libkpimidentities - en to km translation catalogue (19 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
km: លំនាំដើម

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
km: គ្មាន​ឈ្មោះ

en: Unnamed
km: គ្មាន​ឈ្មោះ

en: <qt>Failed to execute signature script<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>
km: <qt>បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ប្រតិបត្តិ​ស្គ្រីប​ហត្ថលេខា<p><b>%1</b>៖</p><p>%2</p></qt>

en: &Enable signature
km: អនុញ្ញាត​ហត្ថលេខា

en: Check this box if you want KMail to append a signature to mails written with this identity.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ បើ​សិន​ជា​អ្នក​ចង់ឲ្យ​ KMail បន្ថែម​ហត្ថ​លេខាក្នុង​​សំបុត្រ​ដែល​បាន​សរសេរ​ឡើង​ដោយ​ប្រើ​អត្តសញ្ញាណ​នេះ ។

en: Click on the widgets below to obtain help on the input methods.
km: ចុច​លើ​ធាតុក្រាហ្វិក​ខាងក្រោម ដើម្បី​ទទួល​យក​​ជំនួយ​អំពីវិធីសាស្ដ្រ​បញ្ចូល ។

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
km: វាល​បញ្ចូល​ខាងក្រោម

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
km: ឯកសារ

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Output of Command
km: លទ្ធផល​របស់​ពាក្យបញ្ជា

en: Obtain signature &text from:
km: ទទួល​យក​អត្ថបទ​ហត្ថលេខា​ពី ៖

en: Use this field to enter an arbitrary static signature.
km: ប្រើ​វាល​នេះ​ដើម្បី​បញ្ចូល​​ហត្ថលេខា​ថេរ​​​​ដោយ​បំពាន​​ ។

en: &Use HTML
km: ប្រើ HTML

en: Use this requester to specify a text file that contains your signature. It will be read every time you create a new mail or append a new signature.
km: ប្រើ​អ្នក​ស្នើ​នេះ ដើម្បី​បញ្ជាក់​ឯកសារ​អត្ថបទ​ដែល​មាន​ហត្ថលេខា​របស់​អ្នក ។ វា​នឹង​ត្រូវបាន​អាន​នៅ​រាល់ពេល​ដែល​អ្នក​បង្កើត​សំបុត្រ​ថ្មី ឬ​បន្ថែម​ហត្ថលេខា​ថ្មីខាង​ចុង ។

en: S&pecify file:
km: បញ្ជាក់​ឯកសារ ​៖

en: Edit &File
km: កែសម្រួល​ឯកសារ

en: Opens the specified file in a text editor.
km: បើក​ឯកសារ​ដែលបាន​បញ្ជាក់​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធីនិពន្ធ​អត្ថបទ ។

en: S&pecify command:
km: បញ្ជាក់​ពាក្យ​បញ្ជា​ ៖

en: &Use HTML (disabling removes formatting)
km: ប្រើ HTML (បិទ​ការ​យក​ទ្រង់ទ្រាយ​ចេញ)
