libkimap - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Append
el: Εισαγωγή

en: Capabilities
el: Δυνατότητες

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Create
el: Δημιουργία

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Expunge
el: Σβήσιμο

en: Fetch
el: Ανάκτηση

en: GetMetaData
el: Λήψη μεταδεδομένων

en: GetAnnotation
el: Λήψη σημείωσης

en: GetQuota
el: Λήψη Quota

en: GetQuotaRoot
el: Λήψη βάσης Quota

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
el: Αδρανής

en: Job
el: Εργασία

en: Connection to server lost.
el: Η σύνδεση με τον εξυπηρετητή έχει χαθεί.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
el: Αποτυχία %1, μη έγκυρη απάντηση από τον εξυπηρετητή.

en: %1 failed, server replied: %2
el: Αποτυχία %1, απάντηση εξυπηρετητή: %2

en: List
el: Λίστα

en: ListRights
el: Λίστα δικαιωμάτων

en: Login
el: Σύνδεση

en: IMAP session in the wrong state for authentication
el: IMAP συνεδρία σε λάθος κατάσταση για την ταυτοποίηση

en: Capability
el: Δυνατότητα

en: STARTTLS is not supported by the server, try using SSL/TLS instead.
el: Το STARTTLS δεν υποστηρίζεται από τον εξυπηρετητή, δοκιμάστε το SSL/TLS.

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
el: Αποτυχία σύνδεσης, η σύνδεση απλού κειμένου είναι απενεργοποιημένη από τον εξυπηρετητή.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
el: Αποτυχία σύνδεσης, η μέθοδος ταυτοποίησης %1 δεν υποστηρίζεται από τον εξυπηρετητή.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
el: Αποτυχία σύνδεσης, ο πελάτης δεν μπορεί να αρχικοποιήσει τη βιβλιοθήκη SASL.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
el: Αποτυχία σύνδεσης, αποτυχία διαπραγμάτευσης TLS.

en: SSL handshake failed.
el: Αποτυχία χειραψίας SSL.

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Move
el: Μετακίνηση

en: MyRights
el: Τα δικαιώματά μου

en: Namespace
el: Χώρος ονομάτων

en: Rename
el: Μετονομασία

[ctx: Name of the search job]
en: Search
el: Αναζήτηση

[ctx: name of the select job]
en: Select
el: Επιλογή

en: SetAcl
el: ΟρισμόςAcl

en: SetMetaData
el: Ορισμός μεταδεδομένων

en: SetQuota
el: ΟρισμόςQuota

[ctx: name of the status job]
en: Status
el: Κατάσταση

en: Store
el: Αποθήκευση

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή
