kimagemapeditor - en to br translation catalogue (90 entries)

en: Areas
br: Gorreadoù

en: Preview
br: Rakgwel

en: &Maps
br: &Kartennoù

en: Image Preview
br: Rakgwel ar skeudenn

en: No maps found
br: N'eus kartenn kavet ebet

en: No images found
br: Skeudenn ebet

en: &Images
br: &Skeudennoù

en: Path
br: Hent

en: Images
br: Skeudennoù

en: Maps
br: Kartennoù

en: unnamed
br: anv ebet

en: Open new picture or HTML file
br: Digeriñ ur skeudenn pe ur restr HTML nevez

en: Save HTML file
br: Enrollañ ar restr HTML

en: Close HTML file
br: Serriñ ar restr HTML

en: &Delete
br: &Distruj

en: Pr&operties
br: Pe&rzhioù

en: Map &Name...
br: &Anv ar gartenn ...

en: Ne&w Map...
br: Kartenn ne&vez ...

en: Create a new map
br: Krouiñ ur c'hartenn envez

en: D&elete Map
br: D&ilemel ar gartenn

en: Delete the current active map
br: Lemel ar gartenn bev red

en: &Preview
br: &Rakgwel

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
br: &Skeudenn

en: Add Image...
br: Ouzhpennañ ur skeudenn ...

en: Add a new image
br: Ouzhpennañ ur skeudenn nevez

en: Remove Image
br: Lemel ar skeudenn

en: Show &HTML
br: Diskouez &HTML

en: &Selection
br: &Diuzadenn

en: &Circle
br: &Kelc'h

en: &Rectangle
br: &Hirgarrezenn

en: &Polygon
br: &Liestueg

en: &Add Point
br: &Ouzhpennañ ur pik

en: &Remove Point
br: &Lemel ur pik

en: Move Left
br: Fiñval d'a-gleiz

en: Move Right
br: Fiñval d'a-zehou

en: Move Up
br: Pignit

en: Move Down
br: Diskennit

en: Increase Width
br: Kreskiñ al ledander

en: Decrease Width
br: Izelaat al ledander

en: Increase Height
br: Kreskiñ an uhelder

en: Decrease Height
br: Izelaat an uhelder

en: Configure KImageMapEditor...
br: Configure KImageMapEditor ...

en: Show Image List
br: Diskouez roll ar skeudennoù

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
br:  Diuzadenn : - Reti : x : 0, y : 0

en:  Cursor: x: %1, y: %2
br:  Reti : x : %1, y : %2

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
br:  Diuzadenn : x : %1, y : %2, w : %3, h : %4

en:  Selection: -
br:  Diuzadenn : -

en: Enter Map Name
br: Roit anv ar gartenn

en: Enter the name of the map:
br: Roit anv ar gartenn nevez :

en: The name <em>%1</em> already exists.
br: An anv <em>%1</em> a zp c'hoazh.

en: Choose File to Open
br: Dibabit ar restr da zigeriñ

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
br: <qt>N'eus ket ur restr <b>%1</b>.</qt>

en: File Does Not Exist
br: N'eus ket ur restr

en: Delete Map?
br: Lemel ar gartenn ?

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
br: &Aozañ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
br: &Gwel

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
br: &Ostilhoù

note: i18n: ectx: Menu (map)
en: &Map
br: &Kartenn

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
br: Barrenn kentañ ostilhoù KImageMapEditor

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

en: noname
br: dianav

en: Number of Areas
br: Niver a gorreadoù

en: Rectangle
br: Hirgarrezenn

en: Circle
br: Kelc'h

en: Polygon
br: Liestueg

en: Default
br: Dre ziouer

en: Cut %1
br: Troc'hañ %1

en: Delete %1
br: Lemel %1

en: Paste %1
br: Pegañ %1

en: Move %1
br: Fiñval %1

en: Resize %1
br: Adventañ %1

en: Add point to %1
br: Ouzhpennañ ur pik da %1

en: Create %1
br: Krouiñ %1

en: &Width:
br: &Ledander :

en: Hei&ght:
br: Uhe&lder :

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Remove
br: Lemel

en: Alt. &Text:
br: Skrid all :

en: Tar&get:
br: Gwe&nn :

en: Tit&le:
br: Tit&l :

en: Selection
br: Diuzadenn

en: &General
br: &Pennañ

en: Choose File
br: Dibabit ar restr

en: Preferences
br: Dibaboù

en: Choose Picture to Open
br: Dibabit ar skeudenn da zigeriñ

en: For the Spanish translation
br: Evit an troidigezh spagnolek

en: For the Dutch translation
br: Evit an troidigezh nederlandek

en: For the French translation
br: Evit an troidigezh gallek

en: File to open
br: Restr da zigeriñ
