kig - en to lt translation catalogue (1024 entries)

en: Circle by Center && Line
lt: Apskritimas, nurodant centrą ir liestinę

en: A circle constructed by its center and tangent to a given line
lt: Konstruojamas apskritimas su nurodytu centrų ir tiese, kuri yra šio apskritimo liestinė

en: Construct a circle tangent to this line
lt: Ši tiesė yra konstruojamo apskritimo liestinė

en: Select the line that the new circle should be tangent to...
lt: Parinkite tiesę, kuri turi būti naujojo apskritimo liestinė...

en: Circle by Point && Segment (as the Diameter)
lt: Apskritimas, nurodant centrą ir atkarpą (kaip skersmenį)

en: A circle defined by its center and the length of a segment as the diameter
lt: Apskritimas su nurodytu centru ir atkarpa, nuo kurios ilgio priklauso apskritimo skersmuo

en: Construct a circle with the diameter given by the length of this segment
lt: Nuo šios atkarpos ilgio priklausys konstruojamo apskritimo skersmuo

en: Select the segment whose length gives the diameter of the new circle...
lt: Parinkite atkarpą, nuo kurios ilgio priklausys naujojo apskritimo skersmuo...

en: Equilateral Triangle
lt: Lygiakraštis trikampis

en: Equilateral triangle with given two vertices
lt: Lygiakraštis trikampis, su nurodytais dviejų kampų taškais

en: Evolute
lt: Evoliutė

en: Evolute of a curve
lt: Kreivės evoliutė

en: Evolute of this curve
lt: Šios kreivės evoliutė

en: Osculating Circle
lt: Oskuliacinis apskritimas

en: Osculating circle of a curve at a point
lt: Kreivės taško oskulacinis apskritimas

en: Osculating circle of this curve
lt: Šios kreivės oskulacinis apskritimas

en: Osculating circle at this point
lt: Oskuliacinis apskritimas šiame taške

en: Select the point...
lt: Parinkite tašką...

en: Square
lt: Kvadratas

en: Square with two given adjacent vertices
lt: Kvadratas, su nurodytais priešingais kampais

en: Vector Difference
lt: Vektorių skirtumas

en: Construct the vector difference of two vectors.
lt: Konstruojamas vektorius, kuris yra dviejų vektorių skirtumas.

en: Construct the vector difference of this vector and another one.
lt: Konstruoti šio ir kito vektorių skirtumo vektorių

en: Construct the vector difference of the other vector and this one.
lt: Konstruoti ano ir šio vektorių skirtumo vektorių

en: Construct the vector difference starting at this point.
lt: Skirtumo vektorių konstruoti nuo šio taško

en: Select the first of the two vectors of which you want to construct the difference...
lt: Parinkite pirmąjį iš dviejų vektorių, pagal kuriuos bus konstruojamas skirtumo vektorius...

en: Select the other of the two vectors of which you want to construct the difference...
lt: Parinkite antrąjį vektorių, pagal kuriuos bus konstruojamas skirtumo vektorius...

en: Select the point to construct the difference vector in...
lt: Parinkite tašką, kuris bus konstruojamo skirtumo vektoriaus pradžia...

en: The file "%1" could not be opened. Please check if the file permissions are set correctly.
lt: Neina atverti failo „%1“. Pažiūrėkite ar teisingos prieigos prie failo teisės.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFrameCheckBox)
en: Show Extra Frame
lt: Rodyti papildomą rėmelį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAxesCheckBox)
en: Show Axes
lt: Rodyti ašis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showGridCheckBox)
en: Show Grid
lt: Rodyti tinklelį

en: This is an XFig file, not a Cabri figure.
lt: Tai XFig failas, o ne Cabri figūra.

en: This Cabri version (%1) is not supported yet.
    Please contact the Kig authors to help supporting this Cabri version.
lt: Šios laidos (%1) Cabri dokumentai dar nėra palaikomi.
    Jūs galite susisiekti su Kig autoriais ir padėti įgyvendinti šios Cabri laidos dokumentų palaikymą.

en: This Cabri file contains a "%1" object, which Kig does not currently support.
lt: Cabri faile yra „%1“ objektas, kurio Kig programa dar kolkas nepalaiko.

en: An error was encountered at line %1 in file %2.
lt: %2 failo %1 eilutėje aptikta klaida.

en: The Dr. Geo file "%1" is a macro file so it contains no figures.
lt: Failas „%1“ yra Dr. Geo makrokomandų failas, taigi, jame figūrų nėra.

en: There are no figures in Dr. Geo file "%1".
lt: Dr. Geo faile „%1“ figūrų nėra.

en: Dr. Geo Filter
lt: Dr. Geo filtras

en: The current Dr. Geo file contains more than one figure.
    Please select which to import:
lt: Šiame Dr. Geo faile yra daugiau nei viena figūra.
    Parinkite kurią iš jų importuoti:

en: This Dr. Geo file contains a "%1 %2" object, which Kig does not currently support.
lt: Dr. Geo faile yra „%1 %2“ objektas, kurio Kig programa dar kolkas nepalaiko.

en: This Dr. Geo file contains an intersection type, which Kig does not currently support.
lt: Dr. Geo faile yra sankirtos tipas, kurios Kig programa dar kolkas nepalaiko.

en: &Export to image
lt: &Eksportuoti į paveikslą

en: &Image...
lt: &Paveikslėlį...

en: Export as Image
lt: Eksportuoti į paveikslėlį

en: Image Options
lt: Paveikslėlio parinktys

en: Sorry, this file format is not supported.
lt: Deja, šis failo formatas nėra palaikomas.

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
lt: Apgailestaujame, įrašant į failą „%1“, įvyko klaida.

en: &Export To
lt: &Eksportuoti į

en: The file "%1" could not be opened.  This probably means that it does not exist, or that it cannot be opened due to its permissions
lt: Failas „%1“ negali būti atvertas.  Tai turbūt reiškia, kad jis neegzistuoja, arba negali būti atvertas dėl jo leidimų.

en: Parse Error
lt: Nagrinėjimo klaida

en: Not Supported
lt: Nepalaikoma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keepAspectRatio)
en: &Keep Aspect Ratio
lt: &Išlaikyti proporciją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
lt: Aukštis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
lt: Plotis:

en: This KSeg document uses a scaling transformation, which Kig currently cannot import.
lt: KSeg dokumente yra mastelio transformacija, kurios Kig programa dar nesugeba importuoti.

en: This KSeg file contains a filled circle, which Kig does not currently support.
lt: KSeg faile yra skritulys, kurio Kig programa dar kolkas nepalaiko.

en: This KSeg file contains an arc sector, which Kig does not currently support.
lt: KSeg faile yra skritulio nuopjova, kurios Kig programa dar kolkas nepalaiko.

en: This KSeg file contains an arc segment, which Kig does not currently support.
lt: KSeg faile yra skritulio išpjova, kurios Kig programa dar kolkas nepalaiko.

en: Export to &Latex...
lt: Eksportuoti į &Latex...

en: Export as Latex
lt: Eksportuoti į Latex dokumentą

en: Latex Options
lt: Latex parinktys

en: This file was created by Kig version "%1", which this version cannot open.
lt: Kig programa nesugeba atverti šio failo, nes jį sukūrė „%1“ laidos Kig programa.

en: This file was created by Kig version "%1".
    Support for older Kig formats (pre-0.4) has been removed from Kig.
    You can try to open this file with an older Kig version (0.4 to 0.6),
    and then save it again, which will save it in the new format.
lt: Šį failą sukūrė „%1“ laidos Kig programa.
    Kig nebepalaiko senesnės nei 0.4 laidos Kig failo formato.
    Išeitis būtų tokia: šį failą atverti su senesne Kig programa, kurios laida
    gali būti nuo 0.4 iki 0.6, ir vėl jį įrašyti ― failas bus įrašytas naujuoju formatu,
    kurį supras šios laidos Kig programa.

en: This Kig file has a coordinate system that this Kig version does not support.
    A standard coordinate system will be used instead.
lt: Šiame Kig faile yra koordinačių sistema, kurios šios laidos Kig programa jau nebepalaiko.
    Tad, bus naudojama standartinė koordinačių sistema.

en: This Kig file uses an object of type "%1", which this Kig version does not support.Perhaps you have compiled Kig without support for this object type,or perhaps you are using an older Kig version.
lt: Šiame Kig faile yra „%1“ tipo objektas, kurio šios laidos Kig programa nepalaiko. Greičiausiai kompiliuojant Kig programą nurodyta, kad ji nepalaikytų šio tipo objekto, arba Jūs dirbate senesnės laidos Kig programa.

en: This Kig file uses an object of type "%1", which is obsolete, you should save the construction with a different name and check that it works as expected.
lt: Šiame Kig faile yra „%1“ tipo objektas, kuris jau nebenaudojamas. Konstrukciją įrašykite į kitokio pavadinimo failą ir patikrinkite ar jis veikia kaip tikėtasi.

en: &Export to SVG...
lt: &Eksportuoti į SVG...

en: Export as SVG
lt: Eksportuoti į SVG

en: SVG Options
lt: SVG parinktys

en: Sorry, something went wrong while saving to SVG file "%1"
lt: Berašant į SVG failą „%1“, įvyko klaida.

en: Export to &XFig file
lt: Eksportuoti į &XFig failą

en: &XFig File...
lt: &XFig failą...

en: Export as XFig File
lt: Eksportuoti į XFig failą

en: KDE Interactive Geometry
lt: KDE interaktyvi geometrija

en: (C) 2002-2005, The Kig developers
lt: © 2002-2005, Kig kūrėjai

en: Did a lot of important work all around Kig, including, but not limited to conics, cubics, transformations and property tests support.
lt: Atliko nemažai su Kig susijusių darbų, tokių kaip kūgio pjūvių, kubinių kreivių, transformacijų ir savybių testų įgyvendinimas.

en: Helped a lot with the implementation of the Locus object, there's quite some math involved in doing it right, and Franco wrote the most difficult parts.
lt: Labai padėjo įgyvendinant hodografo objektą, rūpinosi kad matematiniai skaičiavimai programoje būtų teisingi, įgyvendino sunkiausias programos dalis.

en: Author of KGeo, where I got inspiration, some source, and most of the artwork from.
lt: KGeo programos autorius, šio autoriaus programa — Kig įkvėpėjas, iš jos paimta dauguma meno kūrinių ir kažkiek pirminio kodo.

en: Domi's brother, who he got to write the algorithm for calculating the center of the circle with three points given.
lt: Dominique brolis, kuris parašė algoritmą, randantį apskritimo, einantį per tris taškus, centrą.

en: Responsible for the nice application SVG Icon.
lt: Atsakingas už gražų programos SVG ženkliuką.

en: Responsible for the new object action icons.
lt: Atsakingas už naujų objektų ženkliukus.

en: Could not find the necessary Kig library, check your installation.
lt: Nepavyko rasti būtinos Kig bibliotekos, patikrinkite ar programa įdiegta gerai.

en: Remove %1 Object | Remove %1 Objects
lt[0]: Pašalinti %1 objektą
lt[1]: Pašalinti %1 objektus
lt[2]: Pašalinti %1 objektų
lt[3]: Pašalinti %1 objektą

en: Add %1 Object | Add %1 Objects
lt[0]: Pridėti %1 objektą
lt[1]: Pridėti %1 objektus
lt[2]: Pridėti %1 objektų
lt[3]: Pridėti %1 objektą

en: &Set Coordinate System
lt: Keisti koordinačių &sistemą

en: Show grid
lt: Rodyti tinklelį

en: Show axes
lt: Rodyti ašis

en: Invert Selection
lt: Invertuoti išranką

en: &Delete Objects
lt: Paša&linti objektus

en: Delete the selected objects
lt: Pažymėtus objektus pašalinti

en: Cancel Construction
lt: Atsisakyti konstravimo

en: Cancel the construction of the object being constructed
lt: Atsisakyti šiuo metu konstruojamo objekto

en: Repeat Construction
lt: Kartoti konstravimą

en: Repeat the last construction (with new data)
lt: Kartoti praeitą konstrąvimą (su naujais duomenim)

en: U&nhide All
lt: &Rodyti visus

en: Show all hidden objects
lt: Rodyti visus slepiamus objektus

en: &New Macro...
lt: Nauja &makrokomanda...

