kig - en to lv translation catalogue (1190 entries)

en: Circle by Center && Line
lv: Riņķis pēc centra un līnijas

en: A circle constructed by its center and tangent to a given line
lv: Riņķis, kas konstruēts pēc tā centra un dotās līnijas tangensa

en: Construct a circle tangent to this line
lv: Konstruēt riņķa tangensu uz šīs līnijas

en: Select the line that the new circle should be tangent to...
lv: Izvēlieties līniju, pret kuru jaunajam riņķim būtu jābūt kā tangensam...

en: Circle by Point && Segment (as the Diameter)
lv: Riņķis pēc punkta un segmenta (kā diametra)

en: A circle defined by its center and the length of a segment as the diameter
lv: Riņķis, kas definēts pēc tā centra un segmenta garuma kā diametra

en: Construct a circle with the diameter given by the length of this segment
lv: Konstruēt riņķi ar diametru šī segmenta garumā

en: Select the segment whose length gives the diameter of the new circle...
lv: Izvēlieties segmentu, kura garums būs vienāds ar jaunā riņķa diametru...

en: Equilateral Triangle
lv: Vienādsānu trīsstūris

en: Equilateral triangle with given two vertices
lv: Vienādsānu trīsstūris ar divām dotām virsotnēm

en: Evolute
lv: Evolūta

en: Evolute of a curve
lv: Līknes evolūta

en: Evolute of this curve
lv: Šīs līknes evolūta

en: Select the point...
lv: Izvēlieties punktu...

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Square with two given adjacent vertices
lv: Kvadrāts ar dotām divām blakus esošām virsotnēm

en: Vector Difference
lv: Vektoru starpība

en: Construct the vector difference of two vectors.
lv: Konstruēt starpību starp diviem vektoriem.

en: Construct the vector difference of this vector and another one.
lv: Konstruēt starpību starp šo un otru vektoru.

en: Construct the vector difference of the other vector and this one.
lv: Konstruēt starpību starp otru un šo vektoru.

en: Construct the vector difference starting at this point.
lv: Konstruēt vektoru starpību, sākot no šī punkta.

en: Select the first of the two vectors of which you want to construct the difference...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem vektoriem, no kura vēlaties konstruēt starpību...

en: Select the other of the two vectors of which you want to construct the difference...
lv: Izvēlieties otro no diviem vektoriem, no kura vēlaties konstruēt starpību...

en: Select the point to construct the difference vector in...
lv: Izvēlieties punktu, kurā konstruēt starpības vektoru...

en: Export to &Asymptote...
lv: Eksportēt uz &Asymptote...

en: Export as Asymptote script
lv: Eksportēt kā Asymptote skriptu

en: Asymptote Options
lv: Asymptote opcijas

en: The file "%1" could not be opened. Please check if the file permissions are set correctly.
lv: Neizdevās atvērt failu "%1". Lūdzu, pārbaudiet, vai faila atļaujas ir iestatītas pareizi.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFrameCheckBox)
en: Show Extra Frame
lv: Rādīt papildu rāmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAxesCheckBox)
en: Show Axes
lv: Rādīt asis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showGridCheckBox)
en: Show Grid
lv: Rādīt tīklu

en: This is an XFig file, not a Cabri figure.
lv: Šis ir XFig fails, nevis Cabri figūra.

en: This Cabri version (%1) is not supported yet.
    Please contact the Kig authors to help supporting this Cabri version.
lv: Šī Cabri versija (%1) vēl nav atbalstīta.
    Lūdzu, sazinieties ar Kig autoriem, lai palīdzētu atbalsta izveidošanā.

en: This Cabri file contains a "%1" object, which Kig does not currently support.
lv: Šis Cabri fails satur objektu "%1", kuru Kig pašreiz neatbalsta.

en: An error was encountered at line %1 in file %2.
lv: Kļūda %1. rindā, failā %2.

en: The Dr. Geo file "%1" is a macro file so it contains no figures.
lv: Dr. Geo fails "%1" ir makrosu fails, līdz ar to tas nesatur figūras.

en: There are no figures in Dr. Geo file "%1".
lv: Dr. Geo failā "%1" nav figūru.

en: Dr. Geo Filter
lv: Dr. Geo filtrs

en: The current Dr. Geo file contains more than one figure.
    Please select which to import:
lv: Pašreizējais Dr. Geo fails satur vairāk nekā vienu figūru.
    Lūdzu, izvēlieties, kuru importēt:

en: This Dr. Geo file contains a "%1 %2" object, which Kig does not currently support.
lv: Šis Dr. Geo fails satur objektu "%1 %2", kuru Kig pašreiz neatbalsta.

en: This Dr. Geo file contains an intersection type, which Kig does not currently support.
lv: Šis Dr. Geo fails satur šķēluma tipu, kuru Kig pašreiz neatbalsta.

en: &Export to image
lv: &Eksportēt uz attēlu

en: &Image...
lv: &Attēls...

en: Export as Image
lv: Eksportēt kā attēlu

en: Image Options
lv: Attēla opcijas

en: Sorry, this file format is not supported.
lv: Atvainojiet, šis faila formāts vēl nav atbalstīts.

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
lv: Atvainojiet, kaut kas nogāja greizi, saglabājot attēlā "%1"

en: &Export To
lv: &Eksportēt uz

en: The file "%1" could not be opened.  This probably means that it does not exist, or that it cannot be opened due to its permissions
lv: Neizdevās atvērt failu "%1". Tas, iespējams, nozīmē, ka fails nepastāv, vai arī to nevarēja atvērt tā atļauju dēļ

en: Parse Error
lv: Parsēšanas kļūda

en: Not Supported
lv: Nav atbalstīts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keepAspectRatio)
en: &Keep Aspect Ratio
lv: Saglabāt &attiecību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
lv: Augstums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
lv: Platums:

en: This KSeg document uses a scaling transformation, which Kig currently cannot import.
lv: Šis KSeg dokuments lieto mērogošanas pārveidošanu, kuru Kig pašreiz nevar importēt.

en: This KSeg file contains a filled circle, which Kig does not currently support.
lv: Šis KSeg fails satur aizpildīto riņķi, kuru Kig pašreiz neatbalsta.

en: This KSeg file contains an arc sector, which Kig does not currently support.
lv: Šis Cabri fails satur loka sektoru, kuru Kig pašreiz neatbalsta.

en: This KSeg file contains an arc segment, which Kig does not currently support.
lv: Šis Cabri fails satur loka segmentu, kuru Kig pašreiz neatbalsta.

en: Export to &Latex...
lv: Eksportēt uz &Latex...

en: Export as Latex
lv: Eksportēt kā Latex

en: Latex Options
lv: Latex opcijas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Output format
lv: Izvada formāts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Document options
lv: Dokumenta opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pictureRadioButton)
en: Picture only
lv: Tikai attēls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, documentRadioButton)
en: Standalone document
lv: Atsevišķs dokuments

en: This file was created by Kig version "%1", which this version cannot open.
lv: Šis fails tika izveidots ar Kig versiju "%1", kuru ar šo versiju nevar atvērt.

en: This file was created by Kig version "%1".
    Support for older Kig formats (pre-0.4) has been removed from Kig.
    You can try to open this file with an older Kig version (0.4 to 0.6),
    and then save it again, which will save it in the new format.
lv: Šis fails tika izveidots ar Kig versiju "%1".
    Vecāko Kig formātu (pirms 0.4) atbalsts no programmas ir izņemts.
    Jūs varat mēģināt atvērt šo failu ar vecāku Kig versiju (0.4 līdz 0.6)
    un tad saglabāt to vēlreiz. Fails tad tiks saglabāts jaunajā formātā.

en: This Kig file has a coordinate system that this Kig version does not support.
    A standard coordinate system will be used instead.
lv: Šajā Kig failā izmantota koordinātu sistēma, ko šī Kig versija neatbalsta.
    Tās vietā tiks izmantota standarta koordinātu sistēma.

en: This Kig file uses an object of type "%1", which this Kig version does not support.Perhaps you have compiled Kig without support for this object type,or perhaps you are using an older Kig version.
lv: Šis Kig fails izmanto objektu ar tipu "%1", ko šī Kig versija neatbalsta. Iespējams, jūs esat kompilējis Kig, neiekļaujot tajā šī objektu tipa atbalstu, vai arī lietojat vecāku Kig versiju.

en: This Kig file uses an object of type "%1", which is obsolete, you should save the construction with a different name and check that it works as expected.
lv: Šis Kig fails izmanto objektu ar tipu "%1", kas ir novecojis. Jums vajadzētu konstrukciju saglabāt ar atšķirīgu nosaukumu un pārbaudīt, vai tā darbojas pareizi.

en: &Export to SVG...
lv: &Eksportēt uz SVG...

en: Export as SVG
lv: Eksportēt kā SVG

en: SVG Options
lv: SVG opcijas

en: Sorry, something went wrong while saving to SVG file "%1"
lv: Atvainojiet, kaut kas nogāja greizi, saglabājot SVG failā "%1"

en: Export to &XFig file
lv: Eksportēt uz &XFig failu

en: &XFig File...
lv: &XFig fails...

en: Export as XFig File
lv: Eksportēt kā XFig failu

en: KDE Interactive Geometry
lv: KDE interaktīvā ģeometrija

en: (C) 2002-2005, The Kig developers
lv: (C) 2002-2005, The Kig izstrādātāji

en: Did a lot of important work all around Kig, including, but not limited to conics, cubics, transformations and property tests support.
lv: Veicis daudz svarīga darba ap Kig, ietverot, bet neierobežojoties ar, konusu šķēlumu, kubisko līkņu, transformāciju un īpašību testu atbalstu.

en: Helped a lot with the implementation of the Locus object, there's quite some math involved in doing it right, and Franco wrote the most difficult parts.
lv: Palīdzēja ar Lotus objekta implementāciju - lai to izdarītu pareizi, bija jāiesaista visai sarežģīta matemātika, un Franco uzrakstīja pašas sarežģītākās daļas.

en: Responsible for the computation of the algebraic equation of a locus.
lv: Atbildīgs par koordinātu punkta algebriskā vienādojuma izskaitļošanu.

en: Contributed the Bézier curves and related icons.
lv: Ziedoja Bezjē līknes un ar tām saistītās ikonas.

en: Contributed the 'asymptote' export filter.
lv: Devis eksportēšanas filtru 'Asymptote'.

en: Author of KGeo, where I got inspiration, some source, and most of the artwork from.
lv: Izveidojis KGeo, no kurienes guvu iedvesmu, nedaudz izejas koda un lielāko daļu mākslinieciskā noformējuma.

en: Domi's brother, who he got to write the algorithm for calculating the center of the circle with three points given.
lv: Domi brālis, kuru viņš pierunāja uzrakstīt algoritmu riņķa centra aprēķināšanai, ja doti trīs punkti.

en: Responsible for the nice application SVG Icon.
lv: Atbildīgs par jauko programmas SVG ikonu.

en: Responsible for the new object action icons.
lv: Atbildīgs par jaunajām objektu darbību ikonām.

en: Could not find the necessary Kig library, check your installation.
lv: Neizdevās atrast nepieciešamo Kig bibliotēku, pārbaudiet jūsu instalāciju.

en: Remove %1 Object | Remove %1 Objects
lv[0]: Noņemt %1 objektu
lv[1]: Noņemt %1 objektus
lv[2]: Noņemt %1 objektus

en: Add %1 Object | Add %1 Objects
lv[0]: Pievienot %1 objektu
lv[1]: Pievienot %1 objektus
lv[2]: Pievienot %1 objektus

en: &Set Coordinate System
lv: Ie&statīt koordinātu sistēmu

en: Show grid
lv: Rādīt tīklu

en: Show axes
lv: Rādīt asis

en: Invert Selection
lv: Invertēt iezīmējumu

en: &Delete Objects
lv: &Dzēst objektus

en: Delete the selected objects
lv: Dzēst iezīmētos objektus

en: Cancel Construction
lv: Atcelt konstruēšanu

en: Cancel the construction of the object being constructed
lv: Atcelt pašreiz konstruējamā objekta konstruēšanu

en: Repeat Construction
lv: Atkārtot konstruēšanu

en: Repeat the last construction (with new data)
lv: Atkārtot pēdējo konstruēšanu (ar jaunajiem datiem)

en: U&nhide All
lv: Parādīt &visus

en: Show all hidden objects
lv: Rādīt visus slēptos objektus

en: &New Macro...
lv: Jau&ns makross...

en: Define a new macro
lv: Definēt jaunu makrosu

en: Manage &Types...
lv: Pārvaldīt &tipus...

en: Manage macro types.
lv: Pārvaldīt makrosu tipus.

en: &Browse History...
lv: Pār&lūkot vēsturi...

en: Browse the history of the current construction.
lv: Pārlūkot pašreizējās konstrukcijas vēsturi.

en: Zoom in on the document
lv: Pietuvināt dokumentu

en: Zoom out of the document
lv: Attālināt dokumentu

en: Recenter the screen on the document
lv: Pārcentrēt ekrānu virs dokumenta

en: View this document full-screen.
lv: Skatīt šo dokumentu pilnekrāna režīmā.

en: &Select Shown Area
lv: Izvēlietie&s rādāmo apgabalu

en: Select the area that you want to be shown in the window.
lv: Izvēlieties apgabalu, kuru vēlaties redzēt logā.

en: S&elect Zoom Area
lv: Izvēli&eties tālummaiņas apgabalu

note: i18n( "Select the area that you want to be shown in the window." ) ); a->setWhatsThis( i18n( "Select the area that you want to be shown in the window." ) );
en: Set Coordinate &Precision...
lv: Iestatīt koordinātes &precizitāti...

en: Set the floating point precision of coordinates in the document.
lv: Iestatīt daļskaitļu precizitāti koordinātēm dokumentā.

