kid3_qt - en to sr@ijekavian translation catalogue (1209 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
sr@ijekavian: Прековријеме

[ctx: HelpCommand|]
en: Help
sr@ijekavian: Помоћ

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
sr@ijekavian: Наредба

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Overwrite timeout
sr@ijekavian: Прековријеме

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
sr@ijekavian: Вријеме

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
sr@ijekavian: Напушта апликацију

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
sr@ijekavian: Тренутни директоријум је измијењен.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
sr@ijekavian: Унесите 'exit force' за излаз.

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
sr@ijekavian: %1 не постоји

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
sr@ijekavian: Штампај пуно име фајла текућег активног директоријума

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
sr@ijekavian: Списак фасцикли

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
sr@ijekavian: Уписује измјене фајлова

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
sr@ijekavian: Грешка приликом уписа фајла:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
sr@ijekavian: Изабери фајл

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
sr@ijekavian: %1 није пронађено

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
sr@ijekavian: Избор ознаке

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
sr@ijekavian: Не могу да поставим "%1" за %2

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
sr@ijekavian: Врати

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
sr@ijekavian: Увези из фајла

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
sr@ijekavian: Путања фајла

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
sr@ijekavian: Формат имена

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
sr@ijekavian: Извор

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
sr@ijekavian: Извлачење

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
sr@ijekavian: %1 није нађен.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
sr@ijekavian: Доступно

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
sr@ijekavian: Аутоматски увози

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
sr@ijekavian: Име поставке

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
sr@ijekavian: %1 није нађен.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
sr@ijekavian: Доступно

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
sr@ijekavian: Потражи слику омота албума

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
sr@ijekavian: Извези у фајл

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
sr@ijekavian: Формат имена

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
sr@ijekavian: %1 није нађен.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
sr@ijekavian: Доступно

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
sr@ijekavian: Направи листу нумера

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
sr@ijekavian: Примијени формат назива фајла

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
sr@ijekavian: Примијени формат ознаке

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
sr@ijekavian: Примени кодирање текста

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
sr@ijekavian: Преименуј директоријум

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
sr@ijekavian: Нумериши

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
sr@ijekavian: Број нумере

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter
sr@ijekavian: Филтер

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
sr@ijekavian: %1 није нађен.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
sr@ijekavian: Доступно

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.3 у ИД3в2.4

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.4 у ИД3в2.3

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
sr@ijekavian: ознаке у име фајла

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
sr@ijekavian: ознаку из имена фајла

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
sr@ijekavian: Копирај

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
sr@ijekavian: Налијепи

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
sr@ijekavian: Подеси Кид3

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
sr@ijekavian: %1 не постоји

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
sr@ijekavian: Непозната наредба '%1'

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
sr@ijekavian: Употреба:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Parameter
sr@ijekavian: Параметар

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
sr@ijekavian: Путања фајла

[ctx: Kid3Cli|]
en: URL
sr@ijekavian: УРЛ

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
sr@ijekavian: Број нумере

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
sr@ijekavian: Из имена фајла

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
sr@ijekavian: Формат

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
sr@ijekavian: Наредба

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
sr@ijekavian: Наредбе на располагању

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
sr@ijekavian: Употреба:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
sr@ijekavian: %1 не постоји

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
sr@ijekavian: Грешка приликом уписа фајла:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
sr@ijekavian: Непозната наредба '%1', -h за помоћ.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
sr@ijekavian: Непозната наредба '%1'. Користите 'help' да бисте добили помоћ.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
sr@ijekavian: Употреба:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tags
sr@ijekavian: Ознаке

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
sr@ijekavian: Фајл

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
sr@ijekavian: Име

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
sr@ijekavian: Прековријеме

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
sr@ijekavian: Приликом читања директоријума

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
sr@ijekavian: Започет

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
sr@ijekavian: Извор

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
sr@ijekavian: Затражујем

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
sr@ijekavian: Добављам

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
sr@ijekavian: Подаци примљени

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
sr@ijekavian: Омот

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
sr@ijekavian: Завршено

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
sr@ijekavian: Обустављен

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Tags
sr@ijekavian: Ознаке

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
sr@ijekavian: Фајлови

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
sr@ijekavian: Радње корисника

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
sr@ijekavian: Мрежа

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
sr@ijekavian: Прикључци

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
sr@ijekavian: Главна трака

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
sr@ijekavian: Отвори фајлове

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
sr@ijekavian: Отвара недавно коришћен директоријум

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
sr@ijekavian: Поништава измјене свих или изабраних фајлова

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
sr@ijekavian: Уписује измјене фајлова

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
sr@ijekavian: Напушта апликацију

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
sr@ijekavian: Изабери све фајлове

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
sr@ijekavian: Поништи избор свих фајлова

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
sr@ijekavian: Нађи

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
sr@ijekavian: Нађи и замени

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
sr@ijekavian: Подеси пречице

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
sr@ijekavian: Подеси траке алата

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
sr@ijekavian: Приказује/сакрива траку стања

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
sr@ijekavian: Дијалог подешавања

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
sr@ijekavian: О&твори директоријум...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
sr@ijekavian: Отвара директоријум

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
sr@ijekavian: &Учитај поново

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
sr@ijekavian: Поново учитај списак

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
sr@ijekavian: Унлоад

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
sr@ijekavian: &Увези...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
sr@ijekavian: Увези из фајла или клипборда

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
sr@ijekavian: Увези са %1...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
sr@ijekavian: Увези са %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
sr@ijekavian: Увези из ознака...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
sr@ijekavian: Увези из ознака

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
sr@ijekavian: Ауто&матски увози...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
sr@ijekavian: Аутоматски увози

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
sr@ijekavian: Потражи о&мот албума...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
sr@ijekavian: Потражи слику омота албума

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
sr@ijekavian: Изв&ези...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
sr@ijekavian: Извези у фајл или клипборд

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
sr@ijekavian: Направи &листу нумера...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
sr@ijekavian: Направи М3У листу нумера

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
sr@ijekavian: Примијени формат имена фа&јла

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
sr@ijekavian: Примијени формат назива фајла

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
sr@ijekavian: Примијени формат &ознаке

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
sr@ijekavian: Примијени формат ознаке

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
sr@ijekavian: Примени кодирање т&екста

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
sr@ijekavian: Примени кодирање текста

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
sr@ijekavian: Преименуј &директоријум...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
sr@ijekavian: Преименуј директоријум

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
sr@ijekavian: Ну&мериши...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
sr@ijekavian: Нумериши

[ctx: KdeMainWindow|]
en: F&ilter...
sr@ijekavian: Ф&илтер...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filter
sr@ijekavian: Филтер

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.3 у ИД3в2.&4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.3 у ИД3в2.4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.4 у ИД3в2.&3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.4 у ИД3в2.3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
sr@ijekavian: Ре&продукуј

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
sr@ijekavian: Репродукција

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
sr@ijekavian: Прикажи с&лику

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
sr@ijekavian: Прикажи слику

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
sr@ijekavian: Аутоматски &сакриј ознаке

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
sr@ijekavian: Аутоматски сакриј ознаке

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
sr@ijekavian: Изабери све фајлове у тренутном &директоријуму

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
sr@ijekavian: Изабери све фајлове у тренутном директоријуму

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
sr@ijekavian: &Претходни фајл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
sr@ijekavian: Изабери претходни фајл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
sr@ijekavian: &Сљедећи фајл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
sr@ijekavian: Изабери сљедећи фајл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
sr@ijekavian: Из ознаке %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
sr@ijekavian: Из имена фајла

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
sr@ijekavian: Копирај

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
sr@ijekavian: Налијепи

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Focus
sr@ijekavian: Фокус

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Frames:
sr@ijekavian: Кадрови:

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
sr@ijekavian: Уреди

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
sr@ijekavian: Додај

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
sr@ijekavian: Обриши

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
sr@ijekavian: Списак фајлова

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
sr@ijekavian: П&реименуј

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
sr@ijekavian: Премјести у &смеће

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
sr@ijekavian: Списак фасцикли

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
sr@ijekavian: Подешавање - Кид3

[ctx: @default|]
en: folder to open
sr@ijekavian: директоријум за отварање

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
sr@ijekavian: Обиљеживач

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
sr@ijekavian: &Назад

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
sr@ijekavian: На&пријед

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
sr@ijekavian: &Нађи:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
sr@ijekavian: Нађи претходно

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
sr@ijekavian: Нађи сљедеће

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Tags
sr@ijekavian: &Ознаке

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
sr@ijekavian: &Фајлови

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
sr@ijekavian: Радње &корисника

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
sr@ijekavian: &Мрежа

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Plugins
sr@ijekavian: &Прикључци

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
sr@ijekavian: Пречице &тастатуре

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
sr@ijekavian: &Језик

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
sr@ijekavian: Користи посе&бни фонт за апликацију

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
sr@ijekavian: &Фонт апликације...

