kimagemapeditor - en to et translation catalogue (166 entries)

en: Areas
et: Alad

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Choose Map & Image to Edit
et: Muudetava hüperpildi ja pildi valik

en: Select an image and/or a map that you want to edit
et: Vali pilt ja/või hüperpilt, mida soovid redigeerida

en: &Maps
et: &Hüperpildid

en: Image Preview
et: Pildi eelvaatlus

en: No maps found
et: Hüperpilte ei leitud

en: No images found
et: Pilte ei leitud

en: &Images
et: P&ildid

en: Path
et: Otsingutee

en: Images
et: Pildid

en: Maps
et: Hüperpildid

en: unnamed
et: nimetu

en: <h3>Open File</h3>Click this to <em>open</em> a new picture or HTML file.
et: <h3>Ava fail</h3>Klõpsa siia uue pildi või HTML-faili <em>avamiseks</em>.

en: Open new picture or HTML file
et: Ava uus pilt või HTML-fail

en: <h3>Save File</h3>Click this to <em>save</em> the changes to the HTML file.
et: <h3>Salvesta fail</h3>Klõpsa siia HTML-faili tehtud muudatuste <em>salvestamiseks</em>.

en: Save HTML file
et: Salvesta HTML-fail

en: <h3>Close File</h3>Click this to <em>close</em> the currently open HTML file.
et: <h3>Sulge fail</h3>Klõpsa siia parajasti avatud HTML-faili <em>sulgemiseks</em>.

en: Close HTML file
et: Sulge HTML-fail

en: <h3>Copy</h3>Click this to <em>copy</em> the selected area.
et: <h3>Kopeeri</h3>Klõpsa siia valitud ala <em>kopeerimiseks</em>.

en: <h3>Cut</h3>Click this to <em>cut</em> the selected area.
et: <h3>Lõika</h3>Klõpsa siia valitud ala <em>lõikamiseks</em>.

en: <h3>Paste</h3>Click this to <em>paste</em> the copied area.
et: <h3>Aseta</h3>Klõpsa siia kopeeritud ala <em>asetamiseks</em>.

en: &Delete
et: &Kustuta

en: <h3>Delete</h3>Click this to <em>delete</em> the selected area.
et: <h3>Kustuta</h3>Klõpsa siia valitud ala <em>kustutamiseks</em>.

en: Pr&operties
et: &Omadused

en: Zoom
et: Suurendus

en: <h3>Zoom</h3>Choose the desired zoom level.
et: <h3>Suurendus</h3>Vali meelepärane suurendus.

en: Highlight Areas
et: Tõsta alad esile

en: Show Alt Tag
et: Näita Alt-silti

en: Map &Name...
et: Hüperpildi &nimi...

en: Ne&w Map...
et: &Uus hüperpilt...

en: Create a new map
et: Loo uus hüperpilt

en: D&elete Map
et: &Kustuta hüperpilt

en: Delete the current active map
et: Kustuta aktiivne hüperpilt

en: Edit &Default Area...
et: Re&digeeri vaikimisi ala...

en: Edit the default area of the current active map
et: Redigeeri aktiivse hüperpildi vaikimisi ala

en: &Preview
et: &Eelvaatlus

en: Show a preview
et: Näita eelvaatlust

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
et: P&ilt

en: Add Image...
et: Lisa pilt...

en: Add a new image
et: Lisa uus pilt

en: Remove Image
et: Eemalda pilt

en: Remove the current visible image
et: Eemalda nähtav pilt

en: Edit Usemap...
et: Redigeeri usemap'i...

en: Edit the usemap tag of the current visible image
et: Redigeeri nähtava pildi silti 'usemap'

en: Show &HTML
et: Näita &HTML-i

en: &Selection
et: &Valik

en: <h3>Selection</h3>Click this to select areas.
et: <h3>Valik</h3>Klõpsa siia alade valimiseks.

en: &Circle
et: Rin&gjoon

en: <h3>Circle</h3>Click this to start drawing a circle.
et: <h3>Ringjoon</h3>Klõpsa siia ringjoone joonistamiseks.

en: &Rectangle
et: &Ristkülik

en: <h3>Rectangle</h3>Click this to start drawing a rectangle.
et: <h3>Ristkülik</h3>Klõpsa siia ristküliku joonistamiseks.

en: &Polygon
et: &Hulknurk

en: <h3>Polygon</h3>Click this to start drawing a polygon.
et: <h3>Hulknurk</h3>Klõpsa siia hulknurga joonistamiseks.

en: &Freehand Polygon
et: &Vabakäehulknurk

en: <h3>Freehandpolygon</h3>Click this to start drawing a freehand polygon.
et: <h3>Vabakäehulknurk</h3>Klõpsa siia vabakäehulknurga joonistamiseks.

en: &Add Point
et: Lis&a punkt

en: <h3>Add Point</h3>Click this to add points to a polygon.
et: <h3>Lisa punkt</h3>Klõpsa siia punkti lisamiseks hulknurgale.

en: &Remove Point
et: &Eemalda punkt

en: <h3>Remove Point</h3>Click this to remove points from a polygon.
et: <h3>Eemalda punkt</h3>Klõpsa siia punkti eemaldamiseks hulknurgalt.

en: Cancel Drawing
et: Loobu joonistusest

en: Move Left
et: Liiguta vasakule

en: Move Right
et: Liiguta paremale

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Increase Width
et: Suurenda laiust

en: Decrease Width
et: Vähenda laiust

en: Increase Height
et: Suurenda kõrgust

en: Decrease Height
et: Vähenda kõrgust

en: Bring to Front
et: Too esiplaanile

en: Send to Back
et: Vii tagaplaanile

en: Bring Forward One
et: Üks edasi

en: Send Back One
et: Üks tagasi

en: Configure KImageMapEditor...
et: KImageMapEditori seadistamine...

en: Show Area List
et: Näita alade nimekirja

en: Show Map List
et: Näita hüperpiltide nimekirja

en: Show Image List
et: Näita piltide nimekirja

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
et:  Valik: -  Kursor: x: 0, y: 0

en:  Cursor: x: %1, y: %2
et:  Kursor: x: %1, y: %2

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
et:  Valik: x: %1 ,y: %2, l: %3, k: %4

en:  Selection: -
et:  Valik: -

en: Drop an image or HTML file
et: Kukuta pilt või HTML-fail

en: Enter Map Name
et: Hüperpildi nime määramine

en: Enter the name of the map:
et: Hüperpildi nimi:

en: The name <em>%1</em> already exists.
et: Vabandust, nimi <em>%1</em> on juba olemas.

en: HTML Code of Map
et: Hüperpildi HTML-kood

en: Choose File to Open
et: Avatava faili valik

en: Web File (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;HTML Files (*.htm *.html);;All Files (*)
et: Veebifail (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;Pildid (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;HTML-failid (*.htm *.html);;Kõik failid (*)

en: HTML File (*.htm *.html);;Text File (*.txt);;All Files (*)
et: HTML-fail (*.htm *.html);;Tekstifail (*.txt);;Kõik failid (*)

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
et: <qt>Faili <b>%1</b> ei ole olemas.</qt>

en: File Does Not Exist
et: Faili ei ole olemas

en: <qt>The file <i>%1</i> could not be saved, because you do not have the required write permissions.</qt>
et: <qt>Faili <i>%1</i> ei saa salvestada, sest sul pole vajalikke kirjutamisõigusi.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the map <i>%1</i>? <br /><b>There is no way to undo this.</b></qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada hüperpilt <i>%1</i>?<br />Seda ei saa enam tagasi võtta.</qt>

en: Delete Map?
et: Kas kustutada kaart?

en: <qt>The file <i>%1</i> has been modified.<br />Do you want to save it?</qt>
et: <qt>Faili <i>%1</i> on muudetud.<br />Kas soovid selle nüüd salvestada?</qt>

en: Select image
et: Pildi valimine

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;All Files (*)
et: Pildid (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;Kõik failid (*)

en: Enter Usemap
et: Usemap'i sisestamine

en: Enter the usemap value:
et: Usemap'i väärtus:

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: Menu (map)
en: &Map
et: &Hüperpilt

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
et: KImageMapEditori peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (kImageMapEditorPartDrawToolBar)
en: KImageMapEditor Draw Toolbar
et: KImageMapEditori joonistamisriba

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

en: noname
et: nimetu

en: Number of Areas
et: Alade arv

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Circle
et: Ringjoon

en: Polygon
et: Hulknurk

en: Default
et: Vaikimisi

en: Cut %1
et: Lõika %1

en: Delete %1
et: Kustuta %1

en: Paste %1
et: Aseta %1

en: Move %1
et: Liiguta %1

en: Resize %1
et: Muuda %1 suurust

en: Add point to %1
et: Lisa punkt %1-le

en: Remove point from %1
et: Eemalda punkt %1-lt

en: Create %1
et: Loo %1

en: Top &X:
et: Ülemine &X:

en: Top &Y:
et: Ülemine &Y:

en: &Width:
et: &Laius:

en: Hei&ght:
et: Kõr&gus:

en: Center &X:
et: Tsentri &X:

en: Center &Y:
et: Tsentri &Y:

en: &Radius:
et: &Raadius:

en: Add
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Top &X
et: Ülemine &X

en: Top &Y
et: Ülemine &Y

en: Alt. &Text:
et: Al&t. tekst:

en: Tar&get:
et: &Sihtkoht:

en: Tit&le:
et: Tiite&l:

en: On
et: Sees

en: Enable default map
et: Vaikehüperpildi lubamine

en: OnClick:
et: Klõpsuga (OnClick):

en: OnDblClick:
et: Topeltklõpsuga (OnDblClick):

en: OnMouseDown:
et: Hiir alla (OnMouseDown):

en: OnMouseUp:
et: Hiir üles (OnMouseUp):

en: OnMouseOver:
et: Hiir üle (OnMouseOver):

en: OnMouseMove:
et: Hiire liikumisel (OnMouseMove):

en: OnMouseOut:
et: Hiir ära (OnMouseOut):

en: Area Tag Editor
et: Ala sildi redaktor

en: Selection
et: Valik

en: &General
et: Ü&ldine

en: Coor&dinates
et: Koor&dinaadid

en: Choose File
et: Faili valik

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

en: Preferences
et: Häälestus

en: &Maximum image preview height:
et: Pildi eelvaatluse &maks. kõrgus:

en: &Undo limit:
et: Tagasivõt&miste limiit:

en: &Redo limit:
et: &Uuestitegemiste limiit:

en: &Start with last used document
et: Käivitami&sel avatakse viimati kasutatud dokument

en: Choose Picture to Open
et: Avatava pildi valik

en: An HTML imagemap editor
et: Hüperpildiredaktor

en: (c) 2001-2007 Jan Schaefer
et: (c) 2001-2007: Jan Schaefer

en: For helping me with the Makefiles, and creating the Debian package
et: Abistas Makefile'idega ja Debiani paketi loomisel

en: Aaron Seigo and Michael
et: Aaron Seigo ja Michael

en: For helping me fixing --enable-final mode
et: Aitasid parandada --enable-final režiimi

en: For the Spanish translation
et: Tõlge hispaania keelde

en: For the Dutch translation
et: Tõlge hollandi keelde

en: For the French translation
et: Tõlge prantsuse keelde

en: Write HTML-Code to stdout on exit
et: Kirjutab väljumisel HTML-koodi standardväljundisse (stdout)

en: File to open
et: Avatav fail
