kimagemapeditor - en to lv translation catalogue (152 entries)

en: Areas
lv: Apgabali

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Choose Map & Image to Edit
lv: Izvēlēties attēlu un karti rediģēšanai

en: Select an image and/or a map that you want to edit
lv: Izvēlieties attēlu un/vai karti, ko vēlaties rediģēt

en: &Maps
lv: &Kartes

en: Image Preview
lv: Attēla priekšapskate

en: No maps found
lv: Nav atrasta neviena karte

en: No images found
lv: Nav atrasts neviens attēls

en: &Images
lv: &Attēli

en: Path
lv: Ceļš

en: Images
lv: Attēli

en: Usemap
lv: Izmantojuma karte

en: Maps
lv: Kartes

en: unnamed
lv: nenosaukts

en: <h3>Open File</h3>Click this to <em>open</em> a new picture or HTML file.
lv: <h3>Atvērt failu</h3>Nospiediet šo, lai <em>atvērtu</em> jaunu attēlu vai HTML failu.

en: Open new picture or HTML file
lv: Atvērt jaunu attēlu vai HTML failu.

en: <h3>Save File</h3>Click this to <em>save</em> the changes to the HTML file.
lv: <h3>Saglabāt failu</h3>Nospiediet šo, lai <em>saglabātu</em> izmaiņas HTML failā.

en: Save HTML file
lv: Saglabāt HTML failu

en: <h3>Close File</h3>Click this to <em>close</em> the currently open HTML file.
lv: <h3>Aizvērt failu</h3>Nospiediet šo, lai<em>close</em> the currently open HTML file.

en: Close HTML file
lv: Aizvērt HTML failu

en: <h3>Copy</h3>Click this to <em>copy</em> the selected area.
lv: <h3>Kopēt</h3>Nospiediet šo, lai <em>kopētu</em> iezīmēto apgabalu.

en: <h3>Cut</h3>Click this to <em>cut</em> the selected area.
lv: <h3>Izgriezt</h3>Nospiediet šo, lai  <em>izgrieztu</em> iezīmēto apgabalu.

en: <h3>Paste</h3>Click this to <em>paste</em> the copied area.
lv: <h3>Ielīmēt</h3>Nospiediet šo, lai  <em>ielīmētu</em> nokopēto apgabalu.

en: &Delete
lv: D&zēst

en: <h3>Delete</h3>Click this to <em>delete</em> the selected area.
lv: <h3>Dzēst</h3>Nospiediet šo, lai <em>dzēstu</em> iezīmēto apgabalu.

en: Pr&operties
lv: Īp&ašības...

en: Zoom
lv: Mērogs

en: <h3>Zoom</h3>Choose the desired zoom level.
lv: <h3>Mērogs</h3>Izvēlieties vēlamo mērogu.

en: Highlight Areas
lv: Izcelt apgabalus

en: Show Alt Tag
lv: Rādīt Alt tagu

en: Map &Name...
lv: Kartes &nosaukums...

en: Ne&w Map...
lv: &Jauna katre...

en: Create a new map
lv: Izveidot jaunu karti

en: D&elete Map
lv: D&zēst karti

en: Delete the current active map
lv: Dzēst aktīvo karti

en: Edit &Default Area...
lv: Rediģēt &noklusēto apgabalu...

en: Edit the default area of the current active map
lv: Rediģēt aktīvās kartes noklusēto apgabalu

en: &Preview
lv: &Priekšskatījums

en: Show a preview
lv: Rādīt priekšskatījumu

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
lv: &Attēls

en: Add Image...
lv: Pievienot attēlu...

en: Add a new image
lv: Pievienot jaunu attēlu

en: Remove Image
lv: Izņemt attēlu

en: Remove the current visible image
lv: Izņemt šobrīd redzamo attēlu

en: Edit Usemap...
lv: Rediģēt usemap...

en: Edit the usemap tag of the current visible image
lv: Rediģēt redzamā attēla usemap tagu

en: Show &HTML
lv: Parādīt &HTML

en: &Selection
lv: &Iezīmēt

en: <h3>Selection</h3>Click this to select areas.
lv: <h3>Iezīmēt</h3>Spiediet šeit, lai iezīmētu apgabalus.

en: &Circle
lv: &Aplis

en: <h3>Circle</h3>Click this to start drawing a circle.
lv: <h3>Aplis</h3>Nospiediet šo, lai zīmētu apli.

en: &Rectangle
lv: &Taisnstūris

en: <h3>Rectangle</h3>Click this to start drawing a rectangle.
lv: <h3>Taisnstūris</h3>Nospiediet šo, lai zīmētu taisnstūri.

en: &Polygon
lv: &Daudzstūris

en: <h3>Polygon</h3>Click this to start drawing a polygon.
lv: <h3>Daudzstūris</h3>Nospiediet šo, lai zīmētu daudzstūri.

en: &Freehand Polygon
lv: &Brīvrokas daudzstūris

en: <h3>Freehandpolygon</h3>Click this to start drawing a freehand polygon.
lv: <h3>Brivrokas daudzstūris</h3>Nospiediet šo, lai zīmētu brīvrokas daudzstūri.

en: &Add Point
lv: &Pievienot punktu

en: <h3>Add Point</h3>Click this to add points to a polygon.
lv: <h3>Pievienot punktu</h3>Nospiediet šo, lai daudzstūrim pievienotu punktus.

en: &Remove Point
lv: &Izņemt punktu

en: <h3>Remove Point</h3>Click this to remove points from a polygon.
lv: <h3>Izņemt punktu</h3>Spiediet šo, lai no daudzstūra izņemtu punktus.

en: Cancel Drawing
lv: Atcelt zīmēšanu

en: Move Left
lv: Pārvietot pa kreisi

en: Move Right
lv: Pārvietot pa labi

en: Move Up
lv: Pārvietot uz augšu

en: Move Down
lv: Pārvietot uz leju

en: Increase Width
lv: Palielināt platumu

en: Decrease Width
lv: Samazināt platumu

en: Increase Height
lv: Palielināt augstumu

en: Decrease Height
lv: Samazināt augstumu

en: Bring to Front
lv: Nolikt virs citiem

en: Send to Back
lv: Nolikt aiz citiem

en: Bring Forward One
lv: Pārlikt vienu uz priekšu

en: Send Back One
lv: Pārlikt vienu uz aizmuguri

en: Configure KImageMapEditor...
lv: Konfigurēt KImageMapEditor...

en: Show Area List
lv: Rādīt apgabalu sarakstu

en: Show Map List
lv: Rādīt karšu sarakstu

en: Show Image List
lv: Rādīt attēlu sarakstu

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
lv:  Iezīmētais: -  kursors: x: 0, y: 0

en:  Cursor: x: %1, y: %2
lv:  Kursors: x: %1, y: %2

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
lv:  Iezīmētais: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4

en:  Selection: -
lv:  Iezīmētais: -

en: Drop an image or HTML file
lv: Nometiet attēlu vai HTML failu

en: Enter Map Name
lv: Ievadiet kartes nosaukumu

en: Enter the name of the map:
lv: Ievadiet kartes nosaukumu:

en: The name <em>%1</em> already exists.
lv: Šāds nosaukums <em>%1</em> jau pastāv.

en: HTML Code of Map
lv: Kartes HTML kods

en: Choose File to Open
lv: Izvēlieties atveramo failu

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
lv: <qt>Fails <b>%1</b> nepastāv.</qt>

en: File Does Not Exist
lv: Mape nepastāv

en: <qt>The file <i>%1</i> could not be saved, because you do not have the required write permissions.</qt>
lv: <qt>Neizdevās saglabāt failu <i>%1</i>, jo jums nav saglabāšanai nepieciešamo atļauju.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the map <i>%1</i>? <br /><b>There is no way to undo this.</b></qt>
lv: <qt>Vai esat pārliecināts ka vēlaties dzēst karti <i>%1</i>? <br /><b>To nebūs iespējams atgūt.</b></qt>

en: Delete Map?
lv: Dzēst karti?

en: <qt>The file <i>%1</i> has been modified.<br />Do you want to save it?</qt>
lv: <qt>Fails <i>%1</i> ir mainīts.<br />Vai vēlaties to saglabāt?</qt>

en: Enter Usemap
lv: Ievadiet usemap

en: Enter the usemap value:
lv: Ievadiet usemap vērtību:

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: Menu (map)
en: &Map
lv: &Karte

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
lv: KImageMapEditor galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (kImageMapEditorPartDrawToolBar)
en: KImageMapEditor Draw Toolbar
lv: KImageMapEditor zīmēšanas rīkjosla

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

en: noname
lv: bezvārda

en: Number of Areas
lv: Apgabalu skaits

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Circle
lv: Aplis

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Default
lv: Noklusētais

en: Cut %1
lv: Izgriezt %1

en: Delete %1
lv: Dzēst %1

en: Paste %1
lv: Ielīmēt %1

en: Move %1
lv: Pārvietot %1

en: Resize %1
lv: Mainīt izmēru %1

en: Add point to %1
lv: Pievienot punktu pie %1

en: Remove point from %1
lv: Noņemt punktu no %1

en: Create %1
lv: Izveidot %1

en: Top &X:
lv: Augšmalas &X:

en: Top &Y:
lv: Augšmalas &Y:

en: &Width:
lv: &Platums:

en: Hei&ght:
lv: Au&gstums:

en: Center &X:
lv: Centra &X:

en: Center &Y:
lv: Centra &Y:

en: Add
lv: Pievienot

en: Remove
lv: Izņemt

en: Top &X
lv: Augšmalas &X

en: Top &Y
lv: Augšmalas &Y

en: Alt. &Text:
lv: Alt. &teksts:

en: Tar&get:
lv: &Mērķis:

en: Tit&le:
lv: &Virsraksts:

en: Enable default map
lv: Ieslēgt noklusēto karti

en: Area Tag Editor
lv: Apgabalu tagu redaktors

en: Selection
lv: Iezīmētais

en: &General
lv: &Pamata

en: Coor&dinates
lv: Koor&dinātas

en: Choose File
lv: Izvēlieties failu

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: &Maximum image preview height:
lv: &Maksimālais attēla priekšskatījuma augstums:

en: &Undo limit:
lv: Atsa&ukšanas ierobežojums:

en: &Redo limit:
lv: Pā&rdarīšanas ierobežojums:

en: &Start with last used document
lv: &Sākt ar pēdējo izmantoto parametru

en: Choose Picture to Open
lv: Izvēlieties atveramo attēlu

en: An HTML imagemap editor
lv: HTML attēlu karšu redaktors

en: For helping me with the Makefiles, and creating the Debian package
lv: Palīdzēja man izveidot Makefiles un Debian pakotni

en: Aaron Seigo and Michael
lv: Aaron Seigo un Michael

en: For helping me fixing --enable-final mode
lv: Palīdzēja man salabot --enable-final mode

en: For the Spanish translation
lv: Spāņu tulkojums

en: For the Dutch translation
lv: Nīderlanes tulkojums

en: For the French translation
lv: Franču tulkojums

en: Write HTML-Code to stdout on exit
lv: Beidzot darbu, izdrukāt HTML kodu uz stdoit

en: File to open
lv: Atveramais fails
