kig - en to be translation catalogue (54 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
be: Настаўленні

en: Parse Error
be: Памылка разбору

en: Invert Selection
be: Інвертаваць выбар

en: Show &Grid
be: Паказаць &сетку

en: Overwrite File?
be: Перазапісаць файл?

en: Zoom In
be: Павялічыць

en: Zoom Out
be: Зменшыць

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
be: &Змяніць

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (new_line)
en: &Lines
be: &Лініі

note: i18n: ectx: Menu (new_other)
en: &Other
be: &Іншыя

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

note: i18n: ectx: ToolBar (line_toolbar)
en: Lines
be: Лініі

note: i18n: ectx: ToolBar (tests_toolbar)
en: Tests
be: Праверкі

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
be: Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

en: Document to open
be: Адкрыць дакумент

en: Parallel
be: Паралельны

en: Translate
be: Перакласці

en: Text Label
be: Тэкставая метка

en: Numeric Value
be: Лік

[ctx: Translators: Centimeter]
en: cm
be: см

[ctx: Translators: Inch]
en: in
be: дзюйм

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3)
en: Name:
be: Назва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2_2)
en: Description:
be: Апісанне:

en: Name
be: Назва

en: &Name:
be: &Назва:

en: &Description:
be: &Апісанне:

en: Black
be: Чорны

en: Gray
be: Шэры

en: Red
be: Чырвоны

en: Green
be: Зялёны

en: Cyan
be: Сіні

en: Yellow
be: Жоўты

en: &Hide
be: С&хаваць

en: &Show
be: &Паказаць

en: &Move
be: &Перасунуць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Delete
be: В&ыдаліць

en: &Start
be: &Стартаваць

en: Macro
be: Макрас

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: &Edit...
be: &Змяніць...

en: Are You Sure?
be: Вы ўпэўнены?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonImport)
en: &Import...
be: &Імпартаваць...

en: Radius
be: Радыўс

en: Center
be: Пасярэдзіне

en: Length
be: Працягласць

en: Object Type
be: Тып аб'екта

en: Object
be: Аб'ект

en: Text
be: Тэкст

en: &Copy Text
be: С&капіраваць тэкст
