killbots - en to lv translation catalogue (108 entries)

[ctx: @label]
en: Round:
lv: Kārta:

[ctx: @label]
en: Score:
lv: Rezultāts:

[ctx: @label]
en: Enemies:
lv: Pretinieki:

[ctx: @label]
en: Energy:
lv: Enerģija:

[ctx: @info]
en: Round complete.
lv: Kārta pabeigta.

[ctx: @info]
en: Board is full.
    Resetting enemy counts.
lv: Laukums ir pilns.
    Atstata pretinieku skaitu.

[ctx: @info]
en: New game.
lv: Jauna spēle.

[ctx: @info]
en: Game over.
lv: Spēles beigas.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MiddleClickAction), group (General)
en: The action performed on a middle-click
lv: Vidējā klikšķa izsauktā darbība

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MiddleClickAction), group (General)
en: Selects the action performed when middle-clicking on the main game area. If a middle mouse button is not available, this action can be performed by left- and right-clicking simultaneously or by left-clicking while holding the control key.
lv: Atlasa izpildāmo darbību, spēles galvenajā laukumā nospiežot peles vidējo pogu. Ja peles vidējā poga nav pieejama, darbība var izsaukt, vienlaicīgi izdarot kreiso un labo klikšķi vai arī spiežot peles kreiso pogu ar nospiestu „Ctrl“ taustiņu.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RightClickAction), group (General)
en: The action performed on a right-click
lv: Labā klikšķa izsauktā darbība

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RightClickAction), group (General)
en: Selects the action performed when right-clicking on the main game area.
lv: Atlasa izpildāmo darbību, spēles galvenajā laukumā nospiežot peles labo klikšķi

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AnimationSpeed), group (General)
en: The speed used to display animations
lv: Animāciju ātrums

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AnimationSpeed), group (General)
en: Adjusts the speed at which the in game animations are displayed.
lv: Nosaka ātrumu, kādā parādās spēles animācijas.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (PreventUnsafeMoves), group (General)
en: Prevent the player from making fatal moves
lv: Neļaut spēlētājam veikt nāvējošus gājienus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreventUnsafeMoves), group (General)
en: If checked, the game will ignore any move that would result in the immediate death of the hero (other than random teleports and waiting out the round).
lv: Ja atzīmēts, spēle ignorēs jebkuru gājienu (izņemot nejaušas teleportācijas un kārtas beigu gaidīšanu), kura rezultāts būtu tūlītēja varoņa nāve.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Ruleset), group (General)
en: The selected set of game rules
lv: Izvēlētais spēles noteikumu komplekts

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Ruleset), group (General)
en: Selects the set of game rules to be used in the next game.
lv: Izvēlas spēles noteikumu komplektu, ko izmantot nākamajā spēlē.

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (moveMenu)
en: Move
lv: Gājiens

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: A KDE game of killer robots and teleportation.
lv: KDE spēle ar robotiem slepkavām un teleportāciju.

en: © 2006-2009, Parker Coates
lv: © 2006—2009, Parker Coates

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Author of Gnome Robots. Invented safe teleports, pushing junkheaps and fast robots.
lv: „Gnome Robots“ autors. Ieviesa drošo teleportāciju, lūžņu kaudžu grūšanu un ātros robotus.

en: This is the main game area used to interact with Killbots. It shows the current state of the game grid and allows one to control the hero using the mouse. It also displays certain statistics about the game in progress.
lv: Šis ir spēles galvenais laukums. Tas rāda pašreizējo spēles režģa stāvokli un ļauj vadīt varoni, izmantojot peli. Laukumā tiek attēloti arī noteikti statistikas dati par norisošo spēli.

[ctx: @title]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @info]
en: Configure general settings
lv: Konfigurēt pamata iestatījumus

[ctx: @title]
en: Game Type
lv: Spēles tips

[ctx: @info]
en: Select a game type
lv: Atlasīt spēles tipu

[ctx: @title]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @info]
en: Select a graphical theme
lv: Atlasiet grafisko motīvu

en: A new game type has been selected, but there is already a game in progress.
lv: Ir izvēlēts jauns spēles motīvs, bet spēle jau ir sākusies.

