kid3_qt - en to uk translation catalogue (1383 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
uk: Час очікування

[ctx: HelpCommand|]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
uk: Назва команди

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Overwrite timeout
uk: Час очікування на перезапис

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
uk: Час

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
uk: Вийти з програми

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
uk: Поточну теку було змінено.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
uk: Введіть «exit force», якщо хочете завершити роботу із програмою.

[ctx: CdCommand|]
en: Change folder
uk: Змінити теку

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
uk: %1 не існує

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
uk: Вивести назву поточної теки

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
uk: Список тек

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
uk: Зберігає змінені файли

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
uk: Помилка під час спроби записати файл:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
uk: Вибрати файл

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
uk: %1 не знайдено

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
uk: Вибрати мітку

[ctx: GetCommand|]
en: Get tag frame
uk: Отримати кадр міток

[ctx: SetCommand|]
en: Set tag frame
uk: Встановити обгортку мітки

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
uk: Не вдалося встановити «%1» для %2

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
uk: Скасувати

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
uk: Імпортувати з файла

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
uk: Шлях до файла

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
uk: Назва формату

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
uk: Видобування

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
uk: %1 не знайдено.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
uk: Доступно

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
uk: Автоматичне імпортування

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
uk: Назва профілю

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
uk: %1 не знайдено.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
uk: Доступно

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
uk: Отримати зображення обкладинки альбому

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
uk: Експортувати до файла

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
uk: Назва формату

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
uk: %1 не знайдено.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
uk: Доступно

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
uk: Створити список відтворення

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
uk: Застосувати формат назв файлів

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
uk: Застосувати формат мітки

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
uk: Застосувати кодування тексту

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
uk: Перейменувати теку

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
uk: Пронумерувати доріжки

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
uk: Номер доріжки

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter
uk: Фільтрувати

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
uk: Назва фільтра

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
uk: %1 не знайдено.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
uk: Доступно

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
uk: Перетворити ID3v2.3 на ID3v2.4

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
uk: Перетворити ID3v2.4 на ID3v2.3

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
uk: Назва файла з мітки

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
uk: Мітка з назви файла

[ctx: TagToOtherTagCommand|]
en: Tag to other tag
uk: Мітку на іншу мітку

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
uk: Налаштувати Kid3

[ctx: ConfigCommand|]
en: Group.Option Value
uk: Група.Параметр Значення

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
uk: %1 не існує

[ctx: ConfigCommand|]
en: Invalid value %1
uk: Некоректне значення %1

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Execute command
uk: Виконати команду

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Executable [arguments]
uk: Виконуваний файл [аргументи]

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Could not execute
uk: Не вдалося виконати

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
uk: Невідома команда «%1»

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
uk: Користування:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Parameter
uk: Параметр

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
uk: Шлях до файла

[ctx: Kid3Cli|]
en: URL
uk: Адреса

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
uk: Номери міток

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
uk: Назва фрейма

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame value
uk: Значення фрейма

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
uk: Формат

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
uk: Специфічна для команди

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
uk: Наявні команди

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
uk: Користування:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
uk: %1 не існує

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
uk: Помилка під час спроби записати файл:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
uk: Невідома команда «%1», скористайтеся -h, щоб ознайомитися із довідкою.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
uk: Невідома команда «%1». Введіть «help, щоб ознайомитися із довідкою.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
uk: Користування:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
uk: Файл

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
uk: Назва

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
uk: Час очікування

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
uk: Читаємо теку

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
uk: Почато

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
uk: Виконання запиту

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
uk: Отримання

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
uk: Отримані дані

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
uk: Обкладинка

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
uk: Перервано

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
uk: Файли

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
uk: Дії користувача

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
uk: Мережа

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
uk: Додатки

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
uk: Відкрити файли

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
uk: Відкриває нещодавно використану теку

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
uk: Скасовує зміни в усіх або у вибраних файлах

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
uk: Зберігає змінені файли

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
uk: Завершити роботу програми

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
uk: Позначити усі файли

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
uk: Зняти позначення з усіх файлів

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
uk: Знайти і замінити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
uk: Налаштувати скорочення

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
uk: Налаштувати панелі

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
uk: Вмикає/вимикає рядок стану

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
uk: Діалогове вікно налаштовування

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
uk: Від&крити теку…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
uk: Відкриває теку

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
uk: Пере&завантажити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
uk: Перезавантажити теку

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
uk: Вивантажити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
uk: &Імпортувати…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
uk: Імпортувати з файла або буфера обміну

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
uk: Імпортувати з %1…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
uk: Імпортувати з %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
uk: Імпортувати з міток…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
uk: Імпортування з міток

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
uk: Автоматичне і&мпортування…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
uk: Автоматичне імпортування

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
uk: &Навігація обкладинками…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
uk: Навігація зображеннями обкладинок альбомів

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
uk: &Експортувати…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
uk: Експортувати до файла або буфера обміну

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
uk: С&творити список відтворення…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
uk: Створити список відтворення M3U

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
uk: З&астосувати формат назв файлів

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
uk: Застосувати формат назв файлів

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
uk: Зас&тосувати формат мітки

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
uk: Застосувати формат мітки

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
uk: Застосувати &кодування тексту

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
uk: Застосувати кодування тексту

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
uk: Пере&йменувати теку…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
uk: Перейменувати теку

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
uk: Пр&онумерувати доріжки…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
uk: Пронумерувати доріжки

[ctx: KdeMainWindow|]
en: F&ilter...
uk: &Фільтрувати…

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filter
uk: Фільтрувати

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
uk: Перетворити ID3v2.3 на ID3v2.&4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
uk: Перетворити ID3v2.3 на ID3v2.4

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
uk: Перетворити ID3v2.4 на ID3v2.&3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
uk: Перетворити ID3v2.4 на ID3v2.3

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
uk: Ві&дтворити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
uk: Відтворити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
uk: Показати &зображення

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
uk: Показати зображення

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
uk: Автоматично &ховати мітки

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
uk: Автоматично ховати мітки

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
uk: Позначити все у &теці

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
uk: Вибрати всі файли у поточній теці

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Invert Selection
uk: &Інвертувати вибір

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
uk: &Попередній файл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
uk: Вибрати попередній файл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
uk: &Наступний файл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
uk: Вибрати наступний файл

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
uk: З мітки %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
uk: З назви файла

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Focus
uk: Фокусувати

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Frames:
uk: Кадри:

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
uk: Додати

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
uk: Список файлів

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
uk: Пере&йменувати

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
uk: &Пересунути до смітника

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
uk: Список тек

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Section
uk: Розділ

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Player
uk: Програвач

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
uk: Налаштовування — Kid3

[ctx: @default|]
en: &Yes
uk: &Так

[ctx: @default|]
en: &No
uk: &Ні

[ctx: @default|]
en: folder to open
uk: тека, яку слід відкрити

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
uk: Редактор аудіоміток

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
uk: &Назад

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
uk: &Вперед

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
uk: &Знайти:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
uk: Знайти позаду

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
uk: Знайти далі

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Tags
uk: &Мітки

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
uk: &Файли

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
uk: &Дії користувача

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
uk: &Мережа

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Plugins
uk: Д&одатки

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
uk: &Клавіатурні скорочення

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
uk: &Мова

[ctx: ConfigDialog|]
en: System
uk: Система

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
uk: Використовувати &нетиповий шрифт програми

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
uk: &Шрифт програми…

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
uk: Використовувати нетиповий с&тиль програми

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
uk: Використовувати природні для системи &діалогові вікна

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
uk: &Вигляд

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
uk: Відновити типові параметри

[ctx: ConfigDialog|]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
uk: Клавіатурне скорочення «%1» вже пов'язано із «%2».

