libkpimidentities5 - en to sk translation catalogue (23 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
sk: Predvolené

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
sk: Nepomenované

en: Unnamed
sk: Nepomenované

en: <qt>Failed to execute signature script<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>
sk: <qt>Zlyhalo vykonanie podpisového skriptu<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>

[ctx: Default identity]
en:  (default)
sk:  (predvolené)

en: &Enable signature
sk: Povoliť podpis(&E)

en: Check this box if you want KMail to append a signature to mails written with this identity.
sk: Zaškrtnite toto políčko ak chcete aby KMail priradil podpis mailom napísaným s touto identitou.

en: Click on the widgets below to obtain help on the input methods.
sk: Kliknite na prvky dole, aby ste získali pomoc o vstupných metódach.

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
sk: Vstupné pole poniže

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
sk: Súbor

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Output of Command
sk: Výstup príkazu

en: Obtain signature &text from:
sk: Získať podpisový &text z:

en: Use this field to enter an arbitrary static signature.
sk: Použite toto pole na vloženie ľubovolného statického podpisu

en: &Use HTML
sk: Použiť HTML(&U)

en: Use this requester to specify a text file that contains your signature. It will be read every time you create a new mail or append a new signature.
sk: Použite túto požiadavku na upresnenie textového súboru obsahujúceho váš podpis. Bude prečítaný vždy keď vytvoríte nový mail alebo pripojíte nový podpis.

en: S&pecify file:
sk: Š&pecifikujte súbor:

en: Edit &File
sk: Upraviť súbor(&F)

en: Opens the specified file in a text editor.
sk: Otvorí špecifikovaný súbor v textovom editore.

en: You can add an arbitrary command here, either with or without path depending on whether or not the command is in your Path. For every new mail, KMail will execute the command and use what it outputs (to standard output) as a signature. Usual commands for use with this mechanism are "fortune" or "ksig -random". (Be careful, script needs a shebang line).
sk: Môžete sem dať ľubovolný príkaz, s cestou alebo bez v závislosti na tom či váš príkaz je alebo nie vo vašej ceste. Pre každý nový mail KMail vykoná príkaz a použije jeho výstup (do štandardného výstupu) ako podpis.Obvyklé príkazy pre použitie s týmto mechanizmom sú "fortune" alebo "ksig -random". (Pozor, skript potrebuje shebang line).

en: S&pecify command:
sk: Š&pecifikuj príkaz:

en: This text file size exceeds 1kb.
sk: Táto veľkosť textového súboru presahuje 1kb.

en: Text File Size
sk: Veľkosť textového súboru

en: &Use HTML (disabling removes formatting)
sk: Použiť HTML(&U) (vypnutie odstráni formátovanie)
