libkpimidentities - en to ug translation catalogue (5 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
ug: ئاتسىز

en: Unnamed
ug: ئاتسىز

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
ug: تۆۋەندىكى كىرگۈزۈش سۆز بۆلىكىدىن

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
ug: ھۆججەت