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
uk: &Файл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
uk: Відкрити файли

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
uk: &Відкрити…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
uk: Відкриває нещодавно використану теку

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
uk: Відкрити &недавні

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
uk: Відкриває теку

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
uk: Від&крити теку…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
uk: Перезавантажити теку

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
uk: Пере&завантажити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
uk: Вивантажити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
uk: Зберігає змінені файли

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
uk: &Зберегти

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
uk: Скасовує зміни в усіх або у вибраних файлах

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
uk: &Відновити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
uk: Імпортувати з файла або буфера обміну

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
uk: &Імпортувати…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
uk: Імпортувати з %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
uk: Імпортувати з %1…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
uk: Імпортування з міток

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
uk: Імпортувати з міток…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
uk: Автоматичне імпортування

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
uk: Автоматичне і&мпортування…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
uk: Навігація зображеннями обкладинок альбомів

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
uk: &Навігація обкладинками…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
uk: Експортувати до файла або буфера обміну

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
uk: &Експортувати…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
uk: Створити список відтворення M3U

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
uk: С&творити список відтворення…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
uk: Завершити роботу програми

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
uk: Ви&йти

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
uk: З&міни

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
uk: Позначити усі файли

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
uk: Позна&чити все

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
uk: Зняти позначення з усіх файлів

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
uk: Скасувати ви&бір

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
uk: Вибрати всі файли у поточній теці

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
uk: Позначити все у &теці

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Invert Selection
uk: &Інвертувати вибір

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
uk: Вибрати попередній файл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
uk: &Попередній файл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
uk: Вибрати наступний файл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
uk: &Наступний файл

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
uk: З&найти…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
uk: Знайти і замінити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
uk: &Замінити…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
uk: &Інструменти

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
uk: Застосувати формат назв файлів

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
uk: З&астосувати формат назв файлів

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
uk: Застосувати формат мітки

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
uk: Зас&тосувати формат мітки

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
uk: Застосувати кодування тексту

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
uk: Застосувати &кодування тексту

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
uk: Перейменувати теку

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
uk: Пере&йменувати теку…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
uk: Пронумерувати доріжки

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
uk: Пр&онумерувати доріжки…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filter
uk: Фільтрувати

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: F&ilter...
uk: &Фільтрувати…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
uk: Перетворити ID3v2.3 на ID3v2.4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
uk: Перетворити ID3v2.3 на ID3v2.&4

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
uk: Перетворити ID3v2.4 на ID3v2.3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
uk: Перетворити ID3v2.4 на ID3v2.&3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
uk: Відтворити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
uk: Ві&дтворити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
uk: П&араметри

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
uk: Вмикає або вимикає панель інструментів

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
uk: Показати панель &інструментів

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
uk: Вмикає/вимикає рядок стану

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
uk: Пок&азувати смужку стану

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
uk: Показати зображення

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
uk: Показати &зображення

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
uk: Автоматично ховати мітки

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
uk: Автоматично &ховати мітки

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
uk: Налаштувати Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
uk: &Налаштувати Kid3…

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
uk: Підручник з Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
uk: Пі&дручник з Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
uk: Про Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
uk: &Про Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
uk: Про Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
uk: П&ро Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Player
uk: Програвач

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
uk: З мітки %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Focus
uk: Фокусування

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
uk: З назви файла

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
uk: Додати

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
uk: Список файлів

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
uk: Пере&йменувати

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
uk: &Пересунути до смітника

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
uk: Список тек

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Section
uk: Розділ

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
uk:  [змінено]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
uk: Редактор аудіоміток

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
uk: Ліцензування

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
uk: Налаштовування — Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
uk: Дії користувача

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
uk: Підручник з Kid3

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
uk: С&порожнити список

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Reset
uk: Скинути

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Press F2 or double click to edit cell contents.
uk: Натисніть F2 або двічі клацніть, щоб відредагувати вміст комірки.

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
uk: Дія

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
uk: Скорочення

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Server
uk: Сервер

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
uk: Точність

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
uk: Стандартні мітки

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
uk: Додаткові мітки

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
uk: Обкладинка

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
uk: Всі файли, що підтримуються

[ctx: @default|]
en: No changes
uk: Без змін

[ctx: @default|]
en: All lowercase
uk: Усі малі

[ctx: @default|]
en: All uppercase
uk: Усі великі

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
uk: Верхній регістр для першої літери

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
uk: Усі перші літери верхнім регістром

[ctx: FormatConfig|]
en: None
uk: Немає

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
uk: Назва

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
uk: Точність

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
uk: Некоректний файл

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
uk: Отримані дані: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
uk: Готово.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
uk: Отримані дані: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
uk: Надіслано запит…

[ctx: @default|]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @default|]
en: Album
uk: Альбом

[ctx: @default|]
en: Artist
uk: Виконавець

[ctx: @default|]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @default|]
en: Year
uk: Рік

[ctx: @default|]
en: Track
uk: Доріжка

[ctx: @default|]
en: Genre
uk: Жанр

[ctx: @default|]
en: Length
uk: Тривалість

[ctx: @default|]
en: Drive
uk: Диск

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
uk: Файл %1

[ctx: @default|]
en: File
uk: Файл

[ctx: @default|]
en: Folder
uk: Тека

[ctx: @default|]
en: Shortcut
uk: Скорочення

[ctx: @default|]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: @default|]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: @default|]
en: Filenames
uk: Назви файлів

[ctx: @default|]
en: URL
uk: Адреса

[ctx: @default|]
en: URLs
uk: Адреси

[ctx: @default|]
en: Folder name
uk: Назва теки

[ctx: @default|]
en: Browser
uk: Навігатор

[ctx: @default|]
en: QML base folder
uk: Базова тека QML

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
uk: Кодувати як адресу

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
uk: --- роздільник ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
uk: Початок підменю

[ctx: @default|]
en: End of submenu
uk: Кінець підменю

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
uk: Підтвердження

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
uk: Виведення

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
uk: Назва

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
uk: Команда

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
uk: Не вдалося створити теку %1

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
uk: Не вдалося створити теку %1

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
uk: Файл %1 вже існує

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
uk: %1 не є текою

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
uk: Не вдалося перейменувати %1 на %2

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
uk: Файл %1 вже існує

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
uk: %1 не є текою

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
uk: Не вдалося перейменувати %1 на %2

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
uk: %1 вже існує

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
uk: %1 не є файлом

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
uk: %1 вже існує

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
uk: %1 не є файлом

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
uk: Нова назва теки є надто іншою

[ctx: @default|]
en: Create folder
uk: Створити теку

[ctx: @default|]
en: Rename folder
uk: Перейменувати теку

[ctx: @default|]
en: Rename file
uk: Перейменувати файл

[ctx: @default|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
uk: Готово.

