libkimap - en to ga translation catalogue (37 entries)

en: Append
ga: Iarcheangail

en: Capabilities
ga: Ábaltachtaí

en: Close
ga: Dún

en: Copy
ga: Cóipeáil

en: Create
ga: Cruthaigh

en: Delete
ga: Scrios

en: Expunge
ga: Glan

en: Fetch
ga: Gabh

en: GetAcl
ga: FaighAcl

en: GetMetaData
ga: FaighMeiteashonraí

en: GetAnnotation
ga: FaighAnótáil

en: GetQuota
ga: FaighCuóta

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
ga: Díomhaoin

en: Job
ga: Jab

en: Connection to server lost.
ga: Cailleadh an ceangal leis an bhfreastalaí.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
ga: Theip ar %1, fuarthas freagra míchumtha ón bhfreastalaí.

en: %1 failed, server replied: %2
ga: Theip ar %1, freagra ón bhfreastalaí: %2

en: List
ga: Liosta

en: Login
ga: Logáil isteach

en: IMAP session in the wrong state for authentication
ga: Tá seisiún IMAP sa staid mhícheart le haghaidh fíordheimhnithe

en: Capability
ga: Ábaltacht

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
ga: Theip ar logáil isteach, dhíchumasaigh an freastalaí gnáthlogáil isteach.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
ga: Theip ar logáil isteach, ní thacaíonn an freastalaí le mód fíordheimhnithe %1.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
ga: Theip ar logáil isteach, ní féidir leis an gcliant an leabharlann SASL a thúsú.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
ga: Theip ar logáil isteach, theip ar idirbheartaíocht TLS.

en: Logout
ga: Logáil Amach

en: MyRights
ga: MoChuidCearta

en: Namespace
ga: Ainmspás

en: Rename
ga: Athainmnigh

[ctx: Name of the search job]
en: Search
ga: Cuardach

[ctx: name of the select job]
en: Select
ga: Roghnú

en: SetAcl
ga: SocraighAcl

en: SetMetaData
ga: SocraighMeiteashonraí

en: SetQuota
ga: SocraighCuóta

en: Store
ga: Stóráil

en: Subscribe
ga: Liostáil

en: Unsubscribe
ga: Díliostáil