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
sr@ijekavian: Користи посебни &стил за апликацију

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
sr@ijekavian: Непознато

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
sr@ijekavian: Користи системске &дијалоге фајлова

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
sr@ijekavian: &Изглед

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
sr@ijekavian: Врати подразумијевано

[ctx: ConfigDialog|]
en: &OK
sr@ijekavian: &У реду

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
sr@ijekavian: Пречица тастатуре '%1' је већ додијељена '%2'.

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
sr@ijekavian: &Фајл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
sr@ijekavian: Отвори фајлове

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
sr@ijekavian: &Отвори...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
sr@ijekavian: Отвара недавно коришћен директоријум

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
sr@ijekavian: Отвори &недавно

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
sr@ijekavian: Отвара директоријум

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
sr@ijekavian: О&твори директоријум...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
sr@ijekavian: Поново учитај списак

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
sr@ijekavian: &Учитај поново

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
sr@ijekavian: Унлоад

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
sr@ijekavian: Уписује измјене фајлова

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
sr@ijekavian: &Сачувај

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
sr@ijekavian: Поништава измјене свих или изабраних фајлова

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
sr@ijekavian: &Врати

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
sr@ijekavian: Увези из фајла или клипборда

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
sr@ijekavian: &Увези...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
sr@ijekavian: Увези са %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
sr@ijekavian: Увези са %1...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
sr@ijekavian: Увези из ознака

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
sr@ijekavian: Увези из ознака...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
sr@ijekavian: Аутоматски увози

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
sr@ijekavian: Ауто&матски увози...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
sr@ijekavian: Потражи слику омота албума

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
sr@ijekavian: Потражи о&мот албума...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
sr@ijekavian: Извези у фајл или клипборд

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
sr@ijekavian: Изв&ези...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
sr@ijekavian: Направи М3У листу нумера

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
sr@ijekavian: Направи &листу нумера...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
sr@ijekavian: Напушта апликацију

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
sr@ijekavian: &Напусти

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
sr@ijekavian: &Уреди

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
sr@ijekavian: Изабери све фајлове

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
sr@ijekavian: Изабери с&ве

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
sr@ijekavian: Поништи избор свих фајлова

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
sr@ijekavian: По&ништи избор

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
sr@ijekavian: Изабери све фајлове у тренутном директоријуму

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
sr@ijekavian: Изабери све фајлове у тренутном &директоријуму

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
sr@ijekavian: Изабери претходни фајл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
sr@ijekavian: &Претходни фајл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
sr@ijekavian: Изабери сљедећи фајл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
sr@ijekavian: &Сљедећи фајл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
sr@ijekavian: Нађи

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
sr@ijekavian: &Нађи...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
sr@ijekavian: Нађи и замени

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
sr@ijekavian: &Замијени...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
sr@ijekavian: &Алати

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
sr@ijekavian: Примијени формат назива фајла

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
sr@ijekavian: Примијени формат имена фа&јла

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
sr@ijekavian: Примијени формат ознаке

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
sr@ijekavian: Примијени формат &ознаке

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
sr@ijekavian: Примени кодирање текста

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
sr@ijekavian: Примени кодирање т&екста

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
sr@ijekavian: Преименуј директоријум

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
sr@ijekavian: Преименуј &директоријум...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
sr@ijekavian: Нумериши

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
sr@ijekavian: Ну&мериши...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filter
sr@ijekavian: Филтер

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: F&ilter...
sr@ijekavian: Ф&илтер...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.3 у ИД3в2.4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.3 у ИД3в2.&4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.4 у ИД3в2.3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.4 у ИД3в2.&3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
sr@ijekavian: Репродукција

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
sr@ijekavian: Ре&продукуј

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
sr@ijekavian: &Подешавање

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
sr@ijekavian: Приказује/сакрива траку алата

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
sr@ijekavian: Прикажи траку &алата

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
sr@ijekavian: Приказује/сакрива траку стања

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
sr@ijekavian: Прикажи траку &стања

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
sr@ijekavian: Прикажи слику

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
sr@ijekavian: Прикажи с&лику

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
sr@ijekavian: Аутоматски сакриј ознаке

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
sr@ijekavian: Аутоматски &сакриј ознаке

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
sr@ijekavian: Подеси Кид3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
sr@ijekavian: &Подеси Кид3...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
sr@ijekavian: Кид3 приручник

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
sr@ijekavian: Кид3 п&риручник

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
sr@ijekavian: О Кид3-у

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
sr@ijekavian: &О Кид3-у

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
sr@ijekavian: О КјуТ-у

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
sr@ijekavian: О &КјуТ-у

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
sr@ijekavian: Из ознаке %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Focus
sr@ijekavian: Фокус

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
sr@ijekavian: Из имена фајла

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
sr@ijekavian: Копирај

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
sr@ijekavian: Налијепи

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
sr@ijekavian: Уреди

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
sr@ijekavian: Додај

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
sr@ijekavian: Обриши

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
sr@ijekavian: Списак фајлова

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
sr@ijekavian: П&реименуј

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
sr@ijekavian: Премјести у &смеће

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
sr@ijekavian: Списак фасцикли

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
sr@ijekavian:  [измијењен]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
sr@ijekavian: Обиљеживач

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
sr@ijekavian: Лиценца

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
sr@ijekavian: Подешавање - Кид3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
sr@ijekavian: Радње корисника

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
sr@ijekavian: Кид3 приручник

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
sr@ijekavian: О&чисти списак

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
sr@ijekavian: Очисти

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Reset
sr@ijekavian: Поново постави

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
sr@ijekavian: Радња

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
sr@ijekavian: Пречица

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Server
sr@ijekavian: Сервер

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
sr@ijekavian: Прецизност

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
sr@ijekavian: Стандардне ознаке

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
sr@ijekavian: Додатне ознаке

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
sr@ijekavian: Омот албума

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
sr@ijekavian: Сви подржани фајлови

[ctx: @default|]
en: No changes
sr@ijekavian: без измјена

[ctx: @default|]
en: All lowercase
sr@ijekavian: све малим

[ctx: @default|]
en: All uppercase
sr@ijekavian: све великим

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
sr@ijekavian: прво слово великим

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
sr@ijekavian: сва прва слова великим

[ctx: FormatConfig|]
en: None
sr@ijekavian: Никаква

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
sr@ijekavian: Име

[ctx: @default|]
en: UTF16
sr@ijekavian: UTF-16

[ctx: @default|]
en: UTF8
sr@ijekavian: UTF-8

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
sr@ijekavian: Прецизност

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
sr@ijekavian: Непознато

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
sr@ijekavian: Неисправна датотека

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
sr@ijekavian: Подаци примљени: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
sr@ijekavian: Спреман.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
sr@ijekavian: Подаци примљени: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
sr@ijekavian: Захтјев послат...

