libkimap5 - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Append
sk: Pripojiť

en: Capabilities
sk: Schopnosti

en: Close
sk: Zavrieť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Enable
sk: Povoliť

en: Expunge
sk: Vyčistiť

en: Fetch
sk: Získať

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
sk: Nečinný

en: Job
sk: Úloha

en: Connection to server lost.
sk: Spojenie k serveru bolo stratené.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
sk: %1 zlyhalo, neplatná odpoveď zo servera.

en: %1 failed, server replied: %2
sk: %1 zlyhalo, server odpovedal: %2

en: List
sk: Zoznam

en: Login
sk: Prihlásenie

en: IMAP session in the wrong state for authentication
sk: IMAP sedenie v zlom stave na overenie

en: Capability
sk: Schopnosti

en: STARTTLS is not supported by the server, try using SSL/TLS instead.
sk: STARTTLS nie je podporovaný serverom, skúste namiesto toho použiť SSL/TLS.

en: Internal error, tried to login before encryption
sk: Interná chyba, pokus o prihlásenie pred šifrovaním

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
sk: Pihlásenie zlyhalo, čisté prihlásenie je zakázané na serveri.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
sk: Prihlásenie zlyhalo, režim overenia %1 nepodporovaný serverom.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
sk: Prihlásenie zlyhalo, klient nemôže inicializovať knižnicu SASL.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
sk: Prihlásenie zlyhalo, TLS skúška zlyhala.

en: SSL handshake failed.
sk: SSL handshake zlyhalo.

en: Logout
sk: Odhlásenie

en: Move
sk: Presunúť

en: Namespace
sk: Menný priestor

en: Rename
sk: Premenovať

[ctx: Name of the search job]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: name of the select job]
en: Select
sk: Vybrať

[ctx: name of the status job]
en: Status
sk: Stav

en: Store
sk: Uložiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť
