killbots - en to et translation catalogue (106 entries)

[ctx: @label]
en: Round:
et: Voor:

[ctx: @label]
en: Score:
et: Tulemus:

[ctx: @label]
en: Enemies:
et: Vaenlased:

[ctx: @label]
en: Energy:
et: Energia:

[ctx: @info]
en: Round complete.
et: Voor on lõpetatud.

[ctx: @info]
en: Board is full.
    Resetting enemy counts.
et: Laud on täis.
    Vaenlaste arv lähtestatakse.

[ctx: @info]
en: New game.
et: Uus mäng.

[ctx: @info]
en: Game over.
et: Mäng on läbi.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MiddleClickAction), group (General)
en: The action performed on a middle-click
et: Hiire keskmise nupu toiming

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MiddleClickAction), group (General)
en: Selects the action performed when middle-clicking on the main game area. If a middle mouse button is not available, this action can be performed by left- and right-clicking simultaneously or by left-clicking while holding the control key.
et: Võimaldab valida toimingu, mis sooritatakse hiire keskmise nupuga mängu põhialal klõpsates. Kui hiirel puudub keskmine nupp, saab sama toimingu sooritada vasaku ja parema nupu üheaegse vajutamisega või vasaku nupu vajutamisega, hoides samal ajal all klahvi Ctrl.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RightClickAction), group (General)
en: The action performed on a right-click
et: Hiire parema nupu toiming

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RightClickAction), group (General)
en: Selects the action performed when right-clicking on the main game area.
et: Võimaldab valida toimingu, mis sooritatakse hiire parema nupuga mängu põhialal klõpsates.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AnimationSpeed), group (General)
en: The speed used to display animations
et: Animatsioonide kuvamise kiirus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AnimationSpeed), group (General)
en: Adjusts the speed at which the in game animations are displayed.
et: Võimaldab kohandada kiirust, millega näidatakse mängu animatsioone.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (PreventUnsafeMoves), group (General)
en: Prevent the player from making fatal moves
et: Väldib mängijal saatuslike käikude tegemist

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreventUnsafeMoves), group (General)
en: If checked, the game will ignore any move that would result in the immediate death of the hero (other than random teleports and waiting out the round).
et: Sisselülitamise korral eirab mäng kõiki käike (välja arvatud juhuslikke teleporte), mis toovad kaasa kangelase otsekohese hukkumise.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Ruleset), group (General)
en: The selected set of game rules
et: Valitud mängureeglistik

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Ruleset), group (General)
en: Selects the set of game rules to be used in the next game.
et: Võimaldab valida järgmises mängus kasutatavad reeglid.

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (moveMenu)
en: Move
et: Käik

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: A KDE game of killer robots and teleportation.
et: KDE tapjarobotite ja teleportatsiooni mäng.

en: © 2006-2009, Parker Coates
et: © 2007-2009: Parker Coates

en: Developer
et: Arendaja

en: Author of Gnome Robots. Invented safe teleports, pushing junkheaps and fast robots.
et: Gnome Robotsi autor. Leiutas turvalise telepordi, rämpsuhunnikute lükkamise ja kiirrobotid.

en: This is the main game area used to interact with Killbots. It shows the current state of the game grid and allows one to control the hero using the mouse. It also displays certain statistics about the game in progress.
et: See on mängu põhiala. Siin on näha mänguvõrgustiku kehtiv olek ning siin saab hiirega oma kangelast juhtida. Samuti näeb siin teatud statistikat mängu edenemise kohta.

[ctx: @title]
en: General
et: Üldine

[ctx: @info]
en: Configure general settings
et: Üldised seadistused

[ctx: @title]
en: Game Type
et: Mängu tüüp

[ctx: @info]
en: Select a game type
et: Mängutüübi valimine

[ctx: @title]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @info]
en: Select a graphical theme
et: Graafilise teema valimine

en: A new game type has been selected, but there is already a game in progress.
et: Valisid uue mängutüübi, aga mäng on juba pooleli.

[ctx: @title:window]
en: Game Type Changed
et: Mängutüüpi on muudetud

[ctx: @action:button]
en: Continue Current Game
et: Jätka aktiivset mängu

[ctx: @action:button]
en: Start a New Game
et: Käivita uus mäng

[ctx: @title:column round of the game]
en: Round
et: Voor

[ctx: @action]
en: Teleport Safely
et: Turvaline teleport

[ctx: @info:tooltip]
en: Teleport to a safe location
et: Teleport turvalisse asukohta

[ctx: @info:tooltip]
en: Teleport to a random location
et: Teleport suvalisse asukohta

[ctx: Shortcut for teleport safely if possible. See https://quickgit.kde.org/?p=killbots.git&a=blob&f=README.translators&o=plain]
en: Space
et: Tühikuklahv

[ctx: @info:tooltip]
en: Teleport safely if that action is enabled, otherwise teleport randomly
et: Turvaline teleport, kui see on lubatud, vastasel juhul teleport suvalisse asukohta

[ctx: @action]
en: Vaporizer
et: Aurustaja

[ctx: @info:tooltip]
en: Destroy all enemies in neighboring cells
et: Kõigi vaenlaste hävitamine naaberruutudes

[ctx: @action]
en: Wait Out Round
et: Vooru lõpu ootamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Risk remaining in place until the end of the round for bonuses
et: Riskimine kohalejäämisega vooru lõpuni boonuse hankimiseks

[ctx: @action]
en: Move Up and Left
et: Üles ja vasakule

[ctx: @action]
en: Move Up
et: Üles

[ctx: @action]
en: Move Up and Right
et: Üles ja paremale

[ctx: @action]
en: Move Left
et: Vasakule

[ctx: @action]
en: Stand Still
et: Paigal

[ctx: @action]
en: Move Right
et: Paremale

[ctx: @action]
en: Move Down and Left
et: Alla ja vasakule

[ctx: @action]
en: Move Down
et: Alla

[ctx: @action]
en: Move Down and Right
et: Alla ja paremale

[ctx: @item:inlistbox No action on click]
en: Nothing
et: Ei midagi

[ctx: @action]
en: Step
et: Samm

[ctx: @action]
en: Repeated Step
et: Sammu kordus

[ctx: @item:inrange]
en: Slow
et: Aeglane

[ctx: @item:inrange]
en: Fast
et: Kiire

[ctx: @item:inrange]
en: Instant
et: Vahetu

[ctx: @label:slider]
en: Animation &speed:
et: Animat&siooni kiirus:

[ctx: @option:check]
en: Prevent &unsafe moves
et: Ebat&urvaliste käikude vältimine

[ctx: @label:listbox]
en: &Middle-click action:
et: Hiire kesk&mise nupu toiming:

[ctx: @label:listbox]
en: &Right-click action:
et: Hii&re parema nupu toiming:

note: i18n: ectx: label, entry (Rows), group (KillbotsRuleset)
en: Number of rows in game grid
et: Ridade arv mänguvõrgustikus

note: i18n: ectx: label, entry (Columns), group (KillbotsRuleset)
en: Number of columns in game grid
et: Veergude arv mänguvõrgustikus

note: i18n: ectx: label, entry (EnemiesAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Number of regular enemies in first round
et: Tavaliste vaenlaste arv esimeses voorus

note: i18n: ectx: label, entry (EnemiesAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Number of regular enemies added in each new round
et: Igas voorus lisanduvate tavaliste vaenlaste arv

note: i18n: ectx: label, entry (FastEnemiesAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Number of fast enemies in first round
et: Kiirete vaenlaste arv esimeses voorus

note: i18n: ectx: label, entry (FastEnemiesAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Number of fast enemies added in each new round
et: Igas voorus lisanduvate kiirete vaenlaste arv

note: i18n: ectx: label, entry (FastEnemiesArePatient), group (KillbotsRuleset)
en: Fast enemies will skip their extra turn to avoid collisions with other robots
et: Kiired vaenlased jätavad oma lisakäigu vahele, et vältida kokkupõrkeid teiste robotitega

note: i18n: ectx: label, entry (EnergyEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can accumulate energy
et: Mängija võib koguda energiat

note: i18n: ectx: label, entry (EnergyAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Energy at start of first round
et: Energia esimese vooru algul

note: i18n: ectx: label, entry (EnergyAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Energy awarded for completing a round
et: Energia vooru lõpetamise eest

note: i18n: ectx: label, entry (MaxEnergyAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Maximum energy cap in first round
et: Maks. energia esimese vooru lõpul

