libkimap - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Capabilities
eo: Kapabloj

en: Close
eo: Fermi

en: Copy
eo: Kopii

en: Create
eo: Krei

en: Delete
eo: Forigi

en: Fetch
eo: Elprenu

en: Job
eo: Tasko

en: List
eo: Listo

en: Logout
eo: Elsaluti

en: Namespace
eo: Nomospaco

en: Rename
eo: Alinomi

en: Store
eo: Konservi

en: Subscribe
eo: Subskribi

en: Unsubscribe
eo: Malaboni