[ctx: @default|]
en: padding (has no meaning)
uk: доповнення (не має значення)

[ctx: @default|]
en: end of initial silence
uk: кінець початкової тиші

[ctx: @default|]
en: intro start
uk: початок вступу

[ctx: @default|]
en: main part start
uk: початок основної частини

[ctx: @default|]
en: outro start
uk: початок завершення

[ctx: @default|]
en: outro end
uk: кінець завершення

[ctx: @default|]
en: verse start
uk: початок куплету

[ctx: @default|]
en: refrain start
uk: початок приспіву

[ctx: @default|]
en: interlude start
uk: початок інтерлюдії

[ctx: @default|]
en: theme start
uk: початок теми

[ctx: @default|]
en: variation start
uk: початок варіації

[ctx: @default|]
en: key change
uk: зміна тональності

[ctx: @default|]
en: time change
uk: зміна часу

[ctx: @default|]
en: momentary unwanted noise (Snap, Crackle & Pop)
uk: раптовий небажаний шум (тріск, клацання чи плескання)

[ctx: @default|]
en: sustained noise
uk: безперервний шум

[ctx: @default|]
en: sustained noise end
uk: завершення безперервного шуму

[ctx: @default|]
en: intro end
uk: кінець вступу

[ctx: @default|]
en: main part end
uk: кінець основної частини

[ctx: @default|]
en: verse end
uk: кінець куплету

[ctx: @default|]
en: refrain end
uk: кінець приспіву

[ctx: @default|]
en: theme end
uk: кінець теми

[ctx: @default|]
en: profanity
uk: лайка

[ctx: @default|]
en: profanity end
uk: завершення лайки

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 0
uk: не визначена попередньо синхронізація 0

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 1
uk: не визначена попередньо синхронізація 1

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 2
uk: не визначена попередньо синхронізація 2

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 3
uk: не визначена попередньо синхронізація 3

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 4
uk: не визначена попередньо синхронізація 4

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 5
uk: не визначена попередньо синхронізація 5

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 6
uk: не визначена попередньо синхронізація 6

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 7
uk: не визначена попередньо синхронізація 7

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 8
uk: не визначена попередньо синхронізація 8

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 9
uk: не визначена попередньо синхронізація 9

[ctx: @default|]
en: not predefined synch A
uk: не визначена попередньо синхронізація A

[ctx: @default|]
en: not predefined synch B
uk: не визначена попередньо синхронізація B

[ctx: @default|]
en: not predefined synch C
uk: не визначена попередньо синхронізація C

[ctx: @default|]
en: not predefined synch D
uk: не визначена попередньо синхронізація D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch E
uk: не визначена попередньо синхронізація E

[ctx: @default|]
en: not predefined synch F
uk: не визначена попередньо синхронізація F

[ctx: @default|]
en: audio end (start of silence)
uk: звукові дані завершуються (початок тиші)

[ctx: @default|]
en: audio file ends
uk: звуковий файл завершується

[ctx: @default|]
en: reserved for future use %1
uk: зарезервовано для використання у майбутньому %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1
uk: Мітка 1

[ctx: @default|]
en: Tag 2
uk: Мітка 2

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
uk: True, якщо рядки є рівними

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
uk: True, якщо рядок містить підрядок

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
uk: True, якщо рядок відповідає формальному виразу

[ctx: @default|]
en: Logical AND
uk: Логічне І

[ctx: @default|]
en: Logical OR
uk: Логічне АБО

[ctx: @default|]
en: Logical negation
uk: Логічне заперечення

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
uk: усі файли, що підтримуються

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
uk: усі файли

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 TB
uk: %1 ТБ

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 GB
uk: %1 ГБ

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 MB
uk: %1 МБ

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 KB
uk: %1 кБ

[ctx: FileSystemModel|]
en: %1 bytes
uk: %1 Б

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
uk: Назва

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
uk: Тип

[ctx: FileSystemModel|All other platforms]
en: Type
uk: Тип

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
uk: Дата зміни

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
uk: Мій комп'ютер

[ctx: FileSystemModel|]
en: Computer
uk: Комп'ютер

[ctx: FrameFieldObject|]
en: Text
uk: Текст

[ctx: FrameTableModel|]
en: Volume
uk: Том

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
uk: Ід. файла

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
uk: Назва

[ctx: FrameTableModel|]
en: Data
uk: Дані

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
uk: Зберігаємо теку…

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
uk: Вибір

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
uk: усі файли

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
uk: Назва

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Type
uk: Тип

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
uk: Тип

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
uk: Дата зміни

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
uk: Пошук завершено

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: TagSearcher|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
uk: Час

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
uk: Код події

[ctx: TimeEventModel|]
en: Text
uk: Текст

[ctx: TrackDataModel|]
en: Track
uk: Доріжка

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
uk: Абсолютний шлях до файла

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
uk: Тривалість

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
uk: Тривалість

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
uk: Кодування тексту

[ctx: @default|]
en: Text
uk: Текст

[ctx: @default|]
en: Data
uk: Дані

[ctx: @default|]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @default|]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: @default|]
en: Email
uk: Ел. пошта

[ctx: @default|]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @default|]
en: Language
uk: Мова

[ctx: @default|]
en: Picture Type
uk: Тип зображення

[ctx: @default|]
en: Image format
uk: Формат зображення

[ctx: @default|]
en: Mimetype
uk: Тип MIME

[ctx: @default|]
en: Counter
uk: Лічильник

[ctx: @default|]
en: Identifier
uk: Ідентифікатор

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
uk: Коригування гучності

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
uk: Кількість бітів

[ctx: @default|]
en: Volume Change Right
uk: Зміна гучності правого каналу

[ctx: @default|]
en: Volume Change Left
uk: Зміна гучності лівого каналу

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Right
uk: Пікова гучність правого каналу

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Left
uk: Пікова гучність лівого каналу

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
uk: Формат часової позначки

[ctx: @default|]
en: Content Type
uk: Тип даних

[ctx: @default|]
en: Price
uk: Ціна

[ctx: @default|]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @default|]
en: Seller
uk: Продавець

[ctx: @default|]
en: Other
uk: Інше

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
uk: Кадри MPEG як одиниця

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
uk: Мілісекунди як одиниця

[ctx: @default|]
en: Lyrics
uk: Текст пісні

[ctx: @default|]
en: Text transcription
uk: Транскрипція тексту

[ctx: @default|]
en: Movement/part name
uk: Назва частини

[ctx: @default|]
en: Events
uk: Події

[ctx: @default|]
en: Chord
uk: Хорда

[ctx: @default|]
en: Trivia/pop up
uk: Дрібниці/Непередбачуване

[ctx: @default|]
en: Track Number
uk: Номер доріжки

[ctx: @default|]
en: Album Artist
uk: Виконавець альбому

[ctx: @default|]
en: Arranger
uk: Аранжувальник

[ctx: @default|]
en: Author
uk: Автор

[ctx: @default|]
en: BPM
uk: Музичний розмір

[ctx: @default|]
en: Catalog Number
uk: Номер у каталозі

[ctx: @default|]
en: Compilation
uk: Компіляція

[ctx: @default|]
en: Composer
uk: Композитор

[ctx: @default|]
en: Conductor
uk: Диригент

[ctx: @default|]
en: Copyright
uk: Авторські права

[ctx: @default|]
en: Disc Number
uk: Номер диска

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
uk: Програма для кодування

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
uk: Параметри кодування

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
uk: Час кодування

[ctx: @default|]
en: Grouping
uk: Групування

[ctx: @default|]
en: Initial Key
uk: Покаткова тональність

[ctx: @default|]
en: Lyricist
uk: Автор тексту

[ctx: @default|]
en: Media
uk: Носій

[ctx: @default|]
en: Mood
uk: Настрій

[ctx: @default|]
en: Original Album
uk: Початковий альбом

[ctx: @default|]
en: Original Artist
uk: Початковий виконавець

[ctx: @default|]
en: Original Date
uk: Початковий заголовок

[ctx: @default|]
en: Performer
uk: Виконавець

[ctx: @default|]
en: Picture
uk: Зображення

[ctx: @default|]
en: Publisher
uk: Видавець

[ctx: @default|]
en: Release Country
uk: Країна випуску

[ctx: @default|]
en: Remixer
uk: Ремікшер

[ctx: @default|]
en: Sort Album
uk: Упорядкування альбому

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
uk: Упорядковування виконавця альбому

