: Predogled

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
sl: Ustvari mapo

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
sl: &Dejanje:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
sl: &Vir:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
sl: &Uredi …

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
sl: &Oblika:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
sl: Iz:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
sl: V:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
sl: Ime mape iz značke

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
sl: &Najdi

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Server:
sl: &Strežnik:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
sl: Pot C&GI:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Token:
sl: &Žeton:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
sl: &Navadne značke

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
sl: &Dodatne značke

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
sl: Nasl&ovnice ovitkov

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
sl: Pripravljeni.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Server:
sl: &Strežnik:

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
sl: Naslov posnetka/izvajalec - album

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
sl: Stanje

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &OK
sl: V &redu

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
sl: &Uporabi

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
sl: Ni rezultata

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
sl: Noben rezultat ni izbran

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
sl: Uvozi iz značk

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
sl: Oblika:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
sl: Vir:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
sl: Izluščenje:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
sl: &Cilj:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
sl: &Uporabi

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
sl: Uvozi iz datoteke/odložišča

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
sl: Oblika:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
sl: Glava:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Tracks:
sl: Posnetki:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Help
sl: Po&moč

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
sl: &Shrani nastavitve

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
sl: Iz &datoteke ...

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
sl: Iz od&ložišča

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
sl: Prenesi

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
sl: Odpiranje mape …

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
sl: Prekini

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
sl: %1 ni zapisljiv

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
sl: Napaka med pisanjem datoteke:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
sl: Datotečna napaka

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
sl: Napaka pri pisanju datoteke. Ali želite spremeniti pravice?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
sl: Trenutna mapa je bila spremenjena.
    Ali jo želite shraniti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
sl: Opozorilo

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
sl: Seznam predvajanja je bil spremenjen.
    Ali ga želite shraniti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
sl: Zapiranje …

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
sl[0]: %n mapa
sl[1]: %n mapi
sl[2]: %n mape
sl[3]: %n map

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
sl[0]: %n datoteka
sl[1]: %n datoteki
sl[2]: %n datoteke
sl[3]: %n datotek

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
sl[0]: %n izbran
sl[1]: %n izbrana
sl[2]: %n izbrane
sl[3]: %n izbranih

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
sl: Pripravljeni.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
sl: Ustvarjanje seznama predvajanja ...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
sl: Datotek ni mogoče najti

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Import
sl: Uvozi

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
sl: Napaka pri preimenovanju:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing directories?
sl: Ali želite poskusiti znova po zapiranju imenikov?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Filter
sl: Filtriraj

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
sl:  [filtrirano %1/%2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
sl: Dodaj okvir

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
sl: Izberite ID okvirja

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
sl: Preimenuj datoteko

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
sl: Vnesite novo ime datoteke:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
sl: Preimenovanje %1 v %2 ni uspelo

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing folders?
sl: Ali želite poskusiti znova po zapiranju map?

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
sl: Ali res želite premakniti teh %1 elementov v smeti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
sl: Ali res želite premakniti teh %1 elementov v smeti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
sl: Ali res želite premakniti ta element v smeti?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
sl: Premakni v smeti

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
sl: Mapa mora biti prazna.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
sl: Teh datotek ni bilo mogoče premakniti v smeti

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
sl: Razširi vse

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
sl: Prekini

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Automatic Column Widths
sl: Samodejne širine stolpcev

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Custom Column Widths
sl: Širine stolpcev po meri

[ctx: FileList|]
en: C&lear
sl: Po&čisti

[ctx: FileList|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
sl: &Razširi vse

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
sl: &Strni vse

[ctx: FileList|]
en: &Play
sl: &Predvajaj

[ctx: FileList|]
en: E&dit
sl: &Uredi

[ctx: FileList|]
en: &Open
sl: &Odpri

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
sl: Odpri vsebujočo &mapo

[ctx: FileList|]
en: Execute
sl: Izvedi

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
sl: Ni bilo mogoče izvršiti

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
sl: &Datoteka

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
sl: Oblika:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
sl: Iz:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
sl: Ime datoteke iz značke %1

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
sl: V:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
sl: Značka %1 iz imena datoteke

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag &%1
sl: Značka &%1

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
sl: Iz značke %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: Kid3Form|]
en: From
sl: Iz

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: Kid3Form|]
en: To
sl: V

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
sl: Uredi ...