note: i18n: ectx: label, entry (MaxEnergyAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Increase in maximum energy cap for each new round
et: Maks. energia koguse suurenemine iga vooruga

note: i18n: ectx: label, entry (SafeTeleportEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can perform safe teleports
et: Mängija võib turvaliselt teleporteeruda

note: i18n: ectx: label, entry (CostOfSafeTeleport), group (KillbotsRuleset)
en: The cost of performing a safe teleport
et: Turvalise telepordi hind

note: i18n: ectx: label, entry (VaporizerEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can use vaporizer
et: Mängija võib kasutada aurustajat

note: i18n: ectx: label, entry (CostOfVaporizer), group (KillbotsRuleset)
en: Cost of using vaporizer
et: Aurustaja kasutamise hind

note: i18n: ectx: label, entry (PushableJunkheaps), group (KillbotsRuleset)
en: Number of junkheaps that can be pushed at once
et: Korraga lükatavate rämpsukuhilate arv

note: i18n: ectx: label, entry (SquaskKillsEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can destroy enemies with a pushed junkheap
et: Mängija võib hävitada vaenlast rämpsukuhilaga

note: i18n: ectx: label, entry (JunkheapsAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Junkheaps placed on grid at start of first round
et: Võrgustikku seatud rämpsukuhilad esimese vooru algul

note: i18n: ectx: label, entry (JunkheapsAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Junkheaps added to the grid for each new round
et: Iga vooruga võrgustikku lisatavad rämpsukuhilad

note: i18n: ectx: label, entry (PointsPerEnemyKilled), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each regular enemy destroyed
et: Punkte iga tavalise vaenlase hävitamise eest

note: i18n: ectx: label, entry (PointsPerFastEnemyKilled), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each fast enemy destroyed
et: Punkte iga kiire vaenlase hävitamise eest

note: i18n: ectx: label, entry (WaitKillPointBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each enemy destroyed while waiting out the round
et: Punkte iga vaenlase hävitamise eest vooru lõpetamise ootamise ajal

note: i18n: ectx: label, entry (WaitKillEnergyBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Energy awarded for each enemy destroyed while waiting out the round
et: Energia iga vaenlase hävitamise eest vooru lõpetamise ootamise ajal

note: i18n: ectx: label, entry (SquashKillPointBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each enemy destroyed with a pushed junkheap
et: Punkte iga rämpsukuhilaga hävitatud vaenlase eest

note: i18n: ectx: label, entry (SquashKillEnergyBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Energy awarded for each enemy destroyed with a pushed junkheap
et: Energia iga rämpsukuhilaga hävitatud vaenlase eest

note: i18n: ectx: label, entry (PointsPerEnergyAboveMax), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each energy awarded above maximum energy cap
et: Punkte iga energia eest, mis ületab maks. lubatud energia hulka

[ctx: @item Quantity of junkheaps that can be pushed]
en: None
et: Puudub

[ctx: @item Quantity of junkheaps that can be pushed]
en: One
et: Üks

[ctx: @item Quantity of junkheaps that can be pushed]
en: Many
et: Palju

[ctx: @item]
en: Yes
et: Jah

[ctx: @item]
en: No
et: Ei

[ctx: @title:window]
en: Details of %1 Game Type
et: %1 mängu üksikasjad

[ctx: @info:whatsthis]
en: A list of the Killbots rulesets installed on this computer.
et: Arvutisse paigaldatud Killbotsi reeglistike nimekiri.

[ctx: title:group]
en: Game Type Details
et: Mängutüübi üksikasjad

[ctx: @info:whatsthis]
en: Lists information on the currently selected game type.
et: Valitud mängutüübi teave.

[ctx: @label]
en: Author:
et: Autor:

[ctx: @label]
en: Contact:
et: Kontakt:

[ctx: @label]
en: Description:
et: Kirjeldus:

[ctx: @action:button]
en: Details...
et: Üksikasjad ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the detailed parameters of the selected game type
et: Valitud mängutüübi üksikasjalike parameetrite näitamine

[ctx: @info:whatsthisp]
en: Opens a dialog listing the values of all internal parameters for the selected game type.
et: Dialoogi avamine, mis näitab valitud mängutüübi kõiki sisemisi parameetreid.
