libkpimidentities - en to pa translation catalogue (11 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
pa: ਡਿਫਾਲਟ

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
pa: ਬਿਨ-ਨਾਂ

en: Unnamed
pa: ਬਿਨ-ਨਾਂ

[ctx: Default identity]
en:  (default)
pa:  (ਡਿਫਾਲਟ)

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
pa: ਇੰਪੁੱਟ ਖੇਤਰ ਹੇਠਾਂ

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
pa: ਫਾਇਲ

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Output of Command
pa: ਕਮਾਂਡ ਦੀ ਆਉਟਪੁੱਟ

en: Text File (*.txt)
pa: ਲਿਖਤ ਫਾਇਲ (*.txt)

en: This text file size exceeds 1kb.
pa: ਇਸ ਲਿਖਤ ਫਾਇਲ ਦਾ ਆਕਾਰ 1kb ਤੋਂ ਵੱਧ ਹੈ।

[ctx: @title:window]
en: Text File Size
pa: ਲਿਖਤ ਫਾਇਲ ਦਾ ਆਕਾਰ

en: &Use HTML
pa: HTML ਵਰਤੋਂ(&U)
