libkimap - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Append
nn: Legg til

en: Capabilities
nn: Funksjonar

en: Close
nn: Lukk

en: Copy
nn: Kopier

en: Create
nn: Opprett

en: DeleteAclJob
nn: Slett AclJob

en: Delete
nn: Slett

en: Enable
nn: Slå på

en: Expunge
nn: Fjern

en: Fetch
nn: Hent

en: Id
nn: ID

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
nn: Inaktiv

en: Job
nn: Jobb

en: Connection to server lost.
nn: Tilkoplinga til tenaren vart avbroten.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
nn: %1 var mislukka. Svaret frå tenaren var ugyldig.

en: %1 failed, server replied: %2
nn: %1 var mislukka. Svaret frå tenaren var: %2

en: List
nn: Liste

en: Login
nn: Innlogging

en: IMAP session in the wrong state for authentication
nn: IMAP-økta er i feil tilstand for autentisering

en: Capability
nn: Funksjon

en: STARTTLS is not supported by the server, try using SSL/TLS instead.
nn: STARTTLS er ikkje støtta av tenaren. Prøver med SSL/TLS i staden.

en: Internal error, tried to login before encryption
nn: Intern feil – prøvde å logga inn før kryptering

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
nn: Innlogginga var mislukka. Vanleg innlogging er slått av på tenaren.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
nn: Innlogginga var mislukka. Innloggingsmetoden %1 er ikkje støtta av tenaren.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
nn: Innlogginga var mislukka. Klienten klarar ikkje starta SASL-biblioteket.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
nn: Innlogginga og TLS-forhandlinga var mislukka.

en: SSL handshake failed.
nn: Feil ved SSL-handtrykk.

en: Logout
nn: Logg ut

en: Move
nn: Flytt

en: Namespace
nn: Namnerom

en: Rename
nn: Endra namn

[ctx: Name of the search job]
en: Search
nn: Søk

[ctx: name of the select job]
en: Select
nn: Vel

en: Store
nn: Lagra

en: Subscribe
nn: Abonner

en: Unsubscribe
nn: Avslutt abonnement