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
sl: Dodaj …

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: SectionActions|]
en: Previous
sl: Prejšnji

[ctx: SectionActions|]
en: Next
sl: Naslednji

[ctx: SectionActions|]
en: Transfer
sl: Prenesi

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: SectionActions|]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: SectionActions|]
en: Open Parent Folder
sl: Odpri nadrejeno mapo

[ctx: SectionActions|]
en: Open Current Folder
sl: Odpri trenutno mapo

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
sl: &Dodaj …

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
sl: Premakni &gor

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
sl: Premakni &dol

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
sl: &Uredi …

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
sl: O&dstrani

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
sl: Čas pričetka

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
sl: Čas zaključka

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
sl: Začetni odmik

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
sl: Končni odmik

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
sl: Dod&aj

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
sl: &Vstavi vrstico

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
sl: &Izbriši vrstico

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
sl: &Počisti vrstico

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Use for playlist and folder names
sl: Uporabi za seznam predvajanja in imena map

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
sl: Največja dolžina:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
sl: Samodejno uporabi obliko zapisa

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
sl: Zamenjava niza:

[ctx: FormatBox|]
en: From
sl: Iz

[ctx: FormatBox|]
en: To
sl: V

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
sl: Pretvorba velikih/malih črk:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
sl: Področna nastavitev:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
sl: Dod&aj

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
sl: O&dstrani

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
sl: Nov

[ctx: FrameTable|]
en: WWW Audio Source
sl: Vir zvoka WWW

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
sl: &Izberi vse

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
sl: Po&čisti izbor vseh

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
sl: Pokaži sliko

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
sl: &Zapri

[ctx: PictureLabel|]
en: Previous
sl: Prejšnji

[ctx: PictureLabel|]
en: Next
sl: Naslednji

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
sl: Povlecite ovitek
    albuma
    semkaj

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
sl: Predvajaj / premor

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
sl: Ustavi predvajanje

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
sl: Prejšnji posnetek

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
sl: Naslednji posnetek

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
sl: Zapri

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
sl: Nemo

[ctx: PlayToolBar|]
en: Volume: %1%
sl: Glasnost: %1%

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
sl: Pre&kliči

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
sl: Dodaj element

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
sl: Uredi element

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
sl: Uredi ...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
sl: Dodaj …

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
sl: Dodaj sličico

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
sl: Izberite ID sličice

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
sl: Dod&aj

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
sl: Najvišja raven

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
sl: Oštevilčeni

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
sl: Preverjanje veljavnosti

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
sl: Dod&aj

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
sl: Iz&briši

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
sl: Iz od&ložišča

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
sl: &Uvozi ...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
sl: &Izvozi ...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Events
sl: Dogodki

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
sl: Besedilo

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Offset
sl: Odmik

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
sl: milisekund

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
sl: &Vstavi vrstico

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
sl: &Izbriši vrstice

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
sl: Po&čisti

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
sl: &Dodaj odmik ...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
sl: &Poišči položaj

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Fingerprint
sl: Prstni odtis MusicBrainz

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
sl: Neprepoznano

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
sl: Prepoznano

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
sl: Izbor uporabnika

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
sl: Iskanje po ID-ju

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Fingerprint
sl: Prstni odtis

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
sl: Iskanje po metapodatkih

[ctx: @default|]
en: Amazon
sl: Amazona

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
sl: AENC - zvočno šifriranje

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
sl: APIC - priložena slika

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
sl: COMM - komentarji

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
sl: COMR - reklama

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
sl: ENCR – registracija metode šifriranja

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
sl: EQUA - izenačevanje

[ctx: @default|]
en: ETCO - Event timing codes
sl: ETCO - časovne kode dogodkov

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
sl: GEOB - splošni vdelani predmet

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
sl: GRID - registracija identifikacije skupine

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
sl: IPLS - Seznam sodelujočih

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
sl: LINK – povezane informacije

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
sl: MCDI - identifikator glasbenih CD-jev

[ctx: @default|]
en: MLLT - MPEG location lookup table
sl: MLLT - tabela za iskanje lokacije MPEG

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
sl: OWNE - okvir lastništva

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
sl: PRIV - zasebni okvir

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
sl: PCNT - števec predvajanj