en: Define a new macro
lt: Kurti naują makrokomandą

en: Manage &Types...
lt: &Tvarkyti tipus...

en: Manage macro types.
lt: Tvarkyti makrokomandų tipus.

en: &Browse History...
lt: &Naršyti praeitį...

en: Browse the history of the current construction.
lt: Naršyti konstravimo praeitį.

en: Zoom in on the document
lt: Didinti rodomą vaizdą

en: Zoom out of the document
lt: Mažinti rodomą vaizdą

en: Recenter the screen on the document
lt: Dokumentą perkelti į ekrano centrą

en: View this document full-screen.
lt: Šį dokumentą rodyti visame ekrane.

en: &Select Shown Area
lt: Parinkti rodytiną &sritį

en: Select the area that you want to be shown in the window.
lt: Parinkite sritį, kurią reikia rodyti lange.

en: S&elect Zoom Area
lt: Parinkti vaizdo didinimo &langą

en: Show &Grid
lt: Ro&dyti tinklelį

en: Show or hide the grid.
lt: Rodyti ar slėpti tinklelį.

en: Show &Axes
lt: Rodyti &ašis

en: Show or hide the axes.
lt: Rodyti ar slėpti ašis.

en: Wear Infrared Glasses
lt: Užsidėti infraraudonuosius akinius

en: Repeat Construction (%1)
lt: Kartoti konstravimą (%1)

en: Repeat %1 (with new data)
lt: Kartoti %1 (su naujais duomenim)

en: The file "%1" you tried to open does not exist. Please verify that you entered the correct path.
lt: Norima atverti neegzistuojantį failą „%1“. Patikrinkite ar kelias įvestas teisingai.

en: File Not Found
lt: Nepavyko rasti failo

en: Format Not Supported
lt: Formatas nepriimtinas

en: Kig does not support saving to any other file format than its own. Save to Kig's format instead?
lt: Duomenis rašyti failan Kig programa tesugeba tik gimtuoju formatu. Įrašyti Kig-o gimtuoju formatu?

en: Save Kig Format
lt: Įrašyti Kig formatu

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lt: Failas pavadinimu „%1“ jau egzistuoja. Perrašyti failą?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: Hide %1 Object | Hide %1 Objects
lt[0]: Slėpti %1 objektą
lt[1]: Slėpti %1 objektus
lt[2]: Slėpti %1 objektų
lt[3]: Slėpti %1 objektą

en: Show %1 Object | Show %1 Objects
lt[0]: Rodyti %1 objektą
lt[1]: Rodyti %1 objektus
lt[2]: Rodyti %1 objektų
lt[3]: Rodyti %1 objektą

en: Zoom In
lt: Padidinti

en: Zoom Out
lt: Sumažinti

en: Recenter View
lt: Vaizdas į centrą

en: Select the rectangle that should be shown.
lt: Nurodykite stačiakampę sritį, kuria reikia parodyti.

en: Change Shown Part of Screen
lt: Keisti lange rodomą sritį

en: Select Zoom Area
lt: Nurodykit vaizdo mastelio keitimo langą

en: Select the zoom area by entering the coordinates<br />of the upper left corner and the lower right corner.
lt: Vaizdo mastelio keitimo langas nurodomas įvedant jo viršutiniojo<br/> kairiojo ir apatiniojo dešiniojo kampo koordinates.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (objects)
en: &Objects
lt: &Objektai

note: i18n: ectx: Menu (new_point)
en: &Points
lt: &Taškai

note: i18n: ectx: Menu (new_line)
en: &Lines
lt: &Tiesės

note: i18n: ectx: Menu (new_circle)
en: &Circles && Arcs
lt: &Apskritimai ir lankai

note: i18n: ectx: Menu (new_poligon)
en: Poly&gons
lt: &Daugiakampiai

note: i18n: ectx: Menu (new_vector)
en: &Vectors && Segments
lt: &Vektoriai ir atkarpos

note: i18n: ectx: Menu (new_conic)
en: Co&nics && Cubics
lt: &Kūgio pjūviai ir kubinės kreivės

note: i18n: ectx: Menu (new_moreconics)
en: More Conics
lt: Daugiau kūgio pjūvių

note: i18n: ectx: Menu (new_cubic)
en: Cu&bics
lt: &Kubinės kreivės

note: i18n: ectx: Menu (new_angle)
en: &Angles
lt: &Kampai

note: i18n: ectx: Menu (new_transformation)
en: &Transformations
lt: &Transformacijos

note: i18n: ectx: Menu (new_differentialgeometry)
en: &Differential geometry
lt: &Diferencialinė geometrija

note: i18n: ectx: Menu (new_test)
en: T&ests
lt: &Testai

note: i18n: ectx: Menu (new_other)
en: &Other
lt: &Kita

note: i18n: ectx: Menu (types)
en: &Types
lt: &Tipai

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: &Priemonės

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (points_toolbar)
en: Points
lt: Taškai

note: i18n: ectx: ToolBar (line_toolbar)
en: Lines
lt: Tiesės

note: i18n: ectx: ToolBar (vectseg_toolbar)
en: Vectors && Segments
lt: Vektoriai ir atkarpos

note: i18n: ectx: ToolBar (circle_toolbar)
en: Circles && Arcs
lt: Apskritimai ir lankai

note: i18n: ectx: ToolBar (conic_toolbar)
en: Conics
lt: Kūgio pjūviai

note: i18n: ectx: ToolBar (angles_toolbar)
en: Angles
lt: Kampai

note: i18n: ectx: ToolBar (transformation_toolbar)
en: Transformations
lt: Transformacijos

note: i18n: ectx: ToolBar (tests_toolbar)
en: Tests
lt: Testai

note: i18n: ectx: ToolBar (rest_toolbar)
en: Other Objects
lt: Kiti objektai

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
lt: Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: Do not show a GUI. Convert the specified file to the native Kig format. Output goes to stdout unless --outfile is specified.
lt: Nerodyti grafinės sąsajos. Nurodytajį failą konvertuoti į gimtąjį Kig formatą. Nenurodžius „--outfile“, išvedama bus į „stdout“.

en: File to output the created native file to. '-' means output to stdout. Default is stdout as well.
lt: Failas, į kurį išvesti sukurtą gimtąjį failą. „-“ reikš „stdout“ išvesį, kuri yra numatytoji.

en: Document to open
lt: Atidaryti dokumentą

en: Point by Numeric Labels
lt: Taškas pagal skaitines etiketes

en: A point whose coordinates are given by two numeric labels
lt: Taškas, kurio koordinates apsprendžia dviejose etiketėse įrašytos skaitinės etiketes

en: Segment
lt: Atkarpa

en: A segment constructed from its start and end point
lt: Konstruojama atkarpa, nurodant jos pradžios ir galo taškus

en: Segment Axis
lt: Atkarpos ašis

en: The perpendicular line through a given segment's mid point.
lt: Nurodytai atkarpai statmena tiesė, einanti per tos atkarpos vidurio tašką.

en: Line by Two Points
lt: Tiesė per du taškus

en: A line constructed through two points
lt: Konstruojama tiesė, kuri eina per nurodytus du taškus.

en: Half-Line
lt: Pustiesė

en: A half-line by its start point, and another point somewhere on it.
lt: Konstruojama pustiesė, nurodant jos pradžios tašką ir tašką, per kurį ji turi eiti.

en: Perpendicular
lt: Statmuo

en: A line constructed through a point, perpendicular to another line or segment.
lt: Konstruojama nurodytai tiesei ar atkarpai statmena tiesė, kuri eina per nurodytą tašką.

en: Parallel
lt: Lygiagretė

en: A line constructed through a point, and parallel to another line or segment
lt: Konstruojama nurodytai tiesei ar atkarpai lygiagreti tiesė, kuri eina per nurodytą tašką.

en: Circle by Center && Point
lt: Apskritimas, nurodant centrą ir tašką

en: A circle constructed by its center and a point that pertains to it
lt: Konstruojamas apskritimas su nurodytu centru ir kuris eina per nurodytą tašką.

en: Circle by Three Points
lt: Apskritimas, nurodant tris taškus

en: A circle constructed through three points
lt: Konstruojamas apskritimas, kuris eina per nurodytus tris taškus.

en: Circle by Point && Radius
lt: Apskritimas, nurodant centrą ir spindulio ilgį

en: A circle defined by its center and the length of the radius
lt: Konstruojamas apskritimas su nurodytu centru ir spindulio ilgiu

en: Construct Bisector of This Angle
lt: Konstruoti šio kampo pusiaukampinę

en: Select the angle you want to construct the bisector of...
lt: Nurodykite kuriam kampui konstruoti pusiaukampinę...

en: Angle Bisector
lt: Pusiaukampinė

en: The bisector of an angle
lt: Nurodyto kampo pusiaukampinė

en: Conic by Five Points
lt: Kūgio pjūvis, nurodant penkis taškus

en: A conic constructed through five points
lt: Konstruojama kūgio pjūvio kreivė, kuri eina per penkis taškus

en: Hyperbola by Asymptotes && Point
lt: Hiperbolė, nurodant asimptotes ir tašką

en: A hyperbola with given asymptotes through a point
lt: Konstruojama hiperbolė, nurodant jos asimptotes ir tašką, per kurį turi eiti hiperbolė

en: Ellipse by Focuses && Point
lt: Elipsė, nurodant židinius ir tašką

en: An ellipse constructed by its focuses and a point that pertains to it
lt: Konstruojama elipsė, nurodant jos židinius ir tašką, per kurį turi eiti elipsė

en: Hyperbola by Focuses && Point
lt: Hiperbolė, nurodant židinius ir tašką

en: A hyperbola constructed by its focuses and a point that pertains to it
lt: Konstruojama hiperbolė, nurodant jos židinius ir tašką, per kurį ji turi eiti

en: Conic by Directrix, Focus && Point
lt: Kūgio pjūvis, nurodant direktrisę, židinį ir tašką

en: A conic with given directrix and focus, through a point
lt: Konstruojama kūgio pjūvio kreivė, nurodant jos direktrisę, židinį ir tašką, per kurį ji turi eiti

en: Vertical Parabola by Three Points
lt: Vertikali parabolė nurodant tris taškus

en: A vertical parabola constructed through three points
lt: Konstruojama per tris nurodytus taškus einanti vertikali parabolė

en: Cubic Curve by Nine Points
lt: Kubinė kreivė, nurodant devynis taškus

en: A cubic curve constructed through nine points
lt: Konstruojama per devynis nurodytus taškus einanti kubinė kreivė

en: Polar Point of a Line
lt: Linijos polinis taškas

en: The polar point of a line with respect to a conic.
lt: Pagal nurodytą kūgio pjūvio kreivę konstruojamas nurodytos linijos polinis taškas.

en: Polar Line of a Point
lt: Taško polinė linija

en: The polar line of a point with respect to a conic.
lt: Pagal nurodytą kūgio pjūvio kreivę konstruojama nurodyto taško polinė linija.

en: Cubic Curve with Node by Six Points
lt: Kubinė kreivė su mazgu koord. pr., nurodant šešis taškus

en: A cubic curve with a nodal point at the origin through six points
lt: Konstruojama per šešis nurodytus taškus einanti kubinė kreivė, kurios mazgas yra koordinačių pradžioje

en: Cubic Curve with Cusp by Four Points
lt: Kubinė kreivė su lūžiu koord. pr., nurodant keturis taškus

en: A cubic curve with a horizontal cusp at the origin through four points
lt: Konstruojama per keturis nurodytus taškus einanti kubinė kreivė, turinti lūžio tašką koordinačių pradžioje

en: Cubic Function by Four Points
lt: Kubinė funkcija, nurodant keturis taškus

en: A cubic function through four points
lt: Konstruojama per keturis nurodytus taškus einanti kubinio daugianario funkcija

en: Directrix of a Conic
lt: Kūgio pjūvio direktrisė

en: The directrix line of a conic.
lt: Kūgio pjūvio direktrisė ― tiesė.

en: Angle by Three Points
lt: Kampas pagal tris taškus

en: An angle defined by three points
lt: Kampas, apibrėžtas trimis taškais

en: Equilateral Hyperbola by Four Points
lt: Lygiašonė hiperbolė, nurodant keturis taškus

en: An equilateral hyperbola constructed through four points
lt: Pagal nurodytus keturis taškus konstruojama lygiašonė hiperbolė

en: Construct the midpoint of this segment
lt: Padėti šios atkarpos vidurio tašką

en: Mid Point
lt: Vidurio taškas

en: The midpoint of a segment or two other points
lt: Atkarpos arba atstumo tarp dviejų taškų vidurio taškas

en: Vector
lt: Vektorius

en: Construct a vector from two given points.
lt: Pagal du nurodytus taškus brėžiamas vektorius.

en: Vector Sum
lt: Vektorių suma

en: Construct the vector sum of two vectors.
lt: Brėžiamas vektorius, kuris yra dviejų vektorių suma.

en: Line by Vector
lt: Tiesė pagal vektorių

en: Construct the line by a given vector though a given point.
lt: Per nurodytą tašką ir vektoriumi nurodyta kryptimi brėžiama tiesė.

en: Half-Line by Vector
lt: Pustiesė pagal vektorių

en: Construct the half-line by a given vector starting at given point.
lt: Nuo nurodyto pradžios taško ir vektoriumi nurodyta kryptimi brėžiama pustiesė.

en: Arc by Three Points
lt: Lankas per tris taškus

en: Construct an arc through three points.
lt: Per tris taškus brėžiamas lankas.

en: Conic Arc by Center and Three Points
lt: Kūgio pjūvio lankas, nurodant jo centrą ir tris taškus

en: Construct a conic arc with given center through three points.
lt: Brėžiamas per tris taškus einantis ir nurodyto centro kūgio pjūvio lankas.

en: Conic Arc by Five Points
lt: Kūgio pjūvio lankas, nurodant penkis taškus

en: Construct a conic arc through five points.
lt: Brėžiamas per penkis taškus einantis kūgio pjūvio lankas.

en: Arc by Center, Angle && Point
lt: Lankas, nurodant centrą, kampą ir tašką

en: Construct an arc by its center and a given angle, starting at a given point
lt: Nuo nurodyto pradžios taško apie nurodytą centrą brėžiamas nurodyto kampo lankas

en: Parabola by Directrix && Focus
lt: Parabolė, nurodant direktrisę ir židinį

en: A parabola defined by its directrix and focus
lt: Pagal nurodytą direktrisę ir židinį brėžiama parabolė

en: Translate
lt: Postūmis

en: The translation of an object by a vector
lt: Objektas perstumiamas pagal vektorių

en: Reflect in Point
lt: Atspindys nuo taško

en: An object reflected in a point
lt: Objekto atspindys nuo atško

en: Reflect in Line
lt: Atspindys nuo tiesės

en: An object reflected in a line
lt: Objekto atspindys nuo tiesės

en: Rotate
lt: Sukti

en: An object rotated by an angle around a point
lt: Apie tašką nurodytu kampu pasuktas objektas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Scale an object over a point, by the ratio given by the length of a segment
lt: Apie nurodytą tašką keičiamas objekto mastelis, mastelio vertė priklauso nuo nurodytos atkarpos ilgio.

en: Scale over Line
lt: Mastelis apie tiesę

en: An object scaled over a line, by the ratio given by the length of a segment
lt: Apie nurodytą tiesę keičiamas objekto mastelis, mastelio vertė priklauso nuo nurodytos atkarpos ilgio

en: Scale (ratio given by two segments)
lt: Mastelis (vertė pagal dvi atkarpas)

en: Scale an object over a point, by the ratio given by the length of two segments
lt: Apie nurodytą tašką keičiamas objekto mastelis, mastelio vertė priklauso nuo dviejų atkarpų ilgių.

en: Scale over Line (ratio given by two segments)
lt: Mastelis apie tiesę (vertė pagal dvi atkarpas)

en: An object scaled over a line, by the ratio given by the length of two segments
lt: Apie nurodytą tiesę keičiamas objekto mastelis, mastelio vertė priklauso nuo dviejų atkarpų ilgių

en: Apply Similitude
lt: Panašumo transformacija

en: Apply a similitude to an object (the sequence of a scaling and rotation around a center)
lt: Vykdo objekto panašumo transformaciją (pakeičia mastelį ir pasuka)

en: Harmonic Homology
lt: Harmoninė homologija

en: The harmonic homology with a given center and a given axis (this is a projective transformation)
lt: Harmoninė homologija, nurodant jos centrą ir ašį (projekcinė transformacija)

en: Draw Projective Shadow
lt: Brėžti projekcinį šešėlį

en: The shadow of an object with a given light source and projection plane (indicated by a line)
lt: Ant projekcinės tiesės brėžiamas šviesos šaltinio apšviesto objekto metamas šešėlis

en: Asymptotes of a Hyperbola
lt: Hiperbolės asimptotės

en: The two asymptotes of a hyperbola.
lt: Brėžiamos dvi hiperbolės asimptotės.

en: Triangle by Its Vertices
lt: Trikampis, nurodant jo viršūnes

en: Construct a triangle given its three vertices.
lt: Nurodžius tris taškus, kaip trikampio viršūnes, brėžiamas trikampis.

en: Convex Hull
lt: Iškilusis apvalkalas

en: A polygon that corresponds to the convex hull of another polygon
lt: Pagal duotą daugiakampį brėžiamas naujas daugiakampis, kuris yra pirmojo iškilusis apvalkalas

en: Parallel Test
lt: Lygiagretumo testas

en: Test whether two given lines are parallel
lt: Tigrinama, ar dvi nurodytos tiesės yra lygiagrečios

en: Orthogonal Test
lt: Ortogonalumo testas

en: Test whether two given lines are orthogonal
lt: Tikrinama, ar dvi nurodytos tiesės yra ortogonalios

en: Collinear Test
lt: Kolinearumo testas

en: Test whether three given points are collinear
lt: Tikrinama, ar nurodyti trys taškai yra kolinearūs

en: Contains Test
lt: Taško kreivėje testas

en: Test whether a given curve contains a given point
lt: Tikrinama, ar nurodytas taškas priklauso nurodytai kreivei

en: In Polygon Test
lt: Taško daugiakampyje testas

en: Test whether a given polygon contains a given point
lt: Tikrinama, ar nurodytas taškas yra daugiakampio viduje

en: Convex Polygon Test
lt: Daugiakampio iškilumo testas

en: Test whether a given polygon is convex
lt: Tikrinama, ar nurodytas daugiakampis yra iškilusis

en: Existence Test
lt: Egzistavimo testas

en: Test whether a given object is constructible
lt: Tikrinama, ar įmanoma nubrėžti nurodytą objektą

en: Distance Test
lt: Atstumo testas

en: Test whether a given point have the same distance from a given point and from another given point
lt: Tikrinama, ar atstumai, nuo nurodyto taško iki kitų dviejų taškų, yra vienodi

en: Vector Equality Test
lt: Vektorių vienodumo testas

en: Test whether two vectors are equal
lt: Tikrinama, ar du vektoriai yra vienodi

en: Python Script
lt: Python scenarijus

en: Construct a new Python script.
lt: Kuriamas naujas Python scenarijus.

en: Enter coordinates in the following format: "x;y",
    where x is the x coordinate, and y is the y coordinate.
lt: Koordinates įveskite šiuo formatu: „x;y“,
    čia x tai x koordinatė, o y — y koordinatė

en: Enter coordinates in the following format: <b>"x;y"</b>,<br />where x is the x coordinate, and y is the y coordinate.
lt: Koordinates įveskite šiuo formatu: <b>„x;y“</b>,<br />čia x tai x koordinatė, o y — y koordinatė

en: Enter coordinates in the following format: "r; θ°",
    where r and θ are the polar coordinates.
lt: Koordinates įveskite šiuo formatu: „r;Θ°“,
    čia r ir Θ tai polinės koordinatės.

en: Enter coordinates in the following format: <b>"r; θ°"</b>,<br />where r and θ are the polar coordinates.
lt: Koordinates įveskite šiuo formatu: <b>„r;Θ°“</b>,<br/>čia r ir Θ yra plinės koordinatės.

en: &Euclidean
lt: &Euklidinė

en: &Polar
lt: &Polinė

en: Set Euclidean Coordinate System
lt: Nustatyti Euklidinę koordinačių sistemą

en: Set Polar Coordinate System
lt: Nustatyti polinę koordinačių sistemą

[ctx: Translators: Degrees]
en: Deg
lt: Laipsniai

[ctx: Translators: Radians]
en: Rad
lt: Radianai

[ctx: Translators: Gradians]
en: Grad
lt: Gradai

en: A normal point, i.e. one that is either independent or attached to a line, circle, segment.
lt: Paprastas taškas, kuris, pavyzdžiui, gali būti nepriklausomas, arba priskirtas tiesei, apskritimui, ar atkarpai.

en: Point
lt: Taškas

en: Construct a text label.
lt: Užrašoma tekstinė etiketė.

en: Text Label
lt: Tekstinė etiketė

en: Construct a Point by its Coordinates
lt: Nurodytose koordinatėse dedamas taškas

en: Point by Coordinates
lt: Taškas, nurodant koordinates

en: Fixed Point
lt: Neslankus taškas

en: Enter the coordinates for the new point.
lt: Įveskite naujojo taško koordinates.

en: Construct a Numeric Value
lt: Užrašoma skaitinė vertė

en: Numeric Value
lt: Skaitinė vertė

en: Insert the new size of this angle:
lt: Įveskite naują kampo skaitinę vertę:

en: Use this edit field to modify the size of this angle.
lt: Šiame įvesties laukelyje keičiam šio kampo skaitinė vertė.

en: Choose from this list the goniometric unit you want to use to modify the size of this angle.<br />
    If you switch to another unit, the value in the edit field on the left will be converted to the new selected unit.
lt: Šiame sąraše parinkite kampo matavimo vienetą.<br/>
    Pakeitus kampo matavimo vienetą, šio kampo skaitinė vertė, rodoma kairėje esančiame įvesties laukelyje, bus automatiškai perskaičiuota atsižvelgiant į naujai parinktą matavimo vienetą.

en: Could not open macro file '%1'
lt: Nepavyksta atverti makrokomando failo „%1“

en: Kig cannot open the macro file "%1".
lt: Kig programai nepavyksta atverti makrokomandos failo „%1“.

en: This file was created by a very old Kig version (pre-0.4). Support for this format has been removed from recent Kig versions. You can try to import this macro using a previous Kig version (0.4 to 0.6) and then export it again in the new format.
lt: Šis failas kurtas laibai senos laidos Kig programa (ankstesnės nei 0.4). Naujų laidų Kig programoms šis formatas jau nebepriimtinas. Išeitis būtų tokia: šią makrokomandą importuoti senesnės laidos (nuo 0.4 iki 0.6) Kig programa ir tada ją eksportuoti naujuoju formatu, kurį suprantą naujos laidos Kig.

en: Unnamed Macro #%1
lt: Makrokomanda be pavadinimo nr. %1

en: This Kig file uses an object of type "%1", which this Kig version does not support. Perhaps you have compiled Kig without support for this object type, or perhaps you are using an older Kig version.
lt: Šiame Kig faile yra „%1“ tipo objektas, kuris šios laidos Kig programai nėra priimtinas. Ko gero, kompiliuojant Kig, nebuvo nurodyta palaikyti minėto tipo objektą, arba Kig laida yra per sena.

en: Radical Lines for Conics
lt: Kūgio pjūvių chordinės tiesės

en: The lines constructed through the intersections of two conics.  This is also defined for non-intersecting conics.
lt: Brėžiamos per kūgio pjūvių sankirtos taškus einančios tiesės. Jos galimos ir tarp nesusikertančių kūgio pjūvių.

en: Moving Point
lt: Slankus taškas

en: Select the moving point, which will be moved around while drawing the locus...
lt: Parinkite slankųjį tašką, kuris slinks piešiant hodografą...

en: Following Point
lt: Sekantis taškas

en: Select the following point, whose locations the locus will be drawn through...
lt: Parinkite sekantįjį tašką, per jo pozicijų visumą bus brėžiamas hodografas...

en: Locus
lt: Hodografas

en: A locus
lt: Hodografas

en: Dependent Point
lt: Priklausomas taškas

en: Polygon by Its Vertices
lt: Daugiakampis, nurodant jo viršūnes

en: Construct a polygon by giving its vertices
lt: Nurodžius taškus, kaip daugiakampio viršūnes, brėžiamas daugiakampis

en: ... with this vertex (click on the first vertex to terminate construction)
lt: ... įskaitant ir šią viršūnę (parinkus pirmąją viršūnę daugiakampis bus užbaigtas)

en: Construct a polygon with this vertex
lt: Čia brėžti daugiakampio viršūnę

en: Select a point to be a vertex of the new polygon...
lt: Parinkite tašką, kuris bus naujojo daugiakampio viršūnė...

en: Polygon
lt: Daugiakampis

en: Construct the vertices of this polygon...
lt: Padėti šio daugiakampio viršūnių taškus...

en: Vertices of a Polygon
lt: Daugiakampio viršūnių taškai

en: The vertices of a polygon.
lt: Padedami daugiakampio viršūnių taškai.

en: Construct the sides of this polygon...
lt: Brėžti šio daugiakampio kraštines...

en: Sides of a Polygon
lt: Daugiakampio kraštinės

en: The sides of a polygon.
lt: Brėžiamos daugiakampio kraštinės.

en: Regular Polygon with Given Center
lt: Paprastas daugiakampis, nurodant jo centrą ir viršūnę

en: Construct a regular polygon with a given center and vertex
lt: Apie nurodytą centrą brėžiamas paprastas daugiakampis su nurodyta viršūne

en: Construct a regular polygon with this center
lt: Paprastą daugiakampį brėžti apie šį centrą

en: Construct a regular polygon with this vertex
lt: Čia brėžti paprasto daugiakampio viršūnę

en: Adjust the number of sides (%1/%2)
lt: Keiskite kraštinių skaičių (%1/%2)

en: Adjust the number of sides (%1)
lt: Keiskite kraštinių skaičių (%1)

en: Select the center of the new polygon...
lt: Parinkite naujojo daugiakampio centrą...

en: Select a vertex for the new polygon...
lt: Parinkite naujojo daugiakampio viršūnės tašką...

en: Move the cursor to get the desired number of sides...
lt: Slinkdami žymeklį, parinkite reikiamą kraštinių skaičių...

en: Construct the Radical Lines of This Circle
lt: Brėžti šio apskritimo chordines tieses

en: Construct the Radical Lines of This Conic
lt: Brėžti šio kūgio pjūvio chordines tieses

en: Generic Affinity
lt: Bendroji afininė transformacija

en: The unique affinity that maps three points (or a triangle) onto three other points (or a triangle)
lt: Vienintelė afininė transformacija, kuri tris taškus (arba trikampį) atvaizduoja į kitus tris taškus (ar trikampį)

en: Generic Projective Transformation
lt: Bendroji projekcinė transformacija

en: The unique projective transformation that maps four points (or a quadrilateral) onto four other points (or a quadrilateral)
lt: Vienintelė projekcinė transformacija, kuri keturis takus (arba keturkampį) atvaizduoja į kitus keturis taškus (ar keturkampį)

en: Inversion of Point, Line or Circle
lt: Taško, tiesės ar apskritimo inversija

en: The inversion of a point, line or circle with respect to a circle
lt: Taško, tiesės ar apskritimo inversija apie inversinį apskritimą

en: Measure Transport
lt: Perkelti matmenį

en: Transport the measure of a segment or arc over a line or circle.
lt: Atkarpos ar lanko matmuo perkeliamas į tiesę arba apskritimą.

en: Segment to transport
lt: Perkelti šią atkarpą

en: Arc to transport
lt: Perkelti šį lanką

en: Value to transport
lt: Perkelti šią vertę

en: Transport a measure on this line
lt: Matmenį perkelti į šią tiesę

en: Transport a measure on this circle
lt: Matmenį perkelti į šį apskritimą

en: Start transport from this point of the circle
lt: Perkeliamo matmens pradžia bus šiame apskritimo taške

en: Start transport from this point of the line
lt: Perkeliamo matmens pradžia bus šiame tiesės taške

en: Start transport from this point of the curve
lt: Perkeliamo matmens pradžia bus šiame kreivės taške

en: Intersect with this conic
lt: Sankirta su šiuo kūgio pjūviu

en: Intersect with this line
lt: Sankirta su šia tiese

en: Intersect with this cubic
lt: Sankirta su šia kubine kreive

en: Intersect with this circle
lt: Sankirta su šiuo apskritimu

en: Intersect
lt: Sankirta

en: The intersection of two objects
lt: Dviejų objektų sankirta

en: Intersect this Circle
lt: Šio apskritimo sankirta

en: Intersect this Conic
lt: Šio kūgio pjūvio sankirta

en: Intersect this Line
lt: Šios tiesės sankirta

en: Intersect this Cubic Curve
lt: Šios kubinės kreivės sankirta

en: Intersect this Arc
lt: Šio lanko sankirta

en: Intersect this Polygon
lt: Šio daugiakampio sankirta

en: with this Circle
lt: su šiuo apskritimu

en: with this Conic
lt: su šiuo kūgio pjūviu

en: with this Line
lt: su šia tiese

en: with this Cubic Curve
lt: su šia kubine kreive

en: with this Arc
lt: su šiuo lanku

en: with this Polygon
lt: su šiuo daugiakampiu

en: Select the first of the points of which you want to construct the midpoint...
lt: Parinkite pirmąjį iš dviejų taškų, tarp kurių bus dedamas vidurio taškas...

en: Construct the midpoint of this point and another one
lt: Vidurio tašką dėti tarp šio ir kito taško

en: Select the other of the points of which to construct the midpoint...
lt: Parinkite antrąjį iš dviejų taškų, tarp kurių bus dedamas vidurio taškas...

en: Select the first object to intersect...
lt: Parinkite pirmąjį objektą, kuris kirs antrąjį...

en: Select the second object to intersect...
lt: Parinkite antrąjį objektą, kuris kirs pirmąjį...

en: Tangent
lt: Liestinė

en: The line tangent to a curve
lt: Brėžiama tiesė, kuri yra kreivės liestinė

en: Tangent to This Circle
lt: Šio apskritimo liestinė

en: Tangent to This Conic
lt: Šio kūgio pjūvio liestinė

en: Tangent to This Arc
lt: Šio lanko liestinė

en: Tangent to This Cubic Curve
lt: Šios kubinės kreivės liestinė

en: Tangent to This Curve
lt: Šios kreivės liestinė

en: Tangent at This Point
lt: Liestinė šiame taške

en: Center Of Curvature
lt: Kreivio centras

en: The center of the osculating circle to a curve
lt: Kreivės oskuliacinio apskritimo centras

en: Center of Curvature of This Conic
lt: Šio kūgio pjūvio kreivio centras

en: Center of Curvature of This Cubic Curve
lt: Šios kubinės kreivės kreivio centras

en: Center of Curvature of This Curve
lt: Šios kreivės kreivio centras

en: Center of Curvature at This Point
lt: Šio kreivio, šiame taške, centras

[ctx: Translators: Pixel]
en: pixel
lt: pikseliai

[ctx: Translators: Inch]
en: in
lt: coliai

en: Which object?
lt: Kuris objektas?

en: Click the location where you want to place the new point, or the curve that you want to attach it to...
lt: Pele spustelėkite tą vietą kur reikia padėti tašką, arba tą kreivę kuriai reikia priskirti tašką...

en: Now select the location for the result label.
lt: Dabar parinkite etiketės vietą.

en: Here you can edit the name of the current macro type.
lt: Čia galima keisti dabartinės makrokomandos tipo pavadinimą.

en: Here you can edit the description of the current macro type. This field is optional, so you can also leave this empty: if you do so, then your macro type will have no description.
lt: Čia galima keisti dabartinės makrokomandos tipo aprašymą. Tačiau tai daryti neprivalu, tad šį laukelį galima palikti tuščią: tada makrokomandos tipas tiesiog bus be aprašymo.

en: Use this button to change the icon of the current macro type.
lt: Dabartinės makrokomandos ženkliukas keičiamas paspaudus šį mygtuką.

en: The name of the macro can not be empty.
lt: Makrokomanda turi turėti pavadinimą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Here you can modify the name, the description and the icon of this macro type.
lt: Čia galima keisti šios makrokomandos tipo pavadinimą, aprašymą ir ženkliuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2_2)
en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Start of the construction
lt: Konstravimo pradžia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Description of the current step:
lt: Dabartinio žingsnio aprašymas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFirst)
en: First step
lt: Pirmasis žingsnis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonBack)
en: One step back
lt: Vienu žingsniu atgal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonNext)
en: One step forward
lt: Vienu žingsniu pirmyn

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonLast)
en: Last step
lt: Paskutinysis žingsnis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: <unnamed object>
lt: <objektas be pavadinimo>

en: There are '%n' parts in the text that you have not selected a value for. Please remove them or select enough arguments.
lt: Tekste yra „%n“ dalių, kurioms dar nėra priskirtos vertės. Jas arba pašalinkite, arba parinkite tiek argumentų, kad jų pakaktų.

en: argument %1
lt: %1 argumentas

en: Selecting argument %1
lt: Parenkamas %1 argumentas

en: Change Label
lt: Keisti etiketę

en: Set Value
lt: Keisti vertę

en: Enter value:
lt: Įveskite vertę:

en: Select the position for the new numeric value...
lt: Parinkite naujosios skaitinės etikės vietą...

en: One of the result objects you selected cannot be calculated from the given objects. Kig cannot calculate this macro because of this. Please press Back, and construct the objects in the correct order...
lt: Kig negali apskaičiuoti šios makrokomandos, nes pagal nurodytus objektus neįmanoma apskaičiuoti vieno iš parinktų galutinių objektų. Spauskite „Grįžti“, ir tinkama tvarka konstruokite objektus...

en: One of the given objects is not used in the calculation of the resultant objects.  This probably means you are expecting Kig to do something impossible.  Please check the macro and try again.
lt: Ko gero, iš Kig tikimasi to kas neįmanoma, nes vienas iš nurodytų objektų nėra naudojamas kuriant naujuosius objektus. Patikrinkite makrokomandą ir badykite dar kartą.

en: Given Objects
lt: Duotieji objektai

en: Select the "given" objects for your new macro and press "Next".
lt: Naujajai makrokomandai parinkite „duotuosius“ objektus, po to spauskite „Tęsti“.

en: Final Object
lt: Rezultato objektai

en: Select the final object(s) for your new macro.
lt: Naujajai makrokomandai parinkite galutinį objektą ar objektus.

en: Enter a name and description for your new type.
lt: Įveskite naujojo tipo pavadinimą ir aprašymą.

en: &Name:
lt: Pa&vadinimas:

en: &Description:
lt: &Aprašymas:

en: &Icon:
lt: &Ženkliukas:

en: Move %1 Object | Move %1 Objects
lt[0]: Perstumti %1 objektą
lt[1]: Perstumti %1 objektus
lt[2]: Perstumti %1 objektų
lt[3]: Perstumti %1 objektą

en: Redefine Point
lt: Tašką apibrėžti iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Delete
lt: &Pašalinti

en: Enter Label Text
lt: Įveskite etiketės tekstą

en: Enter the text for your label here and press "Next".
    If you want to show variable parts, then put %1, %2, ... at the appropriate places (e.g. "This segment is %1 units long.").
lt: Čia įveskite tekstą, kuris bus rodomas etiketėje, ir, po to, spauskite „Tęsti“.
    Prireikus tekste pateikti kintamųjų vertes, tose teksto vietose reikia įrašyti %1, %2,... (pavyzdžiui: „Tai %1 laipsnių kampas.“).

