libkimap - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Append
lt: Papildyti

en: Capabilities
lt: Galimybės

en: Close
lt: Užverti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Create
lt: Sukurti

en: Delete
lt: Trinti

en: Expunge
lt: Išvalyti

en: Fetch
lt: Gauti

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
lt: Be darbo

en: Job
lt: Darbas

en: Connection to server lost.
lt: Ryšys su serveriu prarastas.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
lt: %1 nepavyko, klaidingai suformuotas atsakymas iš serverio.

en: %1 failed, server replied: %2
lt: %1 nepavyko, serverio atsakymas: %2

en: List
lt: Sąrašas

en: Login
lt: Prisijungti

en: IMAP session in the wrong state for authentication
lt: IMAP sesija netinkamoje būsenoje kad autentifikuotis

en: Capability
lt: Galimybė

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
lt: Prisijungimas nepavyko, prisijungimas atviru tekstu išjungtas serveryje.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
lt: Prisijungimas nepavyko, autentikacijos metodas %1 nepalaikomas serverio.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
lt: Prisijungimas nepavyko, klientui nepavyksta inicializuoti SASL bibliotekos.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
lt: Prisijungti nepavyko. TLS derybos nepavyko.

en: SSL handshake failed.
lt: SSL derybos nepavyko.

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Namespace
lt: Vardų zona

en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: Name of the search job]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: name of the select job]
en: Select
lt: Žymėti

en: Store
lt: Saugoti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Nebeprenumeruoti
