kimagemapeditor - en to cs translation catalogue (154 entries)

en: Areas
cs: Plochy

en: Preview
cs: Náhled

en: Choose Map & Image to Edit
cs: Zvolit obrázek & mapu k úpravě

en: Select an image and/or a map that you want to edit
cs: Vyberte soubor a/nebo mapu kterou si přejete upravit

en: &Maps
cs: &Mapy

en: Image Preview
cs: Náhled obrázku

en: No maps found
cs: Mapy nenalezeny

en: No images found
cs: Nebyly nalezeny žádné obrázky

en: &Images
cs: &Obrázky

en: Path
cs: Cesta

en: Images
cs: Obrázky

en: Maps
cs: Mapy

en: unnamed
cs: nepojmenováno

en: <h3>Open File</h3>Click this to <em>open</em> a new picture or HTML file.
cs: <h3>Otevřít soubor</h3> Kliknutím sem lze <em>otevřít</em> nový obrázek nebo HTML soubor.

en: Open new picture or HTML file
cs: Otevřít nový obrázek nebo HTML soubor

en: <h3>Save File</h3>Click this to <em>save</em> the changes to the HTML file.
cs: <h3>Uložit soubor</h3> Kliknutím sem lze <em>uložit</em> změny v HTML souboru.

en: Save HTML file
cs: Uložit HTML soubor

en: <h3>Close File</h3>Click this to <em>close</em> the currently open HTML file.
cs: <h3>Zavřít soubor</h3> Kliknutím sem lze <em>zavřít</em> právě otevřený HTML soubor.

en: Close HTML file
cs: Zavřít HTML soubor

en: <h3>Copy</h3>Click this to <em>copy</em> the selected area.
cs: <h3>Kopírovat</h3> Kliknutím sem lze <em>zkopírovat</em> vybranou oblast.

en: <h3>Cut</h3>Click this to <em>cut</em> the selected area.
cs: <h3>Vyjmout</h3> Kliknutím sem lze <em>vyjmout</em> vybranou oblast.

en: <h3>Paste</h3>Click this to <em>paste</em> the copied area.
cs: <h3>Vložit</h3> Kliknutím sem lze <em>vyjmout</em> vybranou oblast.

en: &Delete
cs: &Smazat

en: <h3>Delete</h3>Click this to <em>delete</em> the selected area.
cs: <h3>Odstranit</h3> Kliknutím sem lze <em >smazat</em> vybranou oblast.

en: Pr&operties
cs: &Vlastnosti

en: Zoom
cs: Přiblížení

en: <h3>Zoom</h3>Choose the desired zoom level.
cs: <h3>Přiblížení</h3>Zvolte požadovaný stupeň přiblížení.

en: Highlight Areas
cs: Zvýraznit oblasti

en: Show Alt Tag
cs: Zobrazit značku alt

en: Map &Name...
cs: Název &mapy...

en: Ne&w Map...
cs: No&vá mapa...

en: Create a new map
cs: Vytvořit novou mapu

en: D&elete Map
cs: &Smazat mapu

en: Delete the current active map
cs: Smazat aktuální aktivní mapu

en: Edit &Default Area...
cs: Upravit &výchozí oblast...

en: Edit the default area of the current active map
cs: Upravit výchozí oblast aktuální aktivní mapy

en: &Preview
cs: Ná&hled

en: Show a preview
cs: Zobrazit náhled

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
cs: &Obrázek

en: Add Image...
cs: Přidat obrázek...

en: Add a new image
cs: Přidat nový obrázek

en: Remove Image
cs: Odstranit obrázek

en: Remove the current visible image
cs: Odstranit aktuální viditelný obrázek

en: Show &HTML
cs: Zobrazit &HTML

en: &Selection
cs: &Výběr

en: <h3>Selection</h3>Click this to select areas.
cs: <h3>Výběr</h3>Sem klikněte pro výběr oblastí.

