KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: AclJobBase
hu: AclFeladatAlap

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: Capabilities
hu: Képességek

en: Close
hu: Bezárás

en: Copy
hu: Másolás

en: Create
hu: Létrehozás

en: DeleteAclJob
hu: TörlésAclFeladat

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Expunge
hu: Eltávolítás

en: Fetch
hu: Lekérdezés

en: GetAcl
hu: LekérdezAcl

en: GetMetaData
hu: LekérMetaAdat

en: GetAnnotation
hu: LekérMegjegyzés

en: GetQuota
hu: LekérKvóta

en: GetQuotaRoot
hu: LekérKvótaGyökér

en: Id
hu: Azonosító

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
hu: Inaktív

en: Job
hu: Feladat

en: Connection to server lost.
hu: Megszakadt a kapcsolat a kiszolgálóval.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
hu: %1 nem sikerült, hibás válasz érkezett a kiszolgálótól.

en: %1 failed, server replied: %2
hu: %1 nem sikerült, a kiszolgáló válasza: %2

en: List
hu: Listázás

en: ListRights
hu: Jogosultságlista

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: IMAP session in the wrong state for authentication
hu: Az IMAP munkamenet rossz állapotban van a hitelesítéshez

en: Capability
hu: Képesség

en: StartTls
hu: TlsIndítás

en: STARTTLS is not supported by the server, try using SSL/TLS instead.
hu: A kiszolgáló nem támogatja a STARTTLS-t, használjon SSL/TLS-t helyette.

en: Internal error, tried to login before encryption
hu: Belső hiba, próbáljon bejelentkezni titkosítás előtt

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
hu: A bejelentkezés nem sikerült, a kiszolgáló nem engedélyez egyszerű szöveges bejelentkezést.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
hu: A bejelentkezés nem sikerült, a kiszolgáló nem támogatja ezt a felhasználóazonosítási módot: %1.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
hu: A bejelentkezés nem sikerült, a kliens nem tudta inicializálni az SASL-programkönyvtárat.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
hu: A bejelentkezés nem sikerült, a TLS kommunikációt nem sikerült beállítani.

en: SSL handshake failed.
hu: Az SSH kézfogás nem sikerült.

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: MetaDataJobBase
hu: MetaAdatokFeladatAlap

en: Move
hu: Áthelyezés

en: MyRights
hu: SajátJogosultság

en: Namespace
hu: Névtér

en: QuotaJobBase
hu: KvótaFeladatAlap

en: Rename
hu: Átnevezés

[ctx: Name of the search job]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: name of the select job]
en: Select
hu: Kijelölés

en: SetAcl
hu: BeállítAcl

en: SetMetaData
hu: BeállítMetaAdat

en: SetQuota
hu: BeállítKvóta

[ctx: name of the status job]
en: Status
hu: Állapot

en: Store
hu: Eltárolás

en: Subscribe
hu: Előfizetés

en: Unsubscribe
hu: Előfizetés lemondása