[ctx: @title:window]
en: Game Type Changed
lv: Spēles tips ir mainīts

[ctx: @action:button]
en: Continue Current Game
lv: Turpināt pašreizējo spēli

[ctx: @action:button]
en: Start a New Game
lv: Sākt jaunu spēli

[ctx: @title:column round of the game]
en: Round
lv: Kārta

[ctx: @action]
en: Teleport Safely
lv: Droša teleportācija

[ctx: @info:tooltip]
en: Teleport to a safe location
lv: Teleportēties uz drošu vietu

[ctx: @action]
en: Teleport
lv: Teleportācija

[ctx: @info:tooltip]
en: Teleport to a random location
lv: Teleportēties uz nejaušu vietu

[ctx: @action]
en: Teleport (Safely if Possible)
lv: Teleportācija (droša, ja iespējams)

[ctx: Shortcut for teleport safely if possible. See https://quickgit.kde.org/?p=killbots.git&a=blob&f=README.translators&o=plain]
en: Space
lv: Atstarpe

[ctx: @info:tooltip]
en: Teleport safely if that action is enabled, otherwise teleport randomly
lv: Teleportēties droši, ja šī darbība ir ieslēgta, pretējā gadījumā teleportēties nejauši

[ctx: @action]
en: Vaporizer
lv: Iztvaicētājs

[ctx: @info:tooltip]
en: Destroy all enemies in neighboring cells
lv: Iznīcināt visus pretiniekus pieguļošajās šūnās

[ctx: @action]
en: Wait Out Round
lv: Gaidīt kārtas beigas

[ctx: @info:tooltip]
en: Risk remaining in place until the end of the round for bonuses
lv: Riskēt palikt uz vietas līdz kārtas beigām, lai saņemtu bonusus

[ctx: @action]
en: Move Up and Left
lv: Pārvietoties augšup un pa kreisi

[ctx: @action]
en: Move Up
lv: Pārvietoties augšup

[ctx: @action]
en: Move Up and Right
lv: Pārvietoties augšup un pa labi

[ctx: @action]
en: Move Left
lv: Pārvietoties pa kreisi

[ctx: @action]
en: Stand Still
lv: Stāvēt uz vietas

[ctx: @action]
en: Move Right
lv: Pārvietoties pa labi

[ctx: @action]
en: Move Down and Left
lv: Pārvietoties lejup un pa kreisi

[ctx: @action]
en: Move Down
lv: Pārvietoties lejup

[ctx: @action]
en: Move Down and Right
lv: Pārvietoties lejup un pa labi

[ctx: @item:inlistbox No action on click]
en: Nothing
lv: Nekas

[ctx: @action]
en: Step
lv: Solis

[ctx: @action]
en: Repeated Step
lv: Atkārtots solis

[ctx: @item:inrange]
en: Slow
lv: Lēni

[ctx: @item:inrange]
en: Fast
lv: Ātri

[ctx: @item:inrange]
en: Instant
lv: Momentāni

[ctx: @label:slider]
en: Animation &speed:
lv: Animācijas ātrum&s:

[ctx: @option:check]
en: Prevent &unsafe moves
lv: Neļa&ut nedrošus gājienus

[ctx: @label:listbox]
en: &Middle-click action:
lv: &Vidējā klikšķa darbība:

[ctx: @label:listbox]
en: &Right-click action:
lv: &Labā klikšķa darbība:

note: i18n: ectx: label, entry (Rows), group (KillbotsRuleset)
en: Number of rows in game grid
lv: Rindu skaits spēles laukumā

note: i18n: ectx: label, entry (Columns), group (KillbotsRuleset)
en: Number of columns in game grid
lv: Kolonnu skaits spēles laukumā

note: i18n: ectx: label, entry (EnemiesAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Number of regular enemies in first round
lv: Parasto pretinieku skaits pirmajā kārtā

note: i18n: ectx: label, entry (EnemiesAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Number of regular enemies added in each new round
lv: Parasto pretinieku skaits, ko pievienot katrā jaunā kārtā

note: i18n: ectx: label, entry (FastEnemiesAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Number of fast enemies in first round
lv: Ātro pretinieku skaits pirmajā kārtā

note: i18n: ectx: label, entry (FastEnemiesAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Number of fast enemies added in each new round
lv: Ātro pretinieku skaits, ko pievienot katrā jaunā kārtā

note: i18n: ectx: label, entry (FastEnemiesArePatient), group (KillbotsRuleset)
en: Fast enemies will skip their extra turn to avoid collisions with other robots
lv: Ātrie pretinieki izlaidīs savu papildu gājienu, lai izvairītos no sadursmēm ar citiem robotiem

note: i18n: ectx: label, entry (EnergyEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can accumulate energy
lv: Spēlētājs var uzkrāt enerģiju

note: i18n: ectx: label, entry (EnergyAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Energy at start of first round
lv: Enerģija pirmās kārtas sākumā

note: i18n: ectx: label, entry (EnergyAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Energy awarded for completing a round
lv: Enerģija, kas piešķirta par kārtas pabeigšanu

note: i18n: ectx: label, entry (MaxEnergyAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Maximum energy cap in first round
lv: Maksimālās enerģijas ierobežojums pirmajā kārtā