en: Show &Grid
lv: Rādīt &tīklu

en: Show or hide the grid.
lv: Rādīt vai slēpt tīklu.

en: Show &Axes
lv: Rādīt &asis

en: Show or hide the axes.
lv: Rādīt vai slēpt asis.

en: Wear Infrared Glasses
lv: Valkāt infrasarkanās brilles

en: Enable/disable hidden objects' visibility.
lv: Ieslēgt/izslēgt slēpto objektu redzmību.

en: Repeat Construction (%1)
lv: Atkārtot konstruēšanu (%1)

en: Repeat %1 (with new data)
lv: Atkārtot %1 (ar jaunajiem datiem)

en: The file "%1" you tried to open does not exist. Please verify that you entered the correct path.
lv: Fails "%1", kuru mēģinājāt atvērt, nepastāv. Lūdzu, pārbaudiet, vai ievadījāt pareizu ceļu.

en: File Not Found
lv: Fails nav atrasts

en: Format Not Supported
lv: Formāts nav atbalstīts

en: Kig does not support saving to any other file format than its own. Save to Kig's format instead?
lv: Kig neatbalsta saglabāšanu jebkādā citā faila formātā, izņemot savējo. Saglabāt Kig formātā?

en: Save Kig Format
lv: Saglabāt Kig formātā

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lv: Fails "%1" jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: Overwrite File?
lv: Pārrakstīt failu?

en: Hide %1 Object | Hide %1 Objects
lv[0]: Paslēpt %1 objektu
lv[1]: Paslēpt %1 objektus
lv[2]: Paslēpt %1 objektus

en: Show %1 Object | Show %1 Objects
lv[0]: Rādīt %1 objektu
lv[1]: Rādīt %1 objektus
lv[2]: Rādīt %1 objektus

en: Zoom In
lv: Tuvināt

en: Zoom Out
lv: Tālināt

en: Recenter View
lv: Pārcentrēt skatu

en: Select the rectangle that should be shown.
lv: Izvēlieties taisnstūri, kuru vajadzētu rādīt.

en: Change Shown Part of Screen
lv: Mainīt ekrāna rādīto daļu

en: Select Zoom Area
lv: Izvēlieties tālummaiņas apgabalu

en: Select the zoom area by entering the coordinates<br />of the upper left corner and the lower right corner.
lv: Izvēlieties tuvināšanas apgabalu, ievadot<br />augšējā kreisā un apakšējā labā stūra koordinātes.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: S&kats

note: i18n: ectx: Menu (objects)
en: &Objects
lv: &Objekti

note: i18n: ectx: Menu (new_point)
en: &Points
lv: &Punkti

note: i18n: ectx: Menu (new_line)
en: &Lines
lv: &Līnijas

note: i18n: ectx: Menu (new_circle)
en: &Circles && Arcs
lv: &Riņķi un arkas

note: i18n: ectx: Menu (new_poligon)
en: Poly&gons
lv: &Daudzstūri

note: i18n: ectx: Menu (new_vector)
en: &Vectors && Segments
lv: &Vektori un segmenti

note: i18n: ectx: Menu (new_conic)
en: Co&nics && Cubics
lv: Ko&nusa šķēlumi un kubiskās līknes

note: i18n: ectx: Menu (new_moreconics)
en: More Conics
lv: Vairāk konusa šķēlumu

note: i18n: ectx: Menu (new_cubic)
en: Cu&bics
lv: Ku&biskās līknes

note: i18n: ectx: Menu (new_bezier)
en: &Bézier curves
lv: &Bezjē līknes

note: i18n: ectx: Menu (new_angle)
en: &Angles
lv: &Leņķi

note: i18n: ectx: Menu (new_transformation)
en: &Transformations
lv: &Transformācijas

note: i18n: ectx: Menu (new_differentialgeometry)
en: &Differential geometry
lv: &Diferenciālā ģeometrija

note: i18n: ectx: Menu (new_test)
en: T&ests
lv: Pārbaud&es

note: i18n: ectx: Menu (new_other)
en: &Other
lv: &Citi

note: i18n: ectx: Menu (types)
en: &Types
lv: &Tipi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (points_toolbar)
en: Points
lv: Punkti

note: i18n: ectx: ToolBar (line_toolbar)
en: Lines
lv: Līnijas

note: i18n: ectx: ToolBar (vectseg_toolbar)
en: Vectors && Segments
lv: Vektori un segmenti

note: i18n: ectx: ToolBar (circle_toolbar)
en: Circles && Arcs
lv: Riņķi un arkas

note: i18n: ectx: ToolBar (conic_toolbar)
en: Conics
lv: Konusa šķēlumi

note: i18n: ectx: ToolBar (bezier_toolbar)
en: Bézier Curves
lv: Bezjē līknes

note: i18n: ectx: ToolBar (angles_toolbar)
en: Angles
lv: Leņķi

note: i18n: ectx: ToolBar (transformation_toolbar)
en: Transformations
lv: Transformācijas

note: i18n: ectx: ToolBar (tests_toolbar)
en: Tests
lv: Pārbaudes

note: i18n: ectx: ToolBar (rest_toolbar)
en: Other Objects
lv: Citi objekti

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
lv: Skats

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: Do not show a GUI. Convert the specified file to the native Kig format. Output goes to stdout unless --outfile is specified.
lv: Nerādīt grafisko lietotāja saskarni. Pārveidot norādīto failu dzimtajā Kig formātā. Izvade tiks novirzīta uz standarta izvadi, ja vien nebūs norādīts --outfile.

en: File to output the created native file to. '-' means output to stdout. Default is stdout as well.
lv: Fails, kurā izvadīt izveidoto programmas dzimto failu. '-' nozīmē: izvadīt izvadi uz standarta izvadi. Noklusējums ir novadīšana uz standarta izvadi.

en: Document to open
lv: Atveramais dokuments

en: Point by Numeric Labels
lv: Punkts pēc skaitliskām etiķetēm

en: A point whose coordinates are given by two numeric labels
lv: Punkts, kura koordinātas tiek norādītas ar divām skaitliskām etiķetēm

en: Segment
lv: Segments

en: A segment constructed from its start and end point
lv: Segments, kas konstruēts no tā sākuma un beigu punkta

en: Segment Axis
lv: Segmenta ass

en: The perpendicular line through a given segment's mid point.
lv: Perpendikulāra līnija, kas novilkta caur dotā segmenta viduspunktu.

en: Line by Two Points
lv: Līnija pēc diviem punktiem

en: A line constructed through two points
lv: Līnija, kas konstruēta caur diviem punktiem

en: Half-Line
lv: Puslīnija

en: A half-line by its start point, and another point somewhere on it.
lv: Līnija pēc sākumpunkta un cita punkta kaut kur uz tās.

en: Perpendicular
lv: Perpendikuls

en: A line constructed through a point, perpendicular to another line or segment.
lv: Līnija, kas konstruēta caur punktu, perpendikulāra citai līnijai vai segmentam.

en: Parallel
lv: Paralēle

en: A line constructed through a point, and parallel to another line or segment
lv: Līnija, kas konstruēta caur punktu, paralēla citai līnijai vai segmentam

en: Circle by Center && Point
lv: Riņķis pēc centra un punkta

en: A circle constructed by its center and a point that pertains to it
lv: Riņķis, kas konstruēts pēc tā centra un punkta, kurš pieder pie riņķa

en: Circle by Three Points
lv: Riņķis pēc trim punktiem

en: A circle constructed through three points
lv: Riņķis, kas konstruēts caur trim punktiem

en: Circle by Point && Radius
lv: Riņķis pēc punkta un rādiusa

en: A circle defined by its center and the length of the radius
lv: Riņķis, kas definēts pēc tā centra un rādiusa garuma

en: Construct Bisector of This Angle
lv: Konstruēt šī leņķa bisektrisi

en: Select the angle you want to construct the bisector of...
lv: Izvēlieties leņķi, kuram vēlaties konstruēt bisektrisi...

en: Angle Bisector
lv: Leņķa bisektrise

en: The bisector of an angle
lv: Bisektrise leņķim

en: Conic by Five Points
lv: Konusa šķēlums pēc pieciem punktiem

en: A conic constructed through five points
lv: Konusa šķēlums, kas konstruēts caur pieciem punktiem

en: Hyperbola by Asymptotes && Point
lv: Hiperbola pēc asimptotām un punkta

en: A hyperbola with given asymptotes through a point
lv: Hiperbola ar dotām asimptotām caur punktu

en: Ellipse by Focuses && Point
lv: Elipse pēc fokusiem un punkta

en: An ellipse constructed by its focuses and a point that pertains to it
lv: Elipse, kas konstruēta pēc tās fokusiem un punkta, kurš pieder pie tās

en: Hyperbola by Focuses && Point
lv: Hiperbola pēc fokusiem un punkta

en: A hyperbola constructed by its focuses and a point that pertains to it
lv: Hiperbola, kas konstruēta pēc tās fokusiem un punkta, kurš pieder pie tās

en: Conic by Directrix, Focus && Point
lv: Konusa šķēlums pēc direktrises, fokusa un punkta

en: A conic with given directrix and focus, through a point
lv: Konusa šķēlums ar doto direktrisi un fokusu, cauri punktam

en: Vertical Parabola by Three Points
lv: Vertikālā parabola pēc trim punktiem

en: A vertical parabola constructed through three points
lv: Vertikālā parabola, kas konstruēta caur trim punktiem

en: Cubic Curve by Nine Points
lv: Kubiskā līkne pēc deviņiem punktiem

en: A cubic curve constructed through nine points
lv: Kubiskā līkne, kas konstruēta caur deviņiem punktiem

en: Polar Point of a Line
lv: Līnijas polārais punkts

en: The polar point of a line with respect to a conic.
lv: Līnijas polārais punkts attiecībā pret konusa šķēlumu.

en: Polar Line of a Point
lv: Punkta polārā līnija

en: The polar line of a point with respect to a conic.
lv: Punkta polārā līnija attiecībā pret konusa šķēlumu.

en: Cubic Curve with Node by Six Points
lv: Kubiskā līkne ar mezglu pēc sešiem punktiem

en: A cubic curve with a nodal point at the origin through six points
lv: Kubiskā līkne cauri sešiem punktiem, ar mezgla punktu sākumpunktā

en: Cubic Curve with Cusp by Four Points
lv: Kubiskā līkne pēc četriem punktiem, ar ragu

en: A cubic curve with a horizontal cusp at the origin through four points
lv: Kubiskā līkne cauri četriem punktiem, ar horizontālu ragu koordinātu sākumpunktā

en: Cubic Function by Four Points
lv: Kubiskā funkcija pēc četriem punktiem

en: A cubic function through four points
lv: Kubiskā funkcija caur četriem punktiem

en: Directrix of a Conic
lv: Konusa šķēluma direktrise

en: The directrix line of a conic.
lv: Konusa šķēluma direktrises līnija.

en: Angle by Three Points
lv: Leņķis pēc trim punktiem

en: An angle defined by three points
lv: Leņķis, kas definēts pēc trim punktiem

en: Equilateral Hyperbola by Four Points
lv: Vienādsānu hiperbola pēc četriem punktiem

en: An equilateral hyperbola constructed through four points
lv: Vienādsānu hiperbola, kas konstruēta caur četriem punktiem

en: Construct the midpoint of this segment
lv: Konstruēt šī segmenta viduspunktu

en: Mid Point
lv: Viduspunkts

en: The midpoint of a segment or two other points
lv: Segmenta vai divu citu punktu viduspunkts

en: Vector
lv: Vektors

en: Construct a vector from two given points.
lv: Konstruēt vektoru no diviem dotajiem punktiem.

en: Vector Sum
lv: Vektoru summa

en: Construct the vector sum of two vectors.
lv: Konstruēt vektoru summu diviem vektoriem.

en: Line by Vector
lv: Līnija pēc vektora

en: Construct the line by a given vector though a given point.
lv: Konstruēt līniju pēc dotā vektora caur doto punktu.

en: Half-Line by Vector
lv: Puslīnija pēc vektora

en: Construct the half-line by a given vector starting at given point.
lv: Konstruēt puslīniju pēc dotā vektora no dotā punkta.

en: Arc by Three Points
lv: Loks pēc trim punktiem

en: Construct an arc through three points.
lv: Konstruēt loku caur trim punktiem.

en: Conic Arc by Center and Three Points
lv: Konusa šķēluma loks pēc centra un trim punktiem

en: Construct a conic arc with given center through three points.
lv: Konstruēt konusa šķēluma loku ar dotu centru cauri trim punktiem.

en: Conic Arc by Five Points
lv: Konusa šķēlums pēc pieciem punktiem

en: Construct a conic arc through five points.
lv: Konstruēt konusa šķēluma loku cauri pieciem punktiem.

