libkpimidentities - en to gl translation catalogue (53 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
gl: Predeterminado

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
gl: Sen nome

en: Unnamed
gl: Sen nome

[ctx: Separator between identity name and email address]
en:  -
gl:  —

[ctx: Default identity]
en:  (default)
gl:  (predeterminado)

en: Identity Name
gl: Nome da identidade

en: Email Address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: <qt>Failed to execute signature script<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>
gl: <qt>Non se puido executar o guión de sinatura<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>

en: Identity
gl: Identidade

[ctx: @label:textbox]
en: Identity Name
gl: Nome da identidade

en: Your name
gl: O seu nome

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: E-mail aliases
gl: Aliases de correo electrónico

en: Remove email alias
gl: Retirar o alias de correo electrónico

en: user@example.org
gl: usuaria@example.org

en: Add email alias
gl: Engadir un alias de correo electrónico

[ctx: @label]
en: OpenPGP key
gl: Chave de OpenPGP

[ctx: @label]
en: OpenPGP signing key
gl: Chave de asinado OpenPGP

[ctx: @label]
en: Use same OpenPGP key for encryption and signing
gl: Usar a mesma chave de OpenPGP para asinar e para cifrar.

[ctx: @label]
en: OpenPGP encryption key
gl: Chave de cifrado OpenPGP

[ctx: @label]
en: S/MIME signing key
gl: Chave de asinado S/MIME

[ctx: @label]
en: Use same S/MIME key for encryption and signing
gl: Usar a mesma chave S/MIME para asinar e para cifrar.

[ctx: @label]
en: S/MIME encryption key
gl: Chave de cifrado S/MIME

[ctx: @title]
en: Edit Identity
gl: Editar a identidade

en: Add Identity
gl: Engadir unha identidade

en: Edit Identity
gl: Editar a identidade

[ctx: @title:group]
en: Cryptography
gl: Criptografía

en: Delete
gl: Eliminar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Delete %1
gl: Eliminar %1

en: Are you sure you want to delete this identity?
gl: Está seguro de que quere eliminar permanentemente esta identidade?

en: Cancel
gl: Cancelar

[ctx: @option:check]
en: &Enable signature
gl: &Activar a sinatura.

en: Check this box if you want KMail to append a signature to mails written with this identity.
gl: Marque esta opción se quere que KMail engada unha sinatura aos correos escritos con esta identidade.

en: Click on the widgets below to obtain help on the input methods.
gl: Prema os trebellos en baixo para obter axuda sobre os métodos de entrada.

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
gl: O campo de texto en baixo

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
gl: Ficheiro

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Output of Command
gl: A saída da orde

[ctx: @label:textbox]
en: Obtain signature &text from:
gl: Obter o &texto da sinatura desde:

en: Use this field to enter an arbitrary static signature.
gl: Use este campo para inserir unha sinatura estática arbitraria.

[ctx: @option:check]
en: &Use HTML
gl: Usar &HTML.

en: Text File (*.txt)
gl: Ficheiro de texto (*.txt)

en: Use this requester to specify a text file that contains your signature. It will be read every time you create a new mail or append a new signature.
gl: Use este pedidor para indicar un ficheiro de texto que contén a sinatura. Lerase cada vez que cree un correo ou engada unha sinatura nova.

[ctx: @label:textbox]
en: S&pecify file:
gl: &Indicar un ficheiro:

[ctx: @action:button]
en: Edit &File
gl: Editar o &ficheiro

en: Opens the specified file in a text editor.
gl: Abre o ficheiro indicado nun editor de texto.

en: You can add an arbitrary command here, either with or without path depending on whether or not the command is in your Path. For every new mail, KMail will execute the command and use what it outputs (to standard output) as a signature. Usual commands for use with this mechanism are "fortune" or "ksig -random". (Be careful, script needs a shebang line).
gl: Aquí pode engadir unha orde arbitraria, con ou sen ruta en función de se a orde está na súa ruta ou non. Con cada novo correo, KMail executará a orde e usará a súa saída (á saída estándar) como sinatura. As ordes máis habituais deste sistema son «fortune» ou «ksig --random». (coidado, o guión necesita unha liña de intérprete)

[ctx: @label:textbox]
en: S&pecify command:
gl: Indicar unha &orde:

en: This text file size exceeds 1kb.
gl: O tamaño do ficheiro de texto supera 1kb.

[ctx: @title:window]
en: Text File Size
gl: Tamaño do ficheiro de texto

en: &Use HTML
gl: Usar &HTML

en: &Use HTML (disabling removes formatting)
gl: Usar &HTML (se o desactiva retira o formatado)