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
uk: Упорядковування виконавця

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
uk: Упорядковування композитора

[ctx: @default|]
en: Sort Name
uk: Упорядковування назви

[ctx: @default|]
en: Subtitle
uk: Підзаголовок

[ctx: @default|]
en: Website
uk: Сайт

[ctx: @default|]
en: WWW Audio File
uk: Файл звукових даних у WWW

[ctx: @default|]
en: WWW Audio Source
uk: Джерело звукових даних у WWW

[ctx: @default|]
en: Release Date
uk: Дата випуску

[ctx: @default|]
en: Work
uk: Робота

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
uk: Шифрування звукових даних

[ctx: @default|]
en: Audio Seek Point
uk: Точка позиціювання звукових даних

[ctx: @default|]
en: Chapter
uk: Глава

[ctx: @default|]
en: Commercial
uk: Комерція

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
uk: Зміст

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
uk: Метод шифрування

[ctx: @default|]
en: Equalization
uk: Еквалайзер

[ctx: @default|]
en: Event Timing Codes
uk: Часові коди подій

[ctx: @default|]
en: General Object
uk: Загальний об'єкт

[ctx: @default|]
en: Group Identification
uk: Ідентифікація групи

[ctx: @default|]
en: Linked Information
uk: Пов'язані відомості

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
uk: Ідентифікатор музичного КД

[ctx: @default|]
en: MPEG Lookup Table
uk: Таблиця пошуку MPEG

[ctx: @default|]
en: Movement Number
uk: Номер частини твору

[ctx: @default|]
en: Movement Name
uk: Назва частини твору

[ctx: @default|]
en: Ownership
uk: Власник

[ctx: @default|]
en: Play Counter
uk: Лічильник відтворення

[ctx: @default|]
en: Podcast
uk: Трансляція

[ctx: @default|]
en: Popularimeter
uk: Популяріметр

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
uk: Синхронізація позиції

[ctx: @default|]
en: Private
uk: Приватний

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
uk: Рекомендований розмір буфера

[ctx: @default|]
en: Reverb
uk: Відлуння

[ctx: @default|]
en: Seek
uk: Позиціювання

[ctx: @default|]
en: Signature
uk: Підпис

[ctx: @default|]
en: Synchronized Lyrics
uk: Синхронізований текст пісні

[ctx: @default|]
en: Synchronized Tempo Codes
uk: Синхронізовані коди темпу

[ctx: @default|]
en: Podcast Category
uk: Категорія трансляції

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
uk: Опис трансляції

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
uk: Затримка списку відтворення

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
uk: Час початкового випуску

[ctx: @default|]
en: Recording Time
uk: Час перекодування

[ctx: @default|]
en: Release Time
uk: Час випуску

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
uk: Час створення міток

[ctx: @default|]
en: File Type
uk: Тип файла

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
uk: Ідентифікатор трансляції

[ctx: @default|]
en: Time
uk: Час

[ctx: @default|]
en: Podcast Keywords
uk: Ключові слова трансляції

[ctx: @default|]
en: Original Filename
uk: Назва початкового файла

[ctx: @default|]
en: File Owner
uk: Власник файла

[ctx: @default|]
en: Produced Notice
uk: Нотатка щодо випуску

[ctx: @default|]
en: Recording Date
uk: Дата запису

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
uk: Назва радіостанції

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
uk: Власник радіостанції

[ctx: @default|]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
uk: Визначений користувачем текст

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
uk: Унікальний ідентифікатор файла

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
uk: Умови користування

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
uk: Комерційна адреса

[ctx: @default|]
en: Copyright URL
uk: Адреса авторських прав

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
uk: Подача трансляції

[ctx: @default|]
en: Official Radio Station
uk: Офіційна радіостанція

[ctx: @default|]
en: Payment
uk: Сплата

[ctx: @default|]
en: Official Publisher
uk: Офіційний видавець

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
uk: Визначена користувачем адреса

[ctx: @default|]
en: Contact
uk: Контакт

[ctx: @default|]
en: Total Discs
uk: Загалом дисків

[ctx: @default|]
en: Encoder
uk: Кодувальник

[ctx: @default|]
en: Encoding
uk: Кодування

[ctx: @default|]
en: Engineer
uk: Інженер

[ctx: @default|]
en: Ensemble
uk: Ансамбль

[ctx: @default|]
en: Guest Artist
uk: Запрошений виконавець

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
uk: Неперервне відтворення

[ctx: @default|]
en: Label
uk: Мітка

[ctx: @default|]
en: Label Number
uk: Номер мітки

[ctx: @default|]
en: License
uk: Ліцензування

[ctx: @default|]
en: Location
uk: Розташування

[ctx: @default|]
en: Organization
uk: Установа

[ctx: @default|]
en: Part Number
uk: Номер частини

[ctx: @default|]
en: Producer
uk: Продюсер

[ctx: @default|]
en: Product Number
uk: Номер продукту

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
uk: Загалом доріжок

[ctx: @default|]
en: Version
uk: Версія

[ctx: @default|]
en: Volume
uk: Гучність

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
uk: Початковий автор слів

[ctx: @default|]
en: User Rating
uk: Оцінка користувачем

[ctx: @default|]
en: Account Type
uk: Тип рахунку

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
uk: Рахунок покупки

[ctx: @default|]
en: Artist ID
uk: Ід. виконавця

[ctx: @default|]
en: Category
uk: Категорія

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
uk: Ід. у каталозі

[ctx: @default|]
en: Genre ID
uk: Ід. жанру

[ctx: @default|]
en: HD Video
uk: HD-відео

[ctx: @default|]
en: Keyword
uk: Ключове слово

[ctx: @default|]
en: Long Description
uk: Повний опис

[ctx: @default|]
en: Album ID
uk: Ід. альбому

[ctx: @default|]
en: Purchase Date
uk: Дата покупки

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
uk: Віковий рейтинг

[ctx: @default|]
en: Country Code
uk: Код країни

[ctx: @default|]
en: Sort Show
uk: Упорядкування шоу

[ctx: @default|]
en: Media Type
uk: Тип носія

[ctx: @default|]
en: TV Episode
uk: Серія на ТБ

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
uk: Номер серії на ТБ

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
uk: Назва ТБ-мережі

[ctx: @default|]
en: TV Show Name
uk: Назва програми на ТБ

[ctx: @default|]
en: TV Season
uk: Сезон на ТБ

[ctx: @default|]
en: Movement Count
uk: Лічильник частин твору

[ctx: @default|]
en: Show Work & Movement
uk: Показати твір і частину

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
uk: Адреса трансляції

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
uk: GUID трансляції

[ctx: @default|]
en: Composer ID
uk: Ід. композитора

[ctx: @default|]
en: Chapters
uk: Глави

[ctx: @default|]
en: Archival Location
uk: Місце архівування

[ctx: @default|]
en: Commissioned
uk: Створено

[ctx: @default|]
en: Cropped
uk: Обрізано

[ctx: @default|]
en: Dimensions
uk: Розміри

[ctx: @default|]
en: Dots Per Inch
uk: Крапок на дюйм

[ctx: @default|]
en: Keywords
uk: Ключові слова

[ctx: @default|]
en: Lightness
uk: Освітленість

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
uk: Кількість кольорів

[ctx: @default|]
en: Subject
uk: Об'єкт

[ctx: @default|]
en: Sharpness
uk: Різкість

[ctx: @default|]
en: Source Form
uk: Форма джерела

[ctx: @default|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
uk: Мітка 1 і Мітка 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
uk: Усі мітки