en: Arc by Center, Angle && Point
lv: Loks pēc centra, leņķa un punkta

en: Construct an arc by its center and a given angle, starting at a given point
lv: Konstruēt loku pēc tā centra un dotā leņķa, sākot no dotā punkta

en: Parabola by Directrix && Focus
lv: Parabola pēc direktrises un fokusa

en: A parabola defined by its directrix and focus
lv: Parabola, kas definēta pēc tās direktrises un fokusa

en: Translate
lv: Translēt

en: The translation of an object by a vector
lv: Objekta translācija pēc tā vektora

en: Reflect in Point
lv: Atspoguļot punktā

en: An object reflected in a point
lv: Objekts, kas atspoguļots punktā

en: Reflect in Line
lv: Atspoguļot līnijā

en: An object reflected in a line
lv: Objekts, kas atspoguļots līnijā

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: An object rotated by an angle around a point
lv: Objekts, kas pagriezts par leņķi ap punktu

en: Scale
lv: Mērogot

en: Scale an object over a point, by the ratio given by the length of a segment
lv: Mērogot objektu pār punktu pēc attiecības, kas dota kā segmenta garums

en: Scale over Line
lv: Mērogot pār līniju

en: An object scaled over a line, by the ratio given by the length of a segment
lv: Objekts mērogots pār līniju pēc attiecības, kas dota kā segmenta garums

en: Scale (ratio given by two segments)
lv: Mērogot (attiecība norādīta ar diviem segmentiem)

en: Scale an object over a point, by the ratio given by the length of two segments
lv: Mērogot objektu pāri punktam pēc attiecības, kas dota kā divu segmentu garums

en: Scale over Line (ratio given by two segments)
lv: Mērogot pāri līnijai (attiecība norādīta ar diviem segmentiem)

en: An object scaled over a line, by the ratio given by the length of two segments
lv: Objekts mērogots pāri līnijai pēc attiecības, kas dota kā divu segmentu garums

en: Apply Similitude
lv: Pielietot līdzināšanu

en: Apply a similitude to an object (the sequence of a scaling and rotation around a center)
lv: Pielietot līdzināšanu objektam (secīga mērogošana un rotācija ap centru)

en: Harmonic Homology
lv: Harmoniskā homoloģija

en: The harmonic homology with a given center and a given axis (this is a projective transformation)
lv: Harmoniskā homoloģija ar doto centru un asīm (šī ir projektīvā transformācija)

en: Draw Projective Shadow
lv: Zīmēt projektīvo ēnu

en: The shadow of an object with a given light source and projection plane (indicated by a line)
lv: Objekta ēna ar doto gaismas avotu un projekcijas plakni (kas norādīta ar līniju)

en: Asymptotes of a Hyperbola
lv: Hiperbolas asimptotas

en: The two asymptotes of a hyperbola.
lv: Hiperbolas divas asimptotas.

en: Triangle by Its Vertices
lv: Trīsstūris pēc tā virsotnēm

en: Construct a triangle given its three vertices.
lv: Konstruēt trīsstūri pēc tā trīs virsotnēm.

en: Convex Hull
lv: Konveksa čaula

en: A polygon that corresponds to the convex hull of another polygon
lv: Daudzstūris, kas atbilst cita daudzstūra konveksajai čaulai

en: Bézier Quadratic by its Control Points
lv: Bezjē kvadrātiskā līkne pēc tās kontrolpunktiem

en: Construct a Bézier quadratic given its three control points.
lv: Konstruēt Bezjē kvadrātisko līkni pēc tās trim dotajiem kontrolpunktiem.

en: Bézier Cubic by its Control Points
lv: Bezjē kubiskā līkne pēc tās kontrolpunktiem

en: Construct a Bézier cubic given its four control points.
lv: Konstruēt Bezjē kubisko līkni pēc tās četriem dotajiem kontrolpunktiem.

en: Rational Bézier Quadratic by its Control Points
lv: Racionālā Bezjē kvadrātiskā līkne pēc tās kontrolpunktiem

en: Construct a Rational Bézier quadratic given its three control points.
lv: Konstruēt racionālo Bezjē kvadrātisko līkni pēc tās trim dotajiem kontrolpunktiem.

en: Rational Bézier Cubic by its Control Points
lv: Racionālā Bezjē kubiskā līkne pēc tās kontrolpunktiem

en: Construct a Rational Bézier cubic given its four control points.
lv: Konstruēt racionālo Bezjē kubisko līkni pēc tās četriem dotajiem kontrolpunktiem.

en: Parallel Test
lv: Paralēļu tests

en: Test whether two given lines are parallel
lv: Pārbauda, vai divas dotās līnijas ir paralēlas

en: Orthogonal Test
lv: Ortogonalitātes tests

en: Test whether two given lines are orthogonal
lv: Pārbauda, vai divas dotās līnijas ir ortogonālas

en: Collinear Test
lv: Kolineāritātes tests

en: Test whether three given points are collinear
lv: Pārbauda, vai trīs dotie punkti ir kolineāri

en: Contains Test
lv: Piederības tests

en: Test whether a given curve contains a given point
lv: Pārbauda, vai dotais punkts pieder dotajai līknei

en: In Polygon Test
lv: Daudzstūra tests

en: Test whether a given polygon contains a given point
lv: Pārbauda, vai dotais punkts pieder dotajam daudzstūrim

en: Convex Polygon Test
lv: Konveksā daudzstūra tests

en: Test whether a given polygon is convex
lv: Pārbauda, vai dotais daudzstūris ir konvekss

en: Existence Test
lv: Eksistences tests

en: Test whether a given object is constructible
lv: Pārbauda, vai dotais objekts ir konstruējams

en: Distance Test
lv: Attāluma tests

en: Test whether a given point have the same distance from a given point and from another given point
lv: Pārbaudīt, vai dotajam punktam ir vienāds attālums no dotā punkta un cita dotā punkta

en: Vector Equality Test
lv: Vektoru vienādības tests

en: Test whether two vectors are equal
lv: Pārbauda, vai divi vektori ir vienādi

en: Python Script
lv: Python skripts

en: Construct a new Python script.
lv: Konstruēt jaunu Python skriptu.

en: Enter coordinates in the following format: "x;y",
    where x is the x coordinate, and y is the y coordinate.
lv: Ievadiet koordinātes šādā formātā: "x,y",
    kur x ir x koordināte un y ir y koordināte.

en: Enter coordinates in the following format: <b>"x;y"</b>,<br />where x is the x coordinate, and y is the y coordinate.
lv: Ievadiet koordinātes šādā formātā: <b>"x,y"</b>,<br />kur x ir x koordināte un y ir y koordināte.

en: Enter coordinates in the following format: "r; θ°",
    where r and θ are the polar coordinates.
lv: Ievadiet koordinātes šādā formātā: "r; θ°",
    kur r un θ ir polārās koordinātes.

en: Enter coordinates in the following format: <b>"r; θ°"</b>,<br />where r and θ are the polar coordinates.
lv: Ievadiet koordinātes šādā formātā: <b>"r; θ°"</b>,<br />kur r un θ ir polārās koordinātes.

en: &Euclidean
lv: &Eiklīda

en: &Polar
lv: &Polārā

en: Set Euclidean Coordinate System
lv: Iestatīt Eiklīda koordinātu sistēmu

en: Set Polar Coordinate System
lv: Iestatīt polāro koordinātu sistēmu

[ctx: Translators: Degrees]
en: Deg
lv: Grādi

[ctx: Translators: Radians]
en: Rad
lv: Radiāni

[ctx: Translators: Gradians]
en: Grad
lv: Gradiāni

en: A normal point, i.e. one that is either independent or attached to a line, circle, segment.
lv: Normāls punkts, t.i., tāds, kas ir vai nu neatkarīgs, vai arī saistīts ar līniju, riņķi, segmentu.

en: Point
lv: Punkts

en: Construct a text label.
lv: Konstruēt teksta etiķeti.

en: Text Label
lv: Teksta etiķete

en: Construct a Point by its Coordinates
lv: Konstruēt punktu pēc tā koordinātām

en: Point by Coordinates
lv: Punkts pēc koordinātām

en: Fixed Point
lv: Fiksēts punkts

en: Enter the coordinates for the new point.
lv: Ievadīt jaunā punkta koordinātas.

en: Construct a Numeric Value
lv: Konstruēt skaitlisku vērtību

en: Numeric Value
lv: Skaitliska vērtība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_defaultCheckBox)
en: &Use default coordinate precision
lv: Li&etot noklusēto koordināšu precizitāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_precisionLabel)
en: &Specify coordinate precision:
lv: &Norādīt koordināšu precizitāti:

en: Insert the new size of this angle:
lv: Ievietojiet šī leņķa jauno izmēru:

en: Use this edit field to modify the size of this angle.
lv: Izmantojiet šo rediģēšanas lauku, lai mainītu šī leņķa izmēru.

en: Choose from this list the goniometric unit you want to use to modify the size of this angle.<br />
    If you switch to another unit, the value in the edit field on the left will be converted to the new selected unit.
lv: No saraksta izvēlieties goniometrisko vienību, ko vēlaties izmantot, lai modificētu šī leņķa izmēru.<br />
    Ja pārslēgsieties uz citu vienību, vērtība rediģēšanas laukā pa kreisi tiks pārveidota uz jauno izvēlēto vienību.

en: Could not open macro file '%1'
lv: Neizdevās atvērt makrosu failu '%1'

en: Kig cannot open the macro file "%1".
lv: Kig neizdevās atvērt makrosu failu "%1".

en: This file was created by a very old Kig version (pre-0.4). Support for this format has been removed from recent Kig versions. You can try to import this macro using a previous Kig version (0.4 to 0.6) and then export it again in the new format.
lv: Šis fails tika izveidots ar ļoti vecu Kig versiju (pirms 0.4). Šī formāta atbalsts nesenajās Kig versijās tika izņemts. Varat mēģināt importēt šo makrosu, izmantojot iepriekšējo Kig versiju (0.4 līdz 0.6) un tad to eksportēt jaunajā formātā.

en: Unnamed Macro #%1
lv: Nenosaukts makross #%1

en: This Kig file uses an object of type "%1", which this Kig version does not support. Perhaps you have compiled Kig without support for this object type, or perhaps you are using an older Kig version.
lv: Šis Kig fails izmanto objektu ar tipu "%1", ko šī Kig versija neatbalsta. Iespējams, jūs esat kompilējis Kig, neiekļaujot tajā šī objektu tipa atbalstu, vai arī lietojat vecāku Kig versiju.

en: Radical Lines for Conics
lv: Radikāllīnijas konusa šķēlumiem

en: The lines constructed through the intersections of two conics.  This is also defined for non-intersecting conics.
lv: Līnijas, kas konstruētas caur divu konusa šķēlumu krustojumu vietām. Tās ir definētas arī konusu šķēlumiem, kas nekrustojas.

en: Moving Point
lv: Kustīgais punkts

en: Select the moving point, which will be moved around while drawing the locus...
lv: Izvēlieties kustīgo punktu, kas koordinātu punkta zīmēšanas laikā tiks pārvietots apkārt...

en: Following Point
lv: Sekojošais punkts

en: Locus
lv: Koordinātu punkts

en: A locus
lv: Koordinātu punkts

en: Dependent Point
lv: Atkarīgais punkts

en: Polygon by Its Vertices
lv: Daudzstūris pēc tā virsotnēm

en: Construct a polygon by giving its vertices
lv: Konstruēt daudzstūri, norādot tā virsotnes

en: ... with this vertex (click on the first vertex to terminate construction)
lv: ... ar šo virsotni (noklikšķiniet uz pirmās virsotnes, lai pārtrauktu konstruēšanu)

en: Construct a polygon with this vertex
lv: Konstruēt daudzstūri ar šo virsotni

en: Select a point to be a vertex of the new polygon...
lv: Izvēlieties punktu, kurš būs jaunā daudzstūra virsotne...

en: Open Polygon (Polygonal Line)
lv: Atvērtais daudzstūris (daudzstūru līnija)

en: Construct an open polygon
lv: Konstruēt atvērto daudzstūri

en: ... with this vertex (click again on the last vertex to terminate construction)
lv: ... ar šo virsotni (noklikšķiniet vēlreiz uz pēdējās virsotnes, lai pārtrauktu konstruēšanu)

en: Construct a polygonal line with this vertex
lv: Konstruēt daudzstūru līniju ar šo virsotni

en: Select a point to be a vertex of the new polygonal line...
lv: Izvēlieties punktu, kurš būs jaunās daudzstūra līnijas virsotne...

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Construct the vertices of this polygon...
lv: Konstruēt šī daudzstūra virsotnes...

en: Vertices of a Polygon
lv: Daudzstūra virsotnes

en: The vertices of a polygon.
lv: Daudzstūra virsotnes.

en: Construct the sides of this polygon...
lv: Konstruēt šī daudzstūra malas...

en: Sides of a Polygon
lv: Daudzstūra malas

en: The sides of a polygon.
lv: Daudzstūra malas.

en: Regular Polygon with Given Center
lv: Regulārs daudzstūris ar doto centru

en: Construct a regular polygon with a given center and vertex
lv: Konstruēt regulāru daudzstūri ar doto centru un virsotni

en: Construct a regular polygon with this center
lv: Konstruēt regulāru daudzstūri ar šo centru

en: Construct a regular polygon with this vertex
lv: Konstruēt regulāru daudzstūri ar šo virsotni

en: Adjust the number of sides (%1/%2)
lv: Koriģēt malu skaitu (%1/%2)

en: Adjust the number of sides (%1)
lv: Koriģēt malu skaitu (%1)

en: Select the center of the new polygon...
lv: Izvēlieties jaunā daudzstūra centru...

en: Select a vertex for the new polygon...
lv: Izvēlieties jaunā daudzstūra virsotni...

en: Move the cursor to get the desired number of sides...
lv: Pārvietojiet kursoru, lai iegūtu vēlamo malu skaitu...

en: Bézier Curve by its Control Points
lv: Bezjē līkne pēc tās kontrolpunktiem

en: Construct a Bézier curve by giving its control points
lv: Konstruēt Bezjē līkni, norādot tās kontrolpunktus

en: ... with this control point (click again on the last control point to terminate construction)
lv: ... ar šo kontrolpunktu (noklikšķiniet vēlreiz uz pēdējā kontrolpunkta, lai pārtrauktu konstruēšanu)

en: Construct a Bézier curve with this control point
lv: Konstruēt Bezjē līkni ar šo kontrolpunktu

en: Select a point to be a control point of the new Bézier curve...
lv: Izvēlieties punktu, kurš būs jaunās Bezjē līknes kontrolpunkts...