[ctx: @default|]
en: Title
sr@ijekavian: Наслов

[ctx: @default|]
en: Album
sr@ijekavian: Албум

[ctx: @default|]
en: Artist
sr@ijekavian: Извођач

[ctx: @default|]
en: Comment
sr@ijekavian: Коментар

[ctx: @default|]
en: Year
sr@ijekavian: Година

[ctx: @default|]
en: Track
sr@ijekavian: Нумера

[ctx: @default|]
en: Genre
sr@ijekavian: Жанр

[ctx: @default|]
en: Length
sr@ijekavian: Трајање

[ctx: @default|]
en: Drive
sr@ijekavian: Јединица

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
sr@ijekavian: %1 фајл

[ctx: @default|]
en: File
sr@ijekavian: Фајл

[ctx: @default|]
en: Folder
sr@ijekavian: Фасцикла

[ctx: @default|]
en: Shortcut
sr@ijekavian: Пречица

[ctx: @default|]
en: Unknown
sr@ijekavian: Непознато

[ctx: @default|]
en: Filename
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: @default|]
en: Filenames
sr@ijekavian: Имена фајлова

[ctx: @default|]
en: URL
sr@ijekavian: УРЛ

[ctx: @default|]
en: URLs
sr@ijekavian: УРЛ-ови

[ctx: @default|]
en: Folder name
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: @default|]
en: Browser
sr@ijekavian: Прегледач

[ctx: @default|]
en: QML base folder
sr@ijekavian: Основна фасцикла QML

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
sr@ijekavian: Кодирај као УРЛ

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
sr@ijekavian: --- раздвајач ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
sr@ijekavian: Почетак Подмени

[ctx: @default|]
en: End of submenu
sr@ijekavian: Крај подмени

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
sr@ijekavian: Потврди

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
sr@ijekavian: Излаз

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
sr@ijekavian: Име

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
sr@ijekavian: Наредба

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
sr@ijekavian: Прављење директоријума %1 није успјело

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
sr@ijekavian: Прављење директоријума %1 није успјело

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
sr@ijekavian: Фајл %1 већ постоји

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
sr@ijekavian: %1 није директоријум

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
sr@ijekavian: Преименовање %1 у %2 није успјело

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
sr@ijekavian: Фајл %1 већ постоји

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
sr@ijekavian: %1 није директоријум

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
sr@ijekavian: Преименовање %1 у %2 није успјело

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
sr@ijekavian: %1 већ постоји

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
sr@ijekavian: %1 није фајл

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
sr@ijekavian: %1 већ постоји

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
sr@ijekavian: %1 није фајл

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
sr@ijekavian: Ново име директоријума је превише различито

[ctx: @default|]
en: Create folder
sr@ijekavian: Направи директоријум

[ctx: @default|]
en: Rename folder
sr@ijekavian: Преименуј директоријум

[ctx: @default|]
en: Rename file
sr@ijekavian: Преименуј фајл

[ctx: @default|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
sr@ijekavian: Спреман.

[ctx: @default|]
en: Tag 1
sr@ijekavian: ознака 1

[ctx: @default|]
en: Tag 2
sr@ijekavian: ознака 2

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
sr@ijekavian: Тачно ако су низови једнаки

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
sr@ijekavian: Тачно ако низ садржи подниз

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
sr@ijekavian: Тачно ако се низ поклапа са регизом

[ctx: @default|]
en: Logical AND
sr@ijekavian: Логичко И

[ctx: @default|]
en: Logical OR
sr@ijekavian: Логичко ИЛИ

[ctx: @default|]
en: Logical negation
sr@ijekavian: Логичка негација

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
sr@ijekavian: Сви подржани фајлови

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
sr@ijekavian: Сви фајлови

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 bytes
sr@ijekavian: %1 бајтова

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
sr@ijekavian: Име

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
sr@ijekavian: Величина

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
sr@ijekavian: Врста

[ctx: FileSystemModel|All other platforms]
en: Type
sr@ijekavian: Тип

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
sr@ijekavian: Датум измене

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
sr@ijekavian: Мој рачунар

[ctx: FileSystemModel|]
en: Computer
sr@ijekavian: Рачунар

[ctx: FrameFieldObject|]
en: Text
sr@ijekavian: Текст

[ctx: FrameTableModel|]
en: Volume
sr@ijekavian: Јачина

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
sr@ijekavian: Фајл ИД

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
sr@ijekavian: Име

[ctx: FrameTableModel|]
en: Data
sr@ijekavian: Подаци

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
sr@ijekavian: Уписујем директоријум...

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
sr@ijekavian: Избор

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
sr@ijekavian: Сви фајлови

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
sr@ijekavian: Име

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
sr@ijekavian: Величина

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Type
sr@ijekavian: Тип

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
sr@ijekavian: Врста

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
sr@ijekavian: Датум измене

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
sr@ijekavian: Претрага завршена

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: TagSearcher|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
sr@ijekavian: Вријеме

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
sr@ijekavian: Кôд

[ctx: TimeEventModel|]
en: Text
sr@ijekavian: Текст

[ctx: TrackDataModel|]
en: Track
sr@ijekavian: Нумера

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
sr@ijekavian: Апсолутна путања до фајла

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
sr@ijekavian: Трајање

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
sr@ijekavian: Трајање

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
sr@ijekavian: Кодирање текста

[ctx: @default|]
en: Text
sr@ijekavian: Текст

[ctx: @default|]
en: Data
sr@ijekavian: Подаци

[ctx: @default|]
en: Description
sr@ijekavian: Опис

[ctx: @default|]
en: Owner
sr@ijekavian: Власник

[ctx: @default|]
en: Email
sr@ijekavian: Е-адреса

[ctx: @default|]
en: Rating
sr@ijekavian: Рејтинг

[ctx: @default|]
en: Language
sr@ijekavian: Језик

[ctx: @default|]
en: Picture Type
sr@ijekavian: Тип слике

[ctx: @default|]
en: Image format
sr@ijekavian: Формат слике

[ctx: @default|]
en: Mimetype
sr@ijekavian: Миме

[ctx: @default|]
en: Counter
sr@ijekavian: Бројач

[ctx: @default|]
en: Identifier
sr@ijekavian: Идентификатор

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
sr@ijekavian: Подешавање јачине

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
sr@ijekavian: Број бита

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
sr@ijekavian: Формат временске ознаке

[ctx: @default|]
en: Content Type
sr@ijekavian: Тип садржаја

[ctx: @default|]
en: Price
sr@ijekavian: Цијена

[ctx: @default|]
en: Date
sr@ijekavian: Година

[ctx: @default|]
en: Seller
sr@ijekavian: Продавац

[ctx: @default|]
en: UTF16BE
sr@ijekavian: UTF-16BE

[ctx: @default|]
en: Other
sr@ijekavian: Остало

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
sr@ijekavian: Број МПЕГ кадрова као јединица

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
sr@ijekavian: Милисекунде као јединица

[ctx: @default|]
en: Lyrics
sr@ijekavian: Текст

[ctx: @default|]
en: Text transcription
sr@ijekavian: Транскрипција текста

[ctx: @default|]
en: Chord
sr@ijekavian: Акорд

[ctx: @default|]
en: Track Number
sr@ijekavian: Број нумере

[ctx: @default|]
en: Album Artist
sr@ijekavian: Извођач албума

[ctx: @default|]
en: Arranger
sr@ijekavian: Аранжер

[ctx: @default|]
en: Author
sr@ijekavian: Аутор

[ctx: @default|]
en: BPM
sr@ijekavian: БПМ

[ctx: @default|]
en: Composer
sr@ijekavian: Композитор

[ctx: @default|]
en: Conductor
sr@ijekavian: Диригент

[ctx: @default|]
en: Copyright
sr@ijekavian: Ауторско право

[ctx: @default|]
en: Disc Number
sr@ijekavian: Број диска

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
sr@ijekavian: Кодер

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
sr@ijekavian: Кодирање подешавања

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
sr@ijekavian: Време кодирања