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
uk: Дописати на початку t1/в кінці t2, якщо не є порожнім

[ctx: @default|]
en: Truncated
uk: Обрізаний

[ctx: @default|]
en: Size is too large
uk: Розмір є надто великим

[ctx: @default|]
en: Must be unique
uk: Не повинна повторюватися

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
uk: Не можна використовувати символ нового рядка

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
uk: Не можна використовувати символ повернення каретки

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
uk: Поле власника має бути непорожнім

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
uk: Має бути числовим

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
uk: Має бути числовим або «число/загалом»

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
uk: Форматом є ДДММ

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
uk: Форматом є ГГХХ

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
uk: Формат є РРРР

[ctx: @default|]
en: Must begin with a year and a space character
uk: Має починатися із року та символу пробілу

[ctx: @default|]
en: Must be ISO 8601 date/time
uk: Має бути записом дати і часу у форматі ISO 8601

[ctx: @default|]
en: Must be musical key, 3 characters, A-G, b, #, m, o
    or Camelot wheel value 1A-12A, 1B-12B
uk: Має бути музичним ключем із 3 літер, A-G, b, #, m, o
    або значенням колеса Камелоту 1A-12A, 1B-12B

[ctx: @default|]
en: Must have ISO 639-2 language code, 3 lowercase characters
uk: Має містити код мови за ISO 639-2, 3 малі літери

[ctx: @default|]
en: Must be ISRC code, 12 characters
uk: Має бути кодом ISRC із 12 символів

[ctx: @default|]
en: Must be list of strings separated by '|'
uk: Має бути списком рядків, відокремлених «|»

[ctx: @default|]
en: Has excess white space
uk: Містить зайвий пробіл

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
uk: піктограма файла, PNG, 32x32 пікселі

[ctx: @default|]
en: Other file icon
uk: Інша піктограма файлів

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
uk: Обкладинка (перед)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
uk: Обкладинка (задник)

[ctx: @default|]
en: Leaflet page
uk: Сторінка брошури

[ctx: @default|]
en: Lead artist/lead performer/soloist
uk: Провідний виконавець/Соліст

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
uk: Виконавець

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
uk: Група/Оркестр

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
uk: Автор тексту або слів

[ctx: @default|]
en: Recording Location
uk: Місце записування

[ctx: @default|]
en: During recording
uk: Під час записування

[ctx: @default|]
en: During performance
uk: Під час перегляду

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
uk: Захоплення відео з екрана

[ctx: @default|]
en: A bright coloured fish
uk: Риба яскравого кольору

[ctx: @default|]
en: Illustration
uk: Ілюстрація

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
uk: Логотип групи/виконавця

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
uk: Логотип видавця/студії

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
uk: Абсолютний шлях до файла

[ctx: @default|]
en: Modification date
uk: Дата внесення змін

[ctx: @default|]
en: Creation date
uk: Дата створення

[ctx: @default|]
en: Directory name
uk: Назва каталогу

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
uk: Кількість доріжок

[ctx: @default|]
en: Extension
uk: Суфікс назви

[ctx: @default|]
en: Bitrate
uk: Бітова швидкість

[ctx: @default|]
en: Samplerate
uk: Частота дискретизації

[ctx: @default|]
en: Channels
uk: Канали

[ctx: @default|]
en: Codec
uk: Кодек

[ctx: @default|]
en: Marked
uk: Позначено

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
uk: Екранувати для HTML

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
uk: Автоматичне імпортування

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
uk: Пр&изначення:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
uk: П&рофіль:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
uk: Додати

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
uk: Створити

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
uk: Читаємо теку

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
uk: Почато

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
uk: Виконання запиту

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
uk: Отримання

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
uk: Отримані дані

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
uk: Обкладинка

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
uk: Перервано

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
uk: Пе&рервати

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
uk: П&очати

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
uk: Імпортування джерела

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Server:
uk: С&ервер:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
uk: То&чність:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
uk: С&тандартні мітки

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
uk: &Додаткові мітки

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
uk: О&бкладинка

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
uk: Навігація обкладинками

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
uk: &Виконавець / Альбом

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
uk: Д&жерело

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: URL:
uk: Адреса:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
uk: В&идобування адреси

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
uk: Відповідність

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
uk: Адреса зображення

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
uk: П&ерейти

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
uk: Спочатку, натисніть кнопку «Навігація»

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
uk: Далі, перетягніть зображення з вікна браузера до вікна Kid3.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
uk: &Позначати обрізані поля

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
uk: &Кодування тексту:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
uk: Використати формат &доріжка/загальна кількість доріжок

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
uk: Кількість &цифр номера доріжки:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
uk: &Жанр у текстовому форматі, а не у форматі числового рядка

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
uk: Файли &WAV із фрагментом id3 нижнім регістром

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
uk: Поз&начати порушення стандарту

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
uk: &Версія, яку буде використано для нових міток:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
uk: Назва поля &коментаря:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
uk: Назва поля з&ображення:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
uk: Зображення

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
uk: Позначати, якщо &більше за (у байтах):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
uk: &Показувати лише нетипові жанри

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Cu&stom Genres
uk: Н&етипові жанри

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Custom F&rames
uk: Нетипові &кадри

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
uk: Скористайтеся перетягуванням зі скиданням для упорядкування пунктів

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Quick Access Frames
uk: Кадри &швидкого доступу

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: RIFF INFO
uk: ДАНІ RIFF

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
uk: Назва поля &номера доріжки:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
uk: Формат &міток

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &1
uk: Мітка &1

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &2
uk: Мітка &2

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag &3
uk: Мітка &3

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
uk: &Усі мітки

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
uk: Запуск

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Load last-opened files
uk: &Завантажувати останні відкриті файли

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
uk: Збереження

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
uk: Не з&мінювати часові позначки файлів

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
uk: Поз&начати зміни

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
uk: Н&азва файла для обкладинки:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
uk: &Кодування тексту (експортування, список відтворення):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
uk: Список файлів

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filte&r:
uk: &Фільтр:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
uk: Вк&лючити теки:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
uk: Ви&ключити теки:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
uk: По&казувати приховані файли

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
uk: Формат

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
uk: Назва файла з мітки

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
uk: Мітка з назви файла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Playlist
uk: Список відтворення

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
uk: Фор&мат назв файлів

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
uk: Назва файла з мітки

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
uk: Мітка з назви файла

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Browser
uk: Навігатор

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
uk: Переглядач і&нтернету:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
uk: Команди контекстного &меню

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
uk: В&ідтворення за подвійним клацанням

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Select file on play
uk: &Позначати файл при програванні

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&udio output:
uk: Виведення зв&уку:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: System
uk: Система

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy
uk: Проксі

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Proxy:
uk: &Проксі:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
uk: &Розпізнавання користувачів на проксі-сервері

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
uk: &Користувач проксі:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
uk: Па&роль до проксі:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
uk: Додатки &метаданих і пріоритетність

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
uk: Д&оступні додатки

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
uk: Зміни набудуть чинності лише після перезапуску!