en: Rational Bézier Curve by its Control Points
lv: Racionālā Bezjē līkne pēc tās kontrolpunktiem

en: Construct a Bézier curve by giving its control points and positive weights
lv: Konstruēt Bezjē līkni, norādot tās kontrolpunktus un pozitīvos svarus

en: ... assign this weight to last selected control point
lv: ... piesaistīt šo svaru pēdējam izvēlētajam kontrolpunktam

en: ... with this control point (click again on the last control point or weight to terminate construction)
lv: ... ar šo kontrolpunktu (noklikšķiniet vēlreiz uz pēdējā kontrolpunkta vai svara, lai pārtrauktu konstruēšanu)

en: Construct a rational Bézier curve with this control point
lv: Konstruēt racionālo Bezjē līkni ar šo kontrolpunktu

en: Select a point to be a control point of the new rational Bézier curve...
lv: Izvēlieties punktu, kurš būs jaunās racionālās Bezjē līknes kontrolpunkts...

en: Select a numeric label to be a weight of last selected point...
lv: Izvēlieties skaitlisko etiķeti, kura būs pēdējā izvēlētā punkta svars...

en: Construct the Radical Lines of This Circle
lv: Konstruēt šī riņķa radikāllīnijas

en: Construct the Radical Lines of This Conic
lv: Konstruēt šī konusa šķēluma radikāllīnijas

en: Generic Affinity
lv: Vispārējā afinitāte

en: The unique affinity that maps three points (or a triangle) onto three other points (or a triangle)
lv: Unikāla afinitāte, kas attēlo trīs punktus (vai trīsstūri) uz trim citiem punktiem (vai trīsstūra)

en: Generic Projective Transformation
lv: Vispārējā projektīvā transformācija

en: The unique projective transformation that maps four points (or a quadrilateral) onto four other points (or a quadrilateral)
lv: Unikāla projektīvā transformācija, kas attēlo četrus punktus (vai četrstūri) uz četriem citiem punktiem (vai četrstūra)

en: Inversion of Point, Line or Circle
lv: Punkta, līnijas vai riņķa inversija

en: The inversion of a point, line or circle with respect to a circle
lv: Punkta, līnijas vai riņķa inversija attiecībā pret riņķi

en: Measure Transport
lv: Mēra transports

en: Transport the measure of a segment or arc over a line or circle.
lv: Transportēt segmenta vai loka mēru pār līniju vai riņķi.

en: Segment to transport
lv: Transportējamais segments

en: Arc to transport
lv: Transportējamais loks

en: Value to transport
lv: Transportējamā vērtība

en: Transport a measure on this line
lv: Transportēt mēru uz šo līniju

en: Transport a measure on this circle
lv: Transportēt mēru uz šo riņķi

en: Start transport from this point of the circle
lv: Sākt tranportu no šī riņķa punkta

en: Start transport from this point of the line
lv: Sākt tranportu no šī līnijas punkta

en: Start transport from this point of the curve
lv: Sākt tranportu no šī līknes punkta

en: Select a segment, arc or numeric label to be transported...
lv: Izvēlieties segmentu, loku vai skaitlisku etiķeti, ko transportēt...

en: Select a destination line or circle...
lv: Izvēlieties mērķa līniju vai riņķi...

en: Choose a starting point on the line/circle...
lv: Izvēlieties sākuma punktu uz līnijas/riņķa...

en: Intersect with this conic
lv: Krustot ar šo konusa šķēlumu

en: Intersect with this line
lv: Krustot ar šo līniju

en: Intersect with this cubic
lv: Krustot ar šo kubisko līkni

en: Intersect with this circle
lv: Krustot ar šo riņķi

en: Intersect
lv: Krustot

en: The intersection of two objects
lv: Divu objektu krustošanās

en: Intersect this Circle
lv: Krustot šo riņķi

en: Intersect this Conic
lv: Krustot šo konusa šķēlumu

en: Intersect this Segment
lv: Krustot šo segmentu

en: Intersect this Half-line
lv: Krustot šo puslīniju

en: Intersect this Line
lv: Krustot šo līniju

en: Intersect this Cubic Curve
lv: Krustot šo kubisko līkni

en: Intersect this Arc
lv: Krustot šo loku

en: Intersect this Polygon
lv: Krustot šo daudzstūri

en: Intersect this Polygonal
lv: Krustot šo daudzstūri

en: with this Circle
lv: ar šo riņķi

en: with this Conic
lv: ar šo konusa šķēlumu

en: with this Segment
lv: ar šo segmentu

en: with this Half-line
lv: ar šo puslīniju

en: with this Line
lv: ar šo līniju

en: with this Cubic Curve
lv: ar šo kubisko līkni

en: with this Arc
lv: ar šo loku

en: with this Polygon
lv: ar šo daudzstūri

en: with this Polygonal
lv: ar šo daudzstūri

en: Select the first of the points of which you want to construct the midpoint...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem punktiem, no kura vēlaties konstruēt viduspunktu...

en: Construct the midpoint of this point and another one
lv: Konstruēt šī un cita punkta viduspunktu

en: Select the other of the points of which to construct the midpoint...
lv: Izvēlieties otro no diviem punktiem, no kura vēlaties konstruēt viduspunktu...

en: Select the first object to intersect...
lv: Izvēlieties pirmo krustojamo objektu...

en: Select the second object to intersect...
lv: Izvēlieties otro krustojamo objektu...

en: Tangent
lv: Tangenss

en: The line tangent to a curve
lv: Līnijas tangenss līknei

en: Tangent to This Circle
lv: Tangenss šim riņķim

en: Tangent to This Conic
lv: Tangenss šim konusa šķēlumam

en: Tangent to This Arc
lv: Tangenss šim lokam

en: Tangent to This Cubic Curve
lv: Tangenss šajai kubiskajai līknei

en: Tangent to This Curve
lv: Tangenss šajai līknei

en: Tangent at This Point
lv: Tangenss šajā punktā

en: Center Of Curvature
lv: Izliekuma centrs

en: Center of Curvature of This Conic
lv: Šī konusa šķēluma izliekuma centrs

en: Center of Curvature of This Cubic Curve
lv: Šīs kubiskās līknes izliekuma centrs

en: Center of Curvature of This Curve
lv: Šīs līknes izliekuma centrs

en: Center of Curvature at This Point
lv: Izliekuma centrs šajā punktā

[ctx: Translators: Pixel]
en: pixel
lv: pikselis

[ctx: Translators: Inch]
en: in
lv: collas

en: Which object?
lv: Kurš objekts?

en: Click the location where you want to place the new point, or the curve that you want to attach it to...
lv: Noklikšķiniet uz vietas, kurā vēlaties novietot jauno punktu, vai arī uz līknes, kurai vēlaties to piesaistīt...

en: Now select the location for the result label.
lv: Tagad izvēlieties vietu rezultāta etiķetei.

en: Here you can edit the name of the current macro type.
lv: Šeit varat rediģēt pašreizējā makrosa tipa nosaukumu.

en: Here you can edit the description of the current macro type. This field is optional, so you can also leave this empty: if you do so, then your macro type will have no description.
lv: Šeit varat rediģēt pašreizējā makrosa tipa aprakstu. Šis lauks nav obligāts, tādēļ varat to atstāt tukšu: šādi rīkojoties, jūsu makrosa tipam nebūs apraksta.

en: Use this button to change the icon of the current macro type.
lv: Lietojiet šo pogu, lai mainītu ikonu pašreizējam makrosa tipam.

en: The name of the macro can not be empty.
lv: Makrosa nosaukums nedrīkst būt tukšs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Here you can modify the name, the description and the icon of this macro type.
lv: Šeit varat mainīt nosaukumu, aprakstu un ikonu šim makrosa tipam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2_2)
en: Description:
lv: Apraksts:

en: Start of the construction
lv: Konstruēšanas sākums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Description of the current step:
lv: Pašreizējā soļa apraksts:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFirst)
en: First step
lv: Pirmais solis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonBack)
en: One step back
lv: Vienu soli atpakaļ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonNext)
en: One step forward
lv: Vienu soli uz priekšu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonLast)
en: Last step
lv: Pēdējais solis

en: Name
lv: Nosaukums

en: <unnamed object>
lv: <nenosaukts objekts>

en: There are '%n' parts in the text that you have not selected a value for. Please remove them or select enough arguments.
lv: Tekstā ir '%n' daļas, kurām jūs neesat izvēlējies vērtību. Lūdzu, izņemiet tās vai arī izvēlieties pietiekami daudz argumentu.

en: argument %1
lv: arguments %1

en: Selecting argument %1
lv: Izvēlas argumentu %1

en: Change Label
lv: Mainīt etiķeti

en: Set Value
lv: Iestatīt vērtību

en: Enter value:
lv: Ievadiet vērtību:

en: Select the position for the new numeric value...
lv: Izvēlieties jaunās skaitliskās vērtības novietojumu...

en: One of the result objects you selected cannot be calculated from the given objects. Kig cannot calculate this macro because of this. Please press Back, and construct the objects in the correct order...
lv: Viens no jūsu izvēlētajiem rezultāta objektiem nevar tikt aprēķināts no dotajiem objektiem. Šī iemesla dēļ Kig nevar aprēķināt šo makrosu. Lūdzu, nospiediet 'Atpakaļ' un kontruējiet objektus pareizā kārtībā...

en: One of the given objects is not used in the calculation of the resultant objects.  This probably means you are expecting Kig to do something impossible.  Please check the macro and try again.
lv: Viens no dotajiem objektiem netiek izmantots rezultāta objektu aprēķināšanā. Tas, iespējams, nozīmē, ka gaidāt no Kig kaut ko neiespējamu. Lūdzu, pārbaudiet makrosu un mēģiniet vēlreiz.

en: Given Objects
lv: Dotie objekti

en: Select the "given" objects for your new macro and press "Next".
lv: Izvēlieties "dotos" objektus jūsu jaunajam makrosam un nospiediet "Nākamais".

en: Final Object
lv: Beigu objekts

en: Select the final object(s) for your new macro.
lv: Izvēlieties jūsu makrosa beigu objektu(s).

en: Enter a name and description for your new type.
lv: Ievadiet jūsu jaunā tipa nosaukumu un aprakstu.

en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: &Description:
lv: &Apraksts:

en: &Icon:
lv: &Ikona:

en: Move %1 Object | Move %1 Objects
lv[0]: Pārvietot %1 objektu
lv[1]: Pārvietot %1 objektus
lv[2]: Pārvietot %1 objektu

en: Redefine Point
lv: Pārdefinēt punktu

en: Black
lv: Melns

en: Gray
lv: Pelēks

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Cyan
lv: Ciāns

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Dark Red
lv: Tumši sarkans

en: &Hide
lv: S&lēpt

en: &Show
lv: Rā&dīt

en: &Move
lv: &Pārvietot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Custom Color
lv: Pielā&gota krāsa

en: Change Object Color
lv: Mainīt objekta krāsu

en: Change Object Width
lv: Mainīt objekta platumu

en: Change Point Style
lv: Mainīt punkta stilu

en: Change Object Style
lv: Mainīt objekta stilu

en: Set &Name...
lv: Iestatīt &nosaukumu...

en: &Name
lv: &Nosaukums

en: Set Object Name
lv: Iestatīt objekta nosaukumu

en: Set Name of this Object:
lv: Iestatiet šī objekta nosaukumu:

en: %1 Object | %1 Objects
lv[0]: %1 objekts
lv[1]: %1 objekti
lv[2]: %1 objektu

en: Kig Document
lv: Kig dokuments

en: &Transform
lv: &Transformēt

en: T&est
lv: Pār&baudīt

en: Const&ruct
lv: Konst&ruēt

en: &Start
lv: Palai&st

en: Add Te&xt Label
lv: Pievienot te&ksta etiķeti

en: Set Co&lor
lv: I&estatīt krāsu

en: Set &Pen Width
lv: Iestatīt zīmuļa &platumu

en: Set St&yle
lv: Iestatīt st&ilu

en: Set Coordinate S&ystem
lv: Iestatīt k&oordinātu sistēmu

[ctx: More menu items]
en: More...
lv: Vairāk...

en: Enter Label Text
lv: Ievadiet etiķetes tekstu

en: Enter the text for your label here and press "Next".
    If you want to show variable parts, then put %1, %2, ... at the appropriate places (e.g. "This segment is %1 units long.").
lv: Šeit ievadiet jūsu etiķetes tekstu un nospiediet "Nākamais".
    Ja vēlaties attēlot mainīgo daļas, tad liekat %1, %2, ... attiecīgajās vietās (piem., "Šī segmenta garums ir %1 vienības.").

en: Show text in a frame
lv: Rādīt tekstu rāmī

en: Select Arguments
lv: Izvēlēties argumentus

en: Now select the argument(s) you need.  For every argument, click on it, select an object and a property in the Kig window, and click finish when you are done...
lv: Tagad izvēlieties nepieciešamos argumentus. Darbības katram argumentam - noklikšķiniet uz tā, atzīmējiet objektu un parametru Kig logā, tad noklikšķiniet uz 'Beigt', kad esat to izdarījis...

en: Macro
lv: Makross

en: Type
lv: Tips

en: Description
lv: Apraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: &Edit...
lv: R&ediģēt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonExport)
en: E&xport...
lv: &Eksportēt...

en: Are you sure you want to delete this type? | Are you sure you want to delete these %1 types?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst šo %1 tipu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst šos %1 tipus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst šos %1 tipus?

en: Are You Sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

en: Export Types
lv: Eksportēt tipus

en: Import Types
lv: Importēt Tipus

en: There is more than one type selected. You can only edit one type at a time. Please select only the type you want to edit and try again.
lv: Ir izvēlēts vairāk nekā viens tips. Jūs varat vienlaikus rediģēt tikai vienu tipu. Lūdzu, izvēlieties tikai to tipu, ko vēlaties rediģēt, un mēģiniet vēlreiz.

en: More Than One Type Selected
lv: Izvēlēts vairāk nekā viens tips

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, typeList)
en: Select types here...
lv: Šeit atzīmējiet tipus...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, typeList)
en: This is a list of the current macro types... You can select, edit, delete, export and import them...
lv: Šis ir pieejamo makrosu tipu saraksts... Jūs varat tos atzīmēŧ, dzēst, eksportēt un importēt...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: Edit the selected type.
lv: Rediģēt izvēlēto tipu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: Delete all the selected types in the list.
lv: Dzēst visus sarakstā izvēlētos tipus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonExport)
en: Export all the selected types to a file.
lv: Eksportēt atzīmētos tipus uz failu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonImport)
en: Import macros that are contained in one or more files.
lv: Importēt makrosus, kuri ir ietverti vienā vai vairākos failos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonImport)
en: &Import...
lv: &Importēt...

en: Construct an angle through this point
lv: Konstruēt leņķi caur šo punktu

en: Select a point that the first half-line of the angle should go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies leņķa pirmā puslīnija...

en: Construct an angle at this point
lv: Konstruēt leņķi šajā punktā

en: Select the point to construct the angle in...
lv: Izvēlieties punktu, kurā konstruēt leņķi...

en: Select a point that the second half-line of the angle should go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies leņķa otrā puslīnija...

en: Set Si&ze
lv: Iestatīt i&zmēru

en: Resize Angle
lv: Mainīt leņķa izmēru

en: Construct an arc starting at this point
lv: Konstruēt loku, kas sākas šajā punktā

en: Select the start point of the new arc...
lv: Izvēlieties jaunā loka sākumpunktu...

en: Construct an arc through this point
lv: Konstruēt loku caur šo punktu

en: Select a point for the new arc to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunais loks...

en: Construct an arc ending at this point
lv: Konstruēt loku, kas beidzas šajā punktā

en: Select the end point of the new arc...
lv: Izvēlieties jaunā loka beigu punktu...

en: Construct an arc with this center
lv: Konstruēt loku ar šo centru

en: Select the center of the new arc...
lv: Izvēlieties jaunā loka centru...

en: Construct an arc with this angle
lv: Konstruēt loku ar šo leņķi

en: Select the angle of the new arc...
lv: Izvēlieties jaunā loka leņķi...

en: Construct a conic arc starting at this point
lv: Konstruēt konusa šķēluma loku, kas sākas šajā punktā

en: Select the start point of the new conic arc...
lv: Izvēlieties jaunā konusa šķēluma loka sākumpunktu...

en: Construct a conic arc through this point
lv: Konstruēt konusa šķēluma loku caur šo punktu

en: Select a point for the new conic arc to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunais konusa šķēluma loks...

en: Construct a conic arc ending at this point
lv: Konstruēt konusa šķēluma loku, kas beidzas šajā punktā

en: Select the end point of the new conic arc...
lv: Izvēlieties jaunā konusa šķēluma loka beigu punktu...

en: Construct an conic arc with this center
lv: Konstruēt konusa šķēluma loku ar šo centru

en: Select the center of the new conic arc...
lv: Izvēlieties jaunā konusa šķēluma loka centru...

en: Number of control points
lv: Kontrolpunktu skaits

en: Control polygon
lv: Kontroldaudzstūris

en: Cartesian Equation
lv: Kartēziskais vienādojums

en: Bézier Curve
lv: Bezjē līkne

en: Select this Bézier Curve
lv: Izvēlēties šo Bezjē līkni

en: Select Bézier Curve %1
lv: Izvēlieties Bezjē līkni %1

en: Remove a Bézier Curve
lv: Noņemt Bezjē līkni

en: Add a Bézier Curve
lv: Pievienot Bezjē līkni

en: Move a Bézier Curve
lv: Pārvietot Bezjē līkni

en: Attach to this Bézier Curve
lv: Piesaistīt šajai Bezjē līknei

en: Show a Bézier Curve
lv: Rādīt Bezjē līkni

en: Hide a Bézier Curve
lv: Paslēpt Bezjē līkni

en: Bézier Quadratic
lv: Bezjē kvadrātiskā līkne

en: Select this Bézier Quadratic
lv: Izvēlēties šo Bezjē kvadrātisko līkni

en: Select Bézier Quadratic %1
lv: Izvēlēties Bezjē kvadrātisko līkni %1

en: Remove a Bézier Quadratic
lv: Noņemt Bezjē kvadrātisko līkni

en: Add a Bézier Quadratic
lv: Pievienot Bezjē kvadrātisko līkni

en: Move a Bézier Quadratic
lv: Pārvietot Bezjē kvadrātisko līkni

en: Attach to this Bézier Quadratic
lv: Piesaistīt šajai Bezjē kvadrātiskajai līknei

en: Show a Bézier Quadratic
lv: Rādīt Bezjē kvadrātisko līkni

en: Hide a Bézier Quadratic
lv: Paslēpt Bezjē kvadrātisko līkni

en: Bézier Cubic
lv: Bezjē kubiskā līkne

en: Select this Bézier Cubic
lv: Izvēlēties šo Bezjē kubisko līkni

en: Select Bézier Cubic %1
lv: Izvēlēties Bezjē kubisko līkni %1

en: Remove a Bézier Cubic
lv: Noņemt Bezjē kubisko līkni

en: Add a Bézier Cubic
lv: Pievienot Bezjē kubisko līkni

en: Move a Bézier Cubic
lv: Pārvietot Bezjē kubisko līkni

en: Attach to this Bézier Cubic
lv: Piesaistīt šajai Bezjē kubiskajai līknei

en: Show a Bézier Cubic
lv: Rādīt Bezjē kubisko līkni

en: Hide a Bézier Cubic
lv: Paslēpt Bezjē kubisko līkni

en: Rational Bézier Curve
lv: Racionālā Bezjē līkne

en: Select this Rational Bézier Curve
lv: Izvēlēties šo racionālo Bezjē līkni

en: Select Rational Bézier Curve %1
lv: Izvēlieties racionālo Bezjē līkni %1

en: Remove a Rational Bézier Curve
lv: Noņemt racionālo Bezjē līkni

en: Add a Rational Bézier Curve
lv: Pievienot racionālo Bezjē līkni

en: Move a Rational Bézier Curve
lv: Pārvietot racionālo Bezjē līkni

en: Attach to this Rational Bézier Curve
lv: Piesaistīt šajai racionālajai Bezjē līknei

en: Show a Rational Bézier Curve
lv: Rādīt racionālo Bezjē līkni

en: Hide a Rational Bézier Curve
lv: Paslēpt racionālo Bezjē līkni

en: Rational Bézier Quadratic
lv: Racionālā Bezjē kvadrātiskā līkne

en: Select this Rational Bézier Quadratic
lv: Izvēlēties šo racionālo Bezjē kvadrātisko līkni

en: Select Rational Bézier Quadratic %1
lv: Izvēlēties racionālo Bezjē kvadrātisko līkni %1

en: Remove a Rational Bézier Quadratic
lv: Noņemt racionālo Bezjē kvadrātisko līkni

en: Add a Rational Bézier Quadratic
lv: Pievienot racionālo Bezjē kvadrātisko līkni

en: Move a Rational Bézier Quadratic
lv: Pārvietot racionālo Bezjē kvadrātisko līkni

en: Attach to this Rational Bézier Quadratic
lv: Piesaistīt šajai racionālajai Bezjē kvadrātiskajai līknei

en: Show a Rational Bézier Quadratic
lv: Rādīt racionālo Bezjē kvadrātisko līkni

en: Hide a Rational Bézier Quadratic
lv: Paslēpt racionālo Bezjē kvadrātisko līkni

en: Rational Bézier Cubic
lv: Racionālā Bezjē kubiskā līkne

en: Select this Rational Bézier Cubic
lv: Izvēlēties šo racionālo Bezjē kubisko līkni

en: Select Rational Bézier Cubic %1
lv: Izvēlēties racionālo Bezjē kubisko līkni %1

en: Remove a Rational Bézier Cubic
lv: Noņemt racionālo Bezjē kubisko līkni

en: Add a Rational Bézier Cubic
lv: Pievienot racionālo Bezjē kubisko līkni

en: Move a Rational Bézier Cubic
lv: Pārvietot racionālo Bezjē kubisko līkni

en: Attach to this Rational Bézier Cubic
lv: Piesaistīt šajai racionālajai Bezjē kubiskajai līknei

en: Show a Rational Bézier Cubic
lv: Rādīt racionālo Bezjē kubisko līkni

en: Hide a Rational Bézier Cubic
lv: Paslēpt racionālo Bezjē kubisko līkni

en: Construct a quadratic Bézier curve with this control point
lv: Konstruēt Bezjē kvadrātisko līkni ar šo kontrolpunktu

en: Select a point to be a control point of the new quadratic Bézier curve...
lv: Izvēlieties punktu, kurš būs jaunās Bezjē kvadrātiskās līknes kontrolpunkts...

en: Construct a cubic Bézier curve with this control point
lv: Konstruēt Bezjē kubisko līkni ar šo kontrolpunktu

en: Select a point to be a control point of the new cubic Bézier curve...
lv: Izvēlieties punktu, kurš būs jaunās Bezjē kubiskās līknes kontrolpunkts...

en: Construct a quadratic rational Bézier curve with this control point
lv: Konstruēt Bezjē kvadrātisko līkni ar šo kontrolpunktu

en: Select three points and three numeric values as weights to construct rational Bézier curve...
lv: Izvēlieties trīs punktus un trīs skaitliskās vērtības kā svarus, lai konstruētu racionālo Bezjē līkni...

en: Select this value as weight
lv: Izvēlēties šo vērtību kā svaru

en: Construct a cubic rational Bézier curve with this control point
lv: Konstruēt racionālo Bezjē kubisko līkni ar šo kontrolpunktu

en: Test Result
lv: Pārbaudīt rezultātu

en: Select the curve...
lv: Izvēlieties līkni...

en: Select a point on the curve...
lv: Izvēlieties punktu uz līknes...

en: Surface
lv: Virsma

en: Circumference
lv: Perimetrs

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Center
lv: Centrs

en: Expanded Cartesian Equation
lv: Paplašinātais kartēziskais vienādojums

en: Polar Equation
lv: Polārais vienādojums

en: rho = %1   [centered at %2]
lv: rho = %1   [centrēts %2]

en: circle
lv: riņķis

en: Select this circle
lv: Izvēlēties šo riņķi

en: Select circle %1
lv: Izvēlēties riņķi %1

en: Remove a Circle
lv: Noņemt riņķi

en: Add a Circle
lv: Pievienot riņķi

en: Move a Circle
lv: Pārvietot riņķi

en: Attach to this circle
lv: Piesaistīt šim riņķim

en: Show a Circle
lv: Rādīt riņķi

en: Hide a Circle
lv: Paslēpt riņķi

en: Construct a circle through this point
lv: Konstruēt riņķi caur šo punktu

en: Construct a circle with this center
lv: Konstruēt riņķi ar šo centru

en: Select the center of the new circle...
lv: Izvēlieties jaunā riņķa centru...

en: Select a point for the new circle to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunais riņķis...

en: With this radius
lv: Ar šo rādiusu

en: Select the length of the radius...
lv: Izvēlieties rādiusa garumu...

en: Conic Type
lv: Konusa šķēluma tips

en: First Focus
lv: Pirmais fokuss

en: Second Focus
lv: Otrais fokuss

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Hyperbola
lv: Hiperbola

en: cos theta
lv: cos tēta

en: sin theta
lv: sin tēta

en: [centered at %1]
lv: [centrēts %1]

en: conic
lv: konusa šķēlums

en: Select this conic
lv: Izvēlēties šo konusa šķēlumu

en: Select conic %1
lv: Izvēlēties konusa šķēlumu %1

en: Remove a Conic
lv: Noņemt konusa šķēlumu

en: Add a Conic
lv: Pievienot konusa šķēlumu

en: Move a Conic
lv: Pārvietot konusa šķēlumu

en: Attach to this conic
lv: Piesaistīt šim konusa šķēlumam

en: Show a Conic
lv: Rādīt konusa šķēlumu

en: Hide a Conic
lv: Paslēpt konusa šķēlumu

en: Supporting Conic
lv: Atbalstošais konusa šķēlums

en: First End Point
lv: Pirmais beigu punkts

en: Second End Point
lv: Otrais beigu punkts

en: conic arc
lv: konusa šķēluma loks

en: Select this conic arc
lv: Izvēlēties šo konusa šķēluma loku

en: Select conic arc %1
lv: Izvēlēties konusa šķēluma loku %1

en: Remove a Conic Arc
lv: Noņemt konusa šķēluma loku

en: Add a Conic Arc
lv: Pievienot konusa šķēluma loku

en: Move a Conic Arc
lv: Pārvietot konusa šķēluma loku

en: Attach to this conic arc
lv: Piesaistīt šim konusa šķēluma lokam

en: Show a Conic Arc
lv: Rādīt konusa šķēluma loku

en: Hide a Conic Arc
lv: Paslēpt konusa šķēluma loku

en: Construct a conic through this point
lv: Konstruēt konusa šķēlumu caur šo punktu

en: Select a point for the new conic to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunais konusa šķēlums...

en: Construct a conic with this asymptote
lv: Konstruēt konusa šķēlumu ar šo asimptotu

en: Select the first asymptote of the new conic...
lv: Izvēlieties jaunā konusa šķēluma pirmo asimptotu...

en: Select the second asymptote of the new conic...
lv: Izvēlieties jaunā konusa šķēluma otro asimptotu...

en: Construct an ellipse with this focus
lv: Konstruēt elipsi ar šo fokusu

en: Select the first focus of the new ellipse...
lv: Izvēlieties jaunās elipses pirmo fokusu...

