kimagemapeditor - en to uk translation catalogue (162 entries)

en: Areas
uk: Області

en: Preview
uk: Перегляд

en: Choose Map & Image to Edit
uk: Виберіть карту і зображення для редагування

en: Select an image and/or a map that you want to edit
uk: Виберіть зображення і/або карту, яку ви бажаєте редагувати

en: &Maps
uk: &Карти

en: Image Preview
uk: Перегляд зображення

en: No maps found
uk: Карт не знайдено

en: No images found
uk: Зображень не знайдено

en: &Images
uk: &Зображення

en: Path
uk: Шлях

en: Images
uk: Зображення

en: Usemap
uk: Таблиця використання

en: Maps
uk: Карти

en: unnamed
uk: без назви

en: <h3>Open File</h3>Click this to <em>open</em> a new picture or HTML file.
uk: <h3> Відкрити файл</h3>Клацніть тут, щоб <em>відкрити</em> нове зображення або HTML файл.

en: Open new picture or HTML file
uk: Відкрити новий малюнок або HTML файл

en: <h3>Save File</h3>Click this to <em>save</em> the changes to the HTML file.
uk: <h3>Зберегти файл</h3>Клацніть тут, щоб <em>зберегти</em> зміни в HTML файлі.

en: Save HTML file
uk: Зберегти HTML файл

en: <h3>Close File</h3>Click this to <em>close</em> the currently open HTML file.
uk: <h3>Закрити файл</h3>Клацніть тут, щоб <em>закрити</em> поточний відкритий HTML файл.

en: Close HTML file
uk: Закрити HTML файл

en: <h3>Copy</h3>Click this to <em>copy</em> the selected area.
uk: <h3>Копіювати</h3>Клацніть тут, щоб <em>копіювати</em> вибрану область.

en: <h3>Cut</h3>Click this to <em>cut</em> the selected area.
uk: <h3>Вирізати</h3>Клацніть тут, щоб<em>вирізати</em> вибрану область.

en: <h3>Paste</h3>Click this to <em>paste</em> the copied area.
uk: <h3>Вставити</h3>Клацніть тут, щоб<em>вставити</em> скопійовану область.

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: <h3>Delete</h3>Click this to <em>delete</em> the selected area.
uk: <h3>Вилучити</h3>Клацніть тут, щоб<em>вилучити</em> вибрану область.

en: Pr&operties
uk: В&ластивості

en: Zoom
uk: Змінити масштаб

en: <h3>Zoom</h3>Choose the desired zoom level.
uk: <h3>Масштабування</h3>Оберіть потрібний масштаб.

en: Highlight Areas
uk: Підсвітити області

en: Show Alt Tag
uk: Показати теґ Alt

en: Map &Name...
uk: &Назва карти...

en: Ne&w Map...
uk: &Нова карта...

en: Create a new map
uk: Створити нову карту

en: D&elete Map
uk: &Вилучити карту

en: Delete the current active map
uk: Вилучити поточну активну карту

en: Edit &Default Area...
uk: Редагувати &типову область...

en: Edit the default area of the current active map
uk: Редагувати типову область поточної карти

en: &Preview
uk: П&ерегляд

en: Show a preview
uk: Показати попередній перегляд

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
uk: &Зображення

en: Add Image...
uk: Додати зображення...

en: Add a new image
uk: Додати нове зображення

en: Remove Image
uk: Вилучити зображення

en: Remove the current visible image
uk: Вилучити поточне видиме зображення

en: Edit Usemap...
uk: Редагувати таблицю використання...

en: Edit the usemap tag of the current visible image
uk: Змініть теґ таблиці використання поточного зображення

en: Show &HTML
uk: Показати &HTML

en: &Selection
uk: &Вибір

en: <h3>Selection</h3>Click this to select areas.
uk: <h3>Вибір</h3>Клацніть тут для вибору області.

en: &Circle
uk: &Коло

en: <h3>Circle</h3>Click this to start drawing a circle.
uk: <h3>Коло</h3>Клацніть тут для малювання кола.

en: &Rectangle
uk: &Прямокутник

en: <h3>Rectangle</h3>Click this to start drawing a rectangle.
uk: <h3>Прямокутник</h3>Клацніть тут для малювання прямокутника.

en: &Polygon
uk: &Багатокутник

en: <h3>Polygon</h3>Click this to start drawing a polygon.
uk: <h3>Багатокутник</h3>Клацніть тут для малювання багатокутника.

en: &Freehand Polygon
uk: &Довільний багатокутник

en: <h3>Freehandpolygon</h3>Click this to start drawing a freehand polygon.
uk: <h3>Довільний багатокутник</h3>Клацніть тут для малювання довільного багатокутника.

en: &Add Point
uk: &Додати точку

en: <h3>Add Point</h3>Click this to add points to a polygon.
uk: <h3>Додати точку</h3>Клацніть тут, щоб додати точку до багатокутника.

en: &Remove Point
uk: &Вилучити точку

en: <h3>Remove Point</h3>Click this to remove points from a polygon.
uk: <h3>Вилучити точку</h3>Клацніть тут для вилучення точки з багатокутника.

en: Cancel Drawing
uk: Кінець малювання

en: Move Left
uk: Змістити ліворуч

en: Move Right
uk: Змісти праворуч

en: Move Up
uk: Змістити вгору

en: Move Down
uk: Змістити вниз

en: Increase Width
uk: Збільшити ширину

en: Decrease Width
uk: Зменшити ширину

en: Increase Height
uk: Збільшити висоту

en: Decrease Height
uk: Зменшити висоту

en: Bring to Front
uk: Перемістити на передній план

en: Send to Back
uk: Перемістити на задній план

en: Bring Forward One
uk: Перемістити вище

en: Send Back One
uk: Перемістити нижче

en: Configure KImageMapEditor...
uk: Налаштувати KImageMapEditor...