[ctx: @default|]
en: POPM - Popularimeter
sl: POPM - priljubljenometer

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
sl: POSS - okvir za sinhronizacijo položaja

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
sl: RBUF - priporočena velikost medpomnilnika

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
sl: RVAD - relativna prilagoditev glasnosti

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
sl: RVRB - reverb

[ctx: @default|]
en: SYLT - Synchronized lyric/text
sl: SYLT - sinhrono besedilo

[ctx: @default|]
en: SYTC - Synchronized tempo codes
sl: SYTC - sinhrone kode tempa

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
sl: TALB - naslov albuma/filma/oddaje

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
sl: TBPM - BPM (udarci na minuto)

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
sl: TCOM - skladatelj

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
sl: TCON – vrsta vsebine

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
sl: TCOP - sporočilo o avtorski in sorodnih pravicah

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
sl: TDAT - datum

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
sl: TDLY – zakasnitev seznama predvajanja

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
sl: TENC - kodirano z

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
sl: TEXT - avtor/pisec besedila

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
sl: TFLT – vrsta datoteke

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
sl: TIME - čas

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
sl: TIT1 - opis skupine vsebine

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
sl: TIT2 - opis naslova/imena pesmi/vsebine

[ctx: @default|]
en: TIT3 - Subtitle/Description refinement
sl: TIT3 - podnaslov/dopolnitev opisa

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
sl: TKEY - začetni ključ/tonaliteta

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
sl: TLAN - jezik(i)

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
sl: TLEN - dolžina

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
sl: TMED - vrsta nosilca

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
sl: TOAL - izvirni naslov albuma/filma/oddaje

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
sl: TOFN - izvirno ime datoteke

[ctx: @default|]
en: TOLY - Original lyricist(s)/text writer(s)
sl: TOLY - izvirni avtor(ji) besedil/tekstopisci

[ctx: @default|]
en: TOPE - Original artist(s)/performer(s)
sl: TOPE - izvirni izvajalci/nastopajoči

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
sl: TORY - izvirno leto izdaje

[ctx: @default|]
en: TOWN - File owner/licensee
sl: TOWN - lastnik datoteke/nosilec licence

[ctx: @default|]
en: TPE1 - Lead performer(s)/Soloist(s)
sl: TPE1 - vodilni izvajalci/solisti

[ctx: @default|]
en: TPE2 - Band/orchestra/accompaniment
sl: TPE2 - skupina/orkester/spremljava

[ctx: @default|]
en: TPE3 - Conductor/performer refinement
sl: TPE3 - dopolnitev dirigenta/izvajalca

[ctx: @default|]
en: TPE4 - Interpreted, remixed, or otherwise modified by
sl: TPE4 – interpretiral, remiksal ali drugače spremenil

[ctx: @default|]
en: TPOS - Part of a set
sl: TPOS - del kompleta

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
sl: TPUB - Založnik

[ctx: @default|]
en: TRCK - Track number/Position in set
sl: TRCK - številka posnetka/položaj v kompletu

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
sl: TRDA - Datumi snemanja

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
sl: TRSN - Ime internetne radijske postaje

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
sl: TRSO - lastnik internetne radijske postaje

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
sl: TSIZ - Velikost

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
sl: TSRC - ISRC (mednarodna standardna koda za posnetke)

[ctx: @default|]
en: TSSE - Software/Hardware and settings used for encoding
sl: TSSE - programska/strojna oprema in nastavitve, uporabljene za kodiranje

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
sl: TXXX - Uporabniško določeni besedilni podatki

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
sl: TYER - Leto

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
sl: UFID – enolični identifikator datoteke

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
sl: USER – pogoji uporabe

[ctx: @default|]
en: USLT - Unsynchronized lyric/text transcription
sl: USLT - nesinhroni prepis besedila

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
sl: WCOM - komercialne informacije

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
sl: WCOP - avtorske/pravne informacije

[ctx: @default|]
en: WOAF - Official audio file webpage
sl: WOAF - uradna spletna stran zvočne datoteke

[ctx: @default|]
en: WOAR - Official artist/performer webpage
sl: WOAR - uradna spletna stran izvajalca/nastopajočega

[ctx: @default|]
en: WOAS - Official audio source webpage
sl: WOAS - uradna spletna stran vira zvoka

