libkimap - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Append
km: បន្ថែម​ខាង​ចុង

en: Capabilities
km: សមត្ថភាព

en: Close
km: បិទ

en: Copy
km: ចម្លង

en: Create
km: បង្កើត

en: Delete
km: លុប

en: Fetch
km: ទៅយក

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
km: ទំនេរ​

en: Job
km: ការងារ

en: Connection to server lost.
km: បាត់​ការ​តភ្ជាប់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ។

en: %1 failed, malformed reply from the server.
km: %1 បានបរាជ័យ កា​រឆ្លើយតប​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ។

en: %1 failed, server replied: %2
km: %1 បានបរាជ័យ ម៉ាស៊ីនបម្រើ​បាន​ឆ្លើយតប ៖ %2

en: List
km: បញ្ជី

en: Login
km: ចូល

en: IMAP session in the wrong state for authentication
km: សម័យ​ IMAP ក្នុង​​ភាព​មិន​ត្រឹមត្រូវ​​សម្រាប់​ការផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាពត្រឹមត្រូវ​

en: Capability
km: សមត្ថភាព

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
km: បានបរាជ័យ​ក្នុងកា​រចូល ចូល​ធម្ម​ត្រូវ​បានបិទ​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ។

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
km: បានបរាជ័យ​ក្នុងកា​រចូល របៀប​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ %1 មិន​ត្រូវ​បានគាំទ្រ​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ។

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងកា​រចូល ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ​មិនអាច​ចាប់ផ្ដើម​បណ្ណាល័យ SASL បានទេ ។

en: Login failed, TLS negotiation failed.
km: បា​ន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ចូល បានបរាជ័យ​ក្នុងកា​រចរចារ​របស់ TLS ។

en: Logout
km: ចេញ

en: Rename
km: ប្ដូរ​ឈ្មោះ

[ctx: Name of the search job]
en: Search
km: ស្វែងរក​

[ctx: name of the select job]
en: Select
km: ជ្រើស​

en: Store
km: ទុក

en: Subscribe
km: ជាវ

en: Unsubscribe
km: ឈប់ជាវ