[ctx: @default|]
en: Grouping
sr@ijekavian: Груписање

[ctx: @default|]
en: Initial Key
sr@ijekavian: Почетни кључ

[ctx: @default|]
en: ISRC
sr@ijekavian: ИСРЦ

[ctx: @default|]
en: Lyricist
sr@ijekavian: Текстописац

[ctx: @default|]
en: Media
sr@ijekavian: Медија

[ctx: @default|]
en: Mood
sr@ijekavian: Расположење

[ctx: @default|]
en: Original Album
sr@ijekavian: Изворни албум

[ctx: @default|]
en: Original Artist
sr@ijekavian: Изворни извођач

[ctx: @default|]
en: Original Date
sr@ijekavian: Изворни датум

[ctx: @default|]
en: Performer
sr@ijekavian: Извођач

[ctx: @default|]
en: Picture
sr@ijekavian: Слика

[ctx: @default|]
en: Publisher
sr@ijekavian: Издавач

[ctx: @default|]
en: Remixer
sr@ijekavian: Ремиксер

[ctx: @default|]
en: Sort Album
sr@ijekavian: Редослед сортирања албума

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
sr@ijekavian: Редослед сортирања аутора албума

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
sr@ijekavian: Редослијед сортирања извођача

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
sr@ijekavian: Редослед сортирања композитора

[ctx: @default|]
en: Sort Name
sr@ijekavian: Редослијед сортирања наслова

[ctx: @default|]
en: Subtitle
sr@ijekavian: Поднаслов

[ctx: @default|]
en: Website
sr@ijekavian: Вебсајт

[ctx: @default|]
en: Release Date
sr@ijekavian: Датум издања

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
sr@ijekavian: Аудио шифровање

[ctx: @default|]
en: Chapter
sr@ijekavian: Поглавље

[ctx: @default|]
en: Commercial
sr@ijekavian: Комерцијално

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
sr@ijekavian: Садржај

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
sr@ijekavian: Методе шифровања

[ctx: @default|]
en: Equalization
sr@ijekavian: Једначење

[ctx: @default|]
en: General Object
sr@ijekavian: Општи објекат

[ctx: @default|]
en: Group Identification
sr@ijekavian: Идентификације групе

[ctx: @default|]
en: Linked Information
sr@ijekavian: Повезана информација

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
sr@ijekavian: Идентификатор музичког ЦД-а

[ctx: @default|]
en: Ownership
sr@ijekavian: Власнички

[ctx: @default|]
en: Play Counter
sr@ijekavian: Бројач репродукције

[ctx: @default|]
en: Podcast
sr@ijekavian: Подемисија

[ctx: @default|]
en: Popularimeter
sr@ijekavian: Мерач популарности

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
sr@ijekavian: Синхронизације позиције

[ctx: @default|]
en: Private
sr@ijekavian: Приватно

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
sr@ijekavian: Препоручена величина бафера

[ctx: @default|]
en: Reverb
sr@ijekavian: Реверберација

[ctx: @default|]
en: Seek
sr@ijekavian: Тражења

[ctx: @default|]
en: Signature
sr@ijekavian: Потписа

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
sr@ijekavian: Опис Podcast

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
sr@ijekavian: Кашњење листе нумера

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
sr@ijekavian: Вријеме издавања оригинала

[ctx: @default|]
en: Recording Time
sr@ijekavian: Вријеме снимања

[ctx: @default|]
en: Release Time
sr@ijekavian: Вријеме издавања

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
sr@ijekavian: Вријеме означавања

[ctx: @default|]
en: File Type
sr@ijekavian: Тип фајла

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
sr@ijekavian: Идентификатор Podcast

[ctx: @default|]
en: Time
sr@ijekavian: Вријеме

[ctx: @default|]
en: Original Filename
sr@ijekavian: Изворно име

[ctx: @default|]
en: Recording Date
sr@ijekavian: датуми снимања

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
sr@ijekavian: Име радио станице

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
sr@ijekavian: Власник радио станице

[ctx: @default|]
en: Size
sr@ijekavian: Величина

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
sr@ijekavian: Кориснички дефинисана текстуална информација

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
sr@ijekavian: Јединствени идентификатор фајла

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
sr@ijekavian: Услови коришћења

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
sr@ijekavian: Подаци о комерцијализовању

[ctx: @default|]
en: Copyright URL
sr@ijekavian: Ауторско право УРЛ

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
sr@ijekavian: Довод Podcast

[ctx: @default|]
en: Payment
sr@ijekavian: Плаћање

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
sr@ijekavian: Кориснички дефинисана УРЛ веза

[ctx: @default|]
en: Contact
sr@ijekavian: Контакт

[ctx: @default|]
en: Total Discs
sr@ijekavian: Број дискова

[ctx: @default|]
en: Encoder
sr@ijekavian: Кодер

[ctx: @default|]
en: Encoding
sr@ijekavian: Кодирање

[ctx: @default|]
en: VBR
sr@ijekavian: ВБР

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
sr@ijekavian: Без паузе између песмама

[ctx: @default|]
en: Label
sr@ijekavian: Издавача

[ctx: @default|]
en: License
sr@ijekavian: Лиценца

[ctx: @default|]
en: Location
sr@ijekavian: Локација

[ctx: @default|]
en: Organization
sr@ijekavian: Организација

[ctx: @default|]
en: Producer
sr@ijekavian: Произвођач

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
sr@ijekavian: Укупно нумера

[ctx: @default|]
en: Version
sr@ijekavian: Верзија

[ctx: @default|]
en: Volume
sr@ijekavian: Јачина

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
sr@ijekavian: Изворни текстописац

[ctx: @default|]
en: User Rating
sr@ijekavian: Оцене корисника

[ctx: @default|]
en: Account Type
sr@ijekavian: Врста налога

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
sr@ijekavian: Име налога

[ctx: @default|]
en: Artist ID
sr@ijekavian: Извођач ИД

[ctx: @default|]
en: Category
sr@ijekavian: Категорија

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
sr@ijekavian: Каталог ИД

[ctx: @default|]
en: Genre ID
sr@ijekavian: Жанр ИД

[ctx: @default|]
en: HD Video
sr@ijekavian: HD Видео

[ctx: @default|]
en: Keyword
sr@ijekavian: Кључна ријеч

[ctx: @default|]
en: Long Description
sr@ijekavian: Опширан опис

[ctx: @default|]
en: Album ID
sr@ijekavian: Албум ИД

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
sr@ijekavian: Рејтинг/саветовање

[ctx: @default|]
en: Country Code
sr@ijekavian: Кôд државе

[ctx: @default|]
en: Media Type
sr@ijekavian: Тип медија

[ctx: @default|]
en: TV Episode
sr@ijekavian: Епизода

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
sr@ijekavian: Број епизода

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
sr@ijekavian: Мрежа

[ctx: @default|]
en: TV Season
sr@ijekavian: Доба

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
sr@ijekavian: УРЛ Подемисија

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
sr@ijekavian: GUID Подемисија

[ctx: @default|]
en: Composer ID
sr@ijekavian: Композитор ИД

[ctx: @default|]
en: Dimensions
sr@ijekavian: Димензије

[ctx: @default|]
en: Keywords
sr@ijekavian: Кључне ријечи

[ctx: @default|]
en: Lightness
sr@ijekavian: Светлина

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
sr@ijekavian: Број боја

[ctx: @default|]
en: Subject
sr@ijekavian: Тема

[ctx: @default|]
en: Sharpness
sr@ijekavian: Оштрина

[ctx: @default|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
sr@ijekavian: ознака 1 и ознака 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
sr@ijekavian: Сви ознаке

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
sr@ijekavian: Припремите t1/аппенд t2 ако није празно

[ctx: @default|]
en: Truncated
sr@ijekavian: Одсјечена

[ctx: @default|]
en: Size is too large
sr@ijekavian: Број бајтова је сувише велики

[ctx: @default|]
en: Must be unique
sr@ijekavian: Морају бити јединствени

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
sr@ijekavian: Нови ред је забрањен

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
sr@ijekavian: Повратак реда је забрањен

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
sr@ijekavian: Власник не сме бити празно

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
sr@ijekavian: Мора бити бројеван

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
sr@ijekavian: Мора бити нумерички или број/укупан

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
sr@ijekavian: Формат je DDMM