en: Show text in a frame
lt: Tekstą įrėminti

en: Select Arguments
lt: Pažymėti visus argumentus

en: Now select the argument(s) you need.  For every argument, click on it, select an object and a property in the Kig window, and click finish when you are done...
lt: Dabar pažymėkite jums reikalingą argumentą ar argumentus. Po to, pele spustelėje vieną iš argumentų, Kig lange parinkite parinktam argumentui priskirtiną objektą ir jo savybę. Pastarąją operaciją atlikite su visais argumentais. Baigę, spauskite mygtuką „Tinka“.

en: Macro
lt: Makrokomanda

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: &Edit...
lt: &Redaguoti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonExport)
en: E&xport...
lt: &Eksportuoti...

en: Are you sure you want to delete this type? | Are you sure you want to delete these %1 types?
lt[0]: Ar iš tikro pašalinti šį tipą?
lt[1]: Ar iš tikro pašalinti %1 tipus?
lt[2]: Ar iš tikro pašalinti %1 tipų?
lt[3]: Ar iš tikro pašalinti %1 tipą?

en: Are You Sure?
lt: Ar esate įsitikinę?

en: Export Types
lt: Eksportuoti tipus

en: Import Types
lt: Importuoti tipus

en: There is more than one type selected. You can only edit one type at a time. Please select only the type you want to edit and try again.
lt: Pažymėtas daugiau nei vienas tipas. Vienu metu galima keisti tik vieną tipą. Prašom pažymėkite tik tipą, kurį norite keisti, ir bandykite vėl.

en: More Than One Type Selected
lt: Pažymėtas daugiau nei vienas tipas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, typeList)
en: Select types here...
lt: Čia pažymėkite tipus...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, typeList)
en: This is a list of the current macro types... You can select, edit, delete, export and import them...
lt: Tai dabartinių makrokomandų sąrašas... Makrokomandas galima žymėti, keisti, pašalinti, eksportuoti bei importuoti...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: Edit the selected type.
lt: Redaguoti pažymėtąjį tipą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: Delete all the selected types in the list.
lt: Pašalinti visus sąraše pažymėtus tipus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonExport)
en: Export all the selected types to a file.
lt: Visus pažymėtus tipus eksportuoti į failą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonImport)
en: Import macros that are contained in one or more files.
lt: Makrokomandas importuoti iš failų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonImport)
en: &Import...
lt: &Importuoti...

en: Construct an angle through this point
lt: Kampą brėžti nuo šio taško

en: Select a point that the first half-line of the angle should go through...
lt: Parinkite tašką pirmoje pustiesėje, nuo kurios bus brėžiamas kampas...

en: Construct an angle at this point
lt: Kampą brėžti apie šį tašką

en: Select the point to construct the angle in...
lt: Parinkite tašką, apie kurį bus brėžiamas kampas...

en: Select a point that the second half-line of the angle should go through...
lt: Parinkite tašką antroje pustiesėje, iki kurios bus brėžiamas kampas...

en: Set Si&ze
lt: Keisti &dydį

en: Resize Angle
lt: Keisti kampo vertę

en: Construct an arc starting at this point
lt: Lanką brėžti nuo šio taško

en: Select the start point of the new arc...
lt: Parinkite tašką, nuo kurio bus brėžiamas naujasis lankas...

en: Construct an arc through this point
lt: Lanką brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new arc to go through...
lt: Nurodykite tašką, per kurį bus brėžiamas naujasis lankas...

en: Construct an arc ending at this point
lt: Lanką brėžti iki šio taško

en: Select the end point of the new arc...
lt: Parinkite tašką, iki kurio bus brėžiamas naujasis lankas...

en: Construct an arc with this center
lt: Lanką brėžti apie šį centrą

en: Select the center of the new arc...
lt: Parinkite tašką, apie kurį bus brėžiamas naujasis lankas...

en: Construct an arc with this angle
lt: Brėžti tokio kampo lanką

en: Select the angle of the new arc...
lt: Parinkite naujojo lanko kampą...

en: Construct a conic arc starting at this point
lt: Kūgio pjūvio lanką brėžti nuo šio taško

en: Select the start point of the new conic arc...
lt: Parinkite naujojo kūgio pjūvio lanko pradžios tašką...

en: Construct a conic arc through this point
lt: Kūgio pjūvio lanką brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new conic arc to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiamas naujasis kūgio pjūvio lankas...

en: Construct a conic arc ending at this point
lt: Kūgio pjūvio lanką brėžti iki šio taško

en: Select the end point of the new conic arc...
lt: Parinkite naujojo kūgio pjūvio lanko pabaigos tašką...

en: Construct an conic arc with this center
lt: Kūgio pjūvio lanką brėžti apie šį centrą

en: Select the center of the new conic arc...
lt: Parinkite naujojo kūgio pjūvio lanko centrą...

en: Cartesian Equation
lt: Dekarto lygtis

en: Test Result
lt: Testo rezultatas

en: Select the curve...
lt: Parinkite kreivę...

en: Select a point on the curve...
lt: Kreivėje parinkite tašką...

en: Surface
lt: Paviršius

en: Circumference
lt: Apskritimo ilgis

en: Radius
lt: Spindulys

en: Center
lt: Centras

en: Expanded Cartesian Equation
lt: Išplėsta Dekarto lygtis

en: Polar Equation
lt: Polinė lygtis

en: rho = %1   [centered at %2]
lt: ro = %1   [centras ties %2]

en: circle
lt: apskritimas

en: Select this circle
lt: Pažymėti šį apskritimą

en: Select circle %1
lt: Pažymėti apskritimą %1

en: Remove a Circle
lt: Pašalinti apskritimą

en: Add a Circle
lt: Pridėti apskritimą

en: Move a Circle
lt: Perkelti apskritimą

en: Attach to this circle
lt: Priskirti šiam apskritimui

en: Show a Circle
lt: Rodyti apskritimą

en: Hide a Circle
lt: Slėpti apskritimą

en: Construct a circle through this point
lt: Apskritimą brėžti per šį tašką

en: Construct a circle with this center
lt: Šis taškas yra konstruojamo apskritimo centras

en: Select the center of the new circle...
lt: Parinkite tašką, kuris turi būti naujojo apskritimo centru...

en: Select a point for the new circle to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiamas naujasis apskritimas...

en: With this radius
lt: Tokiu spinduliu

en: Select the length of the radius...
lt: Parinkite spindulio ilgį...

en: Conic Type
lt: Kūgio pjūvio tipas

en: First Focus
lt: Pirmasis židinys

en: Second Focus
lt: Antrasis židinys

en: Ellipse
lt: Elipsė

en: Hyperbola
lt: Hiperbolė

en: Parabola
lt: Parabolė

en: rho
lt: ro

en: cos theta
lt: COS teta

en: sin theta
lt: SIN teta

en: [centered at %1]
lt: [centras ties %1]

en: conic
lt: kūgio pjūvis

en: Select this conic
lt: Pažymėti šį kūgio pjūvį

en: Select conic %1
lt: Pažymėti kūgio pjūvį %1

en: Remove a Conic
lt: Pašalinti kūgio pjūvį

en: Add a Conic
lt: Pridėti kūgio pjūvį

en: Move a Conic
lt: Perkelti kūgio pjūvį

en: Attach to this conic
lt: Priskirti šiam kūgio pjūviui

en: Show a Conic
lt: Rodyti kūgio pjūvį

en: Hide a Conic
lt: Slėpti kūgio pjūvį

en: Supporting Conic
lt: Atraminis kūgio pjūvis

en: First End Point
lt: Pirmasis pabaigos taškas

en: Second End Point
lt: Antrasis pabaigos taškas

en: conic arc
lt: kūgio pjūvio lankas

en: Select this conic arc
lt: Pažymėti šį kūgio pjūvio lanką

en: Select conic arc %1
lt: Pažymėti kūgio pjūvio lanką %1

en: Remove a Conic Arc
lt: Pašalinti kūgio pjūvio lanką

en: Add a Conic Arc
lt: Pridėti kūgio pjūvio lanką

en: Move a Conic Arc
lt: Perkelti kūgio pjūvio lanką

en: Attach to this conic arc
lt: Priskirti šiam kūgio pjūvio lankui

en: Show a Conic Arc
lt: Rodyti kūgio pjūvio lanką

en: Hide a Conic Arc
lt: Slėpti kūgio pjūvio lanką

en: Construct a conic through this point
lt: Kūgio pjūvį brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new conic to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiamas naujasis kūgio pjūvis...

en: Construct a conic with this asymptote
lt: Šį tiesė bus kūgio pjūvio asimptotė

en: Select the first asymptote of the new conic...
lt: Parinkite pirmąją naujojo kūgio pjūvio asimptotę...

en: Select the second asymptote of the new conic...
lt: Parinkite antrąją naujojo kūgio pjūvio asimptotę...

en: Construct an ellipse with this focus
lt: Čia bus elipsės židinys

en: Select the first focus of the new ellipse...
lt: Parinkite pirmąjį naujosios elipsės židinį...

en: Select the second focus of the new ellipse...
lt: Parinkite antrąjį naujosios elipsės židinį...

en: Construct an ellipse through this point
lt: Elipsę brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new ellipse to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama naujoji elipsė...

en: Construct a hyperbola with this focus
lt: Čia bus hiperbolės židinys

en: Select the first focus of the new hyperbola...
lt: Parinkite pirmąjį naujosios hiperbolės židinį...

en: Select the second focus of the new hyperbola...
lt: Parinkite antrąjį naujosios hiperbolės židinį...

en: Construct a hyperbola through this point
lt: Hiperbolę brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new hyperbola to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama naujoji hiperbolė...

en: Construct a conic with this line as directrix
lt: Ši tiesė bus kūgio pjūvio direktrisė

en: Select the directrix of the new conic...
lt: Parinkite naujojo kūgio pjūvio direktrisę...

en: Construct a conic with this point as focus
lt: Šis taškas bus kūgio pjūvio židinys

en: Select the focus of the new conic...
lt: Parinkite naujojo kūgio pjūvio židinį...

en: Construct a parabola through this point
lt: Parabolę brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new parabola to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama naujoji parabolė...

en: Construct a polar point wrt. this conic
lt: Dedant polinį tašką atsižvelgti į šį kūgio pjūvį

en: Select the conic wrt. which you want to construct a polar point...
lt: Parinkite kūgio pjūvį, kurio atžvilgiu bus dedamas polinis taškas...

en: Construct the polar point of this line
lt: Dėti šios tiesės polinį tašką

en: Select the line of which you want to construct the polar point...
lt: Parinkite tiesę, kuriai bus dedamas polinis taškas...

en: Construct a polar line wrt. this conic
lt: Brėžti polinę tiesę atsižvelgiant į šį kūgio pjūvį

en: Construct the polar line of this point
lt: Brėžtio šio taško polinę liniją

en: Construct the directrix of this conic
lt: Brėžti šio kūgio pjūvio direktrisę

en: Select the conic of which you want to construct the directrix...
lt: Parinkite kūgio pjūvį, kuriam bus brėžiama direktrisė...

en: Construct a parabola with this directrix
lt: Šį tiesė bus parabolės direktrisė

en: Select the directrix of the new parabola...
lt: Parinkite naujosios parabolės direktrisę...

en: Construct a parabola with this focus
lt: Čia bus parabolės židinys

en: Select the focus of the new parabola...
lt: Parinkite naujosios parabolės židinį...

en: Construct the asymptotes of this conic
lt: Brėžti šio kūgio pjūvio asimptotes

en: Select the conic of which you want to construct the asymptotes...
lt: Parinkite kūgio pjūvį, kuriam bus brėžiamos asimptotės...

en: Construct the radical lines of this conic
lt: Brėžti šio kūgio pjūvio chordines tieses

en: Select the first of the two conics of which you want to construct the radical line...
lt: Parinkite pirmąjį iš dviejų kūgio pjūvių, kuriems bus brėžiama chordinė tiesė...

en: Select the other of the two conic of which you want to construct the radical line...
lt: Parinkite antrąjį iš dviejų kūgio pjūvių, kuriems bus brėžiama chordinė tiesė...

