kig - en to oc translation catalogue (58 entries)

en: Square
oc: Carrat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
oc: Opcions

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Resolution
oc: Resolucion

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
oc: Nautor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
oc: Largor :

en: File Not Found
oc: Impossible de trobar lo fichièr

en: Overwrite File?
oc: Remplaçar lo fichièr ?

en: Zoom In
oc: Agrandir lo zoom

en: Zoom Out
oc: Reduire el zoom

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
oc: Aficha&tge

note: i18n: ectx: Menu (new_other)
en: &Other
oc: &Autre

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

note: i18n: ectx: ToolBar (points_toolbar)
en: Points
oc: Punts

note: i18n: ectx: ToolBar (line_toolbar)
en: Lines
oc: Linhas

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
oc: Visualizacion

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

en: Document to open
oc: Document a dobrir

en: Translate
oc: Revirar

en: Rotate
oc: እንደገና አስጀምሩ

en: Scale
oc: Escala

[ctx: Translators: Gradians]
en: Grad
oc: Granada

en: Point
oc: Punt

en: Tangent
oc: Tangenta

[ctx: Translators: Inch]
en: in
oc: dins

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_3)
en: Name:
oc: Nom :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2_2_2)
en: Description:
oc: Descripcion :

en: Name
oc: Nom

en: &Name:
oc: &Nom :

en: &Description:
oc: &Descripcion :

en: Black
oc: Negre

en: Gray
oc: Escala de grises

en: Red
oc: Roge

en: Green
oc: Vèrd

en: Yellow
oc: Rossèl

en: Dark Red
oc: Roge escur

en: &Show
oc: &Visualizacion

en: &Move
oc: &Desplaçar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Delete
oc: &Suprimir

en: &Start
oc: &Aviar

en: Macro
oc: Macrò

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: &Edit...
oc: &Edicion...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonImport)
en: &Import...
oc: &Importar...

en: Surface
oc: Surfàcia

en: Center
oc: Centre

en: Ellipse
oc: Ellipsa

en: Equation
oc: Eqüacion

en: Length
oc: Longor

en: Object Type
oc: Tipe d'objèct

en: Object
oc: Objècte

en: point
oc: punt

en: Text
oc: Tèxt

en: label
oc: etiqueta

en: &Copy Text
oc: &Copiar lo tèxt