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
sr@ijekavian: Формат je HHMM

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
sr@ijekavian: Формат je YYYY

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
sr@ijekavian: ПНГ икона фајла 32x32 пиксела

[ctx: @default|]
en: Other file icon
sr@ijekavian: Остале иконе фајла

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
sr@ijekavian: Омот (предњи)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
sr@ijekavian: Омот (задњи)

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
sr@ijekavian: Умјетник/извођач

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
sr@ijekavian: Бенд/оркестар

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
sr@ijekavian: Пјесник/текстописац

[ctx: @default|]
en: Recording Location
sr@ijekavian: Мјесто снимања

[ctx: @default|]
en: During recording
sr@ijekavian: Током снимања

[ctx: @default|]
en: During performance
sr@ijekavian: Током извођења

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
sr@ijekavian: Снимак екрана филма/видеа

[ctx: @default|]
en: Illustration
sr@ijekavian: Илустрација

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
sr@ijekavian: Логотип бенда/извођача

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
sr@ijekavian: Логотип издавача/студија

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
sr@ijekavian: Апсолутна путања до фајла

[ctx: @default|]
en: Modification date
sr@ijekavian: Датум измене

[ctx: @default|]
en: Creation date
sr@ijekavian: Датум стварања

[ctx: @default|]
en: Directory name
sr@ijekavian: Име директоријума

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
sr@ijekavian: Број нумера

[ctx: @default|]
en: Extension
sr@ijekavian: Екстензија

[ctx: @default|]
en: Bitrate
sr@ijekavian: Битски проток

[ctx: @default|]
en: Samplerate
sr@ijekavian: Узорковање

[ctx: @default|]
en: Channels
sr@ijekavian: Канала

[ctx: @default|]
en: Codec
sr@ijekavian: Кодек

[ctx: @default|]
en: Marked
sr@ijekavian: Обиљежено

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
sr@ijekavian: Escape HTML

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
sr@ijekavian: Аутоматски увози

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
sr@ijekavian: О&дредиште:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
sr@ijekavian: &Профил:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
sr@ijekavian: Додај

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
sr@ijekavian: Ново

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
sr@ijekavian: Приликом читања директоријума

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
sr@ijekavian: Започет

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
sr@ijekavian: Извор

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
sr@ijekavian: Затражујем

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
sr@ijekavian: Добављам

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
sr@ijekavian: Подаци примљени

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
sr@ijekavian: Омот

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
sr@ijekavian: Завршено

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
sr@ijekavian: Обустављен

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
sr@ijekavian: Обуста&ви

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
sr@ijekavian: &Почетак

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
sr@ijekavian: Извор увоза

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Server:
sr@ijekavian: &Сервер:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
sr@ijekavian: &Прецизност:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
sr@ijekavian: &Стандардне ознаке

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
sr@ijekavian: Дода&тне ознаке

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
sr@ijekavian: Омот а&лбума

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
sr@ijekavian: Претрага омота албума

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
sr@ijekavian: И&звођач/албум

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
sr@ijekavian: &Извор

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
sr@ijekavian: Извор:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: URL:
sr@ijekavian: УРЛ:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
sr@ijekavian: Извлачење &УРЛ-а

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
sr@ijekavian: Поклопи

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
sr@ijekavian: УРЛ слике

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
sr@ijekavian: &Потражи

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
sr@ijekavian: Кликните на „Потражи“ да бисте покренули

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
sr@ijekavian: и онда превуците слику са прегледача у Кид3.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: ID3v1
sr@ijekavian: ИД3в1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
sr@ijekavian: Означи одсјечена &поља

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
sr@ijekavian: Кодирање &текста:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: ID3v2
sr@ijekavian: ИД3в2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
sr@ijekavian: Користи формат &нумера/укупно нумера

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
sr@ijekavian: Број &цифара нумере:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
sr@ijekavian: &Жанр као текст умјесто бројног низа

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
sr@ijekavian: &WAV датотеке са малих слова id3 парче

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
sr@ijekavian: Мар&к кршења стандарда

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
sr@ijekavian: И&здање за нове ознаке:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Ogg/Vorbis
sr@ijekavian: Огг/Ворбис

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
sr@ijekavian: Име поља ко&ментара:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
sr@ijekavian: Име поља &слике:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
sr@ijekavian: Слика

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
sr@ijekavian: Означи ако &је веће од (бајтова):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
sr@ijekavian: Прик&ажи само посебне жанрове

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
sr@ijekavian: Превуците за прерасподеђивање чворова

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
sr@ijekavian: Име поља број ну&мере:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
sr@ijekavian: &Формат ознаке

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
sr@ijekavian: Рејтинг

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &1
sr@ijekavian: Ознака &1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &2
sr@ijekavian: Ознака &2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &3
sr@ijekavian: Ознака &3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
sr@ijekavian: С&ви ознаке

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
sr@ijekavian: Покретање

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
sr@ijekavian: Сачувај

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
sr@ijekavian: Очувај &временску ознаку фајла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
sr@ijekavian: О&значи измјене

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
sr@ijekavian: &Име фајла за омот албума:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
sr@ijekavian: Кодирање &текста (Извези, листа пуштања):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
sr@ijekavian: Списак фајлова

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filte&r:
sr@ijekavian: &Филтер:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
sr@ijekavian: Укљ&учују фасцикли:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
sr@ijekavian: И&зузми фасцикле:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
sr@ijekavian: &Скривени фајлови

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
sr@ijekavian: Формат

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
sr@ijekavian: ознаке у име фајла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
sr@ijekavian: ознаку из имена фајла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
sr@ijekavian: Формат имена &фајла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
sr@ijekavian: ознаке у име фајла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
sr@ijekavian: ознаку из имена фајла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Browser
sr@ijekavian: Прегледач

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
sr@ijekavian: Веб &прегледач:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
sr@ijekavian: Наредбе контекстног ме&нија

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
sr@ijekavian: &Репродукуј при двоклику

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy
sr@ijekavian: Прокси

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Proxy:
sr@ijekavian: &Прокси:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
sr@ijekavian: Користи &аутентификацију за прокси

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
sr@ijekavian: Корисничко &име за прокси:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
sr@ijekavian: Л&озинка за прокси:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
sr@ijekavian: &Метаподаци прикључци && Приоритет

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
sr@ijekavian: &Доступни прикључци

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
sr@ijekavian: Неке измене неће бити укључене пре поновног покретања!

[ctx: @default|]
en: Images
sr@ijekavian: Слике

[ctx: @default|]
en: All Files
sr@ijekavian: Сви фајлови

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
sr@ijekavian: Из клип&борда

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
sr@ijekavian: &У клипборд

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
sr@ijekavian: &Увези...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
sr@ijekavian: Изв&ези...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
sr@ijekavian: &Приказ...

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &OK
sr@ijekavian: &У реду

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
sr@ijekavian: Извези

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
sr@ijekavian: &Формат:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
sr@ijekavian: За&главље:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Tracks:
sr@ijekavian: Н&умере:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
sr@ijekavian: &Подножје:

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
sr@ijekavian: У ф&ајл...

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
sr@ijekavian: У клип&борд

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
sr@ijekavian: &Извор:

[ctx: ExportDialog|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: ExportDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
sr@ijekavian: Грешка фајла

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
sr@ijekavian: Грешка приликом уписа фајла:

[ctx: FilterDialog|]
en: Filter
sr@ijekavian: Филтер

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
sr@ijekavian: &Преглед

[ctx: FilterDialog|]
en: &Filter:
sr@ijekavian: &Филтер:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
sr@ijekavian: &Израз:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
sr@ijekavian: Започет

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
sr@ijekavian: Завршено

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
sr@ijekavian: Обустављен

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
sr@ijekavian: Обуста&ви

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
sr@ijekavian: &Примијени

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
sr@ijekavian: Нађи и замени

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
sr@ijekavian: На&ђи:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
sr@ijekavian: &Нађи

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
sr@ijekavian: Замијен&и:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
sr@ijekavian: З&амијени

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
sr@ijekavian: Замијени с&ве

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
sr@ijekavian: Опције

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
sr@ijekavian: &Поклопи величину

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
sr@ijekavian: &Уназад

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
sr@ijekavian: &Регуларни израз

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Tags
sr@ijekavian: &Ознаке

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
sr@ijekavian: &Изабери све

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
sr@ijekavian: Нађи

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
sr@ijekavian: Прецизност:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
sr@ijekavian: Омот албума:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
sr@ijekavian: Из &фајла/клипборда...

