kimagemapeditor - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Areas
oc: Zònas

en: Preview
oc: Ulhada

en: Image Preview
oc: Ulhada de l'imatge

en: No images found
oc: Pas cap d'imatge trobat

en: Path
oc: Camin

en: Images
oc: Imatges

en: Maps
oc: Cartas

en: unnamed
oc: sens nom

en: &Delete
oc: &Suprimir

en: 25%
oc: 25 %

en: 50%
oc: 50 %

en: 100%
oc: 100 %

en: 150%
oc: 150 %

en: 200%
oc: 200 %

en: 300%
oc: 800 %

en: 500%
oc: 500 %

en: &Preview
oc: &Ulhada

en: Move Up
oc: Montar

en: Move Down
oc: Davalar

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
oc: Aficha&tge

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

en: Circle
oc: Cercle

en: Default
oc: Defaut

en: Paste %1
oc: Pegar %1

en: Move %1
oc: Desplaçar %1

en: Add
oc: Apondre

en: Remove
oc: Suprimir

en: Selection
oc: Seleccion

en: Choose File
oc: Causissètz un fichièr

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: File to open
oc: Fichièr de dobrir