[ctx: @default|]
en: WORS - Official internet radio station homepage
sl: WORS - uradna domača stran internetne radijske postaje

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
sl: WPAY - plačilo

[ctx: @default|]
en: WPUB - Official publisher webpage
sl: WPUB - Uradna spletna stran založnika

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
sl: WXXX - Uporabniško določena povezava URL

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Release
sl: Izdaja MusicBrainz

[ctx: @default|]
en: Rating Information
sl: Podatki o oceni

[ctx: @default|]
en: ASPI - Audio seek point index
sl: ASPI - indeks točke iskanja zvoka

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
sl: CHAP - poglavje

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
sl: CTOC - Kazalo vsebine

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
sl: EQU2 - izenačitev (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
sl: GRP1 - združevanje

[ctx: @default|]
en: MVIN - Movement Number
sl: MVIN - Številka stavka

[ctx: @default|]
en: MVNM - Movement Name
sl: MVNM - Naslov stavka

[ctx: @default|]
en: PCST - Podcast
sl: PCST - Podkast

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
sl: RVA2 - relativna prilagoditev glasnosti (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
sl: SEEK - išči okvir

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
sl: SIGN - okvir podpisa

[ctx: @default|]
en: TCAT - Podcast category
sl: TCAT - Kategorija podkasta

[ctx: @default|]
en: TCMP - iTunes compilation flag
sl: TCMP - zastavica kompilacije iTunes

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
sl: TDEN - čas kodiranja

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
sl: TDES - Opis podkasta

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
sl: TDOR - čas izvirne izdaje

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
sl: TDRC – čas snemanja

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
sl: TDRL - čas izdaje

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
sl: TDTG - čas označevanja

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
sl: TGID – identifikator podkasta

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
sl: TIPL - seznam sodelujočih

[ctx: @default|]
en: TKWD - Podcast keywords
sl: TKWD - ključne besede podcasta

[ctx: @default|]
en: TMCL - Musician credits list
sl: TMCL - seznam zaslug glasbenikov

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
sl: TMOO - razpoloženje

[ctx: @default|]
en: TPRO - Produced notice
sl: TPRO – obvestilo o produkciji

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
sl: TSO2 - vrstni red razvrščanja izvajalcev albuma

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
sl: TSOA - vrstni red razvrščanja albumov

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
sl: TSOC - vrstni red razvrščanja skladateljev

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
sl: TSOP - vrstni red razvrščanja izvajalcev

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
sl: TSOT - vrstni red razvrščanja naslovov

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
sl: TSST - podnaslov kompleta

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
sl: WFED - vir podkasta

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
sl: O programu Kid3

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
sl: Urejevalnik zvočnih oznak

[ctx: AboutDialog|]
en: License
sl: Dovoljenje

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
sl: Ta program uporablja <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> različice %1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
sl: Samodejni uvoz

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
sl: Branje mape

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
sl: Začeto

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
sl: Vir

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
sl: Povpraševanje

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
sl: Pridobivanje

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
sl: Prejeti podatki

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
sl: Ovitek

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
sl: Končano

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
sl: Prekinjeno

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
sl: Začetek

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
sl: Cilj:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1
sl: Značka 1

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 2
sl: Značka 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 3
sl: Značka 3

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
sl: Značka 1 in značka 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: All Tags
sl: Vse značke

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
sl: Profil:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
sl: Odpri

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
sl: Mapa

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: FilterPage|]
en: Filter
sl: Filtriraj

[ctx: FilterPage|]
en: Started
sl: Začeto

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
sl: Končano

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
sl: Prekinjeno

[ctx: FilterPage|]
en: Start
sl: Začetek

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
sl: Izraz:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
sl: Opozorilo

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
sl: Datoteka že obstaja. Ali naj bo prepisana?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
sl: Izvozi

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Import
sl: Uvozi

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
sl: Dodaj sličico

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
sl: Izberite ID sličice

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
sl: Profili

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
sl: Profil

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
sl: Natančnost

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
sl: Navadne značke

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
sl: Dodatne značke

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
sl: Naslovnica

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Server
sl: Strežnik

[ctx: Main|]
en: Warning
sl: Opozorilo

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
sl: Trenutna mapa je bila spremenjena.
    Ali jo želite shraniti?