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
sr@ijekavian: Из о&знака...

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
sr@ijekavian: С&а сервера...

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
sr@ijekavian: О&дредиште:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
sr@ijekavian: Врати

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
sr@ijekavian: Провјери највећу дозвољену &временску разлику (сек):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
sr@ijekavian: Поклопи са:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
sr@ijekavian: тра&јањем

[ctx: ImportDialog|]
en: T&rack
sr@ijekavian: &нумером

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
sr@ijekavian: нас&ловом

[ctx: ImportDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: ImportDialog|]
en: &OK
sr@ijekavian: &У реду

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
sr@ijekavian: Нумериши

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
sr@ijekavian: &Почетни број:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
sr@ijekavian: &Одредиште:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
sr@ijekavian: &Рисетовати бројач за сваку фасциклу

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
sr@ijekavian: &Укупно нумера:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &OK
sr@ijekavian: &У реду

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
sr@ijekavian: Направи листу нумера

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
sr@ijekavian: Име фајла листе нумера

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
sr@ijekavian: Исто као име &директоријума

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
sr@ijekavian: &Формат:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
sr@ijekavian: &Направите нову празну листу:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
sr@ijekavian: Ново

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
sr@ijekavian: Н&аправи у:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
sr@ijekavian: тренутном директоријуму

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
sr@ijekavian: свим директоријумима

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
sr@ijekavian: највишем директоријуму

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
sr@ijekavian: Садржај листе нумера

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
sr@ijekavian: Фор&мат:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
sr@ijekavian: Укључи само &означене фајлове

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
sr@ijekavian: Сортирај по &имену

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
sr@ijekavian: Сортирај по &пољу ознаке

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
sr@ijekavian: Користи &релативну путању за фајлове на листи нумера

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
sr@ijekavian: Користи пуну пут&ању за фајлове на листи нумера

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
sr@ijekavian: Упиши само &списак фајлова

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
sr@ijekavian: Упиши &информације користећи

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &OK
sr@ijekavian: &У реду

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
sr@ijekavian: Листа нумера

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
sr@ijekavian:  [измијењен]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
sr@ijekavian: Упозорење

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
sr@ijekavian: Листа песама је измењена.
    Желите ли да сачувате измјене?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
sr@ijekavian: Преименуј директоријум

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
sr@ijekavian: Формат

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
sr@ijekavian: Преглед

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
sr@ijekavian: Направи директоријум

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
sr@ijekavian: &Радња:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
sr@ijekavian: &Извор:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
sr@ijekavian: У&реди...

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
sr@ijekavian: &Формат:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
sr@ijekavian: Из:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
sr@ijekavian: У:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
sr@ijekavian: Ознаке у име директоријума

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
sr@ijekavian: &Нађи

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Server:
sr@ijekavian: &Сервер:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
sr@ijekavian: Ц&ГИ путања:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
sr@ijekavian: &Стандардне ознаке

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
sr@ijekavian: Дода&тне ознаке

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
sr@ijekavian: Омот а&лбума

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
sr@ijekavian: Спреман.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Server:
sr@ijekavian: &Сервер:

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
sr@ijekavian: Нумера/извођач - албум

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
sr@ijekavian: Стање

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &OK
sr@ijekavian: &У реду

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
sr@ijekavian: &Примијени

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
sr@ijekavian: Нема резултата

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
sr@ijekavian: Непознато

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
sr@ijekavian: Ништа није изабрано

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
sr@ijekavian: Увези из ознака

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
sr@ijekavian: Формат:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
sr@ijekavian: Извор:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
sr@ijekavian: Извлачење:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
sr@ijekavian: О&дредиште:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
sr@ijekavian: &Примијени

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
sr@ijekavian: Увези из фајла/клипборда

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
sr@ijekavian: Формат:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
sr@ijekavian: Заглавље:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Tracks:
sr@ijekavian: Нумере:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Help
sr@ijekavian: По&моћ

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
sr@ijekavian: &Сачувај подешавања

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
sr@ijekavian: Из &фајла...

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
sr@ijekavian: Из клип&борда

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
sr@ijekavian: Преузми

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
sr@ijekavian: Отварам директоријум...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
sr@ijekavian: Обустави

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
sr@ijekavian: %1 се не може писати

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
sr@ijekavian: Грешка приликом уписа фајла:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
sr@ijekavian: Грешка фајла

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
sr@ijekavian: Грешка приликом уписа фајла. Постављам овлашћења?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
sr@ijekavian: Тренутни директоријум је измијењен.
    Желите ли да сачувате измјене?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
sr@ijekavian: Упозорење

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
sr@ijekavian: Листа песама је измењена.
    Желите ли да сачувате измјене?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
sr@ijekavian: Излазим...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
sr@ijekavian[0]: %n мапа
sr@ijekavian[1]: %n мапе
sr@ijekavian[2]: %n мапе

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
sr@ijekavian[0]: %n датотека
sr@ijekavian[1]: %n датотеке
sr@ijekavian[2]: %n датотеке

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
sr@ijekavian[0]: %n изабран
sr@ijekavian[1]: %n изабрана
sr@ijekavian[2]: %n изабрано

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
sr@ijekavian: Спреман.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
sr@ijekavian: Правим листу нумера...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
sr@ijekavian: Датотеке нису пронађене

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Import
sr@ijekavian: Увези

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
sr@ijekavian: Грешка приликом преименовања:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Filter
sr@ijekavian: Филтер

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
sr@ijekavian:  [филтриран %1/%2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
sr@ijekavian: Додај оквир

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
sr@ijekavian: Изаберите ИД оквира

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
sr@ijekavian: Преименуј фајл

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
sr@ijekavian: Унесите ново име фајла:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
sr@ijekavian: Преименовање %1 у %2 није успјело

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
sr@ijekavian: Желите ли заиста да премјестите ових %1 ставки у смеће?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
sr@ijekavian: Желите ли заиста да премјестите ових %1 ставки у смеће?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
sr@ijekavian: Желите ли заиста да премјестите ову ставку у смеће?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
sr@ijekavian: Премјести у смеће

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
sr@ijekavian: Директориујм мора бити празан.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
sr@ijekavian: Нисам могао да премјестим ове фајлове у смеће

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
sr@ijekavian: Разгранај све

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
sr@ijekavian: Обуста&ви

[ctx: FileList|]
en: C&lear
sr@ijekavian: О&чисти

[ctx: FileList|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
sr@ijekavian: Раз&гранај све

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
sr@ijekavian: &Сакупи све

[ctx: FileList|]
en: &Play
sr@ijekavian: Ре&продукуј

[ctx: FileList|]
en: E&dit
sr@ijekavian: &Уреди

[ctx: FileList|]
en: &Open
sr@ijekavian: &Отвори

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
sr@ijekavian: Отвори &фасциклу

[ctx: FileList|]
en: Execute
sr@ijekavian: Изврши

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
sr@ijekavian: Не могу да извршим

[ctx: Kid3Form|]
en: Kid3
sr@ijekavian: Кид3

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
sr@ijekavian: Ф&ајл

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
sr@ijekavian: Име:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
sr@ijekavian: Формат:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
sr@ijekavian: Из:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
sr@ijekavian: ознаке %1 у име фајла

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
sr@ijekavian: У:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
sr@ijekavian: ознаку %1 из имена фајла

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag &%1
sr@ijekavian: Ознака &%1

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
sr@ijekavian: Из ознаке %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
sr@ijekavian: Копирај

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
sr@ijekavian: Налијепи

[ctx: Kid3Form|]
en: From
sr@ijekavian: из

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
sr@ijekavian: Име фајла

[ctx: Kid3Form|]
en: To
sr@ijekavian: у

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
sr@ijekavian: Уреди...

