kile - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Files
ms: Fail

en: Search
ms: Cari

en: &Search
ms: &Cari

en: Class
ms: Kelas

en: <Custom>
ms: <Tersendiri>

en: Error: The name may not contain a slash '/'.
ms: Ralat: Nama tidak boleh mengandungi slash '/'.

en: Table of Contents
ms: Senarai Kandungan

en: Paste
ms: Tampal

en: 1 error | %1 errors
ms[0]: 1 ralat
ms[1]: %1 ralat

en: 1 warning | %1 warnings
ms[0]: 1 amaran
ms[1]: %1 amaran

en: 1 badbox | %1 badboxes
ms[0]: 1 kekotak buruk
ms[1]: %1 kekotak buruk

en: Select a bibliography
ms: Pilih bibliografi

en: No bibliography selected.
ms: Tiada bibliografi dipilih.

en: No bibliographies found.
ms: Tiada bibliografi dijumpai.