en: Select the second focus of the new ellipse...
lv: Izvēlieties jaunās elipses otro fokusu...

en: Construct an ellipse through this point
lv: Konstruēt elipsi caur šo punktu

en: Select a point for the new ellipse to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunā elipse...

en: Construct a hyperbola with this focus
lv: Konstruēt hiperbolu ar šo fokusu

en: Select the first focus of the new hyperbola...
lv: Izvēlieties jaunās hiperbolas pirmo fokusu...

en: Select the second focus of the new hyperbola...
lv: Izvēlieties jaunās hiperbolas otro fokusu...

en: Construct a hyperbola through this point
lv: Konstruēt hiperbolu caur šo punktu

en: Select a point for the new hyperbola to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunā hiperbola...

en: Construct a conic with this line as directrix
lv: Konstruēt konusa šķēlumu ar šo līniju kā direktrisi

en: Select the directrix of the new conic...
lv: Izvēlieties jaunā konusa šķēluma direktrisi...

en: Construct a conic with this point as focus
lv: Konstruēt konusa šķēlumu ar šo punktu kā fokusu

en: Select the focus of the new conic...
lv: Izvēlieties jaunā konusa šķēluma fokusu...

en: Construct a parabola through this point
lv: Konstruēt parabolu caur šo punktu

en: Select a point for the new parabola to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunā parabola...

en: Construct a polar point wrt. this conic
lv: Konstruēt polāro punktu attiecībā pret šo konusa šķēlumu

en: Select the conic wrt. which you want to construct a polar point...
lv: Izvēlieties konusa šķēlumu, attiecībā pret kuru vēlaties konstruēt polāro punktu...

en: Construct the polar point of this line
lv: Konstruēt šīs līnijas polāro punktu

en: Select the line of which you want to construct the polar point...
lv: Izvēlieties līniju, kurai vēlaties konstruēt polāro punktu...

en: Construct a polar line wrt. this conic
lv: Konstruēt polāro līniju attiecībā pret šo konusa šķēlumu

en: Construct the polar line of this point
lv: Konstruēt šī punkta polāro līniju

en: Construct the directrix of this conic
lv: Konstruēt šī konusa šķēluma direktrisi

en: Select the conic of which you want to construct the directrix...
lv: Izvēlieties konusa šķēlumu, kuram vēlaties konstruēt direktrisi...

en: Construct a parabola with this directrix
lv: Konstruēt parabolu ar šo direktrisi

en: Select the directrix of the new parabola...
lv: Izvēlieties jaunās parabolas direktrisi...

en: Construct a parabola with this focus
lv: Konstruēt parabolu ar šo fokusu

en: Select the focus of the new parabola...
lv: Izvēlieties jaunās parabolas fokusu...

en: Construct the asymptotes of this conic
lv: Konstruēt šī konusa šķēluma asimptotas

en: Select the conic of which you want to construct the asymptotes...
lv: Izvēlieties konusa šķēlumu, kuram vēlaties konstruēt asimptotas...

en: Construct the radical lines of this conic
lv: Konstruēt šī konusa šķēluma radikāllīnijas

en: Select the first of the two conics of which you want to construct the radical line...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem konusa šķēlumiem, no kuriem vēlaties konstruēt radikāllīniju...

en: Select the other of the two conic of which you want to construct the radical line...
lv: Izvēlieties otro no diviem konusa šķēlumiem, no kuriem vēlaties konstruēt radikāllīniju...

en: Switch Radical Lines
lv: Pārslēgt radikāllīnijas

en: Switch Conic Radical Lines
lv: Pārslēgt konusa šķēluma radikāllīnijas

en: cubic curve
lv: kubiskā līkne

en: Select this cubic curve
lv: Izvēlēties šo kubisko līkni

en: Select cubic curve %1
lv: Izvēlēties kubisko līkni %1

en: Remove a Cubic Curve
lv: Noņemt kubisko līkni

en: Add a Cubic Curve
lv: Pievienot kubisko līkni

en: Move a Cubic Curve
lv: Pārvietot kubisko līkni

en: Attach to this cubic curve
lv: Piesaistīt šajai kubiskajai līknei

en: Show a Cubic Curve
lv: Rādīt kubisko līkni

en: Hide a Cubic Curve
lv: Paslēpt kubisko līkni

en: Construct a cubic curve through this point
lv: Konstruēt kubisko līkni caur šo punktu

en: Select a point for the new cubic to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunā kubiskā līkne...

en: curve
lv: līkne

en: Select this curve
lv: Izvēlēties šo līkni

en: Select curve %1
lv: Izvēlēties līkni %1

en: Remove a Curve
lv: Noņemt līkni

en: Add a Curve
lv: Pievienot līkni

en: Move a Curve
lv: Pārvietot līkni

en: Attach to this curve
lv: Piesaistīt šajai līknei

en: Show a Curve
lv: Rādīt līkni

en: Hide a Curve
lv: Paslēpt līkni

en: Already computed intersection point
lv: Jau izskaitļots krustošanās punkts

en: Intersect with this cubic curve
lv: Krustot ar šo kubisko līkni

en: Intersect with this arc
lv: Krustot šo loku

en: Invert with respect to this circle
lv: Invertēt attiecībā pret šo riņķi

en: Select the circle we want to invert against...
lv: Izvēlieties riņķi, pret kuru invertēt...

en: Compute the inversion of this object
lv: Izskaitļot šī objekta inversiju

en: Select the object to invert...
lv: Izvēlieties objektu, kuru invertēt...

en: Compute the inversion of this point
lv: Izskaitļot šī punkta inversiju

en: Select the point to invert...
lv: Izvēlieties punktu, kuru invertēt...

en: Compute the inversion of this line
lv: Izskaitļot šīs līnijas inversiju

en: Select the line to invert...
lv: Izvēlieties līniju, kuru invertēt...

en: Compute the inversion of this segment
lv: Izskaitļot šī segmenta inversiju

en: Select the segment to invert...
lv: Izvēlieties segmentu, kuru invertēt...

en: Compute the inversion of this circle
lv: Izskaitļot šī riņķa inversiju

en: Select the circle to invert...
lv: Izvēlieties riņķi, kuru invertēt...

en: Compute the inversion of this arc
lv: Izskaitļot šī loka inversiju

en: Select the arc to invert...
lv: Izvēlieties loku, kuru invertēt...

en: Slope
lv: Slīpne

en: Equation
lv: Vienādojums

en: Length
lv: Garums

en: Support Line
lv: Atbalsta līnija

en: End Point
lv: Beigu punkts

en: line
lv: līnija

en: Select a Line
lv: Izvēlieties līniju

en: Select this line
lv: Izvēlēties šo līniju

en: Select line %1
lv: Izvēlēties līniju %1

en: Remove a Line
lv: Noņemt līniju

en: Add a Line
lv: Pievienot līniju

en: Move a Line
lv: Pārvietot līniju

en: Attach to this line
lv: Piesaistīt šajai līnijai

en: Show a Line
lv: Rādīt līniju

en: Hide a Line
lv: Paslēpt līniju

en: segment
lv: segments

en: Select this segment
lv: Izvēlēties šo segmentu

en: Select segment %1
lv: Izvēlēties segmentu %1

en: Remove a Segment
lv: Noņemt segmentu

en: Add a Segment
lv: Pievienot segmentu

en: Move a Segment
lv: Pārvietot segmentu

en: Attach to this segment
lv: Piesaistīt šim segmentam

en: Show a Segment
lv: Rādīt segmentu

en: Hide a Segment
lv: Paslēpt segmentu

en: half-line
lv: Puslīnija

en: Select this half-line
lv: Izvēlēties šo puslīniju

en: Select half-line %1
lv: Izvēlēties puslīniju %1

en: Remove a Half-Line
lv: Noņemt puslīniju

en: Add a Half-Line
lv: Pievienot puslīniju

en: Move a Half-Line
lv: Pārvietot puslīniju

en: Attach to this half-line
lv: Piesaistīt šajai puslīnijai

en: Show a Half-Line
lv: Rādīt puslīniju

en: Hide a Half-Line
lv: Paslēpt puslīniju

en: Construct a segment starting at this point
lv: Konstruēt segmentu, kas sākas šajā punktā

en: Select the start point of the new segment...
lv: Izvēlieties jaunā segmenta sākumpunktu...

en: Construct a segment ending at this point
lv: Konstruēt segmentu, kas beidzas šajā punktā

en: Select the end point of the new segment...
lv: Izvēlieties jaunā segmenta beigu punktu...

en: Construct a line through this point
lv: Konstruēt līniju caur šo punktu

en: Select a point for the line to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies līnija...

en: Select another point for the line to go through...
lv: Izvēlieties vēl vienu punktu, caur kuru ies līnija...

en: Construct a half-line starting at this point
lv: Konstruēt puslīniju, kas sākas šajā punktā

en: Select the start point of the new half-line...
lv: Izvēlieties jaunās puslīnijas sākumpunktu...

en: Construct a half-line through this point
lv: Konstruēt puslīniju caur šo punktu

en: Select a point for the half-line to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies puslīnija...

en: Construct the axis of this segment
lv: Konstruēt šī segmenta asis

en: Select the segment of which you want to draw the axis...
lv: Izvēlieties segmentu, kuram vēlaties zīmēt asis...

en: Construct a line parallel to this line
lv: Konstruēt līniju, kas ir paralēla šajai līnijai

en: Select a line parallel to the new line...
lv: Izvēlieties līniju, kas ir paralēla jaunajai līnijai...

en: Construct the parallel line through this point
lv: Konstruēt paralēlu līniju caur šo punktu

en: Select a point for the new line to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies jaunā līnija...

en: Construct a line perpendicular to this line
lv: Konstruēt līniju, kas ir perpendikulāra šajai līnijai

en: Select a line perpendicular to the new line...
lv: Izvēlieties līniju, kas ir perpendikulāra jaunajai līnijai...

en: Construct a perpendicular line through this point
lv: Konstruēt perpendikulāru līniju caur šo punktu

en: Set &Length...
lv: Iestatīt ga&rumu...

en: Set Segment Length
lv: Iestatīt segmenta garumu

en: Choose the new length:
lv: Izvēlieties jauno garumu:

en: Resize Segment
lv: Mainīt segmenta izmēru

en: Construct a line by this vector
lv: Konstruēt līniju pēc šī vektora

en: Select a vector in the direction of the new line...
lv: Izvēlieties jaunās līnijas virzienā esošu vektoru...

en: Construct a half-line by this vector
lv: Konstruēt puslīniju pēc šī vektora

en: Select a vector in the direction of the new half-line...
lv: Izvēlieties jaunās puslīnijas virzienā esošu vektoru...

en: locus
lv: koordinātu punkts

en: Select this locus
lv: Izvēlēties šo koordinātu punktu

en: Select locus %1
lv: Izvēlēties koordinātu punktu %1

en: Remove a Locus
lv: Noņemt koordinātu punktu

en: Add a Locus
lv: Pievienot koordinātu punktu

en: Move a Locus
lv: Pārvietot koordinātu punktu

en: Attach to this locus
lv: Piesaistīt šim koordinātu punktam

en: Show a Locus
lv: Rādīt koordinātu punktu

en: Hide a Locus
lv: Paslēpt koordinātu punktu

en: Object Type
lv: Objekta tips

en: Object
lv: Objekts

en: Select this object
lv: Izvēlēties šo objektu

en: Select object %1
lv: Izvēlēties objektu %1

en: Remove an object
lv: Noņemt objektu

en: Add an object
lv: Pievienot objektu

en: Move an object
lv: Pārvietot objektu

en: Attach to this object
lv: Piesaistīt šim objektam

en: Show an object
lv: Rādīt objektu

en: Hide an object
lv: Paslēpt objektu

en: Angle in Radians
lv: Leņķis radiānos

en: Angle in Degrees
lv: Leņķis grādos

en: Midpoint
lv: Viduspunkts

en: X length
lv: X garums

en: Y length
lv: Y garums

en: Opposite Vector
lv: Pretējais vektors

en: Angle
lv: Leņķis

en: Sector Surface
lv: Sektora virsma

en: Arc Length
lv: Loka garums

en: Support Circle
lv: Atbalsta riņķis

en: angle
lv: leņķis

en: Select this angle
lv: Izvēlēties šo leņķi

en: Select angle %1
lv: Izvēlēties leņķi %1

en: Remove an Angle
lv: Noņemt leņķi

en: Add an Angle
lv: Pievienot leņķi

en: Move an Angle
lv: Pārvietot leņķi

en: Attach to this angle
lv: Piesaistīt šim leņķim

en: Show an Angle
lv: Rādīt leņķi

en: Hide an Angle
lv: Paslēpt leņķi

en: vector
lv: vektors

en: Select this vector
lv: Izvēlēties šo vektoru

en: Select vector %1
lv: Izvēlēties vektoru %1

en: Remove a Vector
lv: Noņemt vektoru

en: Add a Vector
lv: Pievienot vektoru

en: Move a Vector
lv: Pārvietot vektoru

en: Attach to this vector
lv: Piesaistīt šim vektoram

en: Show a Vector
lv: Rādīt vektoru

en: Hide a Vector
lv: Paslēpt vektoru

en: arc
lv: loks

en: Select this arc
lv: Izvēlēties šo loku

en: Select arc %1
lv: Izvēlēties loku %1

en: Remove an Arc
lv: Noņemt loku

en: Add an Arc
lv: Pievienot loku

en: Move an Arc
lv: Pārvietot loku

en: Attach to this arc
lv: Piesaistīt šim lokam

en: Show an Arc
lv: Rādīt loku

en: Hide an Arc
lv: Paslēpt loku

en: Coordinate
lv: Koordināte

en: X coordinate
lv: X koordināte

en: Y coordinate
lv: Y koordināte

en: point
lv: punkts

en: Select this point
lv: Izvēlēties šo punktu

en: Select point %1
lv: Izvēlēties punktu %1

en: Remove a Point
lv: Noņemt punktu

en: Add a Point
lv: Pievienot punktu

en: Move a Point
lv: Pārvietot punktu

en: Attach to this point
lv: Piesaistīt šim punktam

en: Show a Point
lv: Rādīt punktu

en: Hide a Point
lv: Paslēpt punktu

en: Construct the midpoint of this point and another point
lv: Konstruēt šī un cita punkta viduspunktu

en: Select the first of the two points of which you want to construct the midpoint...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem punktiem, no kura vēlaties konstruēt viduspunktu...