en: Switch Radical Lines
lt: Sukeisti chordines tieses

en: cubic curve
lt: kubinė kreivė

en: Select this cubic curve
lt: Pažymėti šią kubinę kreivę

en: Select cubic curve %1
lt: Pažymėti kubinę kreivę %1

en: Remove a Cubic Curve
lt: Pašalinti kubinę kreivę

en: Add a Cubic Curve
lt: Pridėti kubinę kreivę

en: Move a Cubic Curve
lt: Perkelti kubinę kreivę

en: Attach to this cubic curve
lt: Priskirti šiai kubinei kreivei

en: Show a Cubic Curve
lt: Rodyti kubinę kreivę

en: Hide a Cubic Curve
lt: Slėpti kubinę kreivę

en: Construct a cubic curve through this point
lt: Kubinę kreivę brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new cubic to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama naujoji kubinė kreivė...

en: curve
lt: kreivė

en: Select this curve
lt: Pažymėti šią kreivę

en: Select curve %1
lt: Pažymėti kreivę %1

en: Remove a Curve
lt: Pašalinti kreivę

en: Add a Curve
lt: Pridėti kreivę

en: Move a Curve
lt: Perkelti kreivę

en: Attach to this curve
lt: Priskirti šiai kreivei

en: Show a Curve
lt: Rodyti kreivę

en: Hide a Curve
lt: Slėpti kreivę

en: Already computed intersection point
lt: Jau apskaičiuotas sankirtos taškas

en: Intersect with this cubic curve
lt: Sankirta su šia kubine kreive

en: Intersect with this arc
lt: Sankirta su šiuo lanku

en: Invert with respect to this circle
lt: Inversija atsižvelgiant į šį apskritimą

en: Select the circle we want to invert against...
lt: Parinkite apskritimą, kurio atžvilgiu bus vykdoma inversija...

en: Compute the inversion of this object
lt: Apskaičiuoti šio objekto inversiją

en: Select the object to invert...
lt: Parinkite kurį objektą invertuoti...

en: Compute the inversion of this point
lt: Apskaičiuoti šio taško inversiją

en: Select the point to invert...
lt: Parinkite kurį tašką invertuoti...

en: Compute the inversion of this line
lt: Apskaičiuoti šios tiesės inversiją

en: Select the line to invert...
lt: Parinkite kurią tiesę invertuoti...

en: Compute the inversion of this segment
lt: Apskaičiuoti šios atkarpos inversiją

en: Select the segment to invert...
lt: Parinkite kurią atkarpą invertuoti...

en: Compute the inversion of this circle
lt: Apskaičiuoti šio apskritimo inversiją

en: Select the circle to invert...
lt: Parinkite kurį apskritimą invertuoti...

en: Compute the inversion of this arc
lt: Apskaičiuoti šio lanko inversiją

en: Select the arc to invert...
lt: Parinkite kurį lanką invertuoti...

en: Slope
lt: Posvyris

en: Equation
lt: Lygtis

en: Length
lt: Ilgis

en: Support Line
lt: Atraminė tiesė

en: End Point
lt: Pabaigos taškas

en: line
lt: tiesė

en: Select a Line
lt: Parinkite tiesę

en: Select this line
lt: Pažymėti šią tiesę

en: Select line %1
lt: Pažymėti tiesę %1

en: Remove a Line
lt: Pašalinti tiesę

en: Add a Line
lt: Pridėti tiesę

en: Move a Line
lt: Perkelti tiesę

en: Attach to this line
lt: Priskirti šiai tiesei

en: Show a Line
lt: Rodyti tiesę

en: Hide a Line
lt: Slėpti tiesę

en: segment
lt: atkarpa

en: Select this segment
lt: Pažymėti šią atkarpą

en: Select segment %1
lt: Pažymėti atkarpą %1

en: Remove a Segment
lt: Pašalinti atkarpą

en: Add a Segment
lt: Pridėti atkarpą

en: Move a Segment
lt: Perkelti atkarpą

en: Attach to this segment
lt: Priskirti šiai atkarpai

en: Show a Segment
lt: Rodyti atkarpą

en: Hide a Segment
lt: Slėpti atkarpą

en: half-line
lt: pustiesė

en: Select this half-line
lt: Pažymėti šia pustiesę

en: Select half-line %1
lt: Pažymėti pustiesę %1

en: Remove a Half-Line
lt: Pašalinti pustiesę

en: Add a Half-Line
lt: Pridėti pustiesę

en: Move a Half-Line
lt: Perkelti pustiesę

en: Attach to this half-line
lt: Priskirti šiai pustiesei

en: Show a Half-Line
lt: Rodyti pustiesę

en: Hide a Half-Line
lt: Slėpti pustiesę

en: Construct a segment starting at this point
lt: Atkarpą brėžti nuo šio taško

en: Select the start point of the new segment...
lt: Parinkite naujosios atkarpos pradžios tašką...

en: Construct a segment ending at this point
lt: Atkarpą brėžti iki šio taško

en: Select the end point of the new segment...
lt: Parinkite naujosios atkarpos pabaigos tašką...

en: Construct a line through this point
lt: Tiesę brėžti per šį tašką

en: Select a point for the line to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama naujoji tiesė...

en: Select another point for the line to go through...
lt: Parinkite kitą tašką, per kurį bus brėžiama naujoji tiesė...

en: Construct a half-line starting at this point
lt: Pustiesę brėžti nuo šio taško

en: Select the start point of the new half-line...
lt: Parinkite naujosios pustiesės pradžios tašką...

en: Construct a half-line through this point
lt: Pustiesę brėžti per šį tašką

en: Select a point for the half-line to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama naujoji pustiesė...

en: Construct the axis of this segment
lt: Ašį konstruoti šiai atkarpai

en: Select the segment of which you want to draw the axis...
lt: Parinkite atkarpą, kuriai reikia nubrėžti ašį...

en: Construct a line parallel to this line
lt: Lygiagretę brėžti šiai tiesei

en: Select a line parallel to the new line...
lt: Parinkite tiesę, kuri bus lygiagreti naujajai tiesei...

en: Construct the parallel line through this point
lt: Lygiagretę brėžti per šį tašką

en: Select a point for the new line to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama naujoji tiesė...

en: Construct a line perpendicular to this line
lt: Statmenį brėžti šiai tiesei

en: Select a line perpendicular to the new line...
lt: Parinkite tiesę, kuri bus statmena naujajai tiesei...

en: Construct a perpendicular line through this point
lt: Statmenį brėžti per šį tašką

en: Set &Length...
lt: Keisti &ilgį...

en: Set Segment Length
lt: Keisti atkarpos ilgį

en: Choose the new length:
lt: Įveskite naują ilgį:

en: Resize Segment
lt: Keisti atkarpos dydį

en: Construct a line by this vector
lt: Tiesę brėžti pagal šį vektorių

en: Select a vector in the direction of the new line...
lt: Parinkite vektorių, kuris nusakys naujosios tiesės kryptį...

en: Construct a half-line by this vector
lt: Pustiesę brėžti pagal šį vektorių

en: Select a vector in the direction of the new half-line...
lt: Parinkite vektorių, kuris nusakys naujosios pustiesės kryptį...

en: locus
lt: hodografas

en: Select this locus
lt: Pažymėti šį hodografą

en: Select locus %1
lt: Pažymėti hodografą %1

en: Remove a Locus
lt: Pašalinti hodografą

en: Add a Locus
lt: Pridėti hodografą

en: Move a Locus
lt: Perkelti hodografą

en: Attach to this locus
lt: Priskirti šiam hodografui

en: Show a Locus
lt: Rodyti hodografą

en: Hide a Locus
lt: Slėpti hodografą

en: Object Type
lt: Objekto tipas

en: Object
lt: objektas

en: Select this object
lt: Pažymėti šį objektą

en: Select object %1
lt: Pažymėti objektą %1

en: Remove an object
lt: Pašalinti objektą

en: Add an object
lt: Pridėti objektą

en: Move an object
lt: Perkelti objektą

en: Attach to this object
lt: Priskirti šiam objektui

en: Show an object
lt: Rodyti objektą

en: Hide an object
lt: Slėpti objektą

en: Angle in Radians
lt: Kapas radianais

en: Angle in Degrees
lt: Kampas laipsniais

en: Midpoint
lt: Vidutio taškas

en: X length
lt: X ilgis

en: Y length
lt: Y ilgis

en: Opposite Vector
lt: Priešingas vektorius

en: Angle
lt: Kampas

en: Sector Surface
lt: Išpjovos plotas

en: Arc Length
lt: Lanko ilgis

en: Support Circle
lt: Atraminis apskritimas

en: angle
lt: kampas

en: Select this angle
lt: Pažymėti šį kampą

en: Select angle %1
lt: Pažymėti kampą %1

en: Remove an Angle
lt: Pašalinti kampą

en: Add an Angle
lt: Pridėti kampą

en: Move an Angle
lt: Perkelti kampą

en: Attach to this angle
lt: Priskirti šiam kampui

en: Show an Angle
lt: Rodyti kampą

en: Hide an Angle
lt: Slėpti kampą

en: vector
lt: vektorius

en: Select this vector
lt: Pažymėti šį vektorių

en: Select vector %1
lt: Pažymėti vektorių %1

en: Remove a Vector
lt: Pašalinti vektorių

en: Add a Vector
lt: Pridėti vektorių

en: Move a Vector
lt: Perkelti vektorių

en: Attach to this vector
lt: Priskirti šiam vektoriui

en: Show a Vector
lt: Rodyti vektorių

en: Hide a Vector
lt: Slėpti vektorių

en: arc
lt: lankas

en: Select this arc
lt: Pažymėti šį lanką

en: Select arc %1
lt: Pažymėti lanką %1

en: Remove an Arc
lt: Pašalinti lanką

en: Add an Arc
lt: Pridėti lanką

en: Move an Arc
lt: Perkelti lanką

en: Attach to this arc
lt: Priskirti šiam lankui

en: Show an Arc
lt: Rodyti lanką

en: Hide an Arc
lt: Slėpti lanką

en: Coordinate
lt: Koordinatė

en: X coordinate
lt: X koordinatė

en: Y coordinate
lt: Y koordinatė

en: point
lt: taškas

en: Select this point
lt: Pažymėti šį tašką

en: Select point %1
lt: Pažymėti tašką %1

en: Remove a Point
lt: Pašalinti tašką

en: Add a Point
lt: Pridėti tašką

en: Move a Point
lt: Perkelti tašką

en: Attach to this point
lt: Priskirti šiam taškui

en: Show a Point
lt: Rodyti tašką

en: Hide a Point
lt: Slėpti tašką

en: Construct the midpoint of this point and another point
lt: Vidurio tašką dėti tarp šio ir kkito taškų

en: Select the first of the two points of which you want to construct the midpoint...
lt: Parinkite pirmąjį iš dviejų taškų, tarp kurių bus dedamas vidurio taškas...

en: Select the other of the two points of which you want to construct the midpoint...
lt: Parinkite antrąjį iš dviejų taškų, tarp kurių bus dedamas vidurio taškas...

en: Set &Coordinate...
lt: Keisti k&oordinates...

en: Redefine
lt: Apibrėžti iš naujo

en: Set &Parameter...
lt: Keisti &parametrą...

en: Set Coordinate
lt: Keisti koordinates

en: Enter the new coordinate.
lt: Įveskite naujas koordinates.

en: Set Point Parameter
lt: Keisti taško parametrą

en: Choose the new parameter:
lt: Įveskite naują parametrą:

en: Change Parameter of Constrained Point
lt: Pakesiti suvaržyto taško parametrą

en: Select the circle on which to transport a measure...
lt: Parinkite ant kurio apskritimo perkelti matmenį...

en: Select a point on the circle...
lt: Apskritime parinkite tašką...

en: Select the segment to transport on the circle...
lt: Parinkite kurį lanką perkelti ant apskritimo...

en: Select a number/length as x coordinate of the point...
lt: Kaip taško X koordinatę parinkite skaičių arba ilgį...