en: &Circle
cs: &Kruh

en: <h3>Circle</h3>Click this to start drawing a circle.
cs: <h3>Kruh</h3>Sem klikněte pro kreslení kruhu.

en: &Rectangle
cs: &Obdélník

en: <h3>Rectangle</h3>Click this to start drawing a rectangle.
cs: <h3>Obdélník</h3>Sem klikněte pro kreslení obdélníku.

en: &Polygon
cs: Mnohoúhelník

en: <h3>Polygon</h3>Click this to start drawing a polygon.
cs: <h3>Mnohoúhelník</h3>Sem klikněte pro kreslení mnohoúhelníku.

en: &Freehand Polygon
cs: Mn&ohoúhelník volnou rukou

en: <h3>Freehandpolygon</h3>Click this to start drawing a freehand polygon.
cs: <h3>Mnohoúhelník volnou rukou</h3>Pro započetí kresby mnohoúhelníku volnou rukou, klikněte zde.

en: &Add Point
cs: &Přidat bod

en: <h3>Add Point</h3>Click this to add points to a polygon.
cs: <h3>Přidat bod</h3>Pokud si přejete přidat bod do mnohoúhelníku, klikněte zde.

en: &Remove Point
cs: &Odstranit bod

en: <h3>Remove Point</h3>Click this to remove points from a polygon.
cs: <h3>Odebrat bod</h3>Pokud si přejete odebrat body z mnohoúhelníku, klikněte zde.

en: Cancel Drawing
cs: Zrušit kreslení

en: Move Left
cs: Přesunout doleva

en: Move Right
cs: Přesunout doprava

en: Move Up
cs: Přesunout nahoru

en: Move Down
cs: Přesunout dolů

en: Increase Width
cs: Zvětšit výšku

en: Decrease Width
cs: Zmenšit šířku

en: Increase Height
cs: Zvětšit výšku

en: Decrease Height
cs: Zmenšit výšku

en: Bring to Front
cs: Přenést do popředí

en: Send to Back
cs: Odeslat na pozadí

en: Configure KImageMapEditor...
cs: Nastavit: KImageMapEditor...

en: Show Area List
cs: Zobrazit seznam oblastí

en: Show Map List
cs: Zobrazit seznam map

en: Show Image List
cs: Zobrazit seznam obrázků

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
cs:  Výběr: - Kurzor: x: 0, y: 0

en:  Cursor: x: %1, y: %2
cs:  Kurzor: x: %1, y: %2

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
cs:  Výběr: x: %1, y: %2, š: %3, v: %4

en:  Selection: -
cs:  Výběr: -

en: Drop an image or HTML file
cs: Upusťte obrázek nebo HTML soubor

en: Enter Map Name
cs: Zadejte název mapy

en: Enter the name of the map:
cs: Zadejte název mapy:

en: The name <em>%1</em> already exists.
cs: Jméno <em>%1</em> již existuje.

en: HTML Code of Map
cs: HTML kód mapy

en: Choose File to Open
cs: Zvolte soubor k otevření

en: Web File (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;HTML Files (*.htm *.html);;All Files (*)
cs: Soubor z webu (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;Obrázky (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;Soubory HTML (*.htm *.html);;Všechny rychlosti (*)

en: HTML File (*.htm *.html);;Text File (*.txt);;All Files (*)
cs: Soubory HTML (*.htm *.html);;Soubor textu (*.txt);;Všechny soubory (*)

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
cs: <qt>Soubor <b>%1</b> neexistuje.</qt>

en: File Does Not Exist
cs: Soubor neexistuje

en: <qt>The file <i>%1</i> could not be saved, because you do not have the required write permissions.</qt>
cs: <qt>Soubor <i>%1</i> nelze uložit, protože nemáte dostatečná oprávnění k zápisu.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the map <i>%1</i>? <br /><b>There is no way to undo this.</b></qt>
cs: <qt>Jste si jistí, že si přejete smazat mapu <i>%1</i>? <br /><b> Operace již nepůjde vrátit.</b></qt>

en: Delete Map?
cs: Smazat mapu?

