kimagemapeditor - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Preview
ms: Pralihat

en: No images found
ms: Tiada imej ditemui

en: Path
ms: Laluan

en: Images
ms: Imej

en: Maps
ms: Peta

en: unnamed
ms: tiada nama

en: &Preview
ms: &Pralihat

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
ms: &Imej

en: &Selection
ms: &Pilihan

en: &Rectangle
ms: &Segiempat Tepat

en: Move Left
ms: Gerak Kiri

en: Move Right
ms: Gerak Kanan

en: Move Up
ms: Gerak Atas

en: Move Down
ms: Gerak Bawah

en: Bring to Front
ms: Bawa ke Depan

en: Send to Back
ms: Hantar ke Belakang

en: Rectangle
ms: Segiempat tepat

en: Circle
ms: Bulatan

en: Polygon
ms: Poligon

en: Delete %1
ms: Padam %1

en: Move %1
ms: Pindah %1

en: &Width:
ms: &Lebar:

en: Selection
ms: Pilihan

en: &General
ms: &Umum

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: &Undo limit:
ms: Had &ulanglaku:

en: File to open
ms: Fail untuk dibuka