en: Select a number/length as y coordinate of the point...
lt: Kaip taško Y koordinatę parinkite skaičių arba ilgį...

en: Number of sides
lt: Kraštinių skaičius

en: Perimeter
lt: Perimetras

en: Center of Mass of the Vertices
lt: Viršūnių masės centras

en: Winding Number
lt: Vijų skaičius

en: polygon
lt: daugiakampis

en: Select this polygon
lt: Pažymėti šį daugiakampį

en: Select polygon %1
lt: Pažymėti daugiakampį %1

en: Remove a Polygon
lt: Pašalinti daugiakampį

en: Add a Polygon
lt: Pridėti daugiakampį

en: Move a Polygon
lt: Perkelti daugiakampį

en: Attach to this polygon
lt: Priskirti šiam daugiakampiui

en: Show a Polygon
lt: Rodyti daugiakampį

en: Hide a Polygon
lt: Slėpti daugiakampį

en: triangle
lt: trikampis

en: Select this triangle
lt: Pažymėti šį trikampį

en: Select triangle %1
lt: Pažymėti trikampį %1

en: Remove a Triangle
lt: Pašalinti trikampį

en: Add a Triangle
lt: Pridėti trikampį

en: Move a Triangle
lt: Perkelti trikampį

en: Attach to this triangle
lt: Priskirti šiam trikampiui

en: Show a Triangle
lt: Rodyti trikampį

en: Hide a Triangle
lt: Slėpti trikampį

en: quadrilateral
lt: keturkampis

en: Select this quadrilateral
lt: Pažymėti šį keturkampį

en: Select quadrilateral %1
lt: Pažymėti keturkampį %1

en: Remove a Quadrilateral
lt: Pašalinti keturkampį

en: Add a Quadrilateral
lt: Pridėti keturkampį

en: Move a Quadrilateral
lt: Perkelti keturkampį

en: Attach to this quadrilateral
lt: Priskirti šiam keturkampiui

en: Show a Quadrilateral
lt: Rodyti keturkampį

en: Hide a Quadrilateral
lt: Slėpti keturkampį

en: Construct a triangle with this vertex
lt: Šiame taške brėžti trikampio viršūnę

en: Select a point to be a vertex of the new triangle...
lt: Parinkite tašką, kuris bus naujojo trikampio viršūnė...

en: Intersect this polygon with a line
lt: Tiesės ir šio daugiakampio sankirta

en: Select the polygon of which you want the intersection with a line...
lt: Parinkite daugiakampį, kuris turėtu kirti tiesę...

en: Intersect this line with a polygon
lt: Daugiakampio ir šios tiesės sankirta

en: Select the line of which you want the intersection with a polygon...
lt: Parinkite tiesę, kuri turėtu kirsti daugiakampį...

en: Intersect this polygon with another polygon
lt: Šio ir kito daugiakampių sankirta

en: Select the polygon of which you want the intersection with another polygon...
lt: Parinkite daugiakampį, kuris turėtu kirsti kitą daugiakampį...

en: Intersect with this polygon
lt: Sankirta su šiuo daugiakampiu

en: Select the second polygon for the intersection...
lt: Sankirtai nurodykite antrą daugiakampį...

en: Construct the vertices of this polygon
lt: Padėti šio daugiakampio viršūnių taškus

en: Select the polygon of which you want to construct the vertices...
lt: Parinkite daugiakampį, kuriam reikia padėti viršūnių taškus...

en: Construct the sides of this polygon
lt: Brėžti šio daugiakampio kraštines

en: Select the polygon of which you want to construct the sides...
lt: Parinkite daugiakampį, kuriam reikia brėžti kraštines...

en: Construct the convex hull of this polygon
lt: Iškilųjį apvalkalą brėžti šiam daugiakampiui

en: Select the polygon of which you want to construct the convex hull...
lt: Parinkite daugiakampį, apie kurį bus brėžiamas iškilusis daugiakampis...

en: Project this point onto the circle
lt: Šio taško projekcija apskritime

en: Select the point for the tangent to go through...
lt: Parinkite tašką, per kurį bus brėžiama lietinė...

en: Is this line parallel?
lt: Ši tiesė lygiagreti?

en: Select the first of the two possibly parallel lines...
lt: Parinkite pirmąją iš dviejų galimai lygiagrečių tiesių...

en: Parallel to this line?
lt: Lygiagreti šiai tiesei?

en: Select the other of the two possibly parallel lines...
lt: Parinkite antrąją iš dviejų galimai lygiagrečių tiesių...

en: These lines are parallel.
lt: Šios tiesės lygiagrečios.

en: These lines are not parallel.
lt: Šios tiesės nėra lygiagrečios.

en: Is this line orthogonal?
lt: Ar ši tiesė ortogonali?

en: Select the first of the two possibly orthogonal lines...
lt: Parinkite pirmąją iš dviejų galimai ortogonalių tiesių...

en: Orthogonal to this line?
lt: Ortogonali šiai tiesei?

en: Select the other of the two possibly orthogonal lines...
lt: Parinkite antrąją iš dviejų galimai ortogonalių tiesių...

en: These lines are orthogonal.
lt: Šios tiesės ortogonalios.

en: These lines are not orthogonal.
lt: Šios tiesės nėra ortogonalios.

en: Check collinearity of this point
lt: Tikrinti ar šis taškas yra kolinearus

en: Select the first of the three possibly collinear points...
lt: Parinkite pirmąjį iš trijų galimai kolinearių taškų...

en: and this second point
lt: ir šis antrasis taškas

en: Select the second of the three possibly collinear points...
lt: Parinkite antrąjį iš trijų galimai kolinearių taškų...

en: with this third point
lt: kartu su šiuo trečiuojų tašku

en: Select the last of the three possibly collinear points...
lt: Parinkite paskutinįjį iš trijų galimai kolinearių taškų...

en: These points are collinear.
lt: Šie taškai kolinearūs.

en: These points are not collinear.
lt: Šie taškai nėra kolinearūs.

en: Check whether this point is on a curve
lt: Tikrinti ar šis taškas priklauso kreivei

en: Select the point you want to test...
lt: Parinkite tikrinamą tašką...

en: Check whether the point is on this curve
lt: Tikrinti ar taškas priklauso kreivei

en: Select the curve that the point might be on...
lt: Parinkite kreivę, kuriai galetų priklausyti taškas...

en: This curve contains the point.
lt: Taškas priklauso šiai kreivei.

en: This curve does not contain the point.
lt: Tašakas nepriklauso šiai kreivei.

en: Check whether this point is in a polygon
lt: Tikrinti ar šis taškas priklauso daugiakampiui

en: Check whether the point is in this polygon
lt: Tikrinti ar taškas priklauso šiam daugiakampiui

en: Select the polygon that the point might be in...
lt: Parinkite daugiakampį, kuriam galėtų priklausyti taškas...

en: This polygon contains the point.
lt: Taškas priklauso šiam daugiakampiui.

en: This polygon does not contain the point.
lt: Taškas nepriklauso šiam daugiakampiui.

en: Check whether this polygon is convex
lt: Tikrinti ar šis daugiakampis yra iškilusis

en: Select the polygon you want to test for convexity...
lt: Parinkite kurio daugiakampio iškilumą tikrinti...

en: This polygon is convex.
lt: Tai iškilusis daugiakampis.

en: This polygon is not convex.
lt: Šis daugiakampis nėra iškilusis.

en: Check if this point has the same distance
lt: Tikrinti ar šis taškas tiek pat nutolęs

en: Select the point which might have the same distance from two other points...
lt: Parinkite kurio taško atstumų iki kitų dviejų taškų vienodumą tikrinti...

en: from this point
lt: tarp šio taško

en: Select the first of the two other points...
lt: Parinkite pirmąjį iš kitų dviejų taškų...

en: and from this second point
lt: bei tarp šio taško

en: Select the other of the two other points...
lt: Parinkite antrąjį iš kitų dviejų taškų...

en: The two distances are the same.
lt: Dveji atstumai lygūs.

en: The two distances are not the same.
lt: Dveji atstumai skiriasi.

en: Check whether this vector is equal to another vector
lt: Tikrinti ar šis vektorius yra lygus kitam vektoriui

en: Select the first of the two possibly equal vectors...
lt: Parinkite pirmajį iš dviejų galimai lygių vektorių...

en: Check whether this vector is equal to the other vector
lt: Tikrinti ar šis vektorius yra lygus kitam vektoriui

en: Select the other of the two possibly equal vectors...
lt: Parinkite antrąjį iš dviejų galimai lygiu vektorių...

en: The two vectors are the same.
lt: Dveji vektoriai lygūs.

en: The two vectors are not the same.
lt: Dveji vektoriai skiriasi.

en: Check whether this object exists
lt: Tikrinti ar šis objektas egzistuoja

en: Select the object for the existence check...
lt: Egzistavimo testui nurodykite objektą...

en: The object exists.
lt: Objektas egzistuoja.

en: The object does not exist.
lt: Objekto nėra.

en: Text
lt: Tekstas

en: label
lt: etiketė

en: Select this label
lt: Pažymėti šią etiketę

en: Select label %1
lt: Pažymėti etiketę %1

en: Remove a Label
lt: Pašalinti eitiketę

en: Add a Label
lt: Pridėti etiketę

en: Move a Label
lt: Perkelti etiketę

en: Attach to this label
lt: Priskirti šiai etiketei

en: Show a Label
lt: Rodyti etiketę

en: Hide a Label
lt: Slėpti etiketę

en: numeric label
lt: skaitinė etiketė

en: Select this numeric label
lt: Pažymėti šią skaitinę etiketę

en: Select numeric label %1
lt: Pažymėti skaitinę etiketę %1

en: Remove a Numeric Label
lt: Pašalinti skaitinę etiketę

en: Add a Numeric Label
lt: Pridėti skaitinę etiketę

en: Move a Numeric Label
lt: Perkelti skaitinę etiketę

en: Attach to this numeric label
lt: Priskirti šiai skaitinei etiketei

en: Show a Numeric Label
lt: Rodyti skaitinę etiketę

en: Hide a Numeric Label
lt: Slėpti skaitinę etiketę

en: Numeric value
lt: Skaitinė vertė

en: boolean label
lt: loginė etiketė

en: Select this boolean label
lt: Pažymėti šią loginę etiketę

en: Select boolean label %1
lt: Pažymėti loginę etiketę %1

en: Remove a Boolean Label
lt: Pašalinti loginę etiketę

en: Add a Boolean Label
lt: Pridėti loginę etiketę

en: Move a Boolean Label
lt: Perkelti loginę etiketę

en: Attach to this boolean label
lt: Priskirti šiai loginei etiketei

en: Show a Boolean Label
lt: Rodyti loginę etiketę

en: Hide a Boolean Label
lt: Slėpti loginę etiketę

en: &Copy Text
lt: &Kopijuoti tekstą

en: &Toggle Frame
lt: &Rodyti ar slėpti rėmelį

en: Set &Font...
lt: Nustatyti š&riftą...

en: Toggle Label Frame
lt: Rodyti ar slėpti etiketės rėmelį

en: Change Label Font
lt: Keisti etiketės šriftą

en: &Redefine...
lt: &Apibrėžti iš naujo...

en: Change &Value...
lt: Keisti &vertę...

en: Enter the new value:
lt: Įveskite naują vertę:

en: Change Displayed Value
lt: Keisti rodomą vertę

en: Translate this object
lt: Perstumti šį objektą

en: Select the object to translate...
lt: Parinkite kurį objektą perstumti...

en: Translate by this vector
lt: Perstumti pagal šį vektorių

en: Select the vector to translate by...
lt: Parinkite pagal kurį vektorių vykdyti postūmio transformaciją...

en: Reflect this object
lt: Šio objekto atspindys

en: Select the object to reflect...
lt: Parinkite objektą, kuriam bus įvykdyta atspindžio transformacija...

en: Reflect in this point
lt: Atspindėti nuo šio taško

en: Select the point to reflect in...
lt: Parinkite pagal kurį tašką bus vykdoma atspindžio transformacija...