en: Select the other of the two points of which you want to construct the midpoint...
lv: Izvēlieties otro no diviem punktiem, no kura vēlaties konstruēt viduspunktu...

en: Set &Coordinate...
lv: Iestatīt &koordināti...

en: Redefine
lv: Pārdefinēt

en: Set &Parameter...
lv: Iestatīt &parametru...

en: Set Coordinate
lv: Iestatīt koordināti

en: Enter the new coordinate.
lv: Ievadīt jauno koordināti.

en: Set Point Parameter
lv: Iestatīt punkta parametru

en: Choose the new parameter:
lv: Izvēlieties jauno parametru:

en: Change Parameter of Constrained Point
lv: Mainīt piespiedu punkta parametru

en: Select the circle on which to transport a measure...
lv: Izvēlieties riņķi, uz kura transportēt mēru...

en: Select a point on the circle...
lv: Izvēlieties punktu uz riņķa...

en: Select the segment to transport on the circle...
lv: Izvēlieties uz riņķa traansportējamo segmentu...

en: Select a number/length as x coordinate of the point...
lv: Izvēlieties skaitli/garumu kā punkta x koordināti...

en: Select a number/length as y coordinate of the point...
lv: Izvēlieties skaitli/garumu kā punkta y koordināti...

en: Number of sides
lv: Malu skaits

en: Perimeter
lv: Perimetrs

en: Boundary Polygonal
lv: Robežas daudzstūris

en: Open Boundary Polygonal
lv: Atvērt robežas daudzstūri

en: Center of Mass of the Vertices
lv: Virsotņu masas centrs

en: Winding Number
lv: Aptinumu skaits

en: Inside Polygon
lv: Daudzstūra iekšpusē

en: Open Polygonal Curve
lv: Atvērta daudzstūru līkne

en: Associated Polygon
lv: Asociētais daudzstūris

en: Closed Polygonal Curve
lv: Slēgta daudzstūru līkne

en: polygon
lv: daudzstūris

en: Select this polygon
lv: Izvēlēties šo daudzstūri

en: Select polygon %1
lv: Izvēlēties daudzstūri %1

en: Remove a Polygon
lv: Noņemt daudzstūri

en: Add a Polygon
lv: Pievienot daudzstūri

en: Move a Polygon
lv: Pārvietot daudzstūri

en: Attach to this polygon
lv: Piesaistīt šim daudzstūrim

en: Show a Polygon
lv: Rādīt daudzstūri

en: Hide a Polygon
lv: Paslēpt daudzstūri

en: closed polygonal curve
lv: slēgta daudzstūru līkne

en: Select this closed polygonal curve
lv: Izvēlēties šo slēgto daudzstūru līkni

en: Select closed polygonal curve %1
lv: Izvēlēties slēgto daudzstūru līkni %1

en: Remove a closed polygonal curve
lv: Noņemt slēgto daudzstūru līkni

en: Add a closed polygonal curve
lv: Pievienot slēgto daudzstūru līkni

en: Move a closed polygonal curve
lv: Pārvietot slēgto daudzstūru līkni

en: Attach to this closed polygonal curve
lv: Piesaistīt šajai slēgtajai daudzstūru līknei

en: Show a closed polygonal curve
lv: Rādīt slēgto daudzstūru līkni

en: Hide a closed polygonal curve
lv: Paslēpt slēgto daudzstūru līkni

en: polygonal curve
lv: daudzstūru līkne

en: Select this polygonal curve
lv: Izvēlēties šo daudzstūru līkni

en: Select polygonal curve %1
lv: Izvēlēties daudzstūru līkni %1

en: Remove a polygonal curve
lv: Noņemt daudzstūru līkni

en: Add a polygonal curve
lv: Pievienot daudzstūru līkni

en: Move a polygonal curve
lv: Pārvietot daudzstūru līkni

en: Attach to this polygonal curve
lv: Piesaistīt šajai daudzstūru līknei

en: Show a polygonal curve
lv: Rādīt daudzstūru līkni

en: Hide a polygonal curve
lv: Paslēpt daudzstūru līkni

en: triangle
lv: trīsstūris

en: Select this triangle
lv: Izvēlēties šo trīsstūri

en: Select triangle %1
lv: Izvēlēties trīsstūri %1

en: Remove a Triangle
lv: Noņemt trīsstūri

en: Add a Triangle
lv: Pievienot trīsstūri

en: Move a Triangle
lv: Pārvietot trīsstūri

en: Attach to this triangle
lv: Piesaistīt šim trīsstūrim

en: Show a Triangle
lv: Rādīt trīsstūri

en: Hide a Triangle
lv: Paslēpt trīsstūri

en: quadrilateral
lv: četrstūris

en: Select this quadrilateral
lv: Izvēlēties šo četrstūri

en: Select quadrilateral %1
lv: Izvēlēties četrstūri %1

en: Remove a Quadrilateral
lv: Noņemt četrstūri

en: Add a Quadrilateral
lv: Pievienot četrstūri

en: Move a Quadrilateral
lv: Pārvietot četrstūri

en: Attach to this quadrilateral
lv: Piesaistīt šim četrstūrim

en: Show a Quadrilateral
lv: Rādīt četrstūri

en: Hide a Quadrilateral
lv: Paslēpt četrstūri

en: Construct a triangle with this vertex
lv: Konstruēt trīsstūri ar šo virsotni

en: Select a point to be a vertex of the new triangle...
lv: Izvēlieties punktu, kurš būs jaunā trīsstūra virsotne...

en: Intersect this polygon with a line
lv: Krustot šo daudzstūri ar līniju

en: Select the polygon of which you want the intersection with a line...
lv: Izvēlieties daudzstūri, kuru vēlaties krustot ar līniju...

en: Intersect this line with a polygon
lv: Krustot šo līniju ar daudzstūri

en: Select the line of which you want the intersection with a polygon...
lv: Izvēlieties līniju, kuru vēlaties krustot ar daudzstūri...

en: Intersect this polygonal curve with a line
lv: Krustot šo daudzstūru līkni ar līniju

en: Select the polygonal curve of which you want the intersection with a line...
lv: Izvēlieties daudzstūru līkni, kuru vēlaties krustot ar līniju...

en: Intersect this line with a polygonal curve
lv: Krustot šo līniju ar daudzstūru līkni

en: Select the line of which you want the intersection with a polygonal curve...
lv: Izvēlieties līniju, kuru vēlaties krustot ar daudzstūru līkni...

en: Intersect this polygon with another polygon
lv: Krustot šo daudzstūri ar citu daudzstūri

en: Select the polygon of which you want the intersection with another polygon...
lv: Izvēlieties daudzstūri, kuru vēlaties krustot ar citu daudzstūri...

en: Intersect with this polygon
lv: Krustot ar šo daudzstūri

en: Select the second polygon for the intersection...
lv: Izvēlieties otro daudzstūri krustošanai...

en: Construct the vertices of this polygon
lv: Konstruēt šī daudzstūra virsotnes

en: Select the polygon of which you want to construct the vertices...
lv: Izvēlieties daudzstūri, kuram vēlaties konstruēt virsotnes...

en: Construct the sides of this polygon
lv: Konstruēt šī daudzstūra malas

en: Select the polygon of which you want to construct the sides...
lv: Izvēlieties daudzstūri, kuram vēlaties konstruēt malas...

en: Construct the convex hull of this polygon
lv: Konstruēt šī daudzstūra konveksa čaulu

en: Select the polygon of which you want to construct the convex hull...
lv: Izvēlieties daudzstūri, kuram vēlaties konveksa čaulu...

en: Project this point onto the circle
lv: Projicēt šo punktu uz riņķa

en: Select the point for the tangent to go through...
lv: Izvēlieties punktu, caur kuru ies tangenss...

en: Is this line parallel?
lv: Vai šī līnija ir paralēla?

en: Select the first of the two possibly parallel lines...
lv: Izvēlieties pirmo no divām varbūtēji paralēlām līnijām...

en: Parallel to this line?
lv: Paralēla šajai līnijai?

en: Select the other of the two possibly parallel lines...
lv: Izvēlieties otro no divām varbūtēji paralēlām līnijām...

en: These lines are parallel.
lv: Šīs līnijas ir paralēlas.

en: These lines are not parallel.
lv: Šīs līnijas nav paralēlas.

en: Is this line orthogonal?
lv: Vai šī līnija ir ortogonāla?

en: Select the first of the two possibly orthogonal lines...
lv: Izvēlieties pirmo no divām varbūtēji ortogonālām līnijām...

en: Orthogonal to this line?
lv: Ortogonāla šajai līnijai?

en: Select the other of the two possibly orthogonal lines...
lv: Izvēlieties otro no divām varbūtēji ortogonālām līnijām...

en: These lines are orthogonal.
lv: Šīs līnijas ir ortogonālas.

en: These lines are not orthogonal.
lv: Šīs līnijas nav ortogonālas.

en: Check collinearity of this point
lv: Pārbaudīt šī punkta kolinearitāti

en: Select the first of the three possibly collinear points...
lv: Izvēlieties pirmo no trim varbūtēji kolineāriem punktiem...

en: and this second point
lv: un šo otro punktu

en: Select the second of the three possibly collinear points...
lv: Izvēlieties otro no trim varbūtēji kolineāriem punktiem...

en: with this third point
lv: un šo trešo punktu

en: Select the last of the three possibly collinear points...
lv: Izvēlieties pēdējo no trim varbūtēji kolineāriem punktiem...

en: These points are collinear.
lv: Šie punkti ir kolineāri.

en: These points are not collinear.
lv: Šie punkti nav kolineāri.

en: Check whether this point is on a curve
lv: Pārbaudīt, vai šis punkts ir uz līknes

en: Select the point you want to test...
lv: Izvēlieties punktu, kuru vēlaties pārbaudīt...

en: Check whether the point is on this curve
lv: Pārbaudīt, vai punkts ir uz šis līknes

en: Select the curve that the point might be on...
lv: Izvēlieties līkni, uz kuras varētu atrasties punkts...

en: This curve contains the point.
lv: Šī līkne satur punktu.

en: This curve does not contain the point.
lv: Šī līkne nesatur punktu.

en: Check whether this point is in a polygon
lv: Pārbaudīt, vai šis punkts atrodas daudzstūrī

en: Check whether the point is in this polygon
lv: Pārbaudīt, vai punkts atrodas šajā daudzstūrī

en: Select the polygon that the point might be in...
lv: Izvēlieties daudzstūri, kurā varētu atrasties punkts...

en: This polygon contains the point.
lv: Šis daudzstūris satur punktu.

en: This polygon does not contain the point.
lv: Šis daudzstūris nesatur punktu.

en: Check whether this polygon is convex
lv: Pārbaudīt, vai šis daudzstūris ir konvekss

en: Select the polygon you want to test for convexity...
lv: Izvēlieties daudzstūri, kuram vēlaties veikt konveksitātes pārbaudi...

en: This polygon is convex.
lv: Šis daudzstūris ir konvekss.

en: This polygon is not convex.
lv: Šis daudzstūris nav konvekss.

en: Check if this point has the same distance
lv: Pārbaudīt, vai šim punktam ir vienāds attālums

en: Select the point which might have the same distance from two other points...
lv: Izvēlieties punktu, kuram varētu būt vienāds attālums no diviem citiem punktiem...

en: from this point
lv: no šī punkta

en: Select the first of the two other points...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem punktiem...

en: and from this second point
lv: un no šī otrā punkta

en: Select the other of the two other points...
lv: Izvēlieties otro no diviem punktiem...

en: The two distances are the same.
lv: Abi attālumi ir vienādi.

en: The two distances are not the same.
lv: Abi attālumi nav vienādi.

en: Check whether this vector is equal to another vector
lv: Pārbaudīt, vai šis vektors ir vienāds ar otru vektoru

en: Select the first of the two possibly equal vectors...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem varbūtēji vienādiem vektoriem...

en: Check whether this vector is equal to the other vector
lv: Pārbaudīt, vai šis vektors ir vienāds ar citu vektoru

en: Select the other of the two possibly equal vectors...
lv: Izvēlieties otru no diviem varbūtēji vienādiem vektoriem...

en: The two vectors are the same.
lv: Abi vektori ir vienādi.

en: The two vectors are not the same.
lv: Abi vektori nav vienādi.

en: Check whether this object exists
lv: Pārbaudīt, vai šis objekts eksistē

en: Select the object for the existence check...
lv: Izvēlieties objektu, kura eksistenci vēlaties pārbaudīt....

en: The object exists.
lv: Objekts eksistē.

en: The object does not exist.
lv: Objekts neeksistē.