[ctx: @default|]
en: Images
uk: Зображення

[ctx: @default|]
en: All Files
uk: усі файли

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
uk: З &буфера обміну даними

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
uk: &До буфера обміну

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
uk: &Імпортувати…

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
uk: &Експортувати…

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
uk: П&ереглянути…

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
uk: &Формат:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
uk: За&головок:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Tracks:
uk: До&ріжки:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
uk: &Нижній колонтитул:

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
uk: До ф&айла…

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
uk: До &буфера обміну

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
uk: &Джерело:

[ctx: ExportDialog|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: ExportDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
uk: Файлова помилка

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
uk: Помилка під час спроби записати файл:

[ctx: FilterDialog|]
en: Filter
uk: Фільтр

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
uk: &Перегляд

[ctx: FilterDialog|]
en: &Filter:
uk: &Фільтр:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
uk: &Вираз:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
uk: Почато

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
uk: Перервано

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
uk: Пе&рервати

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
uk: &Застосувати

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
uk: Знайти і замінити

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
uk: З&найти:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
uk: Зн&айти

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
uk: За&мінити на:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
uk: &Замінити

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
uk: Замінити &всі

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
uk: Параметри

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
uk: &Враховувати регістр

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
uk: &Назад

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
uk: &Формальний вираз

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Tags
uk: &Мітки

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
uk: Позна&чити все

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
uk: Точність:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
uk: Обкладинка:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
uk: З ф&айла/буфера обміну даними…

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
uk: З &міток…

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
uk: З с&ервера…

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
uk: П&ризначення:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
uk: Скасувати

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
uk: Перевірити максимальну дозволену &різницю у часі (у секундах):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
uk: Відповідність:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
uk: &Тривалість

[ctx: ImportDialog|]
en: T&rack
uk: Д&оріжка

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
uk: За&головок

[ctx: ImportDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: ImportDialog|]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
uk: Пронумерувати доріжки

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
uk: Початковий &номер:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
uk: &Призначення:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
uk: С&кидати лічильник для кожної з тек

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
uk: &Загальна кількість доріжок:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
uk: Створити список відтворення

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
uk: Назва файла списку відтворення

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
uk: Така сама, як назва &теки

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
uk: &Формат:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
uk: С&творити новий порожній список відтворення:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
uk: Створити

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
uk: Ст&ворити у:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
uk: Поточна тека

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
uk: Кожна тека

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
uk: Тека найвищого рівня

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
uk: Вміст списку відтворення

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
uk: Фор&мат:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
uk: В&ключити лише позначені файли

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
uk: Упорядкувати за &назвами файлів

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
uk: Упорядковувати за полем &мітки

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
uk: &Відносний шлях до файлів у списку відтворення

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
uk: П&овний шлях для файлів у списку відтворення

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
uk: Записати лише с&писок файлів

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
uk: Записати д&ані у форматі

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
uk: Список відтворення

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
uk:  [змінено]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
uk: До списку відтворення внесено зміни.
    Хочете зберегти їх?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
uk: Перейменувати теку

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
uk: Формат

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
uk: Створити теку

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
uk: Ді&я:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
uk: Д&жерело:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
uk: З&мінити…

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
uk: &Формат:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
uk: Від:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
uk: До:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
uk: Назва теки з мітки

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
uk: З&найти

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Server:
uk: С&ервер:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
uk: Ш&лях CGI:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Token:
uk: &Жетон:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
uk: С&тандартні мітки

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
uk: &Додаткові мітки

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
uk: О&бкладинка

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
uk: Готово.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Server:
uk: С&ервер:

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
uk: Назва композиції/Виконавець - Альбом

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
uk: Стан

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &OK
uk: &Гаразд

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
uk: &Застосувати

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
uk: Нічого не знайдено

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
uk: Не вибрано результатів

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
uk: Імпортування з міток

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
uk: Формат:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
uk: Видобування:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
uk: П&ризначення:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
uk: &Застосувати

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
uk: Імпортувати з файла або буфера обміну

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
uk: Формат:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
uk: Заголовок:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Tracks:
uk: Доріжки:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
uk: &Зберегти параметри

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
uk: З фа&йла…

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
uk: З &буфера обміну даними

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
uk: Отримати

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
uk: Відкриваємо теку…

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
uk: Перервати

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
uk: %1 є непридатним до запису

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
uk: Помилка під час спроби записати файл:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
uk: Файлова помилка

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
uk: Помилка під час спроби записати файл. Хочете змінити права доступу?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
uk: До поточної теки внесено зміни.
    Ви хочете зберегти його?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
uk: До списку відтворення внесено зміни.
    Хочете зберегти їх?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
uk: Вихід…

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
uk[0]: %n тека
uk[1]: %n теки
uk[2]: %n тек
uk[3]: %n тека

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
uk[0]: %n файл
uk[1]: %n файли
uk[2]: %n файлів
uk[3]: %n файл

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
uk[0]: %n позначений
uk[1]: %n позначених
uk[2]: %n позначених
uk[3]: %n позначений

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
uk: Готово.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
uk: Створюємо список відтворення…

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
uk: Файлів не знайдено

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
uk: Помилка під час спроби перейменувати:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing directories?
uk: Повторити спробу після закриття каталогів?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Filter
uk: Фільтр

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
uk:  [відфільтровано %1 з %2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
uk: Додати кадр

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
uk: Виберіть ідентифікатор кадру

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
uk: Перейменувати файл

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
uk: Вкажіть нову назву файла:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
uk: Не вдалося перейменувати %1 на %2

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing folders?
uk: Повторити спробу після закриття тек?

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
uk: Ви справді бажаєте викинути ці %1 об'єкти до смітника?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
uk: Ви справді бажаєте викинути ці %1 об'єкти до смітника?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
uk: Ви справді бажаєте викинути цей об'єкт до смітника?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
uk: Пересунути до смітника

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
uk: Тека має бути порожньою.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
uk: Не вдалось пересунути ці файли у смітник

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
uk: Розгорнути всі

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
uk: Пе&рервати

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Automatic Column Widths
uk: Автоматична ширина стовпчиків

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Custom Column Widths
uk: Нетипова ширина стовпчиків

[ctx: FileList|]
en: C&lear
uk: Сп&орожнити

[ctx: FileList|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
uk: &Розгорнути всі

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
uk: З&горнути всі

[ctx: FileList|]
en: &Play
uk: Ві&дтворити

[ctx: FileList|]
en: E&dit
uk: З&мінити

[ctx: FileList|]
en: &Open
uk: &Відкрити

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
uk: Відкрити &теку об’єкта

[ctx: FileList|]
en: Execute
uk: Виконати

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
uk: Не вдалося виконати

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
uk: Ф&айл

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
uk: Формат:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
uk: З:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
uk: Назва файла з мітки %1

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
uk: До:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
uk: Мітка %1 з назви файла

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag &%1
uk: Мі&тка %1

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
uk: З мітки %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: Kid3Form|]
en: From
uk: З

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: Kid3Form|]
en: To
uk: До

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
uk: Додати…

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: SectionActions|]
en: Previous
uk: Назад

[ctx: SectionActions|]
en: Next
uk: Далі

[ctx: SectionActions|]
en: Transfer
uk: Перенести

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: SectionActions|]
en: Add
uk: Додати

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: SectionActions|]
en: Open Parent Folder
uk: Відкрити батьківську теку

