libkpimidentities - en to hne translation catalogue (8 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
hne: डिफाल्ट

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
hne: बेनाम

en: Unnamed
hne: बेनाम

en: <qt>Failed to execute signature script<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>
hne: <qt>दसखत स्क्रिप्ट<p><b>%1</b> चलाय मं फेल:</p><p>%2</p></qt>

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
hne: इनपुट फील्ड नीचे

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
hne: फाइल

en: &Use HTML
hne: एचटीएमएल उपयोग करव (&U)

en: Edit &File
hne: फाइल संपादन करव (&F)