[ctx: Main|]
en: File Error
sl: Datotečna napaka

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
sl: Napaka med pisanjem datoteke:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
sl: SD-kartica je zapisljiva le v %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
sl: Napaka pri pisanju datoteke. Ali želite spremeniti pravice?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
sl: %1 ni zapisljiv

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
sl:  [spremenjeno]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
sl:  [filtrirano %1/%2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
sl: Odpri

[ctx: MainPage|]
en: About
sl: O programu

[ctx: MainPage|]
en: Save
sl: Shrani

[ctx: MainPage|]
en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
sl: Samodejni uvoz

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
sl: Ustvari seznam predvajanja

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
sl: Preimenuj mapo

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
sl: Številči posnetke

[ctx: MainPage|]
en: Filter
sl: Filtriraj

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
sl: Uveljavi zapis imena datoteke

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
sl: Uveljavi obliko značk

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
sl: Uveljavi kodiranje besedila

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sl: Pretvori ID3v2.3 v ID3v2.4

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sl: Pretvori ID3v2.4 v ID3v2.3

[ctx: MainPage|]
en: Revert
sl: Povrni

[ctx: MainPage|]
en: Quit
sl: Izhod

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
sl: Začetna številka:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
sl: Cilj:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1
sl: Značka 1

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 2
sl: Značka 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 3
sl: Značka 3

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
sl: Značka 1 in značka 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: All Tags
sl: Vse značke

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
sl: Ponastavi števec za vsako mapo

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
sl: Skupno število posnetkov

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
sl: Slika

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
sl: Preimenuj mapo

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
sl: Začetek

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
sl: Napaka

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
sl: Dejanje:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
sl: Ustvari mapo

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
sl: Vir:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
sl: Iz značke 2 in značke 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
sl: Iz značke 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
sl: Iz značke 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 3
sl: Iz značke 3

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: All Tags
sl: Vse značke

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
sl: Oblika:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
sl: Ime mape iz značke

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
sl: Predogled

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: SettingsPage|]
en: Tags
sl: Značke

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
sl: Datoteke

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
sl: Vtičniki

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
sl: Označi porezana polja

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
sl: Kodiranje besedila ID3v1

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
sl: Kodiranje besedila ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
sl: Uporabi zapis posnetek/skupnega števila posnetkov

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
sl: Žanr kot besedilo namesto številskega niza

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
sl: WAV-datoteke z majhnim kosom id3

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
sl: Različica, uporabljena za nove oznake ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
sl: Števke številk posnetkov

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
sl: Ime polja komentarja Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
sl: Ime polja slike Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
sl: Ime polja številke posnetka RIFF

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
sl: Označi, če je slika večja od največje velikosti

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
sl: Največja velikost slike (bajti)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
sl: Pokaži samo zvrsti po meri

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
sl: Žanri po meri

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
sl: Pretvorba velikih/malih črk

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
sl: Področna nastavitev

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
sl: Zamenjava niza

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
sl: Zamenjava niza

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom frames
sl: Okvirji po meri

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Frames
sl: Okvirji po meri

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick access frames
sl: Okvirji za hiter dostop

[ctx: SettingsPage|]
en: Load last-opened files
sl: Naloži zadnje odprte datoteke

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
sl: Ohrani časovni žig datoteke

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
sl: Označi spremembe

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
sl: Samodejno uporabi obliko zapisa

[ctx: SettingsPage|]
en: Use for playlist and folder names
sl: Uporabi za seznam predvajanja in imena map

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
sl: Uporabi največjo dolžino

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
sl: Največja dolžina

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
sl: Ime datoteke za naslovnico

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
sl: Kodiranje besedila seznama predvajanja

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
sl: V obliko zapisa imena datoteke

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
sl: Ime datoteke iz značke

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
sl: Iz oblike imena datoteke

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
sl: Značka iz imena datoteke

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
sl: Jezik

[ctx: SettingsPage|]
en: System
sl: Sistemski

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
sl: Tema

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick Access Frames
sl: Okvirji za hiter dostop

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: TagCollapsible|]
en: Tag %1
sl: Značka %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
sl: V ime datoteke

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
sl: Iz imena datoteke

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
sl: V značko %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
sl: Iz značke %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: TagCollapsible|]
en: Select All
sl: Izberi vse

[ctx: TagCollapsible|]
en: Deselect All
sl: Odizberi vse