note: i18n: ectx: label, entry (MaxEnergyAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Increase in maximum energy cap for each new round
lv: Palielināt maksimālās enerģijas ierobežojumu katrai jaunai kārtai

note: i18n: ectx: label, entry (SafeTeleportEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can perform safe teleports
lv: Spēlētājs var veikt drošas teleportācijas

note: i18n: ectx: label, entry (CostOfSafeTeleport), group (KillbotsRuleset)
en: The cost of performing a safe teleport
lv: Maksa par drošas teleportācijas izpildi

note: i18n: ectx: label, entry (VaporizerEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can use vaporizer
lv: Spēlētājs var izmantot iztvaicētāju

note: i18n: ectx: label, entry (CostOfVaporizer), group (KillbotsRuleset)
en: Cost of using vaporizer
lv: Iztvaicētāja izmantošanas maksa

note: i18n: ectx: label, entry (PushableJunkheaps), group (KillbotsRuleset)
en: Number of junkheaps that can be pushed at once
lv: Lūžņu kaudžu skaits, ko var vienlaicīgi grūst

note: i18n: ectx: label, entry (SquaskKillsEnabled), group (KillbotsRuleset)
en: Player can destroy enemies with a pushed junkheap
lv: Spēlētājs var iznīcināt pretiniekus ar uzgrūstām lūžņu kaudzēm

note: i18n: ectx: label, entry (JunkheapsAtGameStart), group (KillbotsRuleset)
en: Junkheaps placed on grid at start of first round
lv: Pirmās kārtas sākumā uz laukuma izvietotās lūžņu kaudzes

note: i18n: ectx: label, entry (JunkheapsAddedEachRound), group (KillbotsRuleset)
en: Junkheaps added to the grid for each new round
lv: Katrā jaunā kārtā laukumam pievienotās lūžņu kaudzes

note: i18n: ectx: label, entry (PointsPerEnemyKilled), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each regular enemy destroyed
lv: Piešķirtie punkti par katru iznīcināto parasto pretinieku

note: i18n: ectx: label, entry (PointsPerFastEnemyKilled), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each fast enemy destroyed
lv: Piešķirtie punkti par katru iznīcināto ātro pretinieku

note: i18n: ectx: label, entry (WaitKillPointBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each enemy destroyed while waiting out the round
lv: Piešķirtie punkti par katru iznīcināto pretinieku, gaidot kārtas beigas

note: i18n: ectx: label, entry (WaitKillEnergyBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Energy awarded for each enemy destroyed while waiting out the round
lv: Piešķirtā enerģija par katru iznīcināto pretinieku, gaidot kārtas beigas

note: i18n: ectx: label, entry (SquashKillPointBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each enemy destroyed with a pushed junkheap
lv: Piešķirtie punkti par katru ar uzgrūsto lūžņu kaudzi iznīcināto pretinieku

note: i18n: ectx: label, entry (SquashKillEnergyBonus), group (KillbotsRuleset)
en: Energy awarded for each enemy destroyed with a pushed junkheap
lv: Piešķirtā enerģija par katru ar uzgrūzto lūžņu kaudzi iznīcināto pretinieku

note: i18n: ectx: label, entry (PointsPerEnergyAboveMax), group (KillbotsRuleset)
en: Points awarded for each energy awarded above maximum energy cap
lv: Piešķirtie punkti par katru enerģijas apbalvojumu virs maksimālās enerģijas ierobežojuma

[ctx: @item Quantity of junkheaps that can be pushed]
en: None
lv: Neviena

[ctx: @item Quantity of junkheaps that can be pushed]
en: One
lv: Viena

[ctx: @item Quantity of junkheaps that can be pushed]
en: Many
lv: Daudzas

[ctx: @item]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @item]
en: No
lv: Nē

[ctx: @title:window]
en: Details of %1 Game Type
lv: Informācija par „%1“ spēles tipu

[ctx: @info:whatsthis]
en: A list of the Killbots rulesets installed on this computer.
lv: Šajā datorā instalēto „Killbots“ noteikumu komplektu saraksts.

[ctx: title:group]
en: Game Type Details
lv: Informācija par spēles tipu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Lists information on the currently selected game type.
lv: Parāda informāciju par pašreiz atlasīto spēles tipu.

[ctx: @label]
en: Author:
lv: Autors:

[ctx: @label]
en: Contact:
lv: Kontakts:

[ctx: @label]
en: Description:
lv: Apraksts:

[ctx: @action:button]
en: Details…
lv: Informācija…

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the detailed parameters of the selected game type
lv: Parādīt sīkākus izvēlētā spēles tipa parametrus

[ctx: @info:whatsthisp]
en: Opens a dialog listing the values of all internal parameters for the selected game type.
lv: Atver lodziņu ar visām atlasītā spēles tipa iekšējo parametru vērtībām.
