kig - en to ms translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Resolution
ms: Resolusi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ms: Tinggi:

en: Zoom in on the document
ms: Zoom masuk pada dokumen

en: Zoom out of the document
ms: Zoom keluar pada dokumen

en: Recenter the screen on the document
ms: Tengahkan skrin pada dokumen

en: &Select Shown Area
ms: Pilih Kawa&san Dipapar

en: S&elect Zoom Area
ms: &Pilih Kawasan Zoom

en: Show &Grid
ms: Papar &Grid

en: Show &Axes
ms: P&apar Paksi

en: File Not Found
ms: Fail Tidak Dijumpai

en: Format Not Supported
ms: Format Tidak Disokong

en: Save Kig Format
ms: Simpan Format Kig

en: Zoom In
ms: Zoom Kedalam

en: Zoom Out
ms: Zoom Keluar

en: Recenter View
ms: Ulangtengah Paparan

en: Select Zoom Area
ms: Pilih Kawasan Zoom

note: i18n: ectx: ToolBar (line_toolbar)
en: Lines
ms: Garis

en: Document to open
ms: Dokumen untuk dibuka

en: Scale
ms: Skala

en: Set Euclidean Coordinate System
ms: Tetap Sistem Koordinat Euclidean

en: Set Polar Coordinate System
ms: Tetap Sistem Koordinat Polar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3)
en: Name:
ms: Nama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2_2)
en: Description:
ms: Huraian:

en: Name
ms: Nama

en: Description
ms: Huraian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: &Edit...
ms: &Sunting...

en: Are You Sure?
ms: Adakah Anda Pasti?

en: Export Types
ms: Jenis Eksport

en: Import Types
ms: Jenis Import

en: More Than One Type Selected
ms: Lebih Dari Satu Jenis Dipilih

en: Text
ms: Teks
