libkpimidentities - en to lt translation catalogue (53 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
lt: Be pavadinimo

en: Unnamed
lt: Be pavadinimo

[ctx: Separator between identity name and email address]
en:  -
lt:  –

[ctx: Default identity]
en:  (default)
lt:  (numatytoji)

en: Identity Name
lt: Tapatybės pavadinimas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: <qt>Failed to execute signature script<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>
lt: <qt>Nepavyko įvykdyti parašo scenarijaus<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>

en: Identity
lt: Tapatybė

[ctx: @label:textbox]
en: Identity Name
lt: Tapatybės pavadinimas

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail aliases
lt: El. pašto pseudonimai

en: Remove email alias
lt: Šalinti el. pašto pseudonimą

en: user@example.org
lt: naudotojas@example.org

en: Add email alias
lt: Pridėti el. pašto pseudonimą

[ctx: @label]
en: OpenPGP key
lt: OpenPGP raktas

[ctx: @label]
en: OpenPGP signing key
lt: OpenPGP pasirašymo raktas

[ctx: @label]
en: Use same OpenPGP key for encryption and signing
lt: Naudoti tą patį OpenPGP raktą ir šifravimui, ir pasirašymui

[ctx: @label]
en: OpenPGP encryption key
lt: OpenPGP šifravimo raktas

[ctx: @label]
en: S/MIME signing key
lt: S/MIME pasirašymo raktas

[ctx: @label]
en: Use same S/MIME key for encryption and signing
lt: Naudoti tą patį S/MIME raktą ir šifravimui, ir pasirašymui

[ctx: @label]
en: S/MIME encryption key
lt: S/MIME šifravimo raktas

[ctx: @title]
en: Edit Identity
lt: Taisyti tapatybę

en: Add Identity
lt: Pridėti tapatybę

en: Edit Identity
lt: Taisyti tapatybę

[ctx: @title:group]
en: Cryptography
lt: Kriptografija

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Add
lt: Pridėti

en: Delete %1
lt: Ištrinti %1

en: Are you sure you want to delete this identity?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią tapatybę?

en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @option:check]
en: &Enable signature
lt: Į&jungti parašą

en: Check this box if you want KMail to append a signature to mails written with this identity.
lt: Pažymėkite parinktį, jei norite, kad KMail pridėtų parašą prie laiškų, siunčiamų naudojant šią tapatybę.

en: Click on the widgets below to obtain help on the input methods.
lt: Spustelėkite žemiau esančius valdiklius norėdami gauti pagalbą dėl įvesties metodų.

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
lt: Žemiau esančio įvedimo lauko

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
lt: Failo

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Output of Command
lt: Komandos išvesties

[ctx: @label:textbox]
en: Obtain signature &text from:
lt: Gauti parašo &tekstą iš:

en: Use this field to enter an arbitrary static signature.
lt: Šiame lauke galite įrašyti pasirinktą statinį parašą.

[ctx: @option:check]
en: &Use HTML
lt: Na&udoti HTML

en: Text File (*.txt)
lt: Tekstinis failas (*.txt)

en: Use this requester to specify a text file that contains your signature. It will be read every time you create a new mail or append a new signature.
lt: Naudokite šį užklausiklį, kad nurodytumėte tekstinį failą, kuriame yra jūsų parašas. Jis bus perskaitomas kas kartą, kai kursite naują laišką ar pridėsite naują parašą.

[ctx: @label:textbox]
en: S&pecify file:
lt: Nu&rodyti failą:

[ctx: @action:button]
en: Edit &File
lt: Taisyti &failą

en: Opens the specified file in a text editor.
lt: Atveria nurodytą failą tekstų redaktoriuje.

en: You can add an arbitrary command here, either with or without path depending on whether or not the command is in your Path. For every new mail, KMail will execute the command and use what it outputs (to standard output) as a signature. Usual commands for use with this mechanism are "fortune" or "ksig -random". (Be careful, script needs a shebang line).
lt: Čia galima nurodyti pasirinktą komandą, tiek su, tiek ir be kelio, priklausomai nuo to, ar ši komanda yra jūsų Kelyje. Kiekvienam naujam laiškui KMail vykdys šią komandą ir tai, ką ji išves (į standartinę išvestį) naudos kaip parašą. Įprastai, šiame mechanizme naudojamos komandos yra „fortune“ arba „ksig -random“. (Būkite atsargūs, scenarijuje reikės „shebang“ (#!) eilutės).

[ctx: @label:textbox]
en: S&pecify command:
lt: &Nurodyti komandą:

en: This text file size exceeds 1kb.
lt: Šis tekstinis failas viršija 1kb.

[ctx: @title:window]
en: Text File Size
lt: Tekstinio failo dydis

en: &Use HTML
lt: &Naudoti HTML

en: &Use HTML (disabling removes formatting)
lt: &Naudoti HTML (išjungimas pašalina formatavimą)