en: Text
lv: Teksts

en: label
lv: etiķete

en: Select this label
lv: Izvēlēties šo etiķeti

en: Select label %1
lv: Izvēlēties etiķeti %1

en: Remove a Label
lv: Noņemt etiķeti

en: Add a Label
lv: Pievienot etiķeti

en: Move a Label
lv: Pārvietot etiķeti

en: Attach to this label
lv: Piesaistīt šajai etiķetei

en: Show a Label
lv: Rādīt etiķeti

en: Hide a Label
lv: Paslēpt etiķeti

en: numeric label
lv: skaitliska etiķete

en: Select this numeric label
lv: Izvēlēties šo skaitlisko etiķeti

en: Select numeric label %1
lv: Izvēlēties skaitlisko etiķeti %1

en: Remove a Numeric Label
lv: Noņemt skaitlisko etiķeti

en: Add a Numeric Label
lv: Pievienot skaitlisko etiķeti

en: Move a Numeric Label
lv: Pārvietot skaitlisko etiķeti

en: Attach to this numeric label
lv: Piesaistīt šajai skaitliskajai etiķetei

en: Show a Numeric Label
lv: Rādīt skaitlisko etiķeti

en: Hide a Numeric Label
lv: Paslēpt skaitlisko etiķeti

en: Numeric value
lv: Skaitliska vērtība

en: boolean label
lv: Būla etiķete

en: Select this boolean label
lv: Izvēlēties šo Būla etiķeti

en: Select boolean label %1
lv: Izvēlēties Būla etiķeti %1

en: Remove a Boolean Label
lv: Noņemt Būla etiķeti

en: Add a Boolean Label
lv: Pievienot Būla etiķeti

en: Move a Boolean Label
lv: Pārvietot Būla etiķeti

en: Attach to this boolean label
lv: Piesaistīt šajai Būla etiķetei

en: Show a Boolean Label
lv: Rādīt Būla etiķeti

en: Hide a Boolean Label
lv: Paslēpt Būla etiķeti

en: &Copy Text
lv: &Kopēt tekstu

en: &Toggle Frame
lv: Pārslēg&t rāmi

en: Set &Font...
lv: Iestatīt &fontu...

en: Toggle Label Frame
lv: Pārslēgt etiķetes rāmi

en: Change Label Font
lv: Mainīt etiķetes fontu

en: &Redefine...
lv: Pā&rdefinēt...

en: Change &Value...
lv: Mainīt &vērtību...

en: Enter the new value:
lv: Ievadiet jauno vērtību:

en: Change Displayed Value
lv: Mainīt attēloto vērtību

en: Translate this object
lv: Translēt šo objektu

en: Select the object to translate...
lv: Izvēlieties objektu, kuru translēt...

en: Translate by this vector
lv: Translēt pēc šī vektora

en: Select the vector to translate by...
lv: Izvēlieties vektoru, pēc kura translēt...

en: Reflect this object
lv: Atspoguļot šo objektu

en: Select the object to reflect...
lv: Izvēlieties objektu, kuru atspoguļot...

en: Reflect in this point
lv: Atspoguļot šajā punktā

en: Select the point to reflect in...
lv: Izvēlieties punktu, kurā atspoguļot...

en: Reflect in this line
lv: Atspoguļot šajā līnijā

en: Select the line to reflect in...
lv: Izvēlieties līniju, kurā atspoguļot...

en: Rotate this object
lv: Rotēt šo objektu

en: Select the object to rotate...
lv: Izvēlieties objektu, kuru rotēt...

en: Rotate around this point
lv: Rotēt ap šo punktu

en: Select the center point of the rotation...
lv: Izvēlieties rotācijas centra punktu...

en: Rotate by this angle
lv: Rotēt par šādu leņķi

en: Select the angle of the rotation...
lv: Izvēlieties rotācijas leņķi...

en: Scale this object
lv: Mērogot šo objektu

en: Select the object to scale...
lv: Izvēlieties objektu, kuru mērogot...

en: Scale with this center
lv: Mērogot ar šo centru

en: Select the center point of the scaling...
lv: Izvēlieties mērogošanas centra punktu...

en: Scale by this length
lv: Mērogot pēc šī garuma

en: Select a length or a segment whose length is the factor of the scaling...
lv: Izvēlieties garumu vai arī segmentu, kura garums ir mērogošanas koeficients...

en: Scale this length...
lv: Mērogot šo garumu...

en: Select the first of two lengths whose ratio is the factor of the scaling...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem garumiem, kuru attiecība ir mērogošanas koeficients...

en: ...to this other length
lv: ...pret šo otru garumu

en: Select the second of two lengths whose ratio is the factor of the scaling...
lv: Izvēlieties otro no diviem garumiem, kuru attiecība ir mērogošanas koeficients...

en: Select the object to scale
lv: Izvēlieties objektu, kuru mērogot

en: Scale over this line
lv: Mērogot pār šo līniju

en: Select the line to scale over
lv: Izvēlieties līniju, pār kuru mērogot

en: Projectively rotate this object
lv: Projektīvi rotēt šo objektu

en: Select the object to rotate projectively
lv: Izvēlieties objektu, kuru projektīvi rotēt

en: Projectively rotate with this half-line
lv: Projektīvi rotēt ar šo puslīniju

en: Select the half line of the projective rotation that you want to apply to the object
lv: Izvēlieties projektīvās rotācijas puslīniju, ko vēlaties pielietot objektam

en: Projectively rotate by this angle
lv: Projektīvi rotēt par šādu leņķi

en: Select the angle of the projective rotation that you want to apply to the object
lv: Izvēlieties projektīvās rotācijas leņķi, ko vēlaties pielietot objektam

en: Harmonic Homology of this object
lv: Šī objekta harmoniskā homoloģija

en: Select the object to transform...
lv: Izvēlieties objektu, kuru transformēt...

en: Harmonic Homology with this center
lv: Harmoniskā homoloģija ar šo centru

en: Select the center point of the harmonic homology...
lv: Izvēlieties harmoniskās homoloģijas centra punktu...

en: Harmonic Homology with this axis
lv: Harmoniskā homoloģija ar šo asi

en: Select the axis of the harmonic homology...
lv: Izvēlieties harmoniskās homoloģijas asi...

en: Generic affinity of this object
lv: Objekta vispārējā tieksme

en: Map this triangle
lv: Attēlot šo trīsstūri

en: Select the triangle that has to be transformed onto a given triangle...
lv: Izvēlieties trīsstūri, kas jātransformē uz dotā trīsstūra...

en: onto this other triangle
lv: uz šī cita trīsstūra

en: Select the triangle that is the image by the affinity of the first triangle...
lv: Izvēlieties trīsstūri, kas pēc afinitātes ir pirmā trīsstūra attēls...

en: First of 3 starting points
lv: Pirmais no 3 sākuma punktiem

en: Select the first of the three starting points of the generic affinity...
lv: Izvēlieties pirmo no trim vispārējās tieksmes sākuma punktiem...

en: Second of 3 starting points
lv: Otrais no 3 sākuma punktiem

en: Select the second of the three starting points of the generic affinity...
lv: Izvēlieties otro no trim vispārējās tieksmes sākuma punktiem...

en: Third of 3 starting points
lv: Trešais no 3 sākuma punktiem

en: Select the third of the three starting points of the generic affinity...
lv: Izvēlieties trešo no trim vispārējās tieksmes sākuma punktiem...

en: Transformed position of first point
lv: Pirmā punkta transformētā pozīcija

en: Select the first of the three end points of the generic affinity...
lv: Izvēlieties pirmo no trim vispārējās tieksmes beigu punktiem...

en: Transformed position of second point
lv: Otrā punkta transformētā pozīcija

en: Select the second of the three end points of the generic affinity...
lv: Izvēlieties otro no trim vispārējās tieksmes beigu punktiem...

en: Transformed position of third point
lv: Trešā punkta transformētā pozīcija

en: Select the third of the three end points of the generic affinity...
lv: Izvēlieties trešo no trim vispārējās tieksmes beigu punktiem...

en: Generic projective transformation of this object
lv: Objekta vispārējā projektīvā transformācija

en: Map this quadrilateral
lv: Attēlot šo četrstūri

en: Select the quadrilateral that has to be transformed onto a given quadrilateral...
lv: Izvēlieties četrstūri, kas jātransformē uz dotā četrstūra...

en: onto this other quadrilateral
lv: uz šī cita četrstūra

en: Select the quadrilateral that is the image by the projective transformation of the first quadrilateral...
lv: Izvēlieties četrstūri, kas pēc projektīvās transformācijas ir pirmā četrstūra attēls...

en: First of 4 starting points
lv: Pirmais no 4 sākuma punktiem

en: Select the first of the four starting points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties pirmo no četriem vispārējās projektivitātes sākuma punktiem...

en: Second of 4 starting points
lv: Otrais no 4 sākuma punktiem

en: Select the second of the four starting points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties otro no četriem vispārējās projektivitātes sākuma punktiem...

en: Third of 4 starting points
lv: Trešais no 4 sākuma punktiem

en: Select the third of the four starting points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties trešo no četriem vispārējās projektivitātes sākuma punktiem...

en: Fourth of 4 starting points
lv: Ceturtais no 4 sākuma punktiem

en: Select the fourth of the four starting points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties ceturto no četriem vispārējās projektivitātes sākuma punktiem...

en: Select the first of the four end points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties pirmo no četriem vispārējās projektivitātes beigu punktiem...

en: Select the second of the four end points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties otro no četriem vispārējās projektivitātes beigu punktiem...

en: Select the third of the four end points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties trešo no četriem vispārējās projektivitātes beigu punktiem...

en: Transformed position of fourth point
lv: Ceturtā punkta transformētā pozīcija

en: Select the fourth of the four end points of the generic projectivity...
lv: Izvēlieties ceturto no četriem vispārējās projektivitātes beigu punktiem...

en: Cast the shadow of this object
lv: Izveidot šī objekta ēnu

en: Select the object of which you want to construct the shadow...
lv: Izvēlieties objektu, no kura vēlaties konstruēt ēnu...

en: Cast a shadow from this light source
lv: Veidot ēnu no šī gaismas avota

en: Select the light source from which the shadow should originate...
lv: Izvēlieties gaismas avotu, no kura veidosies ēna...

en: Cast a shadow on the horizon represented by this line
lv: Mest ēnu uz horizonta, kuru attēlo šī līnija

en: Select the horizon for the shadow...
lv: Izvēlieties ēnas horizontu...

en: Transform this object
lv: Transformēt šo objektu

en: Transform using this transformation
lv: Transformēt izmantojot šo transformāciju

en: Apply a similitude to this object
lv: Pielietot līdzināšanu šim objektam

en: Apply a similitude with this center
lv: Pielietot līdzināšanu ar šo centru

en: Select the center for the similitude...
lv: Izvēlieties centru līdzināšanai...

en: Apply a similitude mapping this point onto another point
lv: Pielietot līdzināšanu, attēlojot šo punktu uz citu punktu

en: Select the point which the similitude should map onto another point...
lv: Izvēlieties punktu, kuru līdzināšanas operācijai vajadzētu attēlot uz otra punkta...

en: Apply a similitude mapping a point onto this point
lv: Pielietot līdzināšanu, attēlojot punktu uz šī punkta

en: Select the point onto which the similitude should map the first point...
lv: Izvēlieties punktu, uz kura līdzināšanas operācijai vajadzētu attēlot otru punktu...

en: Construct a vector from this point
lv: Konstruēt vektoru no šī punkta

en: Select the start point of the new vector...
lv: Izvēlieties jaunā vektora sākumpunktu...

en: Construct a vector to this point
lv: Konstruēt vektoru līdz šim punktam

en: Select the end point of the new vector...
lv: Izvēlieties jaunā vektora beigu punktu...

en: Construct the vector sum of this vector and another one.
lv: Konstruēt šī un vēl viena vektora summu.

en: Select the first of the two vectors of which you want to construct the sum...
lv: Izvēlieties pirmo no diviem vektoriem, no kura vēlaties konstruēt summu...

en: Construct the vector sum of this vector and the other one.
lv: Konstruēt šī un otra vektora summu.

en: Select the other of the two vectors of which you want to construct the sum...
lv: Izvēlieties otro no diviem vektoriem, no kura vēlaties konstruēt summu...

en: Construct the vector sum starting at this point.
lv: Konstruēt vektoru summu, sākot no šī punkta.

en: Select the point to construct the sum vector in...
lv: Izvēlieties punktu, kurā konstruēt summas vektoru...

en: Select the argument objects (if any)
    in the Kig window and press "Next".
lv: Izvēlieties argumentu objektus
    Kig logā, un nospiediet "Nākamais".

en: Enter Code
lv: Ievadiet kodu

en: Now fill in the code:
lv: Tagad ievadiet kodu:

en: Now fill in the Python code:
lv: Tagad ievadiet Python kodu:

en: The Python interpreter caught an error during the execution of your script. Please fix the script and click the Finish button again.
lv: Python interpretators jūsu skripta izpildes laikā atrada kļūdu. Lūdzu, izlabojiet skriptu, un noklikšķiniet pogu 'Pabeigt' vēlreiz.

en: The Python Interpreter generated the following error output:
    %1
lv: Python Interpretators ģenerēja šādu kļūdas izvadi:
    %1

en: There seems to be an error in your script. The Python interpreter reported no errors, but the script does not generate a valid object. Please fix the script, and click the Finish button again.
lv: Šķiet, ka jūsu skriptā ir kļūda. Python interpretators neziņoja par kļūdām, tomēr skripts neģenerē derīgu objektu. Lūdzu, izlabojiet skriptu, un noklikšķiniet pogu 'Pabeigt' vēlreiz.

en: Edit Python Script
lv: Rediģēt Python skriptu

en: The Python interpreter caught an error during the execution of your script. Please fix the script.
lv: Python interpretators jūsu skripta izpildes laikā atrada kļūdu. Lūdzu, izlabojiet skriptu.

en: There seems to be an error in your script. The Python interpreter reported no errors, but the script does not generate a valid object. Please fix the script.
lv: Šķiet, ka jūsu skriptā ir kļūda. Python interpretators neziņoja par kļūdām, tomēr skripts neģenerē derīgu objektu. Lūdzu, izlabojiet skriptu.