en: <qt>The file <i>%1</i> has been modified.<br />Do you want to save it?</qt>
cs: <qt>Soubor <i>%1</i> byl změněn.<br />Přejete si jej uložit?</qt>

en: Select image
cs: Vybrat obrázek

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;All Files (*)
cs: Obrázky (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;Všechny soubory (*)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: &Upravit

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

note: i18n: ectx: Menu (map)
en: &Map
cs: &Mapa

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů pro KImageMapEditor

note: i18n: ectx: ToolBar (kImageMapEditorPartDrawToolBar)
en: KImageMapEditor Draw Toolbar
cs: Panel nástrojů kreslení pro KImageMapEditor

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

en: noname
cs: nepojmenované

en: Number of Areas
cs: Počet ploch

en: Rectangle
cs: Obdélník

en: Circle
cs: Kružnice

en: Polygon
cs: Mnohoúhelník

en: Default
cs: Výchozí

en: Cut %1
cs: Vyjmout %1

en: Delete %1
cs: Smazat %1

en: Paste %1
cs: Vložit %1

en: Move %1
cs: Přesunout %1

en: Resize %1
cs: Změnit velikost %1

en: Add point to %1
cs: Přidat bod do %1

en: Remove point from %1
cs: Odstranit bod z %1

en: Create %1
cs: Vytvořit %1

en: Top &X:
cs: Vrchol &X:

en: Top &Y:
cs: Vrchol &Y:

en: &Width:
cs: Šíř&ka:

en: Hei&ght:
cs: Výš&ka:

en: Center &X:
cs: Střed &X:

en: Center &Y:
cs: Střed &Y:

en: &Radius:
cs: Polomě&r:

en: Add
cs: Přidat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Top &X
cs: Vrchol &X:

en: Top &Y
cs: Vrchol &Y:

en: Alt. &Text:
cs: Alt. &text:

en: Tar&get:
cs: &Cíl:

en: Tit&le:
cs: Titu&l:

en: On
cs: Zapnuto

en: Enable default map
cs: Povolit výchozí mapu

en: Area Tag Editor
cs: Editor značek oblastí

en: Selection
cs: Výběr

en: &General
cs: &Obecné

en: Coor&dinates
cs: Souřa&dnice

en: Choose File
cs: Zvolit soubor

en: All Files (*)
cs: Všechny soubory (*)

en: Preferences
cs: Předvolby

en: &Maximum image preview height:
cs: &Maximální výška náhledu obrázku:

en: &Undo limit:
cs: Limit operací z&pět:

en: &Redo limit:
cs: Počet k&roků vpřed:

en: &Start with last used document
cs: &Otevřít s posledním otevřeným dokumentem

en: Could not find kimagemapeditorpart part!
cs: Nelze nalézt součást kimagemapeditorpart.

en: Could not create kimagemapeditorpart part!
cs: Nelze vytvořit součást kimagemapeditorpart.

en: Choose Picture to Open
cs: Zvolte obrázek k otevření

en: An HTML imagemap editor
cs: Editor HTML obrázkových map

en: For helping me with the Makefiles, and creating the Debian package
cs: Za pomoc s Makefile soubory a vytvoření Debian balíčku

en: Aaron Seigo and Michael
cs: Aaron Seigo a Michael

en: For helping me fixing --enable-final mode
cs: Za pomoc s opravou režimu --enable-final

en: For the Spanish translation
cs: Španělský překlad

en: For the Dutch translation
cs: Dánský překlad

en: For the French translation
cs: Francouzský překlad

en: Write HTML-Code to stdout on exit
cs: Poslat při ukončení HTML kód na standardní výstup

en: File to open
cs: Soubor k otevření