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
sr@ijekavian: Додај...

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
sr@ijekavian: Обриши

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
sr@ijekavian: Копирај

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
sr@ijekavian: Налијепи

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
sr@ijekavian: Уреди

[ctx: SectionActions|]
en: Add
sr@ijekavian: Додај

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
sr@ijekavian: Обриши

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
sr@ijekavian: &Додај...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
sr@ijekavian: Помјери &горе

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
sr@ijekavian: Помјери до&ље

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
sr@ijekavian: У&реди...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
sr@ijekavian: У&клони

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
sr@ijekavian: Вријеме почетка

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
sr@ijekavian: Време завршетка

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
sr@ijekavian: Почетни помјерај

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
sr@ijekavian: Крајњи помак

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
sr@ijekavian: &Додај

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
sr@ijekavian: &Убаци ред

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
sr@ijekavian: &Обриши ред

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
sr@ijekavian: О&чисти ред

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
sr@ijekavian: Највећа дужина:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
sr@ijekavian: Примијени формат аутоматски

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
sr@ijekavian: Замјена текста:

[ctx: FormatBox|]
en: From
sr@ijekavian: из

[ctx: FormatBox|]
en: To
sr@ijekavian: у

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
sr@ijekavian: Величина слова:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
sr@ijekavian: Локалитет:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
sr@ijekavian: &Додај

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
sr@ijekavian: У&клони

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
sr@ijekavian: Ново

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
sr@ijekavian: И&забери све

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
sr@ijekavian: По&ништи избор

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
sr@ijekavian: Погледај слику

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
sr@ijekavian: &Затвори

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
sr@ijekavian: Превуци
    слику албума
    овдје

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
sr@ijekavian: Репродукција

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
sr@ijekavian: Репродукуј/паузирај

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
sr@ijekavian: Заустави репродукцију

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
sr@ijekavian: Претходна нумера

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
sr@ijekavian: Сљедећа нумера

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
sr@ijekavian: Затвори

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
sr@ijekavian: Утишај

[ctx: PlayToolBar|]
en: Volume: %1%
sr@ijekavian: Јачина: %1%

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
sr@ijekavian: &Одустани

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
sr@ijekavian: Додај ставку

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
sr@ijekavian: Уреди ставку

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
sr@ijekavian: Уреди...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
sr@ijekavian: Додај...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
sr@ijekavian: Обриши

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
sr@ijekavian: Додај оквир

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
sr@ijekavian: Изаберите ИД оквира

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
sr@ijekavian: &Додај

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
sr@ijekavian: Највиши ниво

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
sr@ijekavian: Уређено

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
sr@ijekavian: Овјера

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
sr@ijekavian: &Додај

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
sr@ijekavian: &Обриши

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
sr@ijekavian: Из клип&борда

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
sr@ijekavian: &Увези...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
sr@ijekavian: Изв&ези...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Help
sr@ijekavian: Помоћ

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
sr@ijekavian: Текст

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Offset
sr@ijekavian: Помак

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
sr@ijekavian: Милисекунди

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
sr@ijekavian: &Убаци ред

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
sr@ijekavian: &Обриши врсте

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
sr@ijekavian: О&чисти

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
sr@ijekavian: &Додај помак...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
sr@ijekavian: &Скочи на позицију

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Fingerprint
sr@ijekavian: МјузикБрејнз Отисак прста

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
sr@ijekavian: Није препознато

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
sr@ijekavian: Препознато

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
sr@ijekavian: Корисников одабир

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
sr@ijekavian: ИД претрага

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Fingerprint
sr@ijekavian: Отисак прста

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
sr@ijekavian: Претрага метаподатака

[ctx: @default|]
en: Amazon
sr@ijekavian: Амазон

[ctx: @default|]
en: Discogs
sr@ijekavian: Дискогс

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
sr@ijekavian: AENC - аудио шифровање

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
sr@ijekavian: APIC - приложена слика

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
sr@ijekavian: COMM - коментари

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
sr@ijekavian: COMR - комерцијално

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
sr@ijekavian: ENCR - регистрација методе шифровања

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
sr@ijekavian: EQUA - једначење

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
sr@ijekavian: GEOB - општи угнијежђени објекат

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
sr@ijekavian: GRID - регистрација идентификације групе

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
sr@ijekavian: IPLS - списак укључених људи

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
sr@ijekavian: LINK - повезана информација

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
sr@ijekavian: MCDI - идентификатор музичког ЦД-а

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
sr@ijekavian: OWNE - власнички оквир

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
sr@ijekavian: PRIV - приватни оквир

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
sr@ijekavian: PCNT - бројач репродукције

[ctx: @default|]
en: POPM - Popularimeter
sr@ijekavian: POPM - мјерач популарности

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
sr@ijekavian: POSS - кадар синхронизације позиције

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
sr@ijekavian: RBUF - препоручена величина бафера

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
sr@ijekavian: RVAD - подешавање релативне јачине звука

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
sr@ijekavian: RVRB - реверберација

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
sr@ijekavian: TALB - наслов албума/филма/емисије

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
sr@ijekavian: TBPM - БПМ (откуцаја у минути)

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
sr@ijekavian: TCOM - композитор

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
sr@ijekavian: TCON - тип садржаја

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
sr@ijekavian: TCOP - порука ауторског права

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
sr@ijekavian: TDAT - датум

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
sr@ijekavian: TDLY - кашњење листе нумера

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
sr@ijekavian: TENC - кодер

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
sr@ijekavian: TEXT - пјесник/текстописац

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
sr@ijekavian: TFLT - тип фајла

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
sr@ijekavian: TIME - вријеме

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
sr@ijekavian: TIT1 - опис групе садржаја

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
sr@ijekavian: TIT2 - наслов/име пјесме/опис садржаја

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
sr@ijekavian: TKEY - почетни кључ

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
sr@ijekavian: TLAN - језик (језици)

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
sr@ijekavian: TLEN - трајање

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
sr@ijekavian: TMED - тип медија

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
sr@ijekavian: TOAL - изворни наслов албума/филма/емисије

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
sr@ijekavian: TOFN - изворно име

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
sr@ijekavian: TORY - изворна година издавања

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
sr@ijekavian: TPUB - издавач

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
sr@ijekavian: TRDA - датуми снимања

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
sr@ijekavian: TRSN - име интернет радио станице

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
sr@ijekavian: TRSO - власник интернет радио станице

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
sr@ijekavian: TSIZ - величина

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
sr@ijekavian: TSRC - ИСРЦ (међународни стандардни кôд снимања)

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
sr@ijekavian: TXXX - кориснички дефинисана текстуална информација

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
sr@ijekavian: TYER - година

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
sr@ijekavian: UFID - јединствени идентификатор фајла

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
sr@ijekavian: USER - услови коришћења

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
sr@ijekavian: WCOM - подаци о комерцијализовању

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
sr@ijekavian: WCOP - ауторско право/правне информације

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
sr@ijekavian: WPAY - плаћање

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
sr@ijekavian: WXXX - кориснички дефинисана УРЛ веза

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Release
sr@ijekavian: МјузикБрејнз издање

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
sr@ijekavian: CHAP - Поглавље

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
sr@ijekavian: CTOC - Садржај

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
sr@ijekavian: EQU2 - једначење (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
sr@ijekavian: GRP1 - Груписање

[ctx: @default|]
en: PCST - Podcast
sr@ijekavian: PCST - Подемисија

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
sr@ijekavian: RVA2 - подешавање релативне јачине звука (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
sr@ijekavian: SEEK - кадар тражења

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
sr@ijekavian: SIGN - кадар потписа

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
sr@ijekavian: TDEN - вријеме кодирања

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
sr@ijekavian: TDES - Опис Podcast

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
sr@ijekavian: TDOR - вријеме издавања оригинала

