libkpimidentities - en to lv translation catalogue (19 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
lv: Noklusētā

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
lv: Nenosaukts

en: Unnamed
lv: Nenosaukts

en: <qt>Failed to execute signature script<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>
lv: <qt>Neizdevās izpildīt parakstīšanas skriptu<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>

en: &Enable signature
lv: Li&etot parakstu

en: Check this box if you want KMail to append a signature to mails written with this identity.
lv: Ieslēdziet šo, ja vēlaties ka KMail pievieno parakstus vēstulēm, kas sūtītas no šīs identitātes.

en: Click on the widgets below to obtain help on the input methods.
lv: Nospiediet uz zemāk esošajiem rīkiem, lai iegūtu palīdzību par ievades metodēm.

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
lv: Zemāk esošā lauka

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
lv: Faila

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Output of Command
lv: Komanas izvada

en: Obtain signature &text from:
lv: Iegūt paraksta &tekstu no:

en: Use this field to enter an arbitrary static signature.
lv: Šajā laukā varat ievadīt jebkādu statisku parakstu.

en: &Use HTML
lv: &Lietot HTML

en: Use this requester to specify a text file that contains your signature. It will be read every time you create a new mail or append a new signature.
lv: Izmantojiet šo pārlūku, lai norādītu parastu saturošo teksta failu. Tas tiks nolasīts katreiz, kad izveido jaunu vēstuli, vai pievieno jaunu parakstu.

en: S&pecify file:
lv: No&rādiet failu:

en: Edit &File
lv: Rediģēt &failu

en: Opens the specified file in a text editor.
lv: Atver norādīto failu teksta redaktorā.

en: S&pecify command:
lv: Norā&diet komandu:

en: &Use HTML (disabling removes formatting)
lv: &Lietot HTML (atslēgšana aizvāc formatējumu)