en: Reflect in this line
lt: Atspindėti nuo šios tiesės

en: Select the line to reflect in...
lt: Parinkite pagal kurią tiesę bus vykdoma atspindžio transformacija...

en: Rotate this object
lt: Sukti šį objektą

en: Select the object to rotate...
lt: Parinkite kurį objektą pasukti...

en: Rotate around this point
lt: Sukti apie šį tašką

en: Select the center point of the rotation...
lt: Parinkite tašką, apie kurį bus sukama...

note: i18n( "Rotate by this angle" ), kli18n( "Select the angle of the rotation..." ), false }
en: Rotate by this angle
lt: Sukti šiuo kampu

en: Select the angle of the rotation...
lt: Parinkite kampą, kuriuo bus sukama...

en: Scale this object
lt: Keisti šio objekto mastelį

en: Select the object to scale...
lt: Parinkite kurio objekto mastelį keisti...

en: Scale with this center
lt: Mastelį keisti apie šį centrą

en: Select the center point of the scaling...
lt: Parinkite tašką, kuris bus mastelio keitimo centras...

note: i18n( "Scale by the length of this segment" ), kli18n( "Select a segment whose length is the factor of the scaling..." ), false } i18n( "Scale by the length of this segment" ), kli18n( "Select a segment whose length is the factor for the scaling" ), false }
en: Scale by this length
lt: Mastelio vertė pagal šį ilgį

en: Select a length or a segment whose length is the factor of the scaling...
lt: Parinkite ilgį arba atkarpą, kurios ilgis lems mastelio vertę...

en: Scale this length...
lt: Mastelio vertę nusakys dalmuo, kuriame šis ilgis bus daliklis...

en: Select the first of two lengths whose ratio is the factor of the scaling...
lt: Parinkite pirmąjį iš dviejų ilgių, kuris lems mastelio vertę...

en: ...to this other length
lt: ... o šis ilgis — dalijamasis

en: Select the second of two lengths whose ratio is the factor of the scaling...
lt: Parinkite antrąjį iš dviejų ilgių, kuris nulems mastelio vertę...

en: Select the object to scale
lt: Parinkite objektą, kurio mastelį reikia keisti...

en: Scale over this line
lt: Mastelį keisti apie šią tiesę

en: Select the line to scale over
lt: Parinkite apie kurią liniją keisti mastelį...

en: Projectively rotate this object
lt: Projekciškai sukti šį objektą

en: Select the object to rotate projectively
lt: Parinkite projekciškai sukamą objektą...

en: Projectively rotate with this half-line
lt: Projekciškai sukti su šia pustiese

en: Select the half line of the projective rotation that you want to apply to the object
lt: Parinkite pustiesę, pagal kurią objektas bus projekciškai sukamas...

en: Projectively rotate by this angle
lt: Projekciškai sukti šiuo kampu

en: Select the angle of the projective rotation that you want to apply to the object
lt: Parinkite kampą, kuriuo objektas bus projekciškai sukamas...

en: Harmonic Homology of this object
lt: Šio objekto harmoninė homologija

en: Select the object to transform...
lt: Parinkite kurį objektą transformuoti...

en: Harmonic Homology with this center
lt: Čia bus harmoninės homologijos centras

en: Select the center point of the harmonic homology...
lt: Parinkite harmoninės homologijos centrą...

en: Harmonic Homology with this axis
lt: Tai bus harmoninės homologijos ašis

en: Select the axis of the harmonic homology...
lt: Parinkite harmoninės homologijos ašį...

en: Generic affinity of this object
lt: Šio objekto bendroji afininė transformacija

en: Map this triangle
lt: Atvaizduoti šį trikampį

en: Select the triangle that has to be transformed onto a given triangle...
lt: Parinkite trikampį, kuris bus transformuotas į duotąjį trikampį...

en: onto this other triangle
lt: į šį kitą trikampį

en: Select the triangle that is the image by the affinity of the first triangle...
lt: Parinkite trikampį, kuris yra pirmojo trikampio afininės transformacijos vaizdas...

en: First of 3 starting points
lt: Pirmasis iš trijų pradinių taškų

en: Select the first of the three starting points of the generic affinity...
lt: Parinkite pirmąjį iš trijų bendrosios afininės transformacijos pradinių taškų...

en: Second of 3 starting points
lt: Antrasis iš trijų pradinių taškų

en: Select the second of the three starting points of the generic affinity...
lt: Parinkite antrąjį iš trijų bendrosios afininės transformacijos pradinių taškų...

en: Third of 3 starting points
lt: Trečiasis iš trijų pradinių taškų

en: Select the third of the three starting points of the generic affinity...
lt: Parinkite trečiąjį iš trijų bendrosios afininės transformacijos pradinių taškų...

en: Transformed position of first point
lt: Transformuota pirmojo taško vieta

en: Select the first of the three end points of the generic affinity...
lt: Parinkite pirmąjį iš trijų bendrosios afininės transformacijos galutinių taškų...

en: Transformed position of second point
lt: Transformuota antrojo taško vieta

en: Select the second of the three end points of the generic affinity...
lt: Parinkite antrąjį iš trijų bendrosios afininės transformacijos galutinių taškų...

en: Transformed position of third point
lt: Transformuota trečiojo taško vieta

en: Select the third of the three end points of the generic affinity...
lt: Parinkite trečiąjė iš trijų bendrosios afininės transformacijos galutinių taškų...

en: Generic projective transformation of this object
lt: Šio objekto bendroji projekcinė transformacija

en: Map this quadrilateral
lt: Atvaizduoti šį keturkampį

en: Select the quadrilateral that has to be transformed onto a given quadrilateral...
lt: Parinkite keturkampį, kuris bus transformuotas į duotąjį keturkampį...

en: onto this other quadrilateral
lt: į šį kitą keturkampį

en: Select the quadrilateral that is the image by the projective transformation of the first quadrilateral...
lt: Parinkite keturkampį, kuris yra pirmojo keturkampio projekcinės transformacijos vaizdas...

en: First of 4 starting points
lt: Pirmasis iš keturių pradinių taškų

en: Select the first of the four starting points of the generic projectivity...
lt: Parinkite pirmąjį iš keturių bedrosios projekscinės transformacijos pradinių taškų...

en: Second of 4 starting points
lt: Antrasis iš keturių pradinių taškų

en: Select the second of the four starting points of the generic projectivity...
lt: Parinkite antrąjį iš keturių bendrosios projekcinės transformacijos pradinių taškų...

en: Third of 4 starting points
lt: Trečiasis iš keturių pradinių taškų

en: Select the third of the four starting points of the generic projectivity...
lt: Parinkite trečiąjį iš keturių bendrosios projekcinės transformacijos pradinių taškų...

en: Fourth of 4 starting points
lt: Ketvirtasis iš keturių pradinių taškų

en: Select the fourth of the four starting points of the generic projectivity...
lt: Parinkite ketvirtąjį iš keturių bendrosios projekcinės transformacijos pradinių taškų...

en: Select the first of the four end points of the generic projectivity...
lt: Parinkite pirmąjį iš keturių bendrosios projekcinės transcormacijos galutinių taškų...

en: Select the second of the four end points of the generic projectivity...
lt: Parinkite antrąjį iš keturių bendrosios projekcinės transformacijos galutinių taškų...

en: Select the third of the four end points of the generic projectivity...
lt: Parinkite trečiąjį iš keturių bendrosios projekcinės transformacijos galutinių taškų...

en: Transformed position of fourth point
lt: Transformuota ketvirtojo taško vieta

en: Select the fourth of the four end points of the generic projectivity...
lt: Parinkite ketvirtąjį iš keturių bendrosios projekcinės transformacijos galutinių taškų...

en: Cast the shadow of this object
lt: Mesti šio objekto šešėlį

en: Select the object of which you want to construct the shadow...
lt: Parinkite objektą, kuris mes šešėlį...

en: Cast a shadow from this light source
lt: Objektą apšviečia šis šviesos šaltinis

en: Select the light source from which the shadow should originate...
lt: Parinkite šviesos šaltinį, kuriuo apšviestas objektas mes šešėlį...

en: Cast a shadow on the horizon represented by this line
lt: Šešėlį mesti ant horizonto, kurį vaizduoja ši tiesė

en: Select the horizon for the shadow...
lt: Šešėliui parinkite horizontą...

en: Transform this object
lt: Transformuoti šį objektą

en: Transform using this transformation
lt: Transformuoti šia transformacija

en: Apply a similitude to this object
lt: Vykdyti šio objekto panašumo transformaciją

en: Apply a similitude with this center
lt: Čia bus panašumo transformacijos centras

en: Select the center for the similitude...
lt: Parinkite panašumo transformacijos centrą...

en: Apply a similitude mapping this point onto another point
lt: Šį tašką, taikant panašumo transformaciją, atvaizduoti į kitą tašką

en: Select the point which the similitude should map onto another point...
lt: Parinkite tašką, kuris panašumo transformacija atvaizduojamas į kitą tašką...

en: Apply a similitude mapping a point onto this point
lt: Tašką, taikant panašumo transformaciją, atvaizduoti į šį tašką

en: Select the point onto which the similitude should map the first point...
lt: Parinkite tašką, į kurį panašumo transformacija atvaizduojamas kitas taškas...

en: Construct a vector from this point
lt: Vektoriaus pradžia šiame taške

en: Select the start point of the new vector...
lt: Parinkite naujojo vektoriaus pradžios tašką...

en: Construct a vector to this point
lt: Vektoriaus galas šiame taške

en: Select the end point of the new vector...
lt: Parinkite vektoriaus pabaigos tašką...

en: Construct the vector sum of this vector and another one.
lt: Brėžti šio ir kito vektorių sumos vektorių

en: Select the first of the two vectors of which you want to construct the sum...
lt: Parinkite pirmąjį iš dviejų sumuojamų vektorių...

en: Construct the vector sum of this vector and the other one.
lt: Brėžti kito ir šio vektorių  sumos vektorių

en: Select the other of the two vectors of which you want to construct the sum...
lt: Parinkite antrąjį iš dviejų sumuojamų vektorių...

en: Construct the vector sum starting at this point.
lt: Sumos vektoriaus pradžia šiame taške

en: Select the point to construct the sum vector in...
lt: Parinkite sumos vektoriaus pradžios tašką...

en: Select the argument objects (if any)
    in the Kig window and press "Next".
lt: Kig lange argumentui pažymėkite objektus (jei tokių yra)
    ir spauskite mygtuką „Tęsti“.

en: Enter Code
lt: Įveskite kodą

en: Now fill in the code:
lt: Dabar įveskite kodą:

en: Now fill in the Python code:
lt: Dabar įveskite Python kodą:

[ctx: Note to translators: this should be a default name for an argument in a Python function. The default is "arg%1" which would become arg1, arg2, etc. Give something which seems appropriate for your language.]
en: arg%1
lt: argumentas%1

en: The Python interpreter caught an error during the execution of your script. Please fix the script and click the Finish button again.
lt: Vykdant scenarijų, Python interpretatorius jame rado klaidą. Pataisykite scenarijų, ir, po to, vėl spauskite mygtuką „Tinka“.

en: The Python Interpreter generated the following error output:
    %1
lt: Python interpretatorius praneša apie klaidą:
    %1

en: There seems to be an error in your script. The Python interpreter reported no errors, but the script does not generate a valid object. Please fix the script, and click the Finish button again.
lt: Scenarijuje, ko gero, yra klaida. Python interpretatorius apie klaidą nepraneša, tačiau scenarijus teisingo objekto negeneruoja. Pataisykite scenarijų, ir, po to, vėl spauskite mygtuką „Tinka“

en: Edit Python Script
lt: Rengti Python scenarijų

en: The Python interpreter caught an error during the execution of your script. Please fix the script.
lt: Vykdant scenarijų, Python interpretatorius jame rado klaidą. Taisykite scenarijų.

en: There seems to be an error in your script. The Python interpreter reported no errors, but the script does not generate a valid object. Please fix the script.
lt: Scenarijuje, ko gero, yra klaida. Python interpretatorius apie klaidą nepraneša, tačiau scenarijus teisingo objekto negeneruoja. Taisykite scenarijų.
