libkpimidentities5 - en to uk translation catalogue (24 entries)

[ctx: use default address from control center]
en: Default
uk: Типова

[ctx: Default name for new email accounts/identities.]
en: Unnamed
uk: Без назви

[ctx: %1: name; %2: number appended to it to make it unique among a list of names]
en: %1 #%2
uk: %1 №%2

en: Unnamed
uk: Без назви

en: <qt>Failed to execute signature script<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>
uk: <qt>Не вдалося виконати скрипт підпису<p><b>%1</b>:</p><p>%2</p></qt>

[ctx: Default identity]
en:  (default)
uk:  (типовий)

en: &Enable signature
uk: &Увімкнути підпис

en: Check this box if you want KMail to append a signature to mails written with this identity.
uk: Позначте це поле, якщо ви бажаєте, щоб KMail додавав підпис до всіх листів написаних від цього профілю.

en: Click on the widgets below to obtain help on the input methods.
uk: Клацніть по віджетах, розташованих нижче, щоб отримати довідку з способів вводу.

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Input Field Below
uk: Поля вводу нижче

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: File
uk: Файла

[ctx: continuation of "obtain signature text from"]
en: Output of Command
uk: Виводу команди

en: Obtain signature &text from:
uk: Отримувати &текст підпису з:

en: Use this field to enter an arbitrary static signature.
uk: Скористайтеся цим полем, щоб ввести довільний сталий підпис.

en: &Use HTML
uk: &Використовувати HTML

en: Use this requester to specify a text file that contains your signature. It will be read every time you create a new mail or append a new signature.
uk: Скористайтеся цим замовником, щоб вказати текстовий файл, що містить ваш підпис. Його буде перечитано кожного разу, коли ви створюєте новий лист або додаєте новий підпис.

en: S&pecify file:
uk: В&кажіть файл:

en: Edit &File
uk: Змінити &файл

en: Opens the specified file in a text editor.
uk: Відкриває файл у текстовому редакторі.

en: You can add an arbitrary command here, either with or without path depending on whether or not the command is in your Path. For every new mail, KMail will execute the command and use what it outputs (to standard output) as a signature. Usual commands for use with this mechanism are "fortune" or "ksig -random". (Be careful, script needs a shebang line).
uk: Тут ви можете додати довільну команду, з або без вказання шляху до виконуваного файла, залежно від того, чи знаходиться він у одному з каталогів вашої змінної середовища Path. Для кожного нового листа KMail буде виконувати цю команду і використовувати виведені нею дані (у стандартний вивід) як підпис. Звичайні команди, які можна використати за допомогою цього механізму, це «fortune» або «ksig -random». (Зверніть увагу, що у скрипті має бути рядок визначення інтерпретатора).

en: S&pecify command:
uk: Вк&ажіть команду:

en: This text file size exceeds 1kb.
uk: Розмір цього текстового файла перевищує 1 кБ.

en: Text File Size
uk: Розмір текстового файла

en: &Use HTML (disabling removes formatting)
uk: &Користуватися HTML (якщо вимкнути, зникне форматування)
