kimagemapeditor - en to pl translation catalogue (159 entries)

en: Areas
pl: Obszary

en: Preview
pl: Podgląd

en: Choose Map & Image to Edit
pl: Wybierz mapę i obrazek do edycji

en: Select an image and/or a map that you want to edit
pl: Wybierz obrazek i/lub mapę, którą chcesz edytować

en: &Maps
pl: &Mapy

en: Image Preview
pl: Podgląd obrazka

en: No maps found
pl: Nie znaleziono żadnych map

en: No images found
pl: Nie znaleziono żadnych obrazków

en: &Images
pl: &Obrazki

en: Path
pl: Ścieżka

en: Images
pl: Obrazki

en: Maps
pl: Mapy

en: unnamed
pl: bez nazwy

en: <h3>Open File</h3>Click this to <em>open</em> a new picture or HTML file.
pl: <h3>Otwórz plik</h3>Kliknij tutaj aby <em>otworzyć</em> nowy obrazek lub plik HTML.

en: Open new picture or HTML file
pl: Otwórz nowy obrazek lub plik HTML

en: <h3>Save File</h3>Click this to <em>save</em> the changes to the HTML file.
pl: <h3>Zapisz plik</h3>Kliknij tutaj aby <em>zapisać</em> zmiany do pliku HTML.

en: Save HTML file
pl: Zapisz plik HTML

en: <h3>Close File</h3>Click this to <em>close</em> the currently open HTML file.
pl: <h3>Zamknij plik</h3>Kliknij tutaj aby <em>zamknąć</em> aktualnie otwarty plik HTML.

en: Close HTML file
pl: Zamknij plik HTML

en: <h3>Copy</h3>Click this to <em>copy</em> the selected area.
pl: <h3>Kopiuj</h3>Kliknij tutaj aby <em>skopiować</em> zaznaczony obszar.

en: <h3>Cut</h3>Click this to <em>cut</em> the selected area.
pl: <h3>Wytnij</h3>Kliknij tutaj aby <em>wyciąć</em> zaznaczony obszar.

en: <h3>Paste</h3>Click this to <em>paste</em> the copied area.
pl: <h3>Wklej</h3>Kliknij tutaj aby <em>wkleić</em> skopiowany obszar.

en: &Delete
pl: &Usuń

en: <h3>Delete</h3>Click this to <em>delete</em> the selected area.
pl: <h3>Usuń</h3>Kliknij tutaj aby <em>usunąć</em> zaznaczony obszar.

en: Pr&operties
pl: Właściw&ości

en: Zoom
pl: Powiększ

en: <h3>Zoom</h3>Choose the desired zoom level.
pl: <h3>Powiększ</h3>Wybierz stopień powiększenia.

en: Highlight Areas
pl: Podświetl obszary

en: Show Alt Tag
pl: Pokaż znacznik Alt

en: Map &Name...
pl: &Nazwa mapy...

en: Ne&w Map...
pl: No&wa mapa...

en: Create a new map
pl: Utwórz nową mapę

en: D&elete Map
pl: &Usuń mapę

en: Delete the current active map
pl: Usuń obecnie aktywną mapę

en: Edit &Default Area...
pl: Edytuj obszar &domyślny...

en: Edit the default area of the current active map
pl: Edytuj obszar domyślny obecnie aktywnej mapy

en: &Preview
pl: &Podgląd

en: Show a preview
pl: Pokaż podgląd

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
pl: &Obrazek

en: Add Image...
pl: Dodaj obrazek...

en: Add a new image
pl: Dodaj nowy obraz

en: Remove Image
pl: Usuń obrazek

en: Remove the current visible image
pl: Usuń aktualnie widoczny obrazek

en: Edit Usemap...
pl: Edytuj Usemap...

en: Edit the usemap tag of the current visible image
pl: Edytuj znacznik Usemap aktualnie widocznego obrazka

en: Show &HTML
pl: Pokaż &HTML

en: &Selection
pl: &Zaznaczenie

en: <h3>Selection</h3>Click this to select areas.
pl: <h3>Zaznaczenie</h3>Kliknij tutaj aby zaznaczyć obszary.

en: &Circle
pl: &Okrąg

en: <h3>Circle</h3>Click this to start drawing a circle.
pl: <h3>Okrąg</h3>Kliknij tutaj aby rozpocząć rysowanie okręgu.

en: &Rectangle
pl: &Prostokąt

en: <h3>Rectangle</h3>Click this to start drawing a rectangle.
pl: <h3>Prostokąt</h3>Kliknij tutaj aby rozpocząć rysowanie prostokąta.

en: &Polygon
pl: &Wielokąt

en: <h3>Polygon</h3>Click this to start drawing a polygon.
pl: <h3>Wielokąt</h3>Kliknij tutaj aby rozpocząć rysowanie wielokąta.

en: &Freehand Polygon
pl: Odręcz&ny wielokąt

en: <h3>Freehandpolygon</h3>Click this to start drawing a freehand polygon.
pl: <h3>Odręczny wielokąt</h3>Kliknij tutaj aby rozpocząć odręczne rysowanie wielokąta.

en: &Add Point
pl: &Dodaj wierzchołek

en: <h3>Add Point</h3>Click this to add points to a polygon.
pl: <h3>Dodaj wierzchołek</h3>Kliknij tutaj aby dodać wierzchołki do wielokąta.

en: &Remove Point
pl: &Usuń wierzchołek

en: <h3>Remove Point</h3>Click this to remove points from a polygon.
pl: <h3>Usuń wierzchołek</h3>Kliknij tutaj aby usunąć wierzchołki z wielokąta.

en: Cancel Drawing
pl: Zaniechaj rysowania

en: Move Left
pl: Przesuń w lewo

en: Move Right
pl: Przesuń w prawo

en: Move Up
pl: Przesuń w górę

en: Move Down
pl: Przesuń w dół

en: Increase Width
pl: Zwiększ szerokość

en: Decrease Width
pl: Zmniejsz szerokość

en: Increase Height
pl: Zwiększ wysokość

en: Decrease Height
pl: Zmniejsz wysokość

en: Bring to Front
pl: Przesuń na wierzch

en: Send to Back
pl: Przenieś na spód

en: Bring Forward One
pl: Przesuń jeden na przód

en: Send Back One
pl: Przesuń jeden na tył

en: Configure KImageMapEditor...
pl: Konfiguracja KImageMapEditora...

en: Show Area List
pl: Pokaż listę obszarów

en: Show Map List
pl: Pokaż listę map

en: Show Image List
pl: Pokaż listę obrazków

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
pl:  Zaznaczenie: -  Kursor: x: 0, y: 0

en:  Cursor: x: %1, y: %2
pl:  Kursor: x: %1, y: %2

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
pl:  Zaznaczenie: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4

en:  Selection: -
pl:  Zaznaczenie: -

en: Drop an image or HTML file
pl: Upuść obrazek lub plik HTML

en: Enter Map Name
pl: Wpisz nazwę mapy

en: Enter the name of the map:
pl: Wpisz nazwę mapy:

en: The name <em>%1</em> already exists.
pl: Nazwa <em>%1</em> już istnieje.

en: HTML Code of Map
pl: Kod HTML mapy

en: Choose File to Open
pl: Wybierz plik do otwarcia

en: Web File (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;HTML Files (*.htm *.html);;All Files (*)
pl: Pliki sieciowe (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;Obrazy (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;Pliki HTML (*.htm *.html);;All Files (*)

en: HTML File (*.htm *.html);;Text File (*.txt);;All Files (*)
pl: Pliki HTML (*.htm *.html);;Pliki tekstowe (*.txt);;Wszystkie pliki (*)