[ctx: SectionActions|]
en: Open Current Folder
uk: Відкрити поточну теку

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
uk: &Додати…

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
uk: Пересунути &вище

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
uk: Пересунути &нижче

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
uk: З&мінити…

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
uk: Ви&лучити

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
uk: Час початку

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
uk: Час завершення

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
uk: Відступ від початку

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
uk: Відступ від кінця

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
uk: &Вставити рядок

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
uk: Вил&учити рядок

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
uk: С&порожнити рядок

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Use for playlist and folder names
uk: Використовувати для назв списків відтворення і тек

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
uk: Максимальна довжина:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
uk: Автоматично застосувати формат

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
uk: Заміна рядків:

[ctx: FormatBox|]
en: From
uk: З

[ctx: FormatBox|]
en: To
uk: На

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
uk: Перетворення регістрів:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
uk: Локаль:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
uk: Ви&лучити

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
uk: Створити

[ctx: FrameTable|]
en: WWW Audio Source
uk: Джерело звукових даних у WWW

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
uk: П&означити усі

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
uk: З&няти позначення з усіх

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
uk: Переглянути зображення

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
uk: За&крити

[ctx: PictureLabel|]
en: Previous
uk: Назад

[ctx: PictureLabel|]
en: Next
uk: Далі

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
uk: Сюди можна
    перетягти
    зображення обкладинки

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
uk: Відтворити

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
uk: Пуск/Пауза

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
uk: Попередня композиція

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
uk: Наступна композиція

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
uk: Вимкнути звук

[ctx: PlayToolBar|]
en: Volume: %1%
uk: Гучність: %1%

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
uk: Додати запис

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
uk: Змінити запис

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
uk: Додати…

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
uk: Додати кадр

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
uk: Виберіть ідентифікатор кадру

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
uk: Найвищий рівень

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
uk: Впорядкований

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
uk: Перевірка

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
uk: &Додати

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
uk: Ви&лучити

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
uk: З &буфера обміну даними

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
uk: &Імпортувати…

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
uk: &Експортувати…

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Events
uk: Події

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
uk: Текст пісні

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Offset
uk: Зсув

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
uk: Мілісекунди

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
uk: &Вставити рядок

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
uk: Ви&лучити рядки

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
uk: Сп&орожнити

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
uk: &Додати відступ…

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
uk: Пере&йти до позиції

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Fingerprint
uk: Відбиток MusicBrainz

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
uk: Не розпізнано

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
uk: Розпізнано

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
uk: Вибір користувача

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
uk: Пошук за ідентифікатором

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Fingerprint
uk: Відбиток

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
uk: Пошук за метаданими

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
uk: AENC — шифрування звукових даних

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
uk: APIC — долучене зображення

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
uk: COMM — коментарі

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
uk: COMR — комерційний

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
uk: ENCR — реєстрація способу шифрування

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
uk: EQUA — вирівнювання

[ctx: @default|]
en: ETCO - Event timing codes
uk: ETCO — часові коди подій

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
uk: GEOB — загальний вбудований об'єкт

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
uk: GRID -— реєстрація ідентифікації групи

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
uk: IPLS — список задіяних осіб

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
uk: LINK — пов'язані відомості

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
uk: MCDI — ідентифікатор музичного компакт-диска

[ctx: @default|]
en: MLLT - MPEG location lookup table
uk: MLLT — таблиця пошуку місць MPEG

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
uk: OWNE — кадр власника

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
uk: PRIV — особистий кадр

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
uk: PCNT — лічильник відтворення

[ctx: @default|]
en: POPM - Popularimeter
uk: POPM — популяріметр

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
uk: POSS — кадр синхронізації позиції

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
uk: RBUF — рекомендований розмір буфера

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
uk: RVAD — коригування відносної гучності

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
uk: RVRB — відлуння

[ctx: @default|]
en: SYLT - Synchronized lyric/text
uk: SYLT — синхронізований текст

[ctx: @default|]
en: SYTC - Synchronized tempo codes
uk: SYTC — синхронізовані коди темпу

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
uk: TALB — заголовок альбому, фільму або шоу

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
uk: TBPM — кількість тактів на хвилину

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
uk: TCOM — композитор

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
uk: TCON — тип даних

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
uk: TCOP — повідомлення щодо авторських прав

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
uk: TDAT — дата

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
uk: TDLY — затримка списку відтворення

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
uk: TENC — автор кодування

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
uk: TEXT — автор тексту або слів

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
uk: TFLT — тип файлів

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
uk: TIME — час

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
uk: TIT1 — опис групи вмісту

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
uk: TIT2 — опис заголовка, назви пісні або вмісту

[ctx: @default|]
en: TIT3 - Subtitle/Description refinement
uk: TIT3 — підзаголовок або опис для уточнення

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
uk: TKEY — початкова тональність

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
uk: TLAN — мови

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
uk: TLEN — тривалість

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
uk: TMED — тип носія

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
uk: TOAL — назва початкового альбому, фільму або телепрограми

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
uk: TOFN — початкова назва файла

[ctx: @default|]
en: TOLY - Original lyricist(s)/text writer(s)
uk: TOLY — автор початкового тексту

[ctx: @default|]
en: TOPE - Original artist(s)/performer(s)
uk: TOPE — початковий виконавець

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
uk: TORY — рік початкового випуску

[ctx: @default|]
en: TOWN - File owner/licensee
uk: TOWN — власник і умови ліцензування файла

[ctx: @default|]
en: TPE1 - Lead performer(s)/Soloist(s)
uk: TPE1 — провідний виконавець або соліст

[ctx: @default|]
en: TPE2 - Band/orchestra/accompaniment
uk: TPE2 — група, оркестр або акомпанемент

[ctx: @default|]
en: TPE3 - Conductor/performer refinement
uk: TPE3 — уточнення щодо диригента

[ctx: @default|]
en: TPE4 - Interpreted, remixed, or otherwise modified by
uk: TPE4 — автор інтерпретації, реміксу або іншої зміни

[ctx: @default|]
en: TPOS - Part of a set
uk: TPOS — частина набору

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
uk: TPUB — видавець

[ctx: @default|]
en: TRCK - Track number/Position in set
uk: TRCK — номер композиції або позиція у наборі

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
uk: TRDA — дати записування

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
uk: TRSN — назва інтернет-радіостанції

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
uk: TRSO — власник інтернет-радіостанції

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
uk: TSIZ — розмір

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
uk: TSRC - ISRC (міжнародний стандартний код запису)

[ctx: @default|]
en: TSSE - Software/Hardware and settings used for encoding
uk: TSSE — програмне забезпечення або апаратура і параметри, які було використано для кодування

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
uk: TXXX — визначені користувачем відомості

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
uk: TYER — рік

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
uk: UFID — унікальний ідентифікатор файла

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
uk: USER — умови користування

[ctx: @default|]
en: USLT - Unsynchronized lyric/text transcription
uk: USLT — несинхронізована транскрипція тексту

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
uk: WCOM — комерційні відомості

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
uk: WCOP — відомості щодо авторських прав

[ctx: @default|]
en: WOAF - Official audio file webpage
uk: WOAF — офіційна вебсторінка звукового файла

[ctx: @default|]
en: WOAR - Official artist/performer webpage
uk: WOAR — офіційна вебсторінка виконавця

[ctx: @default|]
en: WOAS - Official audio source webpage
uk: WOAS — офіційна вебсторінка джерела звукових даних

[ctx: @default|]
en: WORS - Official internet radio station homepage
uk: WORS — офіційна домашня сторінка інтернет-радіостанції

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
uk: WPAY — сплата

[ctx: @default|]
en: WPUB - Official publisher webpage
uk: WPUB — офіційна вебсторінка видавця

