libkimap - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Capabilities
nl: Functies

en: Close
nl: Sluiten

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Create
nl: Aanmaken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Expunge
nl: Vernietigen

en: Fetch
nl: Ophalen

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
nl: IJdel

en: Connection to server lost.
nl: Verbinding met server verbroken.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
nl: %1 is mislukt, misvormd antwoord van de server.

en: %1 failed, server replied: %2
nl: %1 is mislukt, antwoord van server: %2

en: List
nl: Lijst

en: Login
nl: Aanmelden

en: IMAP session in the wrong state for authentication
nl: IMAP-sessie in de verkeerde status voor authenticatie

en: Capability
nl: Mogelijkheid

en: STARTTLS is not supported by the server, try using SSL/TLS instead.
nl: STARTTLS wordt niet ondersteund door de server, probeer in plaats daarvan SSL/TLS.

en: Internal error, tried to login before encryption
nl: Interne fout, geprobeerd aan te melden vóór versleuteling

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
nl: Aanmelden is mislukt, plat aanmelden is uitgeschakeld door de server.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
nl: Aanmelden is mislukt, authenticatiemodus %1 wordt niet ondersteund door de server.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
nl: Aanmelden is mislukt, client kan de SASL-bibliotheek niet initialiseren.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
nl: Aanmelden is mislukt, TLS-onderhandeling is mislukt.

en: SSL handshake failed.
nl: SSL-handdruk is mislukt.

en: Logout
nl: Afmelden

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Namespace
nl: Naamruimte

en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: Name of the search job]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: name of the select job]
en: Select
nl: Selecteren

en: Store
nl: Opslaan

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven