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
sr@ijekavian: TDRC - вријеме снимања

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
sr@ijekavian: TDRL - вријеме издавања

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
sr@ijekavian: TDTG - вријеме означавања

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
sr@ijekavian: TGID - Идентификатор Podcast

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
sr@ijekavian: TIPL - списак укључених људи

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
sr@ijekavian: TMOO - расположење

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
sr@ijekavian: TSO2 - редослијед сортирања аутора албума

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
sr@ijekavian: TSOA - редослијед сортирања албума

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
sr@ijekavian: TSOC - редослијед сортирања композитора

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
sr@ijekavian: TSOP - редослијед сортирања извођача

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
sr@ijekavian: TSOT - редослијед сортирања наслова

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
sr@ijekavian: TSST - постави поднаслов

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
sr@ijekavian: WFED - Довод Podcast

[ctx: @default|]
en: Rating Information
sr@ijekavian: Оцене информација

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
sr@ijekavian: О Кид3-у

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
sr@ijekavian: Обиљеживач

[ctx: AboutDialog|]
en: License
sr@ijekavian: Лиценца

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
sr@ijekavian: Овај програм користи издање <a href="http://www.qt.io/">КуТ</a>‑а %1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
sr@ijekavian: Аутоматски увози

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
sr@ijekavian: Приликом читања директоријума

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
sr@ijekavian: Започет

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
sr@ijekavian: Извор

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
sr@ijekavian: Затражујем

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
sr@ijekavian: Добављам

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
sr@ijekavian: Подаци примљени

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
sr@ijekavian: Омот

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
sr@ijekavian: Завршено

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
sr@ijekavian: Обустављен

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
sr@ijekavian: Почетак

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
sr@ijekavian: Одредиште:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1
sr@ijekavian: ознака 1

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 2
sr@ijekavian: ознака 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
sr@ijekavian: ознака 1 и ознака 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
sr@ijekavian: Профил:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
sr@ijekavian: Фајл

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
sr@ijekavian: Отвори

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
sr@ijekavian: Фасцикла

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
sr@ijekavian: Фајл

[ctx: FilterPage|]
en: Filter
sr@ijekavian: Филтер

[ctx: FilterPage|]
en: Started
sr@ijekavian: Започет

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
sr@ijekavian: Завршено

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
sr@ijekavian: Обустављен

[ctx: FilterPage|]
en: Start
sr@ijekavian: Почетак

[ctx: FilterPage|]
en: Filter:
sr@ijekavian: Филтер:

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
sr@ijekavian: Израз:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
sr@ijekavian: Упозорење

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
sr@ijekavian: Фајл већ постоји. Пребрисати га?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
sr@ijekavian: Извези

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Import
sr@ijekavian: Увези

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
sr@ijekavian: Додај оквир

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
sr@ijekavian: Изаберите ИД оквира

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
sr@ijekavian: Профили

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
sr@ijekavian: Профил

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
sr@ijekavian: Прецизност

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
sr@ijekavian: Стандардне ознаке

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
sr@ijekavian: Додатне ознаке

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
sr@ijekavian: Омот албума

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Server
sr@ijekavian: Сервер

[ctx: Main|]
en: Warning
sr@ijekavian: Упозорење

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
sr@ijekavian: Тренутни директоријум је измијењен.
    Желите ли да сачувате измјене?

[ctx: Main|]
en: File Error
sr@ijekavian: Грешка фајла

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
sr@ijekavian: Грешка приликом уписа фајла:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
sr@ijekavian: SD картица се може писати само у %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
sr@ijekavian: Грешка приликом уписа фајла. Постављам овлашћења?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
sr@ijekavian: %1 се не може писати

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
sr@ijekavian:  [измијењен]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
sr@ijekavian:  [филтриран %1/%2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
sr@ijekavian: Отвори

[ctx: MainPage|]
en: About
sr@ijekavian: О програму

[ctx: MainPage|]
en: Save
sr@ijekavian: Сачувај

[ctx: MainPage|]
en: Settings
sr@ijekavian: Подешавање

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
sr@ijekavian: Аутоматски увози

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
sr@ijekavian: Направи листу нумера

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
sr@ijekavian: Преименуј директоријум

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
sr@ijekavian: Нумериши

[ctx: MainPage|]
en: Filter
sr@ijekavian: Филтер

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
sr@ijekavian: Примијени формат назива фајла

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
sr@ijekavian: Примијени формат ознаке

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
sr@ijekavian: Примени кодирање текста

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.3 у ИД3в2.4

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
sr@ijekavian: Претвори ИД3в2.4 у ИД3в2.3

[ctx: MainPage|]
en: Revert
sr@ijekavian: Врати

[ctx: MainPage|]
en: Quit
sr@ijekavian: Напусти

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
sr@ijekavian: Почетни број:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
sr@ijekavian: Одредиште:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1
sr@ijekavian: ознака 1

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 2
sr@ijekavian: ознака 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
sr@ijekavian: ознака 1 и ознака 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
sr@ijekavian: Рисетовати бројач за сваку фасциклу

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
sr@ijekavian: Укупно нумера

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
sr@ijekavian: Слика

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
sr@ijekavian: Преименуј директоријум

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
sr@ijekavian: Почетак

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
sr@ijekavian: Грешка

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
sr@ijekavian: Радња:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
sr@ijekavian: Направи директоријум

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
sr@ijekavian: Извор:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
sr@ijekavian: Из ознаке 2 и ознаке 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
sr@ijekavian: Из ознаке 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
sr@ijekavian: Из ознаке 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
sr@ijekavian: Формат:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
sr@ijekavian: Ознаке у име директоријума

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
sr@ijekavian: Преглед

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
sr@ijekavian: Подешавање

[ctx: SettingsPage|]
en: Tags
sr@ijekavian: Ознаке

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
sr@ijekavian: Фајлови

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
sr@ijekavian: Прикључци

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
sr@ijekavian: Изглед

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
sr@ijekavian: Означи одсјечена поља

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
sr@ijekavian: ID3v1 кодирање текста

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
sr@ijekavian: ID3v2 кодирање текста

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
sr@ijekavian: Користи формат нумера/укупно нумера

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
sr@ijekavian: Жанр као текст умјесто бројног низа

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
sr@ijekavian: WAV датотеке са малих слова id3 парче

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
sr@ijekavian: Издање за нове ознаке

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
sr@ijekavian: Број цифара нумере

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
sr@ijekavian: Огг/Ворбис име поља коментара

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
sr@ijekavian: Огг/Ворбис име поља слике

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
sr@ijekavian: RIFF име поља број нумере

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
sr@ijekavian: Означи ако је веће од

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
sr@ijekavian: Највећа величина (бајтова)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
sr@ijekavian: Прикажи само посебне жанрове

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
sr@ijekavian: Посебни жанрови

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
sr@ijekavian: Величина слова

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
sr@ijekavian: Локалитет

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
sr@ijekavian: Замјена текста

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
sr@ijekavian: Замјена текста

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
sr@ijekavian: Очувај временску ознаку фајла

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
sr@ijekavian: Означи измјене

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
sr@ijekavian: Примијени формат аутоматски

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
sr@ijekavian: Користите највећу дужину

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
sr@ijekavian: Највећа дужина

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
sr@ijekavian: Име фајла за омот албума

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
sr@ijekavian: Кодирање текста листу нумера

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
sr@ijekavian: Формат у имена фајла

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
sr@ijekavian: ознаке у име фајла

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
sr@ijekavian: Формат из имена фајла

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
sr@ijekavian: ознаку из имена фајла

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
sr@ijekavian: Језик

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
sr@ijekavian: Тема

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
sr@ijekavian: Уреди

[ctx: TagCollapsible|]
en: Tag %1
sr@ijekavian: ознака %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
sr@ijekavian: У имена фајла

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
sr@ijekavian: Из имена фајла

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
sr@ijekavian: У ознаке %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
sr@ijekavian: Из ознаке %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
sr@ijekavian: Копирај

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
sr@ijekavian: Налијепи

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони