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
pl: <qt>Plik <b>%1</b> nie istnieje.</qt>

en: File Does Not Exist
pl: Plik nie istnieje

en: <qt>The file <i>%1</i> could not be saved, because you do not have the required write permissions.</qt>
pl: <qt>Nie można zapisać pliku <i>%1</i> ponieważ nie posiadasz wymaganego prawa zapisu.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the map <i>%1</i>? <br /><b>There is no way to undo this.</b></qt>
pl: <qt>Czy na pewno chcesz skasować mapę <i>%1</i>? <br /><b>Nie będzie można tego cofnąć.</b></qt>

en: Delete Map?
pl: Skasować mapę?

en: <qt>The file <i>%1</i> has been modified.<br />Do you want to save it?</qt>
pl: <qt>Plik <i>%1</i> został zmieniony.<br />Czy chcesz go zapisać?</qt>

en: Select image
pl: Zaznacz obraz

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;All Files (*)
pl: Obrazy (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;Wszystkie pliki (*)

en: Enter Usemap
pl: Wstaw Usemap

en: Enter the usemap value:
pl: Wpisz wartość Usemap:

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edytuj

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Podgląd

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: Menu (map)
en: &Map
pl: &Mapa

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi KImageMapEditora

note: i18n: ectx: ToolBar (kImageMapEditorPartDrawToolBar)
en: KImageMapEditor Draw Toolbar
pl: Pasek narzędzi rysowania KImageMapEditora

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

en: noname
pl: brak nazwy

en: Number of Areas
pl: Liczba obszarów

en: Rectangle
pl: Prostokąt

en: Circle
pl: Okrąg

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Default
pl: Domyślne

en: Cut %1
pl: Wytnij %1

en: Delete %1
pl: Usuń %1

en: Paste %1
pl: Wklej %1

en: Move %1
pl: Prznieś %1

en: Resize %1
pl: Zmień rozmiar %1

en: Add point to %1
pl: Dodaj wierzchołek do %1

en: Remove point from %1
pl: Usuń wierzchołek z %1

en: Create %1
pl: Utwórz %1

en: Top &X:
pl: Góra &X:

en: Top &Y:
pl: Góra &Y:

en: &Width:
pl: &Szerokość:

en: Hei&ght:
pl: &Wysokość:

en: Center &X:
pl: Środek &X:

en: Center &Y:
pl: Środek &Y:

en: &Radius:
pl: P&romień:

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Top &X
pl: Góra &X

en: Top &Y
pl: Góra &Y

en: Alt. &Text:
pl: &Tekst alternatywny:

en: Tar&get:
pl: C&el:

en: Tit&le:
pl: Tyt&uł:

en: On
pl: Wł.

en: Enable default map
pl: Włącz domyślną mapę

en: Area Tag Editor
pl: Edytor znacznika obszaru

en: Selection
pl: Zaznaczenie

en: &General
pl: O&gólne

en: Coor&dinates
pl: Współrzę&dne

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: All Files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: &Maximum image preview height:
pl: &Maksymalna wysokość podglądu obrazka:

en: &Undo limit:
pl: Limit &cofnięć:

en: &Redo limit:
pl: Limit &przywróceń:

en: &Start with last used document
pl: &Startuj z ostatnio używanym dokumentem

en: Could not find kimagemapeditorpart part!
pl: Nie można znaleźć modułu kimagemapeditorpart!

en: Could not create kimagemapeditorpart part!
pl: Nie można utworzyć modułu kimagemapeditorpart!

en: Choose Picture to Open
pl: Wybierz obrazki do otwarcia

en: An HTML imagemap editor
pl: Edytor mapy obrazkowej HTML

en: For helping me with the Makefiles, and creating the Debian package
pl: Pomoc przy Makefile oraz przygotowanie pakietów Debiana

en: For helping me fixing --enable-final mode
pl: Pomocy przy poprawianiu trybu --enable-final

en: For the Spanish translation
pl: Tłumaczenie hiszpańskie

en: For the Dutch translation
pl: Tłumaczenie holenderskie

en: For the French translation
pl: Tłumaczenie francuskie

en: Write HTML-Code to stdout on exit
pl: Przy wychodzeniu zapisz kod HTML do wyjścia standardowego

en: File to open
pl: Plik do otwarcia