en: Show Area List
uk: Показати список областей

en: Show Map List
uk: Показати список карт

en: Show Image List
uk: Показати список зображень

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
uk:  Вибір: -  Курсор: x: 0, y: 0

en:  Cursor: x: %1, y: %2
uk:  Курсор: x: %1, y: %2

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
uk:  Вибір: x: %1, y: %2, ш: %3, в: %4

en:  Selection: -
uk:  Вибір: -

en: Drop an image or HTML file
uk: Киньте зображення або HTML файл

en: Enter Map Name
uk: Введення назви карти

en: Enter the name of the map:
uk: Введіть назву карти:

en: The name <em>%1</em> already exists.
uk: Назва <em>%1</em> вже існує.

en: HTML Code of Map
uk: HTML код карти

en: Choose File to Open
uk: Оберіть файл для відкриття

en: Web File (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;HTML Files (*.htm *.html);;All Files (*)
uk: вебфайл (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html);;зображення (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;файли HTML (*.htm *.html);;усі файли (*)

en: HTML File (*.htm *.html);;Text File (*.txt);;All Files (*)
uk: файл HTML (*.htm *.html);;текстовий файл (*.txt);;усі файли (*)

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
uk: <qt>Файл <b>%1</b> не існує.</qt>

en: File Does Not Exist
uk: Файл не існує

en: <qt>The file <i>%1</i> could not be saved, because you do not have the required write permissions.</qt>
uk: <qt>Файл <i>%1</i> неможливо зберегти, бо ви не маєте необхідних прав для запису.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the map <i>%1</i>? <br /><b>There is no way to undo this.</b></qt>
uk: <qt>Ви дійсно бажаєте вилучити карту <i>%1</i>? <br /><b>Результат цієї дії буде неможливо скасувати.</b></qt>

en: Delete Map?
uk: Вилучити карту?

en: <qt>The file <i>%1</i> has been modified.<br />Do you want to save it?</qt>
uk: <qt>Файл <i>%1</i> було змінено.<br />Хочете його зберегти?</qt>

en: Select image
uk: Виберіть зображення

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;All Files (*)
uk: зображення (*.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng);;усі файли (*)

en: Enter Usemap
uk: Введення таблиці використання

en: Enter the usemap value:
uk: Введіть значення таблиці використання:

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: І&нструменти

note: i18n: ectx: Menu (map)
en: &Map
uk: &Карта

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
uk: Головний пенал KImageMapEditor

note: i18n: ectx: ToolBar (kImageMapEditorPartDrawToolBar)
en: KImageMapEditor Draw Toolbar
uk: Пенал малювання KImageMapEditor

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

en: noname
uk: без назви

en: Number of Areas
uk: Кількість областей

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Circle
uk: Коло

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Default
uk: Типовий

en: Cut %1
uk: Вирізати %1

en: Delete %1
uk: Вилучити %1

en: Paste %1
uk: Вставити %1

en: Move %1
uk: Пересунути %1

en: Resize %1
uk: Змінити розмір %1

en: Add point to %1
uk: Додати точку до %1

en: Remove point from %1
uk: Вилучити точку з %1

en: Create %1
uk: Створити %1

en: Top &X:
uk: Зверху &X:

en: Top &Y:
uk: Зверху &Y:

en: &Width:
uk: &Ширина:

en: Hei&ght:
uk: &Висота:

en: Center &X:
uk: Центр &X:

en: Center &Y:
uk: Центр &Y:

en: &Radius:
uk: &Радіус:

en: Add
uk: Додати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Top &X
uk: Зверху &X

en: Top &Y
uk: Зверху &Y

en: Alt. &Text:
uk: Alt.-&текст:

en: Tar&get:
uk: &Ціль:

en: Tit&le:
uk: &Заголовок:

en: On
uk: Увімкнено

en: Enable default map
uk: Встановити типову карту

en: Area Tag Editor
uk: Редактор теґів областей

en: Selection
uk: Вибір

en: &General
uk: &Загальне

en: Coor&dinates
uk: &Координати

en: Choose File
uk: Виберіть файл

en: All Files (*)
uk: усі файли (*)

en: Preferences
uk: Налаштування

en: &Maximum image preview height:
uk: &Максимальна висота зображення перегляду:

en: &Undo limit:
uk: Кількість дій, що можна &вернути:

en: &Redo limit:
uk: Кількість дій, що можна &повторити:

en: &Start with last used document
uk: &Відкривати останній документ при старті

en: Could not find kimagemapeditorpart part!
uk: Не вдалося виявити модуля kimagemapeditorpart!

en: Could not create kimagemapeditorpart part!
uk: Не вдалося створити модуль kimagemapeditorpart!

en: Choose Picture to Open
uk: Виберіть малюнок для відкриття

en: An HTML imagemap editor
uk: Редактор карт зображень HTML

en: (c) 2001-2007 Jan Schaefer
uk: © Jan Schaefer, 2001–2007

en: For helping me with the Makefiles, and creating the Debian package
uk: За допомогу в створенні Makefilа і пакета Debian

en: Aaron Seigo and Michael
uk: Aaron Seigo та Michael

en: For helping me fixing --enable-final mode
uk: За допомогу у виправленні режиму --enable-final

en: For the Spanish translation
uk: За іспанський переклад

en: For the Dutch translation
uk: За німецький переклад

en: For the French translation
uk: За французький переклад

en: Write HTML-Code to stdout on exit
uk: Відправити HTML-код на стандартний вивід при виході

en: File to open
uk: Відкрити файл
