libkimap5 - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Append
sr: Прикачивање

en: Capabilities
sr: Одређивање могућности

en: Close
sr: Затварање

en: Copy
sr: Копирање

en: Create
sr: Стварање

en: DeleteAclJob
sr: Брисање АЦЛ‑а

en: Delete
sr: Брисање

en: Expunge
sr: Прочишћавање

en: Fetch
sr: Добављање

en: GetAcl
sr: Добављање АЦЛ‑а

en: GetMetaData
sr: Добављање метаподатака

en: GetAnnotation
sr: Добављање тумачења

en: GetQuota
sr: Добављање квоте

en: GetQuotaRoot
sr: Добављање квоте корена

en: Id
sr: ИД

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
sr: Мировање

en: Job
sr: Посао

en: Connection to server lost.
sr: Веза са сервером је изгубљена.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
sr: %1 неуспело, лоше формиран одговор са сервера.

en: %1 failed, server replied: %2
sr: %1 неуспело, сервер одговара: %2

en: List
sr: Листање

en: ListRights
sr: Листање права

en: Login
sr: Пријављивање

en: IMAP session in the wrong state for authentication
sr: ИМАП сесија је у погрешном стању за аутентификацију.

en: Capability
sr: Одређивање могућности

en: StartTls
sr: Покретање ТЛС‑а

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
sr: Пријављивање неуспело, сервер не дозвољава просто пријављивање.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
sr: Пријављивање неуспело, сервер не подржава режим аутентификације %1.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
sr: Пријављивање неуспело, клијент не може да припреми САСЛ библиотеку.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
sr: Пријављивање неуспело, ТЛС преговори неуспешни.

en: SSL handshake failed.
sr: ССЛ руковање пропало.

en: Logout
sr: Одјављивање

en: Move
sr: Премештање

en: MyRights
sr: Добављање мојих права

en: Namespace
sr: Именски простор

en: Rename
sr: Преименовање

[ctx: Name of the search job]
en: Search
sr: Претраживање

[ctx: name of the select job]
en: Select
sr: Бирање

en: SetAcl
sr: Постављање АЦЛ‑а

en: SetMetaData
sr: Постављање метаподатака

en: SetQuota
sr: Постављање квоте

[ctx: name of the status job]
en: Status
sr: Стање

en: Store
sr: Складиштење

en: Subscribe
sr: Претплаћивање

en: Unsubscribe
sr: Укидање претплате