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
uk: WXXX — визначене користувачем вебпосилання

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Release
uk: Випуск MusicBrainz

[ctx: @default|]
en: ASPI - Audio seek point index
uk: ASPI — покажчик точок позиціювання у звукових даних

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
uk: CHAP — глава

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
uk: CTOC — зміст

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
uk: EQU2 — вирівнювання (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
uk: GRP1 — групування

[ctx: @default|]
en: MVIN - Movement Number
uk: MVIN — номер частини

[ctx: @default|]
en: MVNM - Movement Name
uk: MVNM — назва частини

[ctx: @default|]
en: PCST - Podcast
uk: PCST — трансляція

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
uk: RVA2 — відносне коригування гучності (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
uk: SEEK — кадр позиціювання

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
uk: SIGN — кадр підпису

[ctx: @default|]
en: TCAT - Podcast category
uk: TCAT — категорія трансляції

[ctx: @default|]
en: TCMP - iTunes compilation flag
uk: TCMP — прапорець компіляції iTunes

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
uk: TDEN — час кодування

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
uk: TDES — опис трансляції

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
uk: TDOR — час початкового випуску

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
uk: TDRC — час записування

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
uk: TDRL — час випуску

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
uk: TDTG — час створення міток

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
uk: TGID — ідентифікатор трансляції

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
uk: TIPL — список задіяних осіб

[ctx: @default|]
en: TKWD - Podcast keywords
uk: TKWD — ключові слова трансляції

[ctx: @default|]
en: TMCL - Musician credits list
uk: TMCL — список подяк музикантам

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
uk: TMOO — настрій

[ctx: @default|]
en: TPRO - Produced notice
uk: TPRO — нотатка щодо випуску

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
uk: TSO2 — упорядкування виконавців альбому

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
uk: TSOA — упорядкування альбому

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
uk: TSOC — упорядкування композиторів

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
uk: TSOP — упорядкування виконавців

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
uk: TSOT — упорядкування заголовка

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
uk: TSST — підзаголовок набору

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
uk: WFED — подача трансляції

[ctx: @default|]
en: Rating Information
uk: Дані щодо оцінки

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
uk: Про Kid3

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
uk: Редактор аудіоміток

[ctx: AboutDialog|]
en: License
uk: Ліцензування

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
uk: У цій програмі використано <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> версії %1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
uk: Автоматичне імпортування

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
uk: Читаємо теку

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
uk: Почато

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
uk: Виконання запиту

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
uk: Отримання

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
uk: Отримані дані

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
uk: Обкладинка

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
uk: Перервано

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
uk: Почати

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
uk: Призначення:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1
uk: Мітка 1

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 2
uk: Мітка 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 3
uk: Мітка 3

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
uk: Мітка 1 і Мітка 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: All Tags
uk: Усі мітки

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
uk: Профіль:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
uk: Файл

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
uk: Тека

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
uk: Файл

[ctx: FilterPage|]
en: Filter
uk: Фільтрувати

[ctx: FilterPage|]
en: Started
uk: Почато

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
uk: Перервано

[ctx: FilterPage|]
en: Start
uk: Почати

[ctx: FilterPage|]
en: Filter:
uk: Фільтр:

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
uk: Вираз:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
uk: Файл вже існує. Перезаписати його?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
uk: Додати кадр

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
uk: Виберіть ідентифікатор кадру

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
uk: Профілі

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
uk: Профіль

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
uk: Точність

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
uk: Стандартні мітки

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
uk: Додаткові мітки

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
uk: Обкладинка

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Server
uk: Сервер

[ctx: Main|]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
uk: До поточної теки внесено зміни.
    Ви хочете зберегти його?

[ctx: Main|]
en: File Error
uk: Файлова помилка

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
uk: Помилка під час спроби записати файл:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
uk: Записом на SD-картку можна скористатися лише у %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
uk: Помилка під час спроби записати файл. Хочете змінити права доступу?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
uk: %1 є непридатним до запису

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
uk:  [змінено]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
uk:  [відфільтровано %1 з %2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: MainPage|]
en: About
uk: Про програму

[ctx: MainPage|]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: MainPage|]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
uk: Автоматичне імпортування

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
uk: Створити список відтворення

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
uk: Перейменувати теку

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
uk: Пронумерувати доріжки

[ctx: MainPage|]
en: Filter
uk: Фільтрувати

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
uk: Застосувати формат назв файлів

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
uk: Застосувати формат мітки

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
uk: Застосувати кодування тексту

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
uk: Перетворити ID3v2.3 на ID3v2.4

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
uk: Перетворити ID3v2.4 на ID3v2.3

[ctx: MainPage|]
en: Revert
uk: Скасувати

[ctx: MainPage|]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
uk: Початковий номер:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
uk: Призначення:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1
uk: Мітка 1

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 2
uk: Мітка 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 3
uk: Мітка 3

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
uk: Мітка 1 і Мітка 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: All Tags
uk: Усі мітки

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
uk: Скидати лічильник для кожної з тек

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
uk: Загальна кількість доріжок

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
uk: Зображення

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
uk: Перейменувати теку

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
uk: Почати

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
uk: Дія:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
uk: Створити теку

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
uk: З Мітки 1 і Мітки 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
uk: З Мітки 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
uk: З Мітки 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 3
uk: З Мітки 3

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: All Tags
uk: Усі мітки

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
uk: Формат:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
uk: Назва теки з мітки

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: SettingsPage|]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
uk: Файли

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
uk: Додатки

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
uk: Позначати обрізані поля

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
uk: Кодування тексту ID3v1

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
uk: Кодування тексту ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
uk: Використати формат доріжка/загальна кількість доріжок

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
uk: Жанр у текстовому форматі, а не у форматі числового рядка

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
uk: Файли WAV із фрагментом id3 нижнім регістром

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
uk: Версія, яку буде використано для нових міток ID3v2

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
uk: Кількість цифр номера доріжки

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
uk: Назва поля коментарів Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
uk: Назва поля зображення Ogg/Vorbis

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
uk: Назва поля номера доріжки RIFF

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
uk: Позначити, якщо розмір зображення перевищує максимальний

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
uk: Максимальний розмір зображення (у байтах)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
uk: Показувати лише нетипові жанри

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
uk: Нетипові жанри

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
uk: Перетворення регістрів

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
uk: Локаль

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
uk: Заміна рядків

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
uk: Заміна рядків

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom frames
uk: Нетипові кадри

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Frames
uk: Нетипові кадри

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick access frames
uk: Кадри швидкого доступу

[ctx: SettingsPage|]
en: Load last-opened files
uk: Завантажувати останні відкриті файли

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
uk: Не змінювати часові позначки файлів

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
uk: Позначати зміни

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
uk: Автоматично застосувати формат

[ctx: SettingsPage|]
en: Use for playlist and folder names
uk: Використовувати для назв списків відтворення і тек

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
uk: Максимальна довжина

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
uk: Назва файла для обкладинки

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
uk: Кодування тексту списку відтворення

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
uk: До формату назв файлів

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
uk: Назва файла з мітки

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
uk: З формату назви файла

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
uk: Мітка з назви файла

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
uk: Мова

[ctx: SettingsPage|]
en: System
uk: Система

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
uk: Тема

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick Access Frames
uk: Кадри швидкого доступу

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: TagCollapsible|]
en: Tag %1
uk: Мітка %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
uk: До назви файла

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
uk: З назви файла

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
uk: До мітки %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
uk: З мітки %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
uk: Вилучити
